واردات گدجت از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

در‌حال‌حاضر بازار واردات گدجت از چین فوق‌العاده داغ شده و تعداد زیادی از تجار و بازرگانان دست به واردات این اقلام می‌زنند. گدجت، به وسایل الکترونیکی فوق‌العاده کوچکی گفته می‌شود که برای کاربردهای ویژه طراحی شده‌اند و به ساده‌تر شدن زندگی کمک می‌کنند. اقلامی همچون تلفن‌های هوشمند، یکسری بلندگوهای بیسیم کوچک، انواع دستگاه‌های پخش چند رسانه‌ای و همینطور چاقوهای چند کاره و درنهایت هر اقلامی از این دست را Gadget یا همان گجت می‌گویند.

واردات گدجت

هم اکنون واردات گدجت از چین به‌خاطر یکسری موضوعات، رایج‌تر از واردات از دیگر مناطق است. واردات این اقلام از این کشور بزرگ اصول و مراحل مشخصی دارد که تجار و بازرگانان باید با آنها آشنایی داشته باشند. بنابراین برای آشنایی با تمام این موارد و انجام صحیح و موفقیت آمیز واردات گدجت از کشور چین تا انتها همراهمان باشید.

برای واردات دستگاه تزریق پلاستیک از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب:

  • خرید گدجت از چین
  • خرید عمده گدجت از چین
  • حمل و نقل گدجت از چین
  • ترخیص گدجت از گمرک
  • سود واردات گدجت از چین
  • واردکننده گدجت از چین
  • واردات گدجت از چین با علی والا

خرید گدجت از چین

برای خرید گدجت از چین چه در حجم کم و چه در حجم بالا و به‌صورت عمده، باید فروشندگان این اقلام را در کشور بزرگ چین شناسایی کنید؛ در مرحله بعد از میان این فروشندگان، یکی را با توجه داشتن به روش‌های اعتبار سنجی انتخاب کرده و دست به خرید اقلام از او بزنید.

خرید گدجت از چین
خرید گدجت از چین

خرید عمده گدجت از چین

برای واردات محصول، شما باید حتما دست به خرید عمده گدجت از چین بزنید؛ ولی برای این کار نیز ضروری است اصول و قواعد حائز اهمیت آن را بشناسید. به عنوان مثال با سایت‌های عمده‌فروشی فعال چینی آشنایی پیدا کرده یا به‌منظور خرید حضوری، به یکسری نمایشگاه‌های تجاری محلی موجود مراجعه کرده و محصولات موردنظر را تهیه و خریداری کنید.

برای واردات دستگاه از چین با علی والا کلیک کنید.

حمل و نقل گدجت از چین

به‌منظور ارسال گدجت و یا هر أقلام دیگری از کشور بزرگ چین به ایران یک‌سری مجموعه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی معتبر و با سابقه وجود دارند که قادر خواهند بود کارها را برعهده بگیرند. شایان ذکر بوده که به این مجموعه‌ها کارگو می‌گویند و وظیفه اصلی آنها جابجایی اقلام از کشوری همچون چین به کشوری دیگر است. در کل سه نوع کارگو وجود دارد که عبارت هستند از کارگو دریایی و همینطور کارگو زمینی و هوایی.

مناسب‌ترین نوع کارگو جهت انتقال گدجت از چین به ایران درواقع کارگو دریایی است. توجه داشته باشید که در کارگو دریایی شما تجار گرامی گدجت‌های خریداری شده را سوار یکسری کشتی‌های باری کرده و در مرحله بعد ازطریق دریا به مبدا مورد نظر یعنی ایران ارسال می‌کنید.

حمل و نقل گدجت از چین
حمل و نقل گدجت از چین

ترخیص گدجت از گمرک

در پروسه واردات گدجت از چین، مرحله ترخیص گدجت از گمرک از جمله مراحل حساس و حائز اهمیت تجاری محسوب می‌شود که به‌منظور موفقیت در آن باید مستنداتی به اداره گمرک ارائه شود. این مستندات عبارت‌اند از قبض انبار، کارت بازرگانی و همینطور برگه بارنامه، تمام برگه‌های ترخیصیه، سیاهه خرید و نیز گواهی مبدأ،‌ بیمه نامه‌های لازم، لیست عدل بندی و سایر مجوزات و مستندات ضروری برای ترخیص اقلام، نامه برات، پروفرما و همینطور وکالتنامه رسمی و درنهایت پروانه صادراتی.

سود واردات گدجت از چین

سود واردات گدجت از چین با توجه به شرایط و البته مهارت تاجر متفاوت بوده و به هیچ عنوان نمی‌توان سود آن را به‌صورت مبلغی مشخص بیان کرد. امکان دارد تاجری از واردات این اقلام سود خیلی زیادی کسب کند، درصورتی که بازرگان دیگری به علت عدم مهارت در مسائل بازاریابی، نه تنها سودی به دست نیاورده بلکه دچار ضرر و زیان نیز شود.

برای واردات لیفتراک از چین با علی والا کلیک کنید.

واردکننده گدجت از چین

اینکه چگونه باید در کشور بزرگ چین کارهای واردات گدجت را انجام داد امری نیست که بتوان با تحقیق و مطالعه راجع‌به‌آن به بهترین شکل عملی‌اش کرد. بلکه ضروری بوده که فرد یا افرادی با سابقه و آگاه دراین حوزه وجود داشته باشند و تمام کارهای واردات شما تجار گرامی را برعهده بگیرند. این افراد را معمولا فورواردر می‌نامند و شما قادر خواهید بود آنها را از طریق مجموعه‌های بازرگانی واسطه پیدا کرده و دراختیار بگیرید.

در انتهای مطلب شرح میدهیم که این مجموعه نامش چیست و چه‌ خدماتی می‌تواند به شما تجار گرامی ارائه دهد. در حال حاضر ضروری است بدانید که فورواردرها افرادی هستند که در کشور بزرگ چین بصورت حضوری تمام کارهای خرید، ترخیص أقلام و ارسال گدجت شما را انجام داده و اینگونه دیگر نیازی نیست شما تجار گرامی به چین سفر کنید تا سایر کارهای واردات گدجت را انجام دهید.

واردکننده گدجت از چین
واردکننده گدجت از چین

واردات گدجت از چین با علی والا

برای اینکه بتوانید واردات گدجت از چین را به بهترین نحو ممکن انجام دهید ضروری است که مجموعه‌ای پیدا کنید که فورواردرهایی فوق‌العاده باتجربه و کاملا آگاه دراختیار شما تجار گرامی قرار دهد.

این مجموعه البته علی والا نام داشته و به علت تجربه بالایی که در حوزه واردات اقلام گوناگون از چین به ایران داشته قادر خواهد بود کارهای واردات گدجت از کشور بزرگ چین را به‌سادگی و به‌بهترین شکل ممکن انجام داده و با پایین‌ترین هزینه و در کوتاه‌ترین تایم ممکن این اقلام را درایران به شما بازرگانان تحویل دهد. تنها لازم است که با مجموعه علی والا تماس گرفته و از کارشناسان آنها بخواهید که تمام کارهای واردات گدجت را برعهده بگیرند.

سخن پایانی

با تحقیقات و مورد بررسی قرار دادن فروشندگان چینی، موفق خواهید شد یک تولید‌کننده معتبر، مطمئن و باسابقه را برای تنظیم قرارداد خرید گدجت انتخاب کنید. همچنین شما تجار گرامی قادر خواهید بود با بهره‌برداری از خدمات یک مجموعه وارداتی سایر مراحل واردات گدجت از چین را به‌بهترین نحو ممکن انجام دهید.

سؤالات متداول درباره واردات گدجت

  • برای دریافت کارت بازرگانی به چه مستنداتی نیاز داریم؟

حائز اهمیت‌ترین مستندات عبارت‌ هستند از اصل کارت ملی تاجر، مدرک تحصیلی حداقل دیپلم، دو عدد عکس، گواهی عدم سوءسابقه و همینطور اصل کارت پایان خدمت و درنهایت فرم دال.

  • آیا واردات گدجت از چین فعالیتی اقتصادی است؟

واردات گدجت از چین امکان دارد فعالیتی فوق‌العاده اقتصادی باشد؛ زیرا در کشور بزرگ چین تولیدکنندگان و فروشندگان خیلی زیادی وجود دارند که گدجت‌ها را با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت مطلوب تولید می‌کنند. با انتخاب فروشندگان مناسب و مذاکره قراردادها به نحو احسن، قادر خواهید بود هزینه خرید را به‌مراتب کاهش داده و درنهایت سودآوری را افزایش دهید.

  • چه مستنداتی برای ترخیص گدجت از گمرک لازم است؟

برای ترخیص گدجت از گمرک، معمولاً مستنداتی همچون فاکتور فروش، بارنامه و همینطور بیل انتقال، گواهی مبدأ و درنهایت گواهی کیفیت اقلام موردنیاز است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

134 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.