بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

هر شخصی که سرمایه‌ای در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون دارد نیازمند یک فرصت خوب است تا بتواند سرمایه خود را افزایش دهد. اما سوال مهم درباره سرمایه ۲۰۰ میلیونی این اسن که بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون کدام است؟ زیرا بازارهای مختلفی برای سرمایه‌گذاری با این مبلغ وجود دارد.

سرمایه گذاری با 200 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون با مشخص کردن اینکه اصلا سرمایه‌گذاری چیست و چه راه‌هایی برای سرمایه‌گذاری با ۲۰۰ میلیون وجود دارد معین می‌شود. در ادامه مقاله با ما باشید تا این موضوع را کامل بررسی کنیم و هر سوالی درباره سرمایه گذاری با دویست میلیون وجود دارد پاسخ دهیم.

فهرست مطالب

 • سرمایه گذاری و فواید آن
 • بازارهای مختلف برای سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون
 • خرید خودرو
 • خرید طلا و سکه
 • ورود به بورس
 • سپرده بانکی
 • واردات از چین بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون
 • تمام کارها توسط علی والا انجام می شود
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

سرمایه گذاری و فواید آن

سرمایه‌گذاری راهی است که انسان‌ها پیش گرفته‌ و با آن زندگی خود را سر و سمان داده‌اند. درواقع سرمایه‌گذاری یک راه پیش‌بینی آینده است که تنها از انسان‌ها برمی‌آید. هیچ حیوانی شکار خود را ذخیره نمی‌کند که اگر در آینده دوباره گرسنه‌اش شد نیاز به شکار دوباره نداشته باشد. تنها انسان است که برای آینده برنامه‌ریزی می‌کند. سرمایه‌گذاری هم یک راه بسیار اصولی برای بهتر کردن اوضاع در آینده است.

اگر امروز شما ۲۰۰ میلیون سرمایه دارید، می‌توانید با خرید کالا یا وسیله‌ای که احتمالا در آینده ارزشش بیشتر خواهد شد، سرمایه خود را افزایش دهید. بدون سرمایه‌گذاری و تنها با پس‌انداز کردن پول نمی‌توان ارزش پول خود را حفظ کرد یا افزایش داد. این سرمایه‌گذاری است که ارزش پول شما را در طول زمان حفظ کرده و افزایش می‌دهد. اما بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون چیست؟

سرمایه گذاری و فواید آن
سرمایه گذاری و فواید آن

بازارهای مختلف برای سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون

با ۲۰۰ میلیون سرمایه می‌توان به‌سادگی برای سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلفی اقدام کرد. تعدادی از این بازارها شامل بازار خودرو، بازار سکه و طلا، بورس و البته سپرده بانکی است. هر کدام از این بازارها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در ادامه به آنها می‌پردازیم. تا این بررسی انجام نشود مشخص نخواهد شد که دقیقا بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری کدام است.

خرید خودرو

اولین بازاری که بسیاری از افراد برای سرمایه‌گذاری با ۲۰۰ میلیون پیشنهاد می‌کنند، بازار خرید و فروش خودرو است. با ۲۰۰ میلیون می‌توان یک خودروی هر چند مدل پایین اما با کیفیت بالا خریداری کرد و با تعمیر یا تعویض بخش‌هایی از آن، آن را با قیمت بالاتری فروخت.

 این خرید و فروش است که باعث می‌شود سرمایه شما در مدتی کوتاه افزایش یاید. اما عیب این بازار برای سرمایه‌گذاری الزامی بودن دانش تخصصی درباره خودرو و تجربه کافی در این زمینه است و به همین دلیل برای همگان مفید نیست. پس نمی‌توان آن را بهترین دانست.

خرید طلا و سکه

طلا و سکه یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. همیشه ارزش طلا و سکه رو به افزایش بوده و این فلز ارزشمند همواره خریدار داشته است. خرید آن نیز به دانش تخصصی نیاز ندارد. اما یک عیب بزرگ در خرید و فروش طلا و سکه وجود دارد. اول اینکه خرید این فلز گرانبها با مالیات بر ارزش افزوده انجام می‌شود و به همین دلیل اگر قصد دارید آن را در مدتی کوتاه بفروشید تا سود کسب کنید، باید خریدتان زمانی انجام شود که مطمئن باشید قیمت طلا و سکه افزایش می‌یابد.

اما این اطمینان به هیچ وجه قابل دستیابی نیست زیرا کسی نمی‌تواند اوضاع قیمت طلا را پیش‌بینی کند. به همین دلیل برای سرمایه‌گذاری بلندمدت مناسب است و تقریبا نمی‌توان برای سود بالا در زمان کم روی آن حساب کرد.

ورود به بورس

بازار بورس با اینکه جزو گزینه‌های بسیار مناسب برای افزایش سرمایه در مدتی کوتاه است، اما مشکلات زیادی دارد. اول اینکه برای ورود به آن به دانش تخصصی زیادی نیاز است و دوما اینکه ریسک آن بسیار زیاد است. حتما شما هم کسی را می‌شناسید که بدون دانش کافی سرمایه زیادی را وارد بازار بورس کرده و شکست خورده است. پس این بازار نیز بهترین برای سرمایه‌گذاری نیست.

ورود به بورس
ورود به بورس

سپرده بانکی

شما با سپرده‌گذاری یکساله در بهترین حالت می‌توانید در طول یکسال ۱۸ درصد سود کسب کنید. ۱۸ درصد سود ۲۰۰ میلیون تومان برابر با ۳۶ میلیون خواهد شد. این در حالیست که سرمایه‌گذاری مناسب باید حداقل در طول یکسال سرمایه شما را دو برابر کند. پس سپرده‌گذاری نیز گزینه مناسبی نیست و بهتر است که به سراغ موارد دیگری برویم. اما در نهایت بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون چیست؟

واردات از چین بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، سرمایه‌گذاری روی واردات کالا از کشور چین است. بخش وسیعی از کالاهای موجود در بازار ایران با استفاده از واردات تهیه می‌شوند. انجام فرآیند واردات کالا نیز توسط بازرگانان انجام می‌شود. شرکت‌های بازرگانی نیز در این میان کارهای واردات را برای بازرگانان انجام می‌دهند که علی والا یکی از این شرکت‌های بازرگانی است.

اما چرا واردات از چین بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری است؟ علت آن در مرحله اول این است که در کوتاه مدت سرمایه شما را افزایش می‌دهد. درثانی نیازمند هیچ دانش تخصصی نیست زیرا کارها توسط علی والا انجام می‌شود و آخرین دلیل هم پایین بودن ریسک و بالا بودن سود این سرمایه‌گذاری است که آن را بسیار موردتوجه قرار داده است.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

تمام کارها توسط علی والا انجام می شود

برای سرمایه‌گذاری روی واردات کالا از چین تنها کافی است که با بازرگانی علی والا که دارای دفتر دوم در شهر قم و دفتر اصلی در چین است تماس گرفته و شرایط را جویا شوید. آنها به شما خواهند گفت که می‌توانید با چه درصدی و در طی چه مدت سود سرمایه‌گذاری خود را دریافت کنید. بازرگانی علی والا در واردات کالا از چین سابقه طولانی مدتی دارد و همین باعث شده بتواند چنین شرایطی فراهم کند. برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

تمام کارها توسط علی والا انجام می شود
تمام کارها توسط علی والا انجام می شود

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم با بررسی انواع بازارهایی که برای سرمایه‌گذاری با ۲۰۰ میلیون وجود دارد، بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون را مشخص کنیم. این کار را با بررسی بازار خودرو، طلا و سکه، بورس و سپرده‌گذاری در بانک انجام دادیم و درنهایت دریافتیم که سرمایه‌گذاری روی واردات کالا بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری است. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون

 • چرا ورود به بازار طلا و سکه بهترین راه برای سرمایه‌گذاری نیست؟

زیرا اینکار نیازمند پیش‌بینی قیمت طلا و سکه در آینده کوتاه مدت است که عملا ممکن نیست یا اگر باشد برای همگان ممکن نیست.

آیا ورود به بازار خودرو برای سرمایه‌گذاری مناسب است؟

خیر. زیرا برای اینکار تجربه و دانش درباره فنی خودرو نیاز است که در اختیار همگان نیست.

 • چرا واردات کالا از چین با علی والا سودآور است؟

زیرا این بازرگانی توانسته راه‌های جدیدی برای کاهش هزینه‌های واردات بیابد و کاری کند که این کار کاملا سودآور باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

258 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.