بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

۱۵۰ میلیون تومان مبلغ مناسبی برای سرمایه‌گذاری است. زیرا هم می‌توان با آن یک سرمایه‌گذاری بسیار پرسود انجام داد و هم اینکه دستیابی به آن چندان دشوار نیست. اما نکته مهم این است که بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون چه موردی است؟

سرمایه گذاری با 150 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون زمانی مشخص خواهد شد که اولا بدانیم چه کارهایی می‌توان با این مبلغ انجام داد و درثانی چه نوع سرمایه‌گذاری بهترین محسوب می‌شود. تا پایان این مقاله با ما باشید تا این موارد را با هم بررسی کنیم و به پاسخ سوال برسیم.

فهرست مطالب

 • سرمایه گذاری مناسب چه ویژگی هایی دارد
 • با ۱۵۰ میلیون روی چه مواردی می توان سرمایه گذاری کرد؟
 • خرید خودرو
 • خرید سهام در بازار بورس
 • سکه و طلا
 • واردات از چین بهترین گزینه است
 • با بازرگانی علی والا بدون اینکه بازرگان باشید واردات کنید
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

سرمایه گذاری مناسب چه ویژگی هایی دارد

سرمایه‌گذاری زمانی مناسب محسوب می‌شود که اولا ریسک زیادی نداشته باشد. اگر سرمایه‌گذاری شما با ریسک از دست دادن بخشی از اموالتان همراه باشد اصلا مناسب نیست. روان انسان بسیار تحریک‌پذیر است و اگر کوچکترین موردی آن را تحت فشار قرار دهد ممکن است منجربه اخذ تصمیماتی غلط شده و باعث شود بیشتر ضرر کنید.

دومین ویژگی سرمایه‌گذاری مناسب این است که در بازه زمانی کوتاهی سوددهی داشته باشد. درواقع اگر سرمایه‌گذاری شما به ۵ سال زمان نیاز داشته باشد تا سودده باشد، این سرمایه‌گذاری اصلا مناسب نخواهد بود. سومین ویژگی سرمایه‌گذاری مناسب نیز این است که نیازمند دانش تخصصی نباشد؛ زیرا دیگر نمی‌توان آن را سرمایه‌گذاری دانست و بیشتر یک تخصص محسوب می‌شود.

سرمایه گذاری مناسب چه ویژگی هایی دارد
سرمایه گذاری مناسب چه ویژگی هایی دارد

با ۱۵۰ میلیون روی چه مواردی می توان سرمایه گذاری کرد؟

 با ۱۵۰ میلیون چکار می‌توان کرد؟ با این مبلغ می‌توان روی بازارهای مختلفی سرمایه‌گذاری کرد. برای مثال با ۱۵۰ میلیون می‌توان وارد کار خرید و فروش خودرو شد. همچنین بازارهای طلا و سکه نیز برای ورود با ۱۵۰ میلیون بسیار مناسب هستند. خرید و فروش سهام نیز گزینه مناسبی است که می‌توان به‌عنوان کاندیدی برای بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون پیشنهاد کرد.

برای اینکه بدانیم از میان این موارد کدامشان بهترین گزینه است، لازم است هر کدام را بررسی کرده و مشخص کنیم که از میان ویژگی‌هایی که نام بردیم، کدام بازار هر سه ویژگی را دارد و سپس بر اساس آن بهترین سرمایه‌گذاری با ۱۵۰ میلیون تومان را مشخص کنیم. در ادامه تک تک این بازارها را جدا بررسی می‌کنیم.

خرید خودرو

با ۱۵۰ میلیون می‌توان استارت خوبی در بازار خرید و فروش خودرو داشت. در واقع روش اینگونه است که شما یک ماشین با مدل پایین خریداری کرده، بعضی قسمت‌هایش را تعویض یا تعمیر کرده و با قیمتی بیشتر می‌فروشید.

اما نکته مهم این است که کسانی می‌توانند در این مدل سرمایه‌گذاری موفق عمل کنند که اولا خودروها را خوب بشناسند و درثانی بتوانند پیش‌بینی کنند که سرمایه‌گذاری روی کدام خودرو آینده دارد. پس نیازمند تخصص است و همه ویژگی‌های یک سرمایه‌گذاری مناسب در آن یافت نمی‌شود.

خرید سهام در بازار بورس

ورود به بازار سهام نیز با ۱۵۰ میلیون بسیار سودآور است اما به شرطی که از قبل دانش لازم برای تحلیل سهام و قیمت‌ها را داشته باشید. پس این بازار در مرحله اول نیازمند دانش تخصصی است. اما ریسک سرمایه‌گذاری در بازار سهام نیز بسیار بالا است.

 ممکن است تمام پیش‌بینی‌های شما اشتباه درآمده و باعث شود کل سرمایه‌تان در زمانی کوتاه بر باد رود. پس بازار بورس به هیچ وجه بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون محسوب نمی‌شود.

خرید سهام در بازار بورس
خرید سهام در بازار بورس

سکه و طلا

اگر ورود به بازار خودرو و بورس بهترین گزینه‌ها نباشند، پس احتمالا بازار سکه و طلا بهترین خواهد بود. اما متاسفانه این بازار نیز به‌خاطر اینکه نیازمند زمان طولانی برای سوددهی است به هیچ وجه مناسب محسوب نمی‌شود. کسانی که از سرمایه‌گذاری روی بازار سکه و طلا سود برده‌اند همه چندین سال صبر کرده‌اند و همین باعث می‌شود نتوان آن را یک سرمایه‌گذاری مناسب به حساب آورد.

واردات از چین بهترین گزینه است

خیلی از ما فراموش کرده‌ایم که اگر مفهوم سرمایه‌گذاری و سوددهی وجود دارد به خاطر وجود خود بازار است. بازاری که طلا و خودرو و … بخشی از آن محسوب می‌شود. پس چرا روی خود بازار سرمایه‌گذاری نکنیم؟ کالاهای موجود در بازار همه از چین وارد می‌شوند. تجارت پرسودترین سرمایه‌گذاری بوده و خواهد بود. پس بهترین سرمایه‌ گذاری با ۱۵۰ میلیون تومان، سرمایه‌گذاری روی واردات کالا است.

این سرمایه‌گذاری هم در زمان بسیار کوتاه سودآور است و هم اینکه اصلا ریسک ندارد. چون منبع تامین کالاهای بازار همین واردات است و جایگزینی برای آن وجود ندارد. از طرفی با وجود بازرگانی علی بالا، شما برای سرمایه‌گذاری روی واردات کالا به دانش تخصصی نیاز ندارید. اما چگونه؟

با بازرگانی علی والا بدون اینکه بازرگان باشید واردات کنید

حتما می‌دانید که تنها کسانی می‌توانند از چین کالا وارد کشور کنند که بازرگان باشند و بازرگان شدن هم تخصص می‌خواهد و هم مدت زمانی زیادی تجربه کاری. با این حال بازرگانی علی والا با به کار گیری متخصصان واردات، شرایطی را فراهم کرده که غیر بازرگانان هم بتوانند با سرمایه اندکی روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کنند بدون اینکه لازم باشد بازرگان باشند یا به چین سفر کنند. برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

با بازرگانی علی والا بدون اینکه بازرگان باشید واردات کنید
با بازرگانی علی والا بدون اینکه بازرگان باشید واردات کنید

روش کار اینگونه است که شما به عنوان بازرگان با این شرکت بازرگانی قرارداد واردات بسته و در آن به شما گفته می‌شود که ۱۵۰ میلیون سرمایه‌گذاری شما روی واردات چه کالاهایی، با چه درصد سودی و در چه مدت زمانی انجام می‌شود. اینگونه تمام کارها توسط متخصصان علی والا انجام شده و نیازی نیست شما کاری انجام دهید.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه لازم است راجع‌‎به بهترین سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون بدانید را به شما توضیح دهیم. بازارهای مختلف را بررسی کردیم و نشان دادیم که چرا هیچ کدام بجز واردات از چین مناسب‌ترین سرمایه‌گذاری نیست. درنهایت امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده و بتوانید سرمایه‌گذاری مناسبی انجام دهید.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۱۵۰ میلیون

 • چرا ورود به بازار خودرو نیازمند دانش تخصصی است؟

زیرا شما باید بتوانید از قبل پیش بینی کنید کدام خودرو برای سرمایه‌گذاری مناسب است و کدام نیست.

 • آیا سوددهی در بازار طلا و سکه بلند مدت است؟

بله. با سرمایه‌گذاری در بازار طلا و سکه شما باید مدت زمان زیادی صبر کنید تا به سود برسید.

 • چرا واردات از چین سودآور است؟

به خاطر اینکه منبع اصلی تامین کالاهای بازار ایران چین بوده و می‌توان با هزینه اندکی از این کشور کالا خریداری کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

650 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.