واردات ماساژور با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

در سال ۲۰۲۲ بیش از ۱۲ میلیارد دلار واردات از چین به ایران صورت گرفته که شامل انواع کالا و دستگاه هستند. این کالاها و دستگاه‌ها تقریبا شامل هر چیزی که در بازار می‌بینید، می‌شود. واردات ماساژور نیز یکی از این موارد است که چند سالی است بازرگانان زیادی به آن توجه ویژه نشان داده‌اند.

واردات ماساژور

واردات ماساژور از کشور چین به ایران با پشت‌سر گذاشتن ۳ مرحله خرید، ترخیص و ارسال به ایران انجام می‌شود. این مراحل هرکدام نکاتی دارند که هر بازرگان حرفه‌ای باید درباره آنها بداند و به‌درستی آنها را بکار ببرد تا وارداتی پرسود داشته باشد. تا پایان مقاله با ما باشید تا این نکات را با هم بررسی کنیم.

برای واردات بیل مکانیکی از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • لزوم واردات ماساژور
 • مدارک لازم برای واردات ماساژور
 • خرید ماساژور
 • خرید عمده ماساژور از چین
 • خرید ماساژور از چین
 • ترخیص ماساژور از گمرک چین
 • وارد کننده ماساژور از چین
 • حمل و نقل ماساژور از چین
 • سود واردات ماساژور چقدر است
 • واردات ماساژور از چین به ایران با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

لزوم واردات ماساژور

شاید هر بازرگانی این سوال برایش مطرح شود که از میان دستگاه‌ها و کالاهای مختلفی که می‌توان از چین وارد ایران کرد، چرا بهتر است به واردات ماساژور روی آورد؟ علت اصلی آن این است که در ایران تولید کننده ماساژور به صورتی که بتواند پاسخ‌گوی نیاز بخش وسیعی از بازار باشد وجود ندارد و به همین دلیل اگر بازرگانی ماساژور وارد کند سود بسیار زیادی نصیبش می‌شود.

لزوم واردات ماساژور
لزوم واردات ماساژور

مدارک لازم برای واردات ماساژور

زمانی یک بازرگان می‌تواند برای واردات ماساژور از چین به صورت قانونی اقدام کند که مدارک ضروری برای این کار را در اختیار داشته باشد. این مدارک به جز مدارک هویتی، پاسپورت و ویزای تجاری، شامل یک مدرک بسیار مهم می‌شود که کارت بازرگانی نام دارد. کارت بازرگانی را می‌توان با داشتن تجربه بالای سه سال در زمینه فروش و واردات کالا به کشور از اداره گمرک اخذ کرد.

برای واردات پمپ بتن از جین با علی والا کلیک کنید.

خرید ماساژور

پیش از هر اقدامی برای واردات ماساژور از کشور چین، لازم است که تحقیقاتی درباره نیاز بازار ایران به ماساژورها، کیفیت آنها و تعدادی که بتواند سود بالایی برای بازرگان به ارمغان آورد صورت گیرد. این تحقیقات براساس داده‌هایی که از مقدار خرید و فروش ماساژور در بازار وجود دارد انجام می‌شود. کارشناسان بازار می‌توانند در انجام این تحقیق به شما کمک کنند.

خرید عمده ماساژور از چین

تعیین اینکه دقیقا چه تعداد ماساژور وارد کشور شود یکی از مهم‌ترین نکاتی است که در واردات ماساژور باید به آن دقت شود. البته هر چه این تعداد بیشتر باشد بهتر است اما توجه داشته باشید که حتما تعداد ماساژور مورد نظر خود را به روش عمده خریداری کنید. در روش عمده شما می‌توانید با هزینه‌ای اندک تعداد زیادی مساژور از شرکت‌های چینی خریداری کنید.

خرید عمده ماساژور از چین
خرید عمده ماساژور از چین

خرید ماساژور از چین

خرید رسمی ماساژورها از شرکت‌های چینی با تکمیل و ارسال یک درخواست خرید که پروفرما نام دارد، انجام می‌شود. درون پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد ماساژور درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید آنها درج می‌شود. تکمیل پروفرما نیازمند مشورت با مشاوران خرید و همچنین ارتباط برقرار کردن با مسئولان شرکت فروشنده ماساژورها است.

برای واردات گریدر از چین با علی والا کلیک کنید.

ترخیص ماساژور از گمرک چین

پروفرما که برای شرکت فروشنده ارسال شود، ماساژورها تهیه شده و به گمرک چین تحویل داده می‌شوند. در این مرحله لازم است شما به همراه یک ترخیص‌کار باتجربه برای ترخیص این دستگاه‌ها اقدام کنید. اقدام برای ترخیص نیز شامل ارائه کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید این محصولات به گمرک و پرداخت هزینه‌ای به نام حق گمرکی است که درنهایت با صدور برگه ترخیص به پایان می‌رسد.

وارد کننده ماساژور از چین

بازرگانی که دارای کارت بازرگانی است و قصد واردات ماساژور از چین دارد، به مجوزهایی برای این کار هم نیازمند است که باید از گمرک چین، وزارت صنعت، معدن و تجارت و البته وزارت بهداشت اخذ شوند. ماساژور وسیله‌ای است که با سلامت عمومی افراد در ارتباط بوده و به همین دلیل واردات آن به مجوز از وزارت بهداشت نیز نیاز دارد.

حمل و نقل ماساژور از چین

آخرین مرحله واردات ماساژور از چین، ارسال این دستگاه‌ها توسط کشتی باری، هواپیمای باری یا قطار باری به ایران است. روش انتقال کالایی از کشوری به کشور دیگر به وسیله وسایل حمل‌ونقل باری را کارگو می‌نامند. حال اگر این انتقال دریایی باشد آن را کارگو دریایی، اگر از راه خشکی باشد کارگو زمینی و اگر از راه هوایی باشد کارگو هوایی می‌نامند.

حمل و نقل ماساژور از چین
حمل و نقل ماساژور از چین

سود واردات ماساژور چقدر است

نبود هیج تولیدی داخلی که بتواند به تعداد نیاز بازار ماساژور بسازد، بالا بودن نیاز بازار برای خرید این دستگاه‌ها و از همه مهم‌تر ارزان بودن قیمت خرید ماساژورها در چین باعث شده که واردات این دستگاه‌ها بسیار پرسود باشد و بازرگانان زیادی به آن روی آورند. همچنین اگر کیفیت دستگاه‌های ماساژور واردشده توسط شما بالا باشد، قیمت فروش زیادی داشته و سود واردات برای شما بسیار بیشتر خواهد شد.

واردات ماساژور از چین به ایران با شرکت بازرگانی علی والا

تمام مراحل واردات ماساژور از چین یعنی خرید، ترخیص و ارسال این محصولات به ایران را می‌‎توانید با سپردن به شرکت بازرگانی علی والا به‌سادگی و هزینه بسیار اندک پشت سر بگذارید. این بازرگانی قادر است که کارهای خرید، ترخیص و ارسال کالا از چین به ایران را در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ای بسیار کمتر از حالت معمول برای شما انجام دهد و باعث شود سود زیادی از این واردات کسب کنید.

حرف آخر

در این مقاله تلاش کردیم تمام نکات لازم برای پشت سر گذاشتن مراحل واردات ماساژور از کشور چین به ایران را توضیح دهیم و نشان دهیم که چقدر ساده می‌توانید با سپردن تمام این مراحل به بازرگانی علی والا، وارداتی بسیار پرسود داشته باشید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید وارداتی موفقیت آمیز داشته باشید.

سوالات متداول درباره واردات ماساژور

 • متداول‌ترین روش برای انتقال کالا از کشوری به کشور دیگر کدام است؟

روش کارگو که به سه شکل دریایی، هوایی و زمینی انجام می‌شود متداول‌ترین روش برای انتقال کالا از چین به ایران یا هر کشوری به کشور دیگر است.

 • آیا واردات ماساژور سود دارد؟

بله. نبود تولیدی ماساژور در ایران و ارزان بودن قیمت خرید این دستگاه‌ها از چین باعث شده که این واردات بسیار پرسود باشد.

 • در پروفرمای خرید ماساژور چه اطلاعاتی درج کنیم؟

قیمت خرید، تعداد ماساژور درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید اطلاعات مهمی است که باید در پروفرما درج شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

1,123 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.