واردات از چین با علی والا

برای واردات از چین در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه با علی والا تماس بگیرید.

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

اگر فکر می‌کنید هنوز برای کسب‌و‌کار خود تصمیم درست حسابی نگرفته‌اید، وقت آن است که این مقاله را تا انتها بخوانید. چرا که قرار است یک راه بسیار مناسب که همان واردات از چین است را به شما پیشنهاد دهیم. راهی که باعث تحول کسب‌و‌کار شما شده و می‌تواند سود بسیار زیادی برای شما به همراه بیاورد.

واردات از چین

در این مقاله قرار است هر آنچه لازم است راجع به واردات از چین بدانید را توضیح دهیم. یعنی جواب این سؤالات که چه محصولاتی را می‌توان از چین وارد کرد، چه صادراتی به چین وجود دارد، چگونه می‌توان از این کشور کالا خرید، نحوه حمل‌ونقل کالاها به داخل کشور چگونه است و … را قصد داریم در ادامه در دسترس شما قرار دهیم. اگر هنوز مردد مانده‌اید که چگونه می‌توانید سود زیادی برای کسب‌و‌کار خود فراهم کنید، نگران نباشید. فقط کافی است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

فهرست مطالب واردات از چین با علی والا

 • واردات از چین به ایران
 • واردات عمده از چین
 • صفر تا صد واردات از چین
 • واردات کالا از چین
 • شرکت واردات از چین
 • تجربه واردات از چین
 • حمل و نقل از چین به ایران
 • واردات از چین با سرمایه کم
 • حداقل سرمایه برای واردات از چین
 • شرکت واردات کالا از چین
 • واردات کالا از چین با علی والا
 • حرف آخر

واردات از چین به ایران

همان‌طور که گفتیم، برای اینکه بتوانید به کسب‌و‌کار خود رونق دهید یکی از بهترین پیشنهادها این است که از کشور چین جنس وارد کنید. اگر در کار فروش گوشی، لوازم آرایشی، قطعات خودرو و … هستید، واردات از چین گزینه مناسب پیش روی شماست. با این کار می‌توانید سود بسیار مناسبی نصیب خود کرده و در کار خود پیشرفت قابل‌توجهی رقم بزنید. اما چرا واردات کالا از چین به ایران سودآور است؟

واردات از چین به ایران
واردات از چین به ایران

اجناس چینی به‌خاطر روش تولید ارزانی که دارند، قیمت فروش پایینی هم داشته و به همین دلیل خرید آن‌ها نیاز به سرمایه بسیار زیادی ندارد. از طرفی این اجناس دارای بازار فروش مناسبی در داخل کشور بوده و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را به مشتریان فروخت. به همین دلیل است که واردات کالا از چین یکی از گزینه‌های همیشگی پیشروی بازرگانان و تجار ایرانی است.

واردات عمده از چین

اولین قدم برای واردات از چین خرید عمده از این کشور است. خرید عمده را می‌توان پرسودترین نوع خرید دانست. حتی اگر شما نخواهید کار واردات هم انجام دهید، بازهم خرید عمده اجناس سود زیادی برای شما به همراه خواهد داشت. چرا که در این نوع خرید، قیمت خرید هر قلم جنس بسیار کمتر از خرید آن جنس به‌صورت تکی تمام می‌شود.

اما از آن سمت شما با فروش جنس به قیمت تکی، کلی سود از اختلاف قیمت خریدوفروش نصیب خود می‌کنید. به علاوه اینکه سفر به چین و خرید از این کشور یک کار همیشگی نیست و ممکن است در طول سال یکی یا دو بار این موقعیت برای شما فراهم شود. به همین خاطر باید بتوان با خرید عمده از چین هرآنچه لازم است را تهیه کرد.

صفر تا صد واردات از چین

حال که مشخص شد واردات از چین به چه دلیلی و با چه نوع خریدی انجام می‌شود، لازم است که در مورد صفر تا صد واردات از چین نیز توضیح دهیم. به طور کلی توضیح صفر تا صد یک قضیه مثل واردات کالا از چین عبارت است از اینکه چطور می‌توان کارهای واردات را از همان مرحله اول که خرید از چین است تا مرحله آخر که ترخیص کالا از گمرک ایران است انجام داد.

برای اینکه صفر تا صد کار واردات کالا به‌خوبی انجام شود لازم است تمام این مراحل و جزئیات آن‌ها را بشناسیم. به همین دلیل در ادامه هر مرحله را به‌تفصیل و با ذکر جزئیات بررسی کرده‌ایم.

واردات کالا از چین

اولین مرحله واردات از چین عبارت است از خرید کالای چینی. برای خرید اجناس لازم است که شما یا خودتان به این کشور سفر کنید و اجناس را بخرید یا اینکه از یک رابط که در چین مشغول فعالیت است بخواهید تا کارهای واردات شما را انجام دهد. وارد موردنظر زیر نظر شرکت‌های وارداتی کارکرده و می‌تواند کارهای واردات شما را به بهترین شکل انجام دهد.

این مرحله عبارت است از تهیه پیش‌فاکتور که در آن قیمت اجناس، تعداد آن و البته چگونگی خرید کالاها در آن درج شده است. بعد از ارسال پیش‌فاکتور برای طرف چینی نوبت به تأیید آن و اجازه انتقال اجناس به گمرک کشور چینی می‌رسد.

شرکت واردات از چین

همانطور که گفتیم برای اینکه بتوان واردات را به‌خوبی انجام داد لازم است که یک شرکت بازرگانی کارهای واردات را بر عهده بگیرد. شرکت علی والا با داشتن تجربه فراوان در امر واردات کالا از کشور چین بهترین گزینه برای انجام کارهای خرید کالا از چین محسوب می‌شود.

شرکت واردات از چین
شرکت واردات از چین

این شرکت با داشتن رابط‌های باتجربه در چین می‌تواند اجناس را خریداری کرده و بعد از ترخیص آن‌ها از گمرکی چین همه را یکجا به ایران ارسال کند. اگر برای واردات کالا از چین مصمم هستید حتماً با این شرکت ارتباط گرفته و تمام کارها را به آن بسپارید.

تجربه واردات از چین

از مهم‌ترین نکات در امر واردات که به اجرای صفر تا صد واردات کمک بسیار می‌کند این است که کارهای خود را به شرکتی بسپارید که تجربه واردات از چین داشته باشد. تجربه واردات از چین شامل خرید کالا از شرکت چینی، ارسال آن به گمرک چین، ترخیص کالاهای ارسالی به گمرک با پرداخت مبلغی به نام حق گمرکی، ارسال کالاها به داخل کشور و در نهایت ترخیص آن‌ها با پرداخت حق گمرکی به گمرک ایران است. از این نظر می‌توان تجربه واردات از چین شرکت وارداتی علی والا را بسیار خوب دانست چرا که موارد موفق آن در طول سالیان بسیار زیاد بوده است.

حمل و نقل از چین به ایران

از مهم‌ترین مراحل برای واردات ارسال کالا و حمل‌و‌نقل آنها از این کشور به داخل ایران است. برای این کار سه راه عمده وجود دارد. شما می‌توانید این کار را یا از طریق خشکی انجام دهید، یا از طریق دریا و یا از طریق هوایی. بهترین روش ارسال اجناس از طریق هوایی است چرا که کم‌هزینه‌ترین روش بوده و البته امنیت بسیار بالایی دارد.

روش انتقال اجناس از طریق هوایی با هواپیمای باری را کارگو می‌نامند. شرکت‌های بازرگانی معتبر مثل علی والا با شرکت‌های حمل‌ونقل هوایی کارگو قرارداد بلندمدت داشته و می‌توانند با کم‌ترین هزینه کالاهای مورد نیاز شما را به داخل کشور وارد کنند.

واردات از چین با سرمایه کم

شاید برای شما سؤال پیش‌آمده باشد که با وجود این‌همه مرحله برای انجام واردات از چین آیا هزینه واردات خیلی زیاد نمی‌شود؟ همه ما انسان‌ها ذاتا دوست داریم کارهایمان را با کم‌ترین هزینه ممکن انجام دهیم به همین خاطر واردات از کشور چین با سرمایه کم یکی از بهینه‌ترین نوع اهداف برای واردات است.

شما حتی با سرمایه اندک نیز می‌توانید کالاهای خود را از چین وارد کنید. روش کار به این صورت است که کارهای واردات خود را به شرکت وارداتی علی والا سپارده و با خیال راحت در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کنید.

حداقل سرمایه برای واردات از چین

اگر همچنان دوست دارید بدانید که چطور می‌توان با کم‌ترین سرمایه ممکن جنس چینی وارد کشور کرد، باید با مفهومی به نام ته لنجی آشنا شوید. لنج‌های جنوب کشور بنا بر قانونی در گمرک حق اجازه دارند که در هر سفر تا مقدار معینی جنس چینی بدون پرداخت حق گمرکی وارد کشور کنند.

حداقل سرمایه برای واردات از چین
حداقل سرمایه برای واردات از چین

در واقع شما با رفتن به بازارهای جنوبی که این اجناس در آنجا با نام ته لنجی به فروش می‌رسد می‌توانید با کمترین سرمایه ممکن واردات از چین داشته باشید و کسب‌و‌کار خود را رونق دهید.

مشکلات واردات از چین

در پایان لازم است که با نگاهی واقع‌گرایانه به واردات نگاه کنید. مشکلاتی متعدد سر راه واردات از این کشور وجود دارد که تنها با سپردن کارهای واردات به شرکت‌های وارداتی قابل‌حل هستند.

مشکلاتی مثل نداشتن تجربه خرید از شرکت‌های چینی، عدم تجربه در تکمیل بارنامه و پیش‌فاکتور، آگاه نبودن از مسائل حقوقی ترخیص کالا از چین و گمرک ایران، آشنا نبودن با قوانین ارسال کالا از چین و چگونگی انتخاب بیمه کالا از جمله عمده‌ترین مسائلی است که پیشروی شما بوده و باید از وجود آن‌ها آگاه باشید. مسائلی که شرکت بازرگانی علی والا با داشتن تجربه فراوان در حل آن‌ها به یاری شما آمده و کارهای واردات شما را ساده می‌کند.

شرکت واردات کالا از چین

شرکت وارداتی علی والا را چند بار در طول مقاله معرفی کردیم. علت اینکه تأکید زیادی روی سپردن کارها به این شرکت وجود دارد این است که این شرکت دارای تجربه فراوانی در امر واردات از چین بوده و شما می‌توانید با اعتماد له آن در زمان، انرژی و هزینه‌های خود صرفه‌جویی کرده و با خیالی راحت اجناس وارداتی خود را به فروش برسانید.

فروشی که برای شما سود زیادی به همراه خواهد داشت. اگر همچنان مصمم هستید که اجناس مورد نیاز خود را وارد کنید، همین الان با این شرکت ارتباط گرفته و از آن‌ها بخواهید شما را در انجام این ام راهنمایی کنند.

واردات از ما فروش از شما

واردات از ما فروش از شما شرایط خوبی که شرکت بازرگانی علی والا فراهم کرده است.

واردات کالا از چین با علی والا

برای واردات کالا از چین یکی از بهترین پیشنهادها، واردات از طریق شرکت بازرگانی علی والا است. این کمپانی وارداتی با داشتن تجربه فراوانی که در واردات کالاهای مختلف از شهرهای گوناگون چین دارد می‌تواند کارهای واردات کالای شما را به نحو احسنت و البته با کم‌ترین هزینه ممکن انجام دهد. آن‌چه در مورد شرکت علی والا اهمیت دارد داشتن فورواردرهای باتجربه در شناخت قوانین گمرکی و چگونگی ارسال کالاهای خریداری شده به ایران است.

واردات کالا از چین با علی والا 
واردات کالا از چین با علی والا

همچنین قراردادهایی که این کمپانی با شرکت‌های حمل‌و‌نقل بین‌المللی به صورت طولانی مدت بسته است باعث می‌شود بتواند کالاهای شما را به ساده‌ترین و البته کم‌هزینه‌ترین روش ممکن به ایران انتقال دهد. به همین دلیل در این مقاله از این کمپانی بسیار نام بردیم. کمپانی‌ای که می‌توانید کارهای واردات خود را با خیال راحت به آن سپرده و در وقت و انرژی خود صرفه‌جویی کنید.

حرف آخر

در نهایت آنچه در مورد واردات اهمیت دارد، این است که کارها را به چه شرکتی می‌سپارید. سپردن کارهای واردات به یک شرکت با تجربه باعث می‌شود نتیجه بسیار خوبی از واردات کالا گرفته و کسب‌و‌کارتان متحول شود. چیزی که هر صاحب بیزینسی به دنبال آن بوده و جزو مهم‌ترین اهداف هر نوع مارکتی است. البته این موضوع نیازمند مطالعات قبلی و داشتن ارتباط با افراد باتجربه در امر واردات است. نیازی که سعی کردیم در این مقاله به آن بپردازیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید )  :008613883921774 – تلفن ایران ( حاج مهدی یزد خواست ) 09122518152

0 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.