هزینه کارگو از چین به ایران

کارگو از چین به ایران

کارگو از چین به ایران


خدمات کارگو از چین به ایران که معمولا با عنوان حمل و نقل کالا یا فریت بار نیز شناخته می شود، به کالاها یا محصولاتی اطلاق می شود که از یک مکان به مکان دیگر، از طریق آب، هوا یا زمین حمل می شوند. در اصل، اصطلاح “کارگو” به کالاهایی اطلاق می شود که در کشتی بارگیری می شوند. با این حال، این روزها بار برای همه انواع کالاها، از جمله کالاهایی که با هواپیما، راه آهن، کامیونت، کامیون یا کانتینر حمل می شوند، استفاده می شود. خدمات کارگو از چین به ایران عمدتاً برای مقاصد تجاری است که برای آن بارنامه هوایی، بارنامه یا سایر رسیدها توسط متصدی حمل و نقل صادر می شود.

اگر تصمیم دارید خرید عمده از چین انجام دهید داشته باشید، بهترین پیشنهاد این است که از خدمات کارگو از چین به ایران برای حمل بار و محموله خود به کشور خود استفاده نمایید. در ادامه این بخش با ما همراه بمانید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با خرید مطمئن از چین و خدمات  کارگو از چین به ایران کسب نمایید.

خدمات کارگو از چین به ایران

امروزه خرید از چین یک روش کاملا موفق برای تامین منابع مورد نیاز برای بسیاری از مشاغل تبدیل شده است. اما همانطور که می دانید فرآیند خرید و کارگو از چین به ایران یکی از کارهای سخت و پیچیده ای است که اگر اطلاعات دقیق و کافی در این زمینه نداشته باشید ممکن است تمام انتظاراتی که دارید برآورده نشود و به اهداف خود دست پیدا نکیند. برای خرید مطمئن از چین توصیه ها و نکات کاربردی وجود دارد که در ادامه به توضیح آن پرداخته ایم:

 

برای آگاهی از هزینه کارگو از چین به ایران و شرایط آن با ما در تماس باشید.

۸۱۵۲ ۲۵۱ ۰۹۱۲

8613883921774+

 

خدمات کارگو و هزینه های آن

1. حقوق واردات خود را شناسایی کنید.

وقتی کالایی را از منابع خارجی خریداری می کنید، وارد کننده می شوید و نیاز به کارگو از چین به ایران دارید. بنابراین قبل از خرید کالاهای تجاری در کشور خود، به عنوان یک کسب و کار یا یک فرد، باید تشخیص دهید که آیا از حقوق واردات برخوردار هستید یا خیر.

بسیاری از مقررات واردات فقط برای کالاهایی اعمال می شود که برای اهداف تجاری – تجاری یا فروش مجدد – وارد می شوند و فقط مقامات گمرکی می توانند درباره مواردی که به عنوان استفاده شخصی واجد شرایط هستند، قضاوت کنند.

به عنوان مثال، چندین کت و شلوار یکسان یا تعدادی از کیف های دستی بسیار مشابه، برای قبولی در آزمون اعتبار به عنوان اقلامی برای استفاده شخصی مشکل خواهند داشت.

2. کالاهایی را که می خواهید وارد کنید شناسایی کنید.

شرکت های تجاری با فروش محصولات کسب درآمد می کنند. انتخاب محصولات اشتباه به این معنی است که زمان و پول خود را از دست می دهید. اگر می‌خواهید واردکننده موفقی باشید و کارگو از چین به ایران را با موفقیت کامل انجام دهید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که محصول مناسب را برای فروش مجدد انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید نام خود را پشت سر بگذارید، به چیزی نیاز دارید که سرپا بماند، پس چیزی پیدا کنید که به فروش آن افتخار کنید. محصولات شما کسب و کار شما را مشخص می کند یا به عبارت بهتر، محصولات شما کسب و کار شماست!

توجه اصلی شما انتخاب محصولی است که بتوانید بفروشید. در بیشتر موارد، انتخاب محصولاتی که خودتان می‌خرید یا حداقل اطلاعات زیادی در مورد آن دارید، هوشمندانه است. در واقع محصولاتی که می فروشید برای هر کاری که انجام می دهید اساسی هستند. آنها بر بازاریابی، حاشیه سود و طرحی که استفاده می کنید تأثیر می گذارد و تدارکات و محدودیت های قانونی نیز وارد عمل می شوند.

بنابراین برای کارگو از چین به ایران ، مطمئن شوید که تحقیق را انجام داده اید و می دانید که بازار یا جایگاهی برای محصولاتی که قصد واردات آن را دارید وجود دارد. علاوه بر این، شما باید تقریباً بدانید که محصول شما چقدر باید هزینه داشته باشد تا از فروش سود کافی به دست آورید.

بهتر است تا آنجا که ممکن است اطلاعات بیشتری در مورد کارگو از چین به ایران جمع آوری کنید. ادبیات توصیفی، اطلاعات ترکیب محصول و در صورت امکان، نمونه محصول را به دست آورید. این اطلاعات زمانی که زمان تعیین طبقه بندی تعرفه فرا می رسد بسیار مهم خواهد بود. از شماره شفاف سازی تعرفه (HS Code) برای تعیین نرخ عوارضی که برای کالاهای شما اعمال می شود استفاده می شود.

بهترین پیشنهاد برای کارگو از چین به ایران این است که :

 • با محصولی که دوست دارید بروید – تا به کار خود علاقه داشته باشید
 • با منحصر به ‌فرد بودن محصول پیش بروید – می ‌توانید با قیمت بالا بفروشید
 • با محصولی همراه باشید که می توانید آن را در مقادیر زیاد ارسال کنید – هزینه حمل و نقل کم برای هر واحد

واردات عمده از چین

3. از مجاز بودن کالاهای وارداتی کارگو از چین به ایران خود اطمینان حاصل کنید.

برخی از کالاها مجاز به واردات نیستند و کشورهای مختلف محصولات ممنوعه متفاوتی دارند. همچنین مطمئن شوید که آیا کالایی که قصد واردات آن را دارید مشمول مجوزها، محدودیت ‌ها یا مقررات دولت شما هستند یا خیر. برای کارگو از چین به ایران دانستن این موارد بسیار اهمیت دارد.

این مسئولیت واردکننده (شما) است که اطمینان حاصل کند که کالا با انواع قوانین و مقررات خاص مطابقت دارد. به طور کلی شما باید از محصولات ذکر شده در زیر برای کارگو از چین به ایران اجتناب کنید و یا در صورت لزوم مجوز قانونی و مورد نیاز برای واردات آن را از مقامات مربوط دریافت نمایید:

 • پنیر، شیر و محصولات لبنی
 • میوه ها، سبزیجات و آجیل
 • حشرات
 • دام و حیوانات
 • محصولات گوشت، مرغ و تخم مرغ
 • گیاهان و محصولات گیاهی
 • دانه
 • مواد بسته بندی چوبی
 • محصولات مرتبط با تنباکو
 • آتش بازی
 • پارچه های قابل اشتعال
 • فندک چند منظوره
 • غذاها، داروها، لوازم آرایشی و بهداشتی و تجهیزات پزشکی
 • طلا و نقره
 • خز حیوانات
 • علائم تجاری و نام های تجاری
 • نوشیدنی های الکلی
 • وسایل نقلیه موتوری و قایق
 • محصولات مارک دار

واردات کالاهایی که ناایمن هستند، الزامات کد بهداشتی را برآورده نمی‌ کنند، یا محدودیت ‌ها را نقض می‌ کنند، ممکن است هزینه ‌های زیادی را به عنوان جریمه و جریمه برای شما به همراه داشته باشد.

4. تامین کننده خود را در چین پیدا کنید و سفارش دهید.

برای کارگو از چین به ایران لازم است که سفارش خود را با فروشنده، فرستنده یا صادرکننده ثبت کنید و شرایط حمل و نقل مورد استفاده را شناسایی کنید.

هنگامی که تامین کننده خود را انتخاب کردید، یک P/I (پیش فاکتور یا برگه نقل قول) برای خریدهای احتمالی خود درخواست کنید تا شامل شماره سیستم هماهنگ، توضیحات و ارزش هر مورد باشد. P/I شما باید وزن و ابعاد بسته بندی شده و همچنین مدت خرید شما را نشان دهد. (پیش فاکتور در واقع یک سند غیر الزام آور است که به بودجه بندی خریدهای آینده شما کمک می کند. این یک سفارش خرید نیست و الزام قانونی ایجاد نمی کند.)

همچنین لازم است اطمینان حاصل کنید که تامین کننده با حمل و نقل تحت شرایط FOB از نزدیکترین بندر یا فرودگاه خود موافقت می کند زیرا این امر هزینه های حمل و نقل شما را تا حد زیادی کاهش می دهد و به شما کنترل بیشتری بر حمل و نقل می دهد.

به عنوان مثال، اگر برای کارگو از چین، نزدیک‌ترین بندر به تامین‌کننده شانگهای است، شرایط FOB شانگهای را درخواست ‌کنید.

لازم است به خاطر داشته باشید که حمل و نقل از طریق اقیانوس در واقع بسیار کند است و این بدان معنی است که مطمئناً در مقایسه با خرید محصولات داخلی به برنامه ریزی طولانی مدت بیشتری نیاز دارد. علاوه بر این، زمان مورد نیاز برای صادرات کالا از جمله اسناد، سفرهای داخلی، ترخیص کالا از گمرک و جابجایی بندر یا ترمینال برای یک کانتینر کالا می‌تواند تا 7 روز هزینه داشته باشد.

بنابراین به طور کلی توصیه می شود حداقل 3 ماه قبل از اینکه به کالاهای خود درب منزل نیاز داشته باشید، سفارش دهید.

5.  کارگو از چین به ایران خود را ترتیب دهید.

هزینه های زیادی برای حمل و نقل کالا وجود دارد، از جمله هزینه های کانتینر، بسته بندی، جابجایی ترمینال و کارمزد کارگزار. برای به دست آوردن تصویر کاملی از هزینه های حمل و نقل، باید هر یک از این عوامل را در نظر گرفت.

به طور کلی، برای کارگو از چین به ایران و در زمان حمل و نقل بار به کشور مقصد خود باید به 2 نکته مهم توجه داشته باشید :

 • همیشه در نظر داشته باشید که تاخیرهایی ممکن است در طول فرآیند اتفاق بیفتد، از جمله ممکن است کالا به موقع تولید نشود، کشتی ممکن است طبق برنامه حرکت نکند، ممکن است کالا توسط گمرک نگهداری شود. بنابراین آماده باشید و بر اساس آن برنامه ریزی کنید. همچنین انتظار نداشته باشید محموله شما به محض تکمیل در کارخانه از بندر خارج شود. زیرا برای حمل بار شما از کارخانه به بندر حداقل 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد و فرآیند اظهارنامه گمرکی نیاز دارد که محموله شما حداقل 1 تا 2 روز در بندر بماند. علاوه بر این، در برخی موارد هر هفته فقط یک فرکانس مسیر وجود دارد. اگر روز این هفته را از دست بدهید، باید تا هفته آینده صبر کنید.

 

 • یک شریک حمل و نقل و کارگو از چین به ایران انتخاب کنید. لجستیک یک جنبه بسیار ارزشمند از تجارت مدرن است و هزینه های حمل و نقل شامل هزینه های مستقیم و غیرمستقیم حمل و نقل محصولات از مبدا تا بازار مقصد می شود و اگر آنها آن را به درستی دریافت کنید و یک ارائه دهنده تدارکات خوب را انتخاب کنید، عملیات روان، هزینه های قابل مدیریت و جریان نقدی مداوم، تضمین خواهد شد.

واردات از چین

6. محموله کارگو از چین به ایران را ردیابی کنید و برای ورود آماده شوید.

حمل و نقل بین المللی کالا و خدمات کارگو از چین به ایران به زمان نیاز دارد. به عنوان مثال، کالاهایی که از چین حمل می شوند، به طور متوسط حدود 14 روز طول می کشد تا به ساحل غربی ایالات متحده برسند یا 30 روز برای رسیدن به ساحل شرقی نیاز دارند. معمولاً ظرف مدت 5 روز یا کمتر از زمان ورود بندر، توسط نماینده مقصد ذکر شده در B/L، دریافت کننده از طریق اخطار ورود مطلع می شود.

هنگامی که یک محموله از طریق کارگو از چین به ایران به مقصد می رسد، وارد کننده سابقه (یعنی مالک، خریدار یا کارگزار گمرکی دارای مجوز که توسط مالک، خریدار یا گیرنده تعیین شده است) اسناد ورود کالا را نزد مدیر بندر در بندر کالا ارسال می کند.

مدارک ورودی عبارتند از:

 • بارنامه حاوی اقلامی که باید وارد شوند.
 • فاکتور رسمی که کشور مبدا، قیمت خرید و طبقه بندی تعرفه کالاهای وارداتی را درج می کند.
 • لیست بسته بندی که جزئیات کالاهای وارداتی را نشان می دهد.
 • اخطار ورود ارائه شده توسط عامل حمل و نقل.

همیشه مسئولیت بررسی و ترخیص کالا بر عهده واردکننده سابقه است. اگر مشکلاتی پیش آمد که نیاز به عیب یابی دارید، باید مراحل ترخیص کالای شما توسط گمرک کشورتان را بدانید.

7. محموله خود را دریافت کنید.

وقتی کالا رسید، برای کارگزار گمرکی خود ترتیبی دهید که آنها را از گمرک ترخیص کند و در صورت لزوم قرنطینه کنید. اگر همه چیز کارگو از چین به ایران خوب پیش رفت، این حق شماست که محموله خود را تحویل بگیرید.

هنگامی که کالاهای خود را دریافت کردید و کیفیت، بسته بندی، دستورالعمل ها و برچسب ها را بررسی کردید، بهتر است یک ایمیل به تامین کننده خود ارسال کنید و به آنها اطلاع دهید که کالاهای خود را دریافت کرده اید اما آنها را بررسی نکرده اید. به آنها بگویید پس از بررسی موارد با آنها تماس خواهید گرفت و امیدواریم سفارش دیگری انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خانهدرباره ماارتباط با ما