واردات دیفرانسیل از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

آیا قصد واردات دیفرانسیل را دارید؟ درباره این موضوع که از کدام کشور باید این کالا را وارد کنید، اندیشیده‌اید؟ تجارت ایران و چین قدمت چندین و چند ساله دارد و امروزه هم به دلیل پیشرفت روزافزون چین در زمینه‌های مختلف به‌ویژه صنعت خودروسازی، این کشور، انتخاب اول بسیاری از بازرگانان برای تجارت است.

واردات دیفرانسیل

بیشتر واردات دیفرانسیل از چین به ایران، انجام می‌شود. حال اگر شما هم به دنبال واردات این قطعه‌ی کاربردی هستید، پیشنهاد ما به شما این است که با اطلاعات کامل وارد این پروسه مهم و البته سودمند شوید. شرکت علی والا همیشه و در همه حال آماده خدمات‌رسانی به تاجران است.

برای واردات لودر از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب:

  • معرفی دیفرانسیل و انواع آن
  • مراحل واردات دیفرانسیل از چین
  • خرید عمده دیفرانسیل از چین
  • خرید دیفرانسیل از چین
  • حمل و نقل دیفرانسیل از چین به ایران
  • ترخیص دیفرانسیل از گمرک
  • سود واردات دیفرانسیل از چین
  • واردکننده دیفرانسیل از چین

معرفی دیفرانسیل و انواع آن

قبل از اینکه بخواهیم محصول یا قطعه‌ای را وارد کنیم، باید درباره آن کالا اطلاعات کافی داشت باشیم تا بدانیم آیا در بازار داخلی خواهان خواهد داشت یا نه؟ آیا از جمله محصولات پرکاربرد در کشور ما است یا نه؟

دیفرانسیل، از جمله قطعات اصلی سیستم حرکتی خودرو است که توزیع قدرت بین دو چرخ عقب را انجام می‌دهد. در واقع دیفرانسیل قدرت را از موتور به چرخ ها منتقل می‌کند. در ادامه انواع دیفرانسیل را به شما معرفی می‌کنیم تا بهتر تصمیم بگیرید که کدام نوع دیفرانسیل را می‌خواهید وارد کنید:

معرفی دیفرانسیل و انواع آن
معرفی دیفرانسیل و انواع آن

دیفرانسیل جلو یا FWD، عقب یا RWD، تمام چرخ AWD، چهار چرخ محرک ۴WD، دیفرانسیل معمولی، لیمیتد سلیپ، خود قفل، با دو محدوده و دیفرانسیل الکترونیکی

مراحل واردات دیفرانسیل از چین

بعد از اینکه با دیفرانسیل آشنا شدید و از انتخاب خود اطمینان حاصل کردید نوبت آشنایی با فرایند واردات دیفرانسیل از چین است: در ابتدا باید نوع و مقدار دیفرانسیل وارداتی با توجه به مقدار درخواست و نیاز در کشور تعیین شود. سپس یافتن صادرکننده یا تأمین‌کننده معتبر، اقدام بعدی است. در گام بعدی باید از صادرکننده نمونه محصول بخواهید تا از کیفیت و اصالت دیفرانسیل‌های خریداری شده اطمینان کسب کنید. یادتان باشد قبل از بستن قرارداد، بررسی نمونه محصول امری ضروری به شمار می‌آید. سپس طبق قرارداد تبادل ارز صورت می‌گیرد. مجوزهای لازم جهت واردات دیفرانسیل از چین:

ترخیصیه، بارنامه، گواهی مبدأ، فاکتور، بیمه نامه، پروفرما، ثبت سفارش، لیست عدل بندی و سورویانس یا گواهی بازرسی که توسط سازمان‌های بازرسی بین‌المللی صادر می‌شود. بعد از تحویل مدارک ذکر شده و اظهارنامه به گمرک و برسی صحت اطلاعات یاد شده باید پرونده محموله به بخش فنی تحویل داده شود ‌ و اگر واردکننده بدهکار نباشد، در حین واردات مشکلی به وجود نخواهد آمد.

برای واردات ماشین حفاری از چین با علی والا کلیک کنید.

خرید عمده دیفرانسیل از چین

خرید از جمله مراحل مهم در تجارت و واردات دیفرانسیل از چین است. همه ما می‌دانیم که خرید عمده نسبت به خرید خرده پرسودتر و بهتر است. برای خرید عمده دیفرانسیل از چین هم لازم است شرکت‌ها، تولیدکنندگان و بازارهای بزرگ این کشور را بشناسید و با آن‌ها تعامل و ارتباط خوبی برقرار کنید. شما می‌توانید این محصول را مستقیماً و بی‌واسطه از تولیدکننده وارد کنید و یا از طریق توزیع‌کننده دیفرانسیل موردنظر را خریداری و سپس وارد کنید.

خرید عمده دیفرانسیل از چین
خرید عمده دیفرانسیل از چین

بدیهی است که خرید از تولیدکننده گزینه ارزان و پرسودتری است؛ اما پیدا کردن تأمین‌کننده مورد ‌اعتماد که همه نیازهای شما را تأمین کند، کار دشواری است.

خرید دیفرانسیل از چین

برای خرید دیفرانسیل از چین چند گزینه وجود دارد، یکی از این گزینه‌ها اقدام از طریق سایت‌های تجاری و راه دیگر خرید از طریق شرکت‌های بازرگانی است. گزینه دیگر نیز مذاکره و خرید حضوری است که چالش‌های جدی از جمله دانستن زبان مشترک یا حداقل زبان انگلیسی و نیاز به مراجعه حضوری دارد و زمان‌بر است. هر تاجری با در نظر گرفتن شرایط و امکانات خود یکی از این گزینه‌ها را انتخاب می‌کند. اغلب بازرگانان محصولات وارداتی خود را به‌جای تولیدکننده اصلی از توزیع‌کننده تهیه می‌کنند؛ زیرا با وجود اینکه خرید از توزیع‌کننده گران‌تر است، اما مقدار زیادی از نیازهای واردکننده را پوشش می‌دهد.

برای واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین با علی والا کلیک کنید.

حمل و نقل دیفرانسیل از چین به ایران

بعد از اینکه محصول مدنظر خود را خریداری کردید حال نوبت ارسال کالا به خریدار است. حمل و نقل دیفرانسیل از چین به ایران به سه روش دریایی و هوایی و زمینی صورت می‌گیرد. حمل و نقل به روش هوایی هزینه زیادی برای خریدار خواهد داشت اما سریع‌ترین راه ممکن است. ارسال محموله از چین به ایران غالبا به صورت دریایی و با استفاده از کشتی‌های کانتینری نیز انجام می‌شود. اصلی‌ترین مزیت حمل‌ونقل به کمک کانتینر، داشتن برنامه زمان‌بندی دقیق و مورد اعتماد است و از نظر هزینه تمام شده، به‌صرفه‌ترین روش‌های حمل کالا از چین به ایران به شمار می‌رود.

ترخیص دیفرانسیل از گمرک

قطعاً این بخش هم برای بازرگانان کم تجربه در فرایند واردات دیفرانسیل از چین می‌تواند مشکل‌آفرین باشد. اگر حین ترخیص محموله دچار تنش و سردرگمی شویم، زمان از دست می‌رود و کالا دیرتر به دست خریدار خواهد رسید و با توجه به عدم ثبات ارز امکان دارد متحمل ضرر زیادی شویم.

تمامی قطعات یدکی وارداتی از جمله دیفرانسیل باید مجوز رسمی از سازمان استاندارد کشور دریافت کرده باشند و بازرگانان باید طبق مصوبه‌های اعلام‌شده از سازمان توسعه و تجارت کشور اقدام کنند. همچنین جهت ترخیص دیفرانسیل باید بعد از اخذ مجوزهای مربوطه و پرداخت هزینه‌های گمرکی، در آخر با پرداخت ارزش افزوده و هزینه وزارت راه و ترابری می‌توان کالا را از گمرک خارج کرد.

ترخیص دیفرانسیل از گمرک
ترخیص دیفرانسیل از گمرک

سود واردات دیفرانسیل از چین

قبل از ورود به یک کسب‌وکار و تجارت باید سود و زیانی که امکان دارد متحمل شوید را در نظر گرفته و آگاهانه وارد آن کار شوید و با خاطری آسوده تجارت خود را شروع کنید.

واردات لوازم یدکی خودرو به دلیل پیشرفت روز افزون صنعت خودروسازی نه فقط در ایران بلکه در کل جهان، از جمله تجارت‌های پرسود و آینده دار تلقی می‌شود؛ اما مقدار این سود به عوامل گوناگونی بستگی دارد، نوع و مقدار کالای وارداتی، نحوه خرید، داشتن یا نداشتن انبار، نوع حمل و نقل انتخابی، هزینه‌های گمرک و افزایش یا کاهش نرخ ارز جهانی در سود نهایی واردکننده تأثیرگذار خواهد بود.

واردکننده دیفرانسیل از چین

شرکت‌های تجاری زیادی هستند که در حوزه واردات دیفرانسیل از چین فعالیت دارند. شرکت معتبر علی والا هم یکی از این شرکت‌های بازرگانی است که با مشاوران کار بلد خود همواره در کنار تاجران است و راه و چاه را به آن‌ها نشان می‌دهد تا یک تجارت بی‌نظیر را تجربه کنند.

این شرکت می‌تواند کارهای مربوط به خرید، ترخیص و حمل دیفرانسیل به ایران را به سادگی برایتان انجام دهد تا نیاز نباشد شما شخصاً راهی چین شوید. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به تغییرات روزانه در بخش‌نامه‌ها و شرایط تحریمی کشور، بازرگانان برای اطلاع آخرین تغییرات قوانین در حوزه واردات با مشاوران ما در تماس باشند و از راهنمایی‌های آن‌ها استفاده کنند.

سخن پایانی

در این مقاله سعی داشتیم به صورت اجمالی و کوتاه، مراحل واردات دیفرانسیل از چین به ایران را توضیح دهیم. شما می‌توانید با انجام درست مراحل گفته شده، دیفرانسیل را به سادگی و با بیشترین سود وارد ایران کنید. اگر در این زمینه، موضوع حل نشده برایتان باقی مانده و نیاز به راهنمایی بیشتر دارید، حتماً با همکاران ما در شرکت علی والا در ارتباط باشید.

در پایان از اینکه همراه ما بودید، بسیار سپاسگزاریم.

سؤالات متداول درباره واردات دیفرانسیل

  • تعرفه گمرکی برای ترخیص دیفرانسیل چقدر است؟

اچ اس کد یا کد تعرفه گمرکی برای ترخیص دیفرانسیل ۸۷۰۸۵۰ است.

  • بهترین روش انتقال دیفرانسیل از چین به ایران کدام است؟

بهترین روش، کارگو دریایی است که هم هزینه آن کمتر از سایر روش‌هاست و هم امنیت بالایی دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

390 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.