واردات جامدادی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

خط تولید کشور بزرگ و پرجمعیت چین با سرعت بالایی در حال فعالیت است. از این رو قطعا می‌تواند حجم بالایی از انواع لوازم تحریر مثل جامدادی را برای سایر کشورها تامین کند. علاوه بر حجم بالا، تمام این اقلام از کیفیت فوق‌العاده‌ مطلوبی برخوردار بوده که با مبلغی کاملا مقرون‌به‌صرفه و رقابتی ارائه می‌شوند. همچنین تنوع خیلی زیادی در این اقلام وجود دارد، به صورتی که شما تجار گرامی دست خالی برنمی‌گردید و درنهایت به واردات جامدادی از چین اقدام می‌کنید.  

واردات جامدادی

در کل با توجه به مواردی که بیان کردیم، کشور پرجمعیت چین برای تاجران و سایر واردکنندگان ایرانی بهترین گزینه خواهد بود. مجموعه‌های وارداتی و بازرگانی خیلی زیادی هستند که می‌توانند در رابطه با نحوه واردات جامدادی از چین به‌صورت مستقیم یکسری مشاوره‌های مفید و جامع را کاملا رایگان به تجار گرامی ارائه دهند. در آخر مطلب شما را در این حوزه راهنمایی خواهیم کرد. اما پیش از آن تصمیم داریم به بررسی جوانب مختلف واردات این نوع کالا از چین بپردازیم.

برای خرید جرثقیل از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • خرید جامدادی از چین
 • خرید عمده جامدادی از چین
 • حمل و نقل جامدادی از چین
 • ترخیص جامدادی از گمرک
 • سود واردات جامدادی از چین
 • واردکننده جامدادی از چین
 • واردات جامدادی از چین با علی والا

خرید جامدادی از چین

خرید و واردات جامدادی از چین ضروری است متناسب با شرایط بازار هدف در ایران انجام شود. منظور این بوده که تجار باید پیش از هر چیز تحقیق کنند که بازار هدف در ایران به چه اقلامی با چه کیفیتی و همینطور در چه میزانی نیاز دارد و در مرحله بعد متناسب با آن از مجموعه‌ها و فروشنده‌های چینی خرید اقلام را انجام دهند. مشخص کردن این فاکتورها فقط با تحقیق دقیق ممکن خواهد بود.

خرید جامدادی از چین
خرید جامدادی از چین

خرید عمده جامدادی از چین

زمانی خرید جامدادی شما جنبه واردات به خود می‌گیرد که حجم بالایی از این اقلام را از مجموعه‌های چینی خریداری کنید. یعنی ضروری است که این اقلام را به صورت عمده تهیه و خریداری کنید تا در واقع بتوان نام آن فعالیت را واردات گذاشت.

برای واردات بیل مکانیکی از چین با علی والا کلیک کنید.

توجه داشته باشید که در واردات جامدادی از چین به‌صورت عمده شما تجار گرامی با پرداخت مبلغ کم و مقرون‌به‌صرفهه‌ای تعداد زیادی جامدادی را خریداری کرده و در نهایت در بازار هدف آنها را با قیمت بالاتری به فروش می‌رسانید. این نوع خرید را می‌توان دلیل اصلی سودآوری واردات جامدادی دانست.

حمل و نقل جامدادی از چین

برای حمل و نقل جامدادی از چین به ایران با مبلغی مناسب و مقرون‌به‌صرفه، می‌توانید از شیوه حمل دریایی استفاده کنید. این شیوه حمل اغلب یکی از اقتصادی‌ترین شیوه‌ها جهت حمل بارهای بزرگ و فو‌ق‌العاده سنگین است. با مورد استفاده قرار دادن شیوه حمل‌ونقل دریایی، موفق می‌شوید هزینه جابجایی أقلام را به‌حداقل برسانید.

بدین منظور، قادر خواهید بود با مجموعه‌های حمل‌ونقل دریایی گوناگون تماس بگیرید و سپس نرخ‌ها و همینطور شرایط آنها را به‌خوبی مقایسه کنید. توجه داشته باشید که در حمل‌ونقل بین‌المللی بار، هزینه‌های جانبی همچون بیمه، هزینه‌های بندری، سایر هزینه‌های مربوط به نگهداری اقلام و دیگر هزینه‌ها نقش حائز اهمیتی در هزینه نهایی دارند.

مورد بررسی قرار دادن دقیق این هزینه‌ها و البته مقایسه آنها بین مجموعه‌ها می‌تواند به شما تجار گرامی کمک کند تا موفق شوید هزینه‌ها را به‌مراتب کاهش دهید. قابل توجه بوده که انتخاب مسیر حمل‌ونقل صحیح و مناسب نیز امکان دارد به کاهش هزینه‌ها کمک بزرگی کند. مورد بررسی قرار دادن مسیرهای متعدد، تراز بارگیری و همینطور تخلیه ممکن است تأثیر ویژه‌ای در کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل أقلام داشته باشد.

حمل و نقل جامدادی از چین
حمل و نقل جامدادی از چین

ترخیص جامدادی از گمرک

پس از خرید أقلام موردنظر و حمل‌ونقل بار به کشور، به حائز اهمیت‌ترین مرحله در واردات جامدادی می‌رسیم که ترخیص اقلام از اداره گمرک است. برای ترخیص جامدادی از گمرک، شما تجار گرامی می‌توانید مراحل بیان شده در زیر را دنبال کنید:

 • آماده‌سازی مستندات: قبل از ورود جامدادی به کشور، باید مستندات ضروری را آماده کنید. این امر امکان دارد شامل فاکتورهای تجاری متعدد، صورت‌حساب، بارنامه حمل‌ونقل، مستندات مربوط به پرداخت مالیات و دیگر مستندات مرتبط باشد. اطمینان حاصل کنید که مستندات صحیح و کامل هستند.
 • تقدیم به اداره گمرک: پس از ورود جامدادی به محل گمرک، مستندات ضروری را به مقامات گمرکی ارائه دهید. آنها مستندات را مورد بررسی قرار داده و اقدامات لازم جهت ترخیص أقلام را شروع می‌کنند.
 • پرداخت گمرکی: جهت ترخیص جامدادی، شما باید مالیات‌های تعیین شده، عوارض گمرکی و همینطور دیگر هزینه‌های مربوطه را به‌موقع پرداخت کنید. این هزینه‌ها با توجه به مبلغ و نیز تعرفه‌های گمرکی مرتبط با جامدادی و قوانین و رویه‌های کشور مبدأ و همینطور مقصد محاسبه خواهند شد.

برای واردات پمپ بتن از جین با علی والا کلیک کنید.

سود واردات جامدادی از چین

به راستی که حائز اهمیت‌ترین مسئله برای همه‌ی بازرگانان، میزان سودآوری فعالیت تجاری مربوطه است. سودآوری واردات جامدادی از چین بستگی به یکسری عوامل گوناگون دارد؛ به‌عنوان مثال، مورد بررسی قرار دادن رقابت در بازار هدف برای جامدادی ضروری است. اگر بازار هدف اشباع شده و‌‌ همچنین رقابت در آن فوق‌العاده بالا باشد، سودآوری واردات امکان دارد کاهش پیدا کند.

همینطور، قیمت و کیفیت جامدادی چینی نیز نقش حائز اهمیتی در سودآوری ایفا می‌کند. درصورتی که موفق شوید اقلامی با کیفیت بالا و قیمت مقرون‌به‌صرفه را تأمین کنید و درنهایت آن را با مبلغی رقابتی در بازار هدف عرضه کنید، احتمال سودآوری به‌مراتب بیشتر خواهد بود.

علاوه‌بر این، قوانین و رویه‌های گمرکی کشور مبدأ و همینطور مقصد تأثیر خیلی زیادی در سودآوری اقلام وارداتی دارد. در نهایت می‌توان گفت که واردات جامدادی به ایران می‌تواند برای تجار گرامی سود مطلوبی به همراه داشته باشد.

واردکننده جامدادی از چین

برای انتخاب واردکننده جامدادی، بهتر است به یکسری مجموعه‌های با سابقه و قابل اعتماد فعال در این زمینه مراجعه کنید. علاوه‌بر این، باید به نکاتی نظیر قیمت، کیفیت، قابلیت پشتیبانی و همینطور خدمات پس از فروش نیز توجه ویژه داشته باشید. انتخاب یک فروشنده جامدادی معتبر و با سابقه، می‌تواند به شما تجار گرامی در تأمین اقلام باکیفیت و با قیمت رقابتی کمک کند و منجر به افزایش پیدا کردن سود شما در فروش جامدادی شود.

واردکننده جامدادی از چین
واردکننده جامدادی از چین

واردات جامدادی از چین با علی والا

همکاری با مجموعه بازرگانی علی والا برای واردات جامدادی از چین می‌تواند یک راهکار مناسب به‌ویژه برای تجار تازه‌کار باشد. مجموعه بازرگانی علی والا به‌عنوان یک مجموعه فعال در حوزه تجارت بین‌المللی، قادر خواهد بو‌د در مسائل مرتبط با واردات، حمل‌ونقل بار، ترخیص گمرکی اقلام و سایر پروسه‌های مرتبط با واردات جامدای به شما کمک کند.

برای همکاری با مجموعه بازرگانی علی والا، می‌توانید مستقیماً با متخصصان مجموعه تماس بگیرید و اطلاعات دقیق‌تر و جامع‌تری درباره خدمات گوناگون آنها، هزینه‌ها، شرایط قرارداد و دیگر جزئیات کسب کنید.

سخن پایانی

واردات جامدادی از چین یک فعالیت فوق‌العاده سودمند به‌ویژه برای تاجران و بازرگانان تازه‌کار است. با این حال، واردات هر لوازمی مستلزم طی‌کردن پروسه‌های حساس و دقیقی است. درصورتی که جدیدا وارد دنیای تجارت بین‌المللی شده‌اید توصیه می‌شود فعالیتتان را با یک مجموعه بازرگانی واسطه معتبر مثل علی والا، شروع کنید.

سؤالات متداول درباره واردات جامدادی

 • آیا واردات جامدادی از چین به کشورمان ایران مجاز است؟

بله واردات جامدادی از چین به کشورمان ایران مجاز بوده، ولی ضروری است که مقررات گمرکی و رویه‌های وارداتی ایران را به‌خوبی رعایت کنید.

 • چه مستنداتی برای واردات جامدادی از چین لازم است؟

مستندات مورد نیاز امکان دارد شامل قرارداد خرید اقلام، فاکتور فروش، بارنامه و نیز بیمه‌نامه حمل‌ونقل اقلام، گواهی مطابقت فنی و استاندارد و همینطور گواهی اصالت کالا و دیگر مستندات گمرکی و وارداتی باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

74 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.