بهترین کالا برای واردات از چین چیست

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

بهترین کالا برای واردات از چین چیست؟ شاید تا امروز چند باری به فکر راه اندازی یک کسب‌و‌کار مناسب و سودآور افتاده باشید اما دقیقا نمی‌دانید چکار کنید و یا کار خود را با فروش چه محصولاتی شروع کنید. ممکن است چندین بار به فکر خرید اجناس گوناگون مثل لباس، لوازم آرایشی، قطعات خودرو و … بصورت عمده  و فروش آن‌ها در بازار با قیمت بیشتر افتاده باشید. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اجناس خود را از کشورهای خارجی وارد کنی؟

بهترین کالا برای واردات از چین

شاید در جواب این پیشنهاد با خود بگویید که هزینه واردات از دیگر کشورها حتما هزینه بسیار زیادی خواهد داشت. ما اینجاییم که بگوییم خیر. واردات پر سودترین نوع تجارت است؛ به خصوص واردات از کشور چین. در واقع سوال اصلی این است که بهترین کالا برای واردات از چین کدام است؟ در ادامه قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم. اگر شما هم به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع ترین زمان و با کمترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مقاله بهترین کالا برای واردات از چین چیست:

  • چرا واردات از چین
  • مراحل واردات کالای چینی
  • بهترین محصول برای واردات از چین
  • واردات جزئی از چین
  • واردات کالا از چین با شرکت علی والا
  • حرف آخر

چرا واردات از چین

در مقدمه اشاره کردیم که اگر می‌خواهید کسب‌و‌کاری راه‌اندازی کنید حتما به فکر واردات باشید. چرا که بطور کلی واردات کالا و فروش آن‌ها سود بیشتری را نصیب شما می‌کند. همچنین اشاره کردیم که واردات از کشور چین بهترین و سودآورترین نوع واردات است اما نگفتیم چرا؟ واردات از چین به دو دلیل بسیار سودآور است.

اول اینکه اجناس چینی بسیار متنوع هستند و تقریبا هر کالایی که شما بخواهید در کسب‌و‌کار خود از وارد کردن آن سود ببرید در این کشور تولید می‌شود. در ثانی قیمت فروش اجناس چینی نسبت به دیگر اجناس بسیار پایین‌تر بوده و هزینه لازم برای خرید آن‌ها بسیار به‌صرفه است.

چرا واردات از چین
چرا واردات از چین

به همین دلیل وارد کردن کالاهای چینی در هر زمینه‌ای با سود زیاد همراه است. حال که دریافتیم چرا سود واردات کالای چینی بیشتر از هر وارداتی است، لازم است که راجع به مراحل واردات کالاها و اینکه بهترین کالا برای واردات از چین کدام است توضیح دهیم.

مراحل واردات کالای چینی

قبل از اینکه در مورد بهترین کالا برای واردات از چین را معرفی کنیم لازم است که مراحل کلی واردات از چین را توضیح دهیم. این مراحل بطور کامل توسط شرکت بازرگانی علی والا قابل انجام است. به همین دلیل شما برای انجام این کار تنها لازم است کارهای خود را به این کمپانی سپرده و با خیالی آسوده و با صرف کمترین هزینه اجناس مورد نیاز خود را وارد کشور کنید. در ادامه هر مرحله را بطور کامل توضیح داده‌ایم.

خرید کالا

اولین مرحله برای اینکه بتوان کالاهای مورد نیاز خود را از چین وارد کنید این است که آ‌نها را از شرکت چینی مورد نظر خریداری کنید. برای خرید کالاها لازم است که چیزی به نام پیش‌فاکتور به این شرکت ارسال شود که در آن قیمت اجناس، تعداد آن‌ها و البته چگونگی پرداخت هزینه قید شده باشد.

این پیش‌فاکتور سند قانونی خرید اجناس بوده و به شما اجازه وارد کردن کالاها به گمرک کشور چین و در نهایت انتقال آن‌ها به ایران را می‌دهد. البته ارسال پیش‌فاکتور منوط به این است که از قبل تعیین کرده باشد که بهترین کالا برای واردات از چین کدام است.

انتقال به ایران

مرحله بعدی برای اینکه بتوان اجناس خریداری شده را به ایران وارد کرد، انتقال آن‌ها به داخل کشور است. بعد از اینکه مشخص شد بهترین کالا برای واردات از چین کدام است و البته کالاها خریداری شد، نوبت به این می‌رسد که تعیین کنید از چه راهی می‌خواهید اجناس را به داخل کشور وارد کنید.

سه راه زمینی، دریایی و هوایی برای انتقال اجناس به داخل کشور وجود دارد. اگر کارهای واردات کالای شما به شرکت علی والا سپرده شده باشد، این شرکت به خاطر قراردادهای بلندمدتی که با شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی دارد روش انتقال اجناس با هواپیمای باری که کارگو نام دارد را انتخاب خواهد کرد.

مراحل واردات کالای چینی
مراحل واردات کالای چینی

ترخیص کالا از گمرک

آخرین مرحله واردات اجناس از کشور چین به داخل ایران عبارت است از ترخیص کالاهای وارداتی از گمرک. شرکت علی والا این مرحله را نیز با فرستادن یکی از رابط‌های باتجربه‌ای که دارد انجام خواهد داد. در این مرحله شما یا رابط مورد نظر با در دست داشتن مدارک لازم مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پیش‌فاکتور به اداره گمرک رفته و درخواست ترخیص کالا را می‌دهد.

گمرک بعد از بررسی مدارک با گرفتن مبلغی که از قبل برای هر کالا تعیین شده اجازه ترخیص کالا را به شما داده و بعد از آن می‌توانید به سادگی اجناس خود را به بازار روانه کنید. انجام تمام این مراحل وابسته است به اینکه بدانید بهترین کالا برای واردات از چین کدام است که در ادامه به این موضوع پرداخته‌ایم.

بهترین محصول برای واردات از چین

گفتیم که کشور چین همه نوع کالایی را تولید می‌کند. پس هر چیزی که در ذهنتان می‌آید را می‌توانید در بازار چین یافته و وارد کشور کنید. اما واقعا بهترین کالا برای واردات از چین کدام است؟ اولین نکته در مورد اینکه بهترین کالای وارداتی از چین چه نوع کالایی می‌تواند باشد این است که بتوانید این کالا را به صورت عمده و با تعداد زیاد وارد کنید.

بر فرض مثال اگر شما در کار فروش لوازم آرایشی هستید باید کالاهایی را وارد کنید که اولا عمده‌ای فروخته شوند درثانی تعداد زیادی از آن‌ها را بتوان وارد کشور کرد. مثلا واردات دستگاهی که بسیار بزرگ باشد و تنها بتوان ۳ عدد از آن‌ها را وارد کشور کرد ریسک بزرگ‌تری دارد تا اینکه از یک محصول مثل اسباب بازی با تعداد بالا وارد کشور کنید. چرا که اولا ممکن است یکی از آن سه دستگاهی که نام بردیم در انتقال به ایران دچار آسیب شوند، در ثانی خرید تعداد زیاد از یک محصول به قیمت عمده انجام شده و هزینه کمتری دارد.

بهترین محصول برای واردات از چین
بهترین محصول برای واردات از چین

واردات جزئی از چین

با توجه به نکاتی که در قسمت قبل گفتیم، می‌توان اینطور نتیجه گرفت که هر چه واردات اجناس ما جزئی‌تر باشد، بیشتر به بهترین کالا برای واردات از چین نزدیک شده‌ایم. البته منظور ما این نیست که به دنبال کوچک‌ترین کالاهای تولید شده در چین بگردید و از آن‌ها یکی را انتخاب کرده و وارد کنید.

در واقع شما باید بتوانید بر اساس کسب‌و‌کار خود که ممکن است در زمینه فروش گوشی هوشمند، فروش قطعات لپ‌تاپ یا لوازم جانبی آن مثل فلش مموری یا انواع کابل، فروش لوازم آرایشی بهداشتی  یا فروش لباس باشد، وارداتی جزئی با تعداد بالا داشته باشید. اگر هم کل هزینه خود را صرف وارد کردن یک کالای بسیار گران قیمت با تعداد کم کنید ولی خریداری در ایران نداشته باشد قطعا ضرر کرده‌اید.

از طرفی واردات جزئی از محصولات متنوع تنوع مشتریان هدف شما را بالا برده و احتمال فروش سریع با سود بیشتر را برای شما فراهم می‌آورد. پس در جواب سوال اصلی این مقاله یعنی بهترین کالای وارداتی از چین چیست باید پاسخ داد که بسته به کسب‌و‌کار شما هرچه کالا جزئی‌تر باشد برای واردات از چین بهتر است.

واردات کالا از چین با شرکت علی والا

برای اینکه بتوانید تجارتی مناسب داشته باشید بهترین کار این است که کارهای واردات از چین خود را به یک شرکت واسطه وارداتی بسپارید. در چند جای مقاله از شرکت علی والا و خدماتی که در زمینه واردات کالا ارائه می‌دهد، نام بردیم.

این شرکت با توجه به تجربه بالایی که در امر واردات دارد قادر است به شما در پاسخ به سوال بهترین کالا برای واردات از چین مشورت داده و تمام مراحل انجام این عملیات را نیز بر عهده گیرد. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هرگونه تحقیق در مورد اینکه چه کالایی به کشور وارد کنید، حتما با شرکت علی والا مشورت کنید.

حرف آخر

همانطور که در طول این مقاله سعی کردیم توضیح دهیم، بهترین راه برای گسترش کسب‌و‌کار یا به طور کلی راه اندازی یک کسب‌و‌کار این است که اجناس خود را از طریق واردات تامین کنید. اما اینکه از چه کشوری می‌توان واردات انجام داد بسته به این است که کدام کشور اجناس ارزان‌تری ارائه می‌دهد.

مشخص کردیم که چین ارزان‌ترین کالاهای دنیا را فروخته و واردات از این کشور به همین دلیل پرسودترین نوع واردات خواهد بود. در پایان نیز بعد از توضیح کاملی که در مورد چگونه وارد کردن اجناس دادیم به سوال بهترین کالا برای واردات از چین پاسخ دادیم و مشخص کردیم که برای تصمیم‌گیری بهتر حتما با کمپانی وارداتی علی والا در این خصوص مشورت کنید.

سوالات متداول درباره بهترین کالا برای واردات از چین

بهترین کار برای گسترش کسب‌وکار چه کاری است؟

اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و مایلید آن را گسترش داده و اجناس خود را با سود زیاد به فروش رسانید، بهترین کار واردات کالاهای ارزان چینی است.

مراحل واردات کالا از چین کدام است؟

بطور کلی برای واردات کالا از کشور چین لازم است سه مرحله خرید کالا، انتقال اجناس به ایران و ترخیص آن‌ها پشت سر گذاشته شود.

بهترین کالا برای واردات از چین کدام است؟

با توجه به کسب‌و‌کاری که دارید بهترین کالای وارداتی از چین برای شما کالایی است که بتوانید به صورت جزئی تعداد زیادی از آن را وارد کشور کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

193 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.