واردات پاوربانک با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

هر ساله حجم زیادی کالا و دستگاه از کشور چین به ایران وارد می‌شود که واردات پاوربانک نیز جزو یکی از پرسودترین این واردات است. بازرگانان زیادی به خاطر پرسود بودن واردات لوازم جانبی موبایل مثل پاوربانک، به این واردات مشغول هستند.

واردات پاوربانک

واردات پاوربانک از کشور چین شامل سه مرحله است. خرید، ترخیص و ارسال به ایران. بازرگانان حرفه‌ای برای پشت‌سر گذاشتن از نکاتی پیروی می‌کنند که در ادامه این مقاله به آنها می‌پردازیم. تا پایان مقاله با ما باشید تا هر آنچه لازم است راجع به این نکات بدانید را به شما بگوییم.

برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • لزوم واردات پاوربانک
 • مدارک لازم برای واردات پاوربانک
 • خرید پاوربانک
 • خرید عمده پاوربانک از چین
 • خرید پاوربانک از چین
 • ترخیص پاوربانک از گمرک چین
 • وارد کننده پاوربانک
 • حمل و نقل پاوربانک از چین به ایران
 • سود واردات پاوربانک چقدر است
 • واردات پاوربانک از چین به ایران با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

لزوم واردات پاوربانک

از میان کالاها و دستگاه‌هایی که بازرگانان برای واردات به ایران انتخاب می‌کنند، واردات پاوربانک از چین یکی از ضروری‌ترین و پرسودترین آنها محسوب می‌شود؛ زیرا در مرحله اول نیاز به استفاده از پاوربانک در بازار ایران روز به روز درحال افزایش است و در ثانی هیچ راه دیگری برای تامین این دستگاه‌ها به جز واردات وجود ندارد.

لزوم واردات پاوربانک
لزوم واردات پاوربانک

مدارک لازم برای واردات پاوربانک

بازرگانی که قصد دارد به واردات پاوربانک از کشور چین روی آورد در مرحله اول باید مدارک لازم برای اینکار را فراهم کند. مهم‌ترین مدرک برای این کار کارت بازرگانی نام دارد. برای اخذ این کارت که نشان می‌دهد شما بصورت قانونی بازرگان هستید، لازم است حداقل سه سال در زمینه فروش لوازم جانبی موبایل فعالیت داشته باشید.

برای خرید ماشین حفاری از چین با علی والا کلیک کنید.

خرید پاوربانک

برای خرید پاوربانک از شرکت‌‎های چینی، اولین نکته‌ای که باید درنظر داشت بررسی مقدار تقاضای بازار و کیفیت مورد انتظار بازار است. با شناخت کافی از کیفیت و تعداد پاوربانک درخواستی بازار، شما می‌توانید مشخصات خریدی که قصد دارید انجام دهید را به دست آورید و بر این مبنا شرکت فروشنده چینی را برای سفارش پاوربانک تعیین کنید.

خرید عمده پاوربانک از چین

خرید تعداد زیاد پاوربانک از چین نیازمند  این است که آنها را به صورت عمده خریداری کرد. در خرید عمده شما با پرداخت مبلغ کمی می‌توانید تعداد زیادی پاوربانک تهیه کنید. این نوع خرید باعث می‌شود بتوانید با صرف سرمایه‌ای اندک مقدار زیادی پاوربانک از چین وارد ایران کرد و بعد از فروختن آنها با قیمت بالا، سود زیادی کسب کنید.

خرید عمده پاوربانک از چین
خرید عمده پاوربانک از چین

خرید پاوربانک از چین

خرید رسمی پاوربانک‌ها از شرکت‌های چینی اینگونه است که شما یک درخواست رسمی با نام پروفرما تهیه می‌کنید که در آن قیمت پاوربانک، تعداد درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید آنها درج می‌شود. با تهیه این پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده، کار خرید شما بصورت رسمی انجام می‌شود. اگر درخواست شما تایید شود، پاوربانک‌ها تهیه شده و به گمرک چین تحویل داده می‌شوند.

برای خرید دستگاه تزریق پلاستیک از چین با علی والا کلیک کنید.

ترخیص پاوربانک از گمرک چین

تحویل پاوربانک‌ها به گمرک چین نیازمند این است که شما در مرحله بعد کارهای ترخیص این دستگاه‌ها را انجام دهید. برای اینکه بتوانید برگه ترخیص پاوربانک‌ها را از گمرک چین دریافت کنید، لازم است که مدارکی مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرمای خرید این وسایل را به گمرک چین تحویل داده و با تکمیل برگه درخواست خرید منتظر بمانید تا برگه ترخیص آنها صادر شود و بتوانید آنها را برای ایران ارسال کنید.

وارد کننده پاوربانک

واردات پاوربانک از کشور چین علاوه بر کارت بازرگانی، به مدارک و مجوزهایی هم نیاز دارد که از سوی ادارات و ارگان‌های دولتی صادر می‌شوند. برای مثال شما باید هم از اداره گمرک ایران و هم از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز واردات اخذ کرده باشید تا بتوانید به صورت قانونی این دستگاه‌ها را از چین به ایران وارد کنید.

حمل و نقل پاوربانک از چین به ایران

در آخرین مرحله واردات پاوربانک از کشور چین به ایران، یعنی بعد از اینکه دستگاه‌های پاوربانک از گمرک ترخیص شدند، شما باید آنها را برای ایران ارسال کنید. برای ارسال این دستگاه‌ها به ایران لازم است که از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند کمک بگیرید. این شرکت‌ها به سه روش دریایی، هوایی و زمینی کالاها را از چین به ایران ارسال می‌کنند.

حمل و نقل پاوربانک از چین به ایران
حمل و نقل پاوربانک از چین به ایران

سود واردات پاوربانک چقدر است

چرا واردات پاوربانک از چین به ایران سود دارد؟ دلیل اصلی آن که کاملا واضح است، نیاز روزافزون افراد به این وسیله است. اما این نیاز به خاطر نبود هیچ تولیدی پاوربانکی در ایران تنها با واردات برطرف می‌شود؛ پس اگر بازرگانی این دستگاه‌ها را از چین با قیمت ارزان وارد کند، مشخصا سود بسیار زیادی به خاطر بالا بودن قیمت فروش آنها در بازار ایران کسب می‌‎کند.

واردات پاوربانک از چین به ایران با شرکت بازرگانی علی والا

کارهای واردات پاوربانک از چین به ایران را هیچ بازرگانی نمی‌تواند به تنهایی انجام دهد. به همین دلیل شرکت‌های بازرگانی واسطه‌ای وجود دارند که متخصصان خود را در اختیار این بازرگانان قرار می‌دهند تا آنها بتوانند از کمک این متخصصان بهره برده و به‌سادگی و با هزینه کمتری مراحل واردات را پشت‌سر بگذارند. اما کدام شرکت بازرگانی برای اینکار مناسب است؟

شرکت بازرگانی علی والا به خاطر داشتن تجربه چندین ساله در زمینه خرید، ترخیص و ارسال کالاها و دستگاه‌های مختلف از چین به ایران یکی از بهترین گزینه‌ها برای این کار است. شما می‌توانید با سپردن کارهای واردات خود به متخصصان این بازرگانی در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه پاوربانک‌های موردنیاز خود را از چین به ایران وارد کنید.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه درباره واردات پاوربانک از چین به ایران لازم است بدانید را به شما توضیح دهیم. به همین دلیل از خرید شروع کردیم، درباره ترخیص توضیح دادیم و درنهایت با شرح چگونگی ارسال پاوربانک‌ها به ایران توضیحات خود را به پایان رساندیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید واردات پرسودی داشته باشید.

سوالات متداول درباره واردات پاوربانک

 • در پروفرمای خرید چه اطلاعاتی درج می‌شود؟

در پروفرما قیمت توافق شده، تعداد پاوربانک درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید و البته اطلاعات شرکت‌های فروشنده و خریدار درج می‌شود.

 • متداول‌ترین روش کارگو برای انتقال کالا از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی به خاطر ساده بودن و کم هزینه بودن متداول‌ترین روش برای ارسال کالا از چین به ایران است.

 • حق گمرکی ترخیص پاوربانک چقدر است؟

برای استعلام حق گمرکی پاوربانک لازم است که به سایت گمرک سر بزنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

200 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.