بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون چیست؟ این سوال برای هر شخصی که حدود ۴۰۰ میلیون تومان سرمایه دارد پیش می‌آید. اهمیت این سوال بسیار زیاد است و به همین دلیل در این مقاله سعی می‌کنیم با بررسی بازارهای مختلف برای سرمایه‌گذاری به آن پاسخ دهیم.

سرمایه گذاری با 400 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون سرمایه‌گذاری‌ای است که بتواند در مدتی کوتاه درصد زیادی سود برای ما فراهم آورد و البته ریسک بالایی هم نداشته باشد. اما چه بازاری چنین شرایطی دارد؟ تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این بهترین سرمایه‌گذاری را با هم پیدا کنیم.

فهرست مطالب

 • سرمایه گذاری با پول کم یا زیاد؟
 • فرصت های سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون
 • خرید زمین
 • خرید خودرو
 • خرید سکه و طلا
 • بازارهای مالی
 • کسب و کار یا واردات؟
 • سرمایه گذاری روی واردات کالا با علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

سرمایه گذاری با پول کم یا زیاد؟

شاید با دیدن عنوان بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون این فکر به ذهن شما خطور کند که مبلغ مناسب برای سرمایه‌گذاری چقدر است؟ آیا ۴۰۰ میلیون تومان کافی است یا نه؟ شاید ۴۰۰ میلیون زیاد باشد و لام نباشد همه این مبلغ را سرمایه‌گذاری کرد.

سرمایه گذاری با پول کم یا زیاد؟
سرمایه گذاری با پول کم یا زیاد؟

راستش را بخواهید هر مبلغی برای سرمایه‌گذاری مناسب است زیرا سرمایه‌گذاری یکی از درست‌ترین تصمیماتی است که هر انسانی در زندگی می‌گیرد به این شرط که به‌درستی انجام شود. ۴۰۰ میلیون تومان هم مبلغ بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری است زیرا هم اگر به سوددهی برسد سود فراوانی به ما می‌دهد هم اینکه دست ما را برای سرمایه‌گذاری روی بازارهای زیادی باز می‌گذارد. اما کدام بازارها؟

فرصت های سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون

برای اینکه بدانیم بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون کدام است نیاز داریم بررسی کنیم که چه بازارهایی برای سرمایه‌گذاری یا این مبلغ پیشِ روی ما قرار دارد. با ۴۰۰ میلیون می‌توان روی خرید زمین و ملک، خرید طلا و سکه، خرید خودرو، بازارهای مالی و راه‌اندازی کسب‌وکار سرمایه‌گذاری کرد.

این بازارها هر کدام مزایا و معایبی دارند که لازم است بررسی شوند. در واقع باید هر کدام را بررسی کنیم تا متوجه شویم کدام یکی هر سه شرط ریسک پایین، سود زیاد در زمان کوتاه و عدم نیاز به دانش تخصصی را با هم دارد تا بتوان آن را بهترین سرمایه‌گذاری به حساب آورد.

خرید زمین

اولین موردی که برای سرمایه‌گذاری با ۴۰۰ میلیون می‌توان پیشنهاد داد و بررسی کرد، خرید زمین است. با ۴۰۰ میلیون می‌توان روی خرید زمین‌های کوچک و در حومه شهر سرمایه‌گذاری کرد. در کل سرمایه‌گذاری روی خرید و فروش ملک سودآوی زیادی دارد. اما اگر قصد دارید با ۴۰۰ میلیون وارد این بازار شوید باید به دو نکته توجه کنید.

نکته اول اینکه خرید زمین‌هایی که در حاشیه شهر هستند نیازمند یک هوشمندی خاص است به این معنی که باید از قبل بتوان پیش‌بینی کرد که آیا خرید زمین در فلان منطقه آینده دارد؟ و نکته دوم این که گاه ممکن است لازم باشد برای رسیدن به سود در این سرمایه‌گذاری چند سال صبر کرد. پس خرید زمین با ۴۰۰ میلیون را نمی‌توان بهترین سرمایه‌گذاری دانست.

خرید خودرو

بازار بعدی که برای سرمایه‌گذاری با ۴۰۰ میلیون می‌توان مورد بررسی قرار داد، خرید خودرو است. ۴۰۰ میلیون را به دو صورت می‌توان در بازار خودرو سرمایه‌گذاری کرد. اول اینکه یک ماشین صفر کیلومتر با ۴۰۰ میلیون خریداری کرد و مدتی منتظر ماند تا قیمت خودرو بالا رفته و آن را با سود فروخت.

دوم اینکه یک ماشین مدل پایین اما با برند بهتر خریداری کرد و اگر لازم به تعمیر یا تعویض داشت این کار را انجام داد و در نهایت با قیمتی بیشتر آن را فروخت. مورد اول ریسک بالایی دارد زیرا ممکن است قیمت خودرو کاهش یابد. مورد دوم نیز به دانش تخصصی در زمینه تشخیص خودروی آینده دار و سالم از خودروهای مشکل‌دار دارد پس این بازار هم بهترین مورد برای سرمایه‌گذاری نیست.

خرید سکه و طلا

بازار سوم بازار سکه و طلا است که بسیار سودآور است اما اکثر مواقع نیازمند زمانی بلندمدت برای رسیدن به سوددهی است. همچنین ریسک سرمایه‌گذاری در بازار سکه و طلا بسیار زیاد است زیرا نوسانات آن در کوتاه مدت زیاد بوده و ممکن است با پیش‌بینی‌های شما جور نباشد و نتوانید در زمان درست طلا و سکه خریداری کرده و بفروشید تا سودآور باشد.

خرید سکه و طلا
خرید سکه و طلا

بازارهای مالی

ورود به بازارهای مالی برای سرمایه‌گذاری با ۴۰۰ میلیون نیز هم بسیار ریسک بالایی دارد و هم اینکه به دانش تخصصی در زمینه تحلیل بازارهای مالی و نمودارهای قیمت نیاز دارد. به همین دلیل ورود به این بازارها به هیچ عنوان بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون محسوب نمی‌شود.

کسب و کار یا واردات؟

با این توضیحات احتمالا حدستان این باشد که پس راه‌اندازی کسب‌وکار بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون است. اما آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که کسب‌وکارها اجناس و کالای موردنیاز خود را چگونه تامین می‌کنند؟ اگر به کالاهای موجود در بازار نگاه کنید، متوجه خواهید شد که بالای ۹۰ درصد آنها از طریق واردات تامین شده‌اند. پس بهترین سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون را می‌توان واردات دانست. اما چرا؟

سرمایه گذاری روی واردات کالا با علی والا

اگر شرکت بازرگانی علی والا نبود که بتواند شرایطی برای سرمایه‌گذاری با ۴۰۰ میلیون روی واردات کالا برای همگان فراهم آورد، اصلا نمی‌شد سرمایه‌گذاری روی واردات را بهترین دانست. اما با وجود سود بسیار زیاد در زمان کم و عدم نیاز به مدارک مهمی مثل کارت بازرگانی برای واردات، سرمایه‌گذاری روی واردات کالا با علی والا بهترین سرمایه‌گذاری با ۴۰۰ میلیون است.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم به این سوال که بهترین سرمایه‌ گذاری با ۴۰۰ میلیون چیست پاسخ دهیم. به همین دلیل همه بازارهایی که امکان سرمایه‌گذاری با این مبلغ را داشتند بررسی کردیم و در نهایت مشخص شد که واردات کالا با علی والا بهترین آنها است. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید سرمایه‌گذاری پرسودی داشته باشید.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۴۰۰ میلیون

 • چرا خرید زمین با ۴۰۰ میلیون بهترین سرمایه‌گذاری نیست؟

زیرا اولا نیازمند زمان زیادی برای رسیدن به سود است و درثانی ریسک بالایی دارد و ممکن است زمینی که خریداری کرده‌اید موقعیت مناسبی در آینده نداشته باشد.

 • راه اندازی کسب‌وکار بهتر است یا واردات؟

تامین کالا و مواد اولیه کسب‌وکارها در زمان کوتاه‌تری سودآوری دارد و همچنین به دانش تخصصی که برای راه‌اندازی کسب‌وکار لازم است داشته باشید نیاز ندارد زیرا همه کارها توسط علی والا انجام می‌شود.

 • بازرگانی علی والا چگونه به سرمایه‌گذاری در واردات کالا کمک می‌کند؟

این بازرگانی با داشتن پرسنلی متخصص و با تجربه توانسته مراحل واردات کالا از چین را به‌سادگی برای همه فراهم کند طوری که بتوان با ۴۰۰ میلیون سرمایه‌گذاری سود زیادی از واردات کالا کسب کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.