بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

راه‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری با ۱۰۰ میلیون تومان وجود دارد. مثلا خرید خودرو، طلا یا سکه. اما نکته اینجاست که بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون کدام است؟ و البته منظور ما از بهترین سرمایه‌گذاری چیست؟ در این مقاله قصد داریم به این سوالات پاسخ دهیم.

بهترین سرمایه گذاری با 100 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون از دید افراد مختلف پاسخ‌های مختلفی دارد. ممکن است کسی که با ۱۰۰ میلیون در بازار بورس موفق بوده، سرمایه‌گذاری در این بازار را بهترین گزینه بداند. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا این نظرهای مختلف را بررسی کنیم و بهترین آنها را انتخاب کنیم.

فهرست مطالب

 • سرمایه گذاری چقدر اهمیت دارد
 • با ۱۰۰ میلیون چه می توان کرد
 • خرید خودرو
 • خرید طلا و سکه
 • خرید سهام یا رمز ارز
 • واردات از چین بسیار سود آور است
 • سرمایه خود را به علی والا بسپارید
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

سرمایه گذاری چقدر اهمیت دارد

یکی از مهم‌ترین کارهایی که انسان‌ها در زندگی خود باید راجع‌به آن خیلی متفکرانه عمل کنند، سرمایه‌گذاری است. دانشجویی که تصمیم گرفته است چند سال از سال‌های جوانی خود را صرف تحصیل کند، تصمیمی بزرگ گرفته؛ چرا که سرمایه‌گذاری روی زمان خیلی موضوع مهمی است و اگر در مسیری اشتباه صرف شود، زندگی ما تباه می‌شود.

سرمایه گذاری چقدر اهمیت دارد
سرمایه گذاری چقدر اهمیت دارد

همچنین زوج جوانی که در ابتدای زندگی خود سرمایه‌ای دارند که قصد دارند با سرمایه‌گذاری آن سود زیادی کسب کرده و آینده مالی خود را تضمین کنند، باید خیلی تحقیق کنند و همه ریسک‌ها را در نظر بگیرند و یک بازار مناسب برای سرمایه‌گذاری انتخاب کنند. به همین دلیل اهمیت سرمایه‌گذاری به هر شکلی که باشد، خیلی زیاد است و باید درباره آن تحقیق و تفکر زیادی انجام شود.

با ۱۰۰ میلیون چه می توان کرد

اگر ۱۰۰ میلیون سرمایه دارید، باید حسابی فکر کنید که این مبلغ را روی چه بازاری سرمایه‌گذاری کنید. علت آن هم این است که هر چند ۱۰۰ میلیون سرمایه خیلی زیادی نیست اما برای شروع مبلغ مناسبی است که می‌توانید با یک سرمایه‌گذاری درست از آن به بهترین شکل استفاده کرده و سرمایه خود را چندین برابر کنید.

بازارهایی که می‌توان با ۱۰۰ میلیون تومان روی آن ها سرمایه گذاری کرد شامل بازار خودرو، بازار سکه و طلا و البته خرید سهام و رمز ارزهایی است که تازگی خیلی مورد توجه قرار گرفته‌اند. سپرده‌گذاری و راه اندازی کسب‌وکار هم با ۱۰۰ میلیون شدنی است اما سپرده‌گذاری سودی بسیار اندک دارد و راه اندازی کسب‌وکار نیز نیازمند دانش و تجربه زیادی است.

خرید خودرو

بازار خودرو برای سرمایه‌‎گذاری بسیار مناسب است. بسیاری از افراد با سرمایه کمتر از ۱۰۰ میلیون هم وارد این بازار شده و با خرید خودروهای مدل پایین اما آینده‌دار توانسته‌اند سرمایه خود را افزایش دهند. اما آیا این بازار برای همه مردم مناسب است؟

خیر. تنها کسانی که دانش فنی لازم برای تشخیص خودروهای مناسب خرید و فروش دارند می‌توانند از این بازار سود مناسب کسب کنند. پس سرمایه‌گذاری روی خودرو لزومل بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون نیست.

خرید طلا و سکه

خرید طلا و سکه از قدیم در میان ایرانیان به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بسیار مناسب شناخته شده است. علت آن هم صعودی بودن قیمت طلا در چندین دهه اخیر بوده است. اما آیا مدت زمانی که لازم است صبر کرد تا سکه و طلایی که خریده‌ایم افزایش قیمت یابد مشخص است؟

خرید طلا و سکه
خرید طلا و سکه

خیر. خیلی عوامل سیاسی اقتصادی گوناگونی وجود دارد که روی قیمت طلا و سکه موثر هستند. ممکن است امروز شما طلا را با قیمت فلان خریداری کنید و بدون اینکه بدانید بازار طلا تا سه سال دیگر در رکود رفته و قیمت تغییر نکند. پس این بازار هم تنها زمانی که قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت دارید مناسب است.

خرید سهام یا رمز ارز

ورود به بازار بورس یا رمز ارز نیز مدتی است که توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده و به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری مناسب شناخته می‌شود. نوسانات شدید ارزش سهام و رمز ارزها اگر با دقت پیش‌بینی شود می‌تواند چند روزه سرمایه شما را چندین برابر یا بالعکس با خاک یکسان کند.

نکته مهم درباره این بازارها این است که پیش از ورود به آنها باید حتما دانش تخصصی در زمینه تحلیل قیمت سهام و بازار داشته باشید. یعنی لازم است بدانید که نمودار قیمت یک سهم یا رمز ارز چگونه تحلیل می‌شود و نکته اینجاست که اگر هم بدانید باز ریسک بالایی وجود دارد.

واردات از چین بسیار سود آور است

آیا بازاری که سرمایه‌گذاری در آن نه به دانش تخصصی نیاز داشته باشد، نه نیازمند صبر چند ساله باشد و نه ریسک بالایی داشته باشد وجود دارد که بتوان آن را بهترین سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون دانست؟ بله وجود دارد. یک نگاه به بازار کالای ایران بیندازید. تمام اجناس موجود در این بازار از چین وارد می‌شوند. چرا؟ چون واردات از چین سودآورترین تجارت حال حاضر ایران است. چگونه به این بازار وارد شویم؟ برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

برای ورود به بازار واردات از چین دو راه وجود دارد. یا خودتان بازرگان باشید یا اینکه سرمایه خود را به دست بازرگانانی که دستی بر آتش دارند، بسپارید. بازرگانی علی والا همان جایی است که واردات از چین را با استفاده از سرمایه‌گذاری شما و امثال شما بسیار ساده و پرسودتر از دیگر بازرگانان اتجام می‌‎دهد.

سرمایه خود را به علی والا بسپارید

علی والا یک بازرگانی واسطه است که دفتر اصلی آن در چین بوده و شعبه ایران آن در شهر قم قرار دارد. شما می‌توانید روی واردات کالا از چینی که این بازرگانی برای تاجران انجام می‌دهد سرمایه‌گذاری کرده و درصد سود خود را بردارید. این میان تنها کافی است که یک قرارداد با بازرگانی ببندید که در آن مشخص خواهد شد در طی چند روز و با چه سودی سرمایه به شما باز می‌گردد.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

سرمایه خود را به علی والا بسپارید
سرمایه خود را به علی والا بسپارید

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه لازم است راجع‌به سرمایه‌گذاری روی بازارهای مختلف بدانید را توضیح دهیم. هدف ما یافتن بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری با ۱۰۰ میلیون بود که مشخص شد تنها واردات از چین است که می‌تواند با کمترین ریسک، در مدتی کوتاه و بدون داشتن دانش تخصصی سرمایه شما را چند برابر کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۱۰۰ میلیون

 • برای ورود به بازار خودرو مهم‌ترین نکته چیست؟

برای اینکه در بازار خرید و فروش خودرو موفق شوید سرمایه خود را افزایش دهید لازم است که حتما دانش تخصصی درباره فنی خودرو و تشخیص خودروی مناسب برای این کار داشته باشید.

 • بازرگانی علی والا دقیقا چگونه سرمایه شما را افزایش می‌دهد؟

این بازرگانی با استفاده از سرمایه‌گذاری شما کالا وارد کرده و درصد سود فروش آن را که خیلی زیاد است متناسب با مبلغی که سرمایه‌گذاری کرده‌اید به شما بازپس می‌دهد.

 • چرا بازار بورس برای سرمایه‌گذاری بهترین مورد نیست؟

اولا به‌خاطر اینکه لازم است حتما دانش تحلیل بازار داشته باشید تا در این بازار شکست نخورید و درثانی ریسک سرمایه‌گذاری بسیار بالایی دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.