بهترین کالاها برای واردات از چین کدامند؟

واردات کالا از چین

کشور چین با تربیت نیروی ماهرو تکنولوژی‌ به روز و پیشرفته توانسته در تولید کالا از کیفیت مطلوبی  برخوردار باشند. در حال حاضر واردات از چین از جمله روش های مطلوب و به صرفه برای تجارت های بین المللی برای بیشتر بازرگانان است.

کشور چین با بازسازی اقتصاد و سرمایه گذاری کردن بر روی زیر ساخت های تولیدی کشورشان این توانایی عظیم را بدست آورده اند و به دومین اقتصاد دنیا تبدیل شده است. اکنون بیشترین مواد اولیه کارخانه ها و کالاهای مصرفی در کشور چین تولید می‌شود به همین علت است که کشور چین هم اکنون رشد فوق العاده اقتصادی را کسب کرده است.

کشور ایران و چین از دیر باز با یکدیگر مبادلات  تجاری داشته اند. یکی از نشانه هایی که مبادلات تجاری بین ایران و چین  را نشان می‌دهد مسیر ابریشم است که برای مبادله کالا بین ایران و چین استفاده می‌شده است .

 

برای مشاوره و کسب اطلاعات درباره شرایط خرید عمده از چین میتوانید از طریق زیر با ما در تماس باشید. علی والا به شما در واردات کالا از چین با سرمایه کم کمک خواهد کرد.

۸۱۵۲ ۲۵۱ ۰۹۱۲

8613883921774+

 

 

از مهم ترین شریک تجاری ایران می‌توانیم اسم کشور چین را ببریم با امضای سند همکاری 25 ساله بین این دو کشور میتوانیم پیش بینی کنیم  که حجم مبادلات تجاری بین دو کشور افزایش داشته باشد.

واردات از چین

 واردات کالا از چین رو به افزایش است و دلایل گوناگونی دارد.تنوع فوق العاده زیاد محصولات در چین همراه با کیفیت عالی و قیمت مناسب در این کشور باعث شده بسیاری از تجار ایرانی در زمینه واردات کالا از چینبه علت کسب سود زیاد در زمینه واردات کالا از چین به فعالیت می‌پردازند.

بسیاری از مواد اولیه مورد نیاز شرکت ها و کارخانه های داخلی از کشور چین تامین می‌شود و همانطور که می‌بینیم اغلب محصولات الکترونیکی موجود در بازار کشورمان ساخت کشور چین هست. واردات کالا از چین برای کشور ما به علت کیفیت خوب و قیمت مناسب و همچنین برای تامین مواد اولیه مورد نیاز کارخانه ها و شرکت ها حائز اهمیت فراوانی است.

کالای صنعتی

واردات کالا از چین اغلب شامل این کالاها است :

  1. قطعات صنعتی
  • ماشین‌آلات 
  • لوازم جانبی اتومبیل 
  • کاغذ 
  • موبایل و کامپیوتر
  • مواد اولیه شیمیایی و معدنی 
  • قطعات ساختمانی
  • لوازم خانگی 

می‌توانیم موارد متعدد دیگری را هم به لیست اضافه کنیم.  لیست ارائه شده براساس ارزش دلاری کالا ها در سال ۲۰۱۸ به بعد دسته بندی شده است که کارخانه های بزرگ وارد کننده این کالاها بوده اند.از میان این لیست ارائه شده بهترین کالاهای وارداتی که می‌توان از آنها نام برد از جمله خرید و واردات ماشین آلات صنعتی از چین ،لباس و گوشی همراه برای تجار و بازرگانان سود بسیار زیادی را به‌همراه داشته است.

میزان سرمایه برای واردات کالا از چین با توجه به موارد متفاوتی سنجیده می بستگی می‌شود. اینکه حجم کالا و نوع کالا و میزان کالا به چه صورت است، چگونگی حمل و نقل و موارد دیگر که برای ورود کالا از چین و هر کشوری می تواند در هزینه و سرمایه تاثیر بگذارد.

به همین دلیل نمی توان سرمایه مشخص و محدود را برای این کار تعیین  نمود. با این حال با وجود اینکه روش های مختلف برای واردات از چین وجود دارد، ولی حداقل سرمایه تا میزان زیادی به نوع کالاهای وارداتی و میزان نیاز به واردات آنها در کشور بستگی دارد.این دو عامل مهم بیشتر از همه موارد نام برده شده علاوه بر سرمایه اولیه می تواند هزینه های

واردات کالا از چین را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

خرید و واردات ماشین آلات خط تولید از چین

گاهی اوقات کارخانه یا کارگاه شما به بخشی از یک خط تولید و یا یک خط تولید کامل نیاز دارد که خرید دست دوم آن برای شما مقرون به صرفه تر خواهد بود. در خرید و واردات ماشین آلات خط تولید از چین، امکان بروز مشکل و وجود تقلب زیاد است. اما وجود داشتن شرکتی که  کادر مسلط و مجربی که قابل اطمینان باشد و در کشورهای چین و ایران دارد، این مانع به آسانی برای شما برطرف خواهد شد.

خرید و واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از چین

تکنولوژی تزریق یکی از متداول روش های تولید پلاستیک می باشد که کاربرد های بسیار عالی  و فراوانی در صنعت و کارخانجات و کارگاه ها دارد پس خرید و واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از چین دارای اهمیت ویژه ای است.

تزریق پلاستیک با دستگاه های تزریق با خطای بسیار محدودی انجام می شود و بیشتر برای عمل تولید انبوه استفاده می‌شود ، در تزریق پلاستیک در مرحله اول  به این صورت است که گرانول های پلیمر ذوب شده و به مایع تبدیل می شوند و بعد از آن  توسط دستگاه در حالت تحت فشار به درون قالب های معین  شده تزریق می شود.

 در مرحله دوم هم  پلاستیک مایع که به قالب تزریق شده خشک شده و به جامد تبدیل می شود و پروسه تزریق تمام می شود ؛ خرید و واردات دستگاه های دست دوم از چین  و کالا و یا هر چیز دیگر که تولید می شود آماده است .در ادامه مطالب بیشتری درمورد دستگاه تزریق پلاستیک از چین توضیح می‌دهیم تا اطلاعات شما عزیزان در این مورد بیشتر شود.

واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از چین

 انواع دستگاه تزریق پلاستیک همانگونه که اشاره شد دستگاه تزریق پلاستیک یکی از ماشین آلات بسیار پیشرفته ای است که جهت شکل دهی مواد اولیه پلاستیکی از آن استفاده می کنند این دستگاه مواد اولیه را داخل قالب های مخصوص خود شکل می دهد. اما این محصول نیز همانند سایر دستگاه های کارآمد در انواع مدل های مختلفی طراحی می شود. انواع دستگاه های تزریق پلاستیک عبارتند از:

1.    دستگاه تزریق پلاستیک هیدرولیکی

ماشین آلات هیدرولیکی جزو مدل های قدیمی هستند که اکنون کارآیی چندان زیادی ندارند با مورد استفاده قرار گرفتن دستگاه های برقی این مدل ها دیگر کمتر مورد استفاده  و توجه قرار می گرفتند در این مدل از جک های هیدرولیکی استفاده می شد که دو نیمه قالب را به هم فشار می دادند در نتیجه مواد پلاستیکی ذوب شده به داخل حفره های قالب وارد شده و شکل دهی مواد صورت می گرفت.

دستگاه تزریق پلاستیک برقی

دستگاه های برقی تزریق پلاستیک امروزه جایگاه فوق العاده ای در صنایع کاربردی دارند این دستگاه مجهز به یک موتور سریع و قوی است که فرآیند تولید قطعات پلاستیکی را به صورت دیجیتالی کنترل خواهد کرد توجه و سرعت و تکرار پذیری این مدل نسبت به مدل های هیدرولیکی بسیار بالاترو سریع تر است اما فایده ویژه و برتری که این مدل نسبت به مدل های هیدرولیکی دارد این است در دستگاه های تزریق پلاستیک برقی انرژی مصرف شده کمتر می باشد.

دستگاه تزریق پلاستیک هیبریدی

مدل دیگری از ماشین آلات تزریق پلاستیک، دستگاه های هیبریدی است که از دو دستگاه برقی و هیدرولیکی ترکیب می شوند .این مدل دستگاه تزریق پلاستیک با استقبال زیادی روبه رو شده است.

برای اینکه  که هم تکرار پذیری بسیار بالا و هم مصرف انرژی بسیار کمتری دارد و نسبت به دو مدل قبلی سرو صدای کمتری  تولید می کند و این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بازدهی بیشتردارد.

واردات دستگاه های تزریق پلاستیک از چین

واردات عمده از چین

یکی از پر سود ترین واردات مربوط به واردات عمده از چین می باشد از آنجایی که مواد تولیدی در چین از قیمت بسیار ارزانی برخوردارند اغلب خرید های عمده به وسیله مراودات تجاری با چین انجام می شود خرید عمده از چین راهی است در جهت رفع نیاز بازار و کسب درآمد و سود بسیار خوب می باشد .

با توجه به این که هزینه های سفر به چین، اقامت و حمل و نقل زیاد است موسسه هایی تحت عنوان شرکت های تجاری و بازرگانی به تاسیس شده اند این موسسه ها کار را برای خرید و فروش با چین را راحت تر کرده اند. هر ساله بیشترین میزان واردات کالا از چین که به صورت عمده خریداری می شود، توسط شرکت های  بازرگانی صورت می گیرد.

 این شرکت برای کم کردن هزینه ها اقدام به ثبت اینترنتی کالاهای خریداری شده شما می کند سپس نمایندگان خود را در چین مطلع می کند، تا کالاهای مورد نظر شما را ارسال کنند همچنین تمامی کارها توسط ماموران ویژه این شرکت انجام می گیرد نظارت مستقیم و غیرمستقیمی که بر اعمال این نمایندگان حاکم است، مانع از وقوع خسارت و کمترین میزان اشکال در روند خرید عمده از چین می شود بنابراین برای اینکه بهترین روش واردات از چین را تجربه کنید، شرکت  های بازرگانی می تواند کمک یار شما باشد. 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خانهدرباره ماارتباط با ما