بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای سرمایه‌گذاری روی بازارهای خارجی، لازم است که حداقل سرمایه لازم به دلار را داشته باشیم. تقریبا می‌توان گفت که ۵۰۰ دلار، این حداقل سرمایه لازم به حساب می‌آید. اما سوال اینجاست که بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار کدام است؟

سرمایه گذاری با 500 دلار

بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار را می‌توان با بررسی بازارهایی که در آنها می‌‎توان با ۵۰۰ دلار موفق عمل کرد بررسی کرد. این بازارها عموما شامل بازارهای مالی خارجی یا خرید طلا و سکه در داخل ایران می‌شوند. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا این موضوع را کامل بررسی کنیم.

فهرست مطالب

 • سرمایه گذاری با دلار یا ریال
 • فرصت های سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار
 • بازار فارکس
 • بیت کوین
 • سرمایه گذاری روی بازارهای خرده فروشی
 • سرمایه گذاری روی خرید طلا و سکه
 • روی واردات کالا سرمایه گذاری کنید
 • علی والا راهنمای سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

سرمایه گذاری با دلار یا ریال

برای سرمایه‌گذاری بهتر است با دلار کار خود را شروع کنیم یا ریال؟ عده زیادی معتقدند که کسب درآمد و سرمایه‌گذاری اگر به دلار باشد خیلی زودتر سرمایه ما رشد کرده و ریسک سرمایه‌گذاری نیز نسبت به ریال بسیار کمتر خواهد بود. علت آن هم تغییرات اندک ارزش دلار است.

سرمایه گذاری با دلار یا ریال
سرمایه گذاری با دلار یا ریال

علت دیگر بهتر بودن سرمایه‌گذاری با دلار هم این است که ارز رایج دنیا بوده و با آن می‌توان در هر بازار بین‌المللی وارد شد. با اینحال همچنان سوال اصلی ما سر جای خودش است که بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ لار کدام است؟ در ادامه بازارهای مختلفی که ورود به آنها با ۵۰۰ دلار ممکن است را بررسی می‌کنیم.

فرصت های سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار

برای سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار می‌توان به بازارهای مالی مختلف اشاره کرد. برای مثال مشهورترین این بازارها فارکس است که در آن ارز کشورهای مختلف خرید و فروش می‌شود. شما برای ورود به این بازار لازم است که حتما دلار داشته باشید. هر چند با ۱ دلار هم می‌توان وارد فارکس شد اما ۵۰۰ دلار یک مبلغ بسیار ایدئال برای ورود به حساب می‌آید.

از سویی بازارهای مختلفی مثل خرید و فروش رمز ارزها بخصوص بیت کوین هم وجود دارد که می‌توانید با ۵۰۰ دلار در آنها سرمایه‌گذاری کنید. ورود به بازارهای خرده‌فروشی که بزرگ‌ترین پلتفرم آنها آمازون است هم یکی دیگر از فرصت‌های سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار است که می‌تواند در مدتی کوتاه سرمایه شما را چندین برابر کند. اما بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار کدام است؟

فرصت های سرمایه گذاری با 500 دلار
فرصت های سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار

بازار فارکس

اولین بازاری که برای سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار پیشنهاد می‌شود، بازار فارکس است. شما می‌توانید با ۵۰۰ دلار در این بازار ورود کرده و با خرید و فروش ارزهای مختلف سرمایه خود را در مدتی کوتاه چندین برابر کنید. اما یک نکته بسیار مهم برای موفق شدن در این بازارها را فراموش نکنید. آن هم اینکه موفق شدن در این بازارها نیازمند تخصص بالایی در تحلیل بازارهای مالی و نمودار قیمت‌ها است.

در واقع شرایط ورود به بازار فارکس اینگونه است که شما ابتدا یک مدت بصورت تمرینی در این بازار فعالیت می‌کنید و بعد وقتی که توانایی لازم برای تحلیل قیمت و پیش‌بینی آینده هر ارز را به دست آوردید، می‌توانید بصورت واقعی در این بازار پر ریسک سرمایه‌گذاری کنید. پس به خاطر اینکه موفق شدن در این بازار نیازمند داشتن دانش تخصصی است، برای همگان مناسب نبوده و درنتیچه بهترین سرمایه‌گذاری نیست.

بیت کوین

سرمایه‌گذاری روی رمز ارزها مثل بیت کوین نیز دقیقا شرایطی که سرمایه‌گذاری روی فارکس دارد را داشته و شما قبل از ورود به این بازار لازم است که حتما دانش تخصصی لازم برای تحلیل اوضاع بازار رمز ارزها را داشته و بتوانید قیت آنها را پیش‌بینی کنید تا نتیجتا در این بازار موفق گردید. به همین دلیل و البته پر ریسک بودن سرمایه‌گذاری روی بازار رمز ارزها، این بازار بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار نخواهد بود.

سرمایه گذاری روی بازارهای خرده فروشی

خرید و فروش کالا در بازارهای خرده فروشی مثل آمازون که بزرگ‌ترین خرده‌فروشی دنیا است گزینه بعدی برای سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار است. ورود به این بازارها اما یک مشکل اساسی دارد. از آنجا که ما در ایران تحریم مالی هستیم، نمی‌توانیم بصورت مستقیم در این بازارها ورود کنیم و لازم است که حتما شرکت‌هایی واسطه سرمایه ما را وارد بازارهای خرده‌فروشی کنند که البته همین موضوع باعث می‌شود سود سرمایه‌گذاری ما به‌شدت کاهش یابد.

سرمایه گذاری روی خرید طلا و سکه

با ۵۰۰ دلار در بازارهای داخلی هم می‌توان سرمایه‌گذاری کرد. ۵۰۰ دلار تقریبا برابر ۲۵ میلیون تومان است که مبلغ مناسبی برای سرمایه‌گذاری روی خرید طلا و سکه محسوب می‌شود. بازار طلا و سکه نیز ریسک بالایی دارد و به هیچ وجه بهترین سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار به حساب نمی‌آید. به همین دلیل لازم است به گزینه دیگری فکرکنیم.

روی واردات کالا سرمایه گذاری کنید

خرید به دلار و فروش به ریال سود زیادی دارد. حتما شنیده‌اید که توریست‌هایی که به ایران می‌آیند وقتی قیمت اجناس را برحسب دلار می‌فهمند به شدت ذوق زده شده و از ارزان بودن آنها سورپرایز می‌شوند. تفاوت قیمت خرید کالا از چین و فروش آن در ایران، بهترین پتانسیل برای افزایش سرمایه در مدتی کوتاه را دارد که البته نام اینکار واردات کالا است. بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار سرمایه‌گذاری روی واردات است.

روی واردات کالا سرمایه گذاری کنید
روی واردات کالا سرمایه گذاری کنید

علی والا راهنمای سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار

برای واردات کالا از چین با سرمایه‌گذاری نیاز است که حتما از یک شرکت واسطه که علی والا نام دارد و شرایط انجام این کار را فراهم کرده است کمک بگیرید. این بازرگانی می‌تواند با اخذ سرمایه از شما و استفاده از آن در واردات کالا، در مدتی کوتاه سرمایه شما را با سودش به شما بازگرداند و همین باعث می‌شود این سرمایه‌گذاری را بهترین سرمایه‌گذاری بدانیم.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم بهترین سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار را مشخص کنیم. به همین دلیل ابتدا به بررسی بازارهایی که امکان سرمایه‌گذاری با ۵۰۰ دلار روی آنها وجود دارد پرداختیم و درنهایت دریافتیم که واردات کالا بهترین آنها است که می‌تواند در مدتی کوتاه سرمایه ما را چندین برابر کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۵۰۰ دلار

 • برای واردات از چین به ایران چقدر سرمایه‌ لازم است؟

با وجود بازرگانی علی والا شما می‌توانید با ۵۰۰ دلار هم روی این بازار سرمایه‌گذاری کنید.

 • چرا ورود به بازار فارکس به دانش تخصصی نیاز دارد؟

زیرا در بازار فارکس سر و کار شما با تحلیل قیمت‌ها است و اگر نتوانید درست اوضاع را پیش‌بینی کنید آنگاه شکست خواهید خورد.

 • چرا خرید طلا و سکه برای سرمایه‌گذاری مناسب نیست؟

زیرا این بازار با ریسک زیادی همراه است و در بلندمدت سود دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

4 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.