واردات گریپستر از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

همواره واردات یکسری اقلام جدید و البته کاربردی امکان دارد سودآوری خوب و مطلوبی به همراه داشته باشد. به همین علت در این مطلب از علی والا به واردات گریپستر از چین می‌پردازیم. برای آغاز، باید فروشنده‌ای که گریپستر را تولید می‌کند و هم اکنون در کشور بزرگ چین در حال فعالیت است، پیدا کنید. قادر خواهید بود از منابع آنلاین، یکسری نمایشگاه‌های تجاری، و همینطور شبکه‌های تجاری استفاده کنید.

واردات گریپستر

برای واردات گریپستر از چین، با فروشنده‌های انتخابی تماس بگیرید و حتما جزئیات فنی، مبلغ، شرایط قرارداد، زمان تحویل اقلام و سایر جزئیات حائز اهمیت را مورد بررسی قرار دهید. پس از انتخاب فروشنده مناسب، برای تنظیم قرارداد خرید گریپستر، با او مذاکره کنید. توجه داشته باشید که در این قرارداد رسمی، شرایط قرارداد، قیمت اقلام، شرایط پرداخت، تمام ضمانت‌نامه‌ها، گارانتی و دیگر جزئیات حائز اهمیت باید تعیین شوند.

برای واردات جرثقیل از چین با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب:

  • خرید گریپستر از چین
  • خرید عمده گریپستر از چین
  • حمل و نقل گریپستر از چین
  • ترخیص گریپستر از گمرک
  • سود واردات گریپستر از چین
  • وارد کننده گریپستر از چین
  • واردات گریپستر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

خرید گریپستر از چین

گریپستر یا همان Gripster یک وسیله ورزشی و درواقع کش تقویت سه کاره بوده که افراد آن را به‌منظور تقویت عضلات انگشت‌ها و همینطور مچ و ساعد دست مورد استفاده قرار می‌دهند. به‌همین علت هم افراد آن را با نام‌های مختلفی همچون کش تقویت انگشت، ابزار تقویت ساعد و همینطور ابزار تقویت مچ دست می‌شناسند.

برای خرید بیل مکانیکی از چین با علی والا کلیک کنید.

نخستین مرحله واردات گریپستر عبارت است از خرید این اقلام از کشور بزرگ چین. این مرحله هنگامی به‌‌بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت که موفق شوید اقلامی با کیفیت بالا از کشور پرجمعیت چین خریداری کرده و به ایران وارد کنید.  به‌منظور اینکه بتوان اقلامی با کیفیت بالا پیدا کرده و به ایران وارد کنید ضروری است که حتما از مجموعه‌های معتبر دراین حوزه خرید کنید.

خرید گریپستر از چین
خرید گریپستر از چین

مجمو‌عه‌های معتبر اغلب برای اینکه موفق شوند نظر شما تجار را جلب کنند برخی کاتالوگ‌ها را ارسال کرده و اگر نیاز شد نمونه کار نیز می‌فرستند. اینگونه می‌توانید بهترین مجموعه‌های فروشنده در این حوزه را پیدا کرده و اقلام مد نظرتان را از آنها تهیه کنید.

خرید عمده گریپستر از چین

برای اینکه بتوان نخستین مرحله واردات گریپستر از چین را به‌ نحو احسن ادامه داد ضروری است نوع خرید این اقلام را نیز مشخص کنید. منظورمان درواقع این بوده که ضروری است تعیین شود که شما تجار گرامی تصمیم دارید چه مقدار گریپستر وارد کشور کنید. مطمئنا اگر هدف شما کسب سود قابل توجه از واردات این أقلام است باید حتما گریپسترها را در تیراژ بالا تهیه و خریداری کنید.

برای خرید پمپ بتن از جین با علی والا کلیک کنید.

خرید اقلام در حجم بالا یعنی همان خرید به‌صورت عمده. در این شیوه خرید شما قادر خواهید بود تعداد زیادی گریپستر را با قیمتی مقرون به صرفه از چین خریداری کرده و سپس وارد ایران کنید. این شیوه موجب می‌شود سود مطلوبی از واردات این اقلام کسب کنید؛ زیرا که هزینه خرید گریپسترها به‌مراتب کاهش پیدا کرده و ازسویی شما تجار گرامی را نیازمند سفر مجدد به چین برای خریداری گریپستر نمی‌کند.

حمل و نقل گریپستر از چین

حمل‌ونقل گریپستر از چین بدون همکاری با مجموعه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی به‌هیچ‌وجه شدنی نخواهد بود. اگر بخواهیم این مجموعه‌ها را کاملا مختصر به شما تجار گرامی معرفی کنیم، می‌توانیم بگوییم که این مجموعه‌ها به عنوان واسطه فعالیت می‌کنند؛ یعنی بار گریپستر را از کشور مقصد تحویل گرفته و سپس به کشور مورد نظر شما تجار گرامی حمل می‌کنند. در کل این مجموعه‌های بین‌المللی، وظیفه انتقال و نیز جابجایی اقلام را برعهده دارند.

حمل و نقل گریپستر از چین
حمل و نقل گریپستر از چین

ترخیص گریپستر از گمرک

برای ترخیص گریپسترها از گمرک مربوطه ضروری است که یک‌سری مستندات را تهیه کرده و به‌موقع به مقامات کارگزاری گمرک تحویل دهید. این مستندات عبارت هستند از کارت بازرگانی، بارنامه و همینطور پروفرمای خرید گریپستر.

با تحویل این مستندات به اداره گمرک چین نوبت به ارزیابی و بررسی أقلام توسط مقامات گمرکی می‌رسد. اگر پس از انجام شدن بازرسی اقلام مشکلی قانونی جهت انتقال به کشور مورد نظر یعنی ایران نداشته باشند، اینگونه برگه ترخیص صادر شده و شما قادر خواهید بود آنها را جهت ارسال به ایران از اداره گمرک تحویل بگیرید.

سود واردات گریپستر از چین

سود واردات گریپستر از چین به شدت بستگی دارد به این امر که این اقلام را از چین با چه مبلغی خریداری کرده و درنهایت با چه مبلغی در بازار ایران بفروشید. درحقیقت مقدار عددی سود واردات این أقلام از چین برابر خواهد بود با اختلاف مبلغ فروش آنها در بازار داخلی ایران و مبلغ خریدشان در چین منهای تمام هزینه‌های واردات.

اینکه به چه شکل می‌توان این مبلغ را ماکزیمم کرد به شدت بستگی دارد به اینکه اقلام را بصورت عمده از تامین‌کنندگان موجود در چین تهیه و خریداری کرده‌اید یا به‌صورت خرد. خرید عمده گریپستر باکیفیت یعنی پایین بودن مبلغ خرید و درنهایت بالا بودن مبلغ فروش این أقلام در ایران.

وارد کننده گریپستر از چین

واردکننده گریپستر از چین امکان دارد یک فرد حقیقی یا یک فرد حقوقی باشد. درواقع افراد حقوقی آن دسته از مجموعه‌هایی هستند که در زمینه تجارت در حال فعالیت‌اند. در صورتی که افراد حقیقی افرادی هستند که به تنهایی و بدون نماینده تجارت را شروع کرده و به واردات اقلام از چین پرداخته‌اند. در هر صورت تمام واردکنندگان باید به همه‌ی قوانین و رویه‌ها مسلط بوده و همینطور از مهارت و دانش لازم برخوردار باشند.

واردات گریپستر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

علی والا مجموعه‌ای فعال در زمینه تجارت بین‌المللی بوده و انواع خدمات بازرگانی را به سایر مشتریانش ارائه می‌دهد. واردات گریپستر از چین با همکاری و همینطور کمک از این مجموعه موجب افزایش سود نهایی شما می‌شود؛ زیرا کادر مجموعه علی والا سال‌ها در زمینه واردات اقلام گوناگون تجربه داشته و خیلی خوب می‌توانند در انتخاب گزینه‌های سودمند شما را راهنمایی ‌کنند.

بعد از اینکه اقلام ثبت سفارش شدند، بهترین تامین‌کننده گریپستر از چین توسط متخصصان خبره علی والا انتخاب شده و پروسه واردات شروع می‌شود. پس از آن شما تجار گرامی قادر خواهید بو‌د انجام مذاکرات با تامین‌کننده، انجام پروسه‌های مرتبط با ترخیص اقلام از گمرک، حمل بار و انبارداری را همگی برعهده فورواردرهای این مجموعه بگذارید؛ در آخر بدون هیچ دردسر و نگرانی و در سریع‌ترین تایم ممکن، اقلام خود را درب انبار مود نظر تحویل خواهید گرفت.

سخن نهایی

واردات گریپستر از چین یک فعالیت بسیار سودمند؛ به‌ویژه برای تاجران نوپا و تازه‌کار است. با این وجود، واردات هر اقلامی مستلزم طی‌کردن فرایندهای حساس و حائز اهمیتی است. درصورتی که به تازگی وارد دنیای تجارت شده‌اید پیشنهاد می‌کنیم فعالیتتان را با یک سازمان بازرگانی واسطه معتبر همچون علی والا، شروع کنید.

سوالات متداول درباره واردات گریپستر

  • آیا برای ترخیص گریپستر از گمرک چین نیاز است مستنداتی را به این اداره ارائه دهیم؟

برای اینکه بتوان گریپستر را از گمرک چین با موفقیت ترخیص کرد نیاز است که مستنداتی همچون کارت بازرگانی، بارنامه و همینطور پروفرمای خرید اقلام را به اداره گمرک ارائه دهید.

  • آیا واردات گریپستر از چین به ایران فعالیتی مجاز است؟

بله، واردات گریپستر از چین به ایران فعالیتی مجاز است. ولی برای انجام این فعالیت حائز اهمیت، باید قوانین و رویه‌های وارداتی کشور خودتان را به‌خوبی رعایت کنید و تمام مستندات و مجوزهای ضروری را در اختیار داشته باشید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

406 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.