بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

اگر دارای ۲۰۰۰ دلار سرمایه هستید و نمی‌دانید بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار کدام سرمایه‌گذاری است، حتما تا پایان این مقاله با ما باشید زیرا قصد داریم با بررسی بازارهای مختلف، این بهترین سرمایه‌گذاری را مشخص کرده و ویژگی‌های آن را تعیین کنیم.

سرمایه گذاری با 2000 دلار

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار سرمایه‌گذاری‌ای است که بتواند در مدتی کوتاه سرمایه ما را چندین برابر کرده و ریسک پایینی داشته باشد. بازارهای مختلفی برای بررسی وجود دارد که همه آنها این شرایط را ندارند. با این حال باید همه بازارهای ممکن را بررسی کنیم تا بهترین آنها مشخص شود.

فهرست مطالب

 • چرا با ۲۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم
 • موقعیت های سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار
 • بازار طلا و سکه
 • سرمایه گذاری روی رمز ارزها
 • سرمایه گذاری روی بازار فارکس
 • سپرده گذاری در بانک
 • واردات کالا و سرمایه گذاری در آن
 • بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

چرا با ۲۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم

اولین نکته‌ای که درباره بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار به ذهن می‌رسد این است که اصلا چرا سرمایه‌گذاری کنیم؟ ۲۰۰۰ دلار به پول ایران برابر ۱۰۰ میلیون می‌شود. آیا بهتر نیست این ۱۰۰ میلیون تومان را خرج کنیم تا اینکه روی چیزی سرمایه‌گذاری کنیم؟

نکته مهم درباره سرمایه‌گذاری که نباید فراموش کنید این است که ما سرمایه‌گذاری می‌کنیم تا اولا ارزش سرمایه‌مان حفظ شود و دوما با افزایش آن در آینده بتوانیم اوضاع مالی خود را بهبود بخشیم. اگر سرمایه‌گذاری نکنیم هیچ گاه صاحب خانه، ماشین، مغازه یا هر کالای دیگری که برای ما ارزشمند است نخواهیم شد.

چرا با 2000 دلار سرمایه گذاری کنیم
چرا با ۲۰۰۰ دلار سرمایه گذاری کنیم

موقعیت های سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار

سرمایه‌گذاری با ۲۰۰۰ دلار، موقعیت‌های مختلفی را پیشِ روی ما قرار می‌دهد.۲۰۰۰ دلار برابر ۱۰۰ میلیون تومان است. با ۱۰۰ میلیون نیز می‌توان روی بازار سکه و طلا، بازارهای مالی گوناگون مثل رمز ارزها و فارکس، و سپرده گذاری در بانک سرمایه‌گذاری کرد. اینکه کدام از این بازارها بهترین سرمایه گذای با ۲۰۰۰ دلار است موضوعی است که باید با بررسی تک تک آنها مشخص شود.
بازار طلا و سکه

بازار طلا و سکه، یکی از بازارهایی است که از قدیم به‌عنوان بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری معرفی می‌شده است. سرمایه‌گذاری در این بازار با ۱۰۰ میلیون تومان کاملا شدنی است. اما چند ویژگی‌ بازار سکه و طلا باعث می‌شود که نتوان آن را بهترین سرمایه‌ گذاری با ۲۰۰۰ دلار دانست.

اولین ویژگی ریسک بالایی است که در خرید و فروش طلا و سکه برای کوتاه مدت وجود دارد. دومین ویژگی این است که ورود به این بازار نیازمند صبر زیاد است. یعنی شما در کوتاه‌مدت امکان سود در بازار طلا و سکه را نخواهید داشت. نتیجه اینکه این بازار بهترین سرمایه‌گذاری با ۲۰۰۰ دلار نیست.

سرمایه گذاری روی رمز ارزها

مدت زیادی نیست که بازار رمز ارزها مورد توجه سرمایه‌گذاران قرار گرفته و بسیاری بر این باورند که ورود به این بازار باعث می‌شود بتوان در مدتی کوتاه سود بسیار زیادی کسب کرد. اما فراموش نکنید که نوسان در بازار رمز ارزها بسیار بسیار زیاد است. حتما به خاطر دارید که بیت کوین چگونه در عرض چند هفته سقوط کرد.

به همین دلیل ریسک ورود به این بازار بسیار زیاد است و ورود به آن برای همگان توضیه نمی‌شود. علاوه بر این داشتن دانش تخصصی برای ورود به این بازار بسیار ضروری است و اگر کسی توانایی تحلیل نمودارهای قیمت و اوضاع بازار رمز ارزها را به طور کلی نداشته باشد، در این سرمایه‌گذاری شکست خواهد خورد. نتیجه اینکه این بازار نیز بهترین سرمایه‌گذاری با ۲۰۰۰ دلار نیست.

سرمایه گذاری روی رمز ارزها
سرمایه گذاری روی رمز ارزها

سرمایه گذاری روی بازار فارکس

بازار فارکس که در آن ارزهای کشورهای مختلف معامله شده و به‌خاطر اختلاف قیمتی که دارند خرید و فروش آنها باعث کسب سود می‌شود، بازاری است که اتفاقا با تزریق دلار امکان ورود به آن وجود دارد. اما سرمایه‌گذاری در این بازار نیز به همان دلایلی که برای بازار رمز ارز توضیح دادیم، یعنی ریسک بالا و نیاز به دانش تخصصی، بهترین سرمایه‌گذاری نیست.

سپرده گذاری در بانک

بهترین سود بانکی که می‌توان دریافت کرد، ۱۸ درصد سالانه است. با داشتن ۱۰۰ میلیون، در سال شما ۱۸ میلیون سود کسب می‌کنید که بسیار کم است. پس به هیچ وجه با وجود تورم بیشتر از سود بانکی، سرمایه خود را در بانک‌ها سرمایه‌گذاری نکنید.

واردات کالا و سرمایه گذاری در آن

یکی از پرسودترین انواع تجارت در جهان امروز، واردات و صادرات است. چرا واردات پرسود است؟ زیرا شما در واردات کالا، روی محصولی سرمایه‌گذاری می‌کنید که بازار ایران به آن نیاز دارد و به هسچ وجه امکان کاهش قیمت برای آنها وجود ندارد. دوما تفاوت قیمت خرید و فروش کالاهای وارداتی بسیار زیاد است و همین باعث می‌شود سود نهایی واردات مقدار خیلی زیادی باشد. برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

واردات کالا و سرمایه گذاری در آن
واردات کالا و سرمایه گذاری در آن

در نهایت اینکه مدت زمان سرمایه‌گذاری روی واردات کالا بسیار اندک بوده و شما می‎توانید در زمانی بسیار کم، سود سرمایه‌گذاری خود را دریافت کنید. اما آیا برای سرمایه‌گذاری روی این تجارت باید حتما بازرگان باشیم؟ آیا با ۲۰۰۰ دلار هم می‌توان روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کرد. بازرگانی علی والا شرایطی ایجاد کرده که برای سرمایه‌گذاری روی واردات لازم نست حتما بازرگان باشید و البته ۲۰۰۰ دلار هم کافی باشد.

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار با شرکت بازرگانی علی والا

سرمایه‌گذاری روی واردات کالا با کمک شرکت بازرگانی علی والا، بهترین سرمایه‌ گذاری با ۲۰۰۰ دلار است زیرا تمام کارها توسط متخصصین این بازرگانی انجام می‌شود و شما با کمترین ریسک، در کوتاه‌ترین زمان و بیشترین سود، سرمایه خود را چندین برابر خواهید کرد. تنها کافی است کارها را به علی والا بسپارید.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم هر آنچه لازم است راجع‌به بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار بدانید را به شسما توضیح دهیم. به همین دلیل ابتدا بازارهای مختلف را بررسی کردیم تا مشخص کنیم کدام یکی از این بازارها برای واردات شرایط بهتری دارد. در نهایت مشخص شد که واردات کالا با علی والا بهترین سرمایه‌گذاری با مبلغ ۲۰۰۰ دلار است.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۲۰۰۰ دلار

 • آیا با ۲۰۰۰ دلار می‌توان در واردات کالا سرمایه‌گذاری کرد؟

بله. طبق شرایطی که بازرگانی علی والا فراهم کرده شما می‌توانید با ۲۰۰۰ دلار هم روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کنید.

 • چرا سرمایه‌گذاری روی فارکس بهترین سرمایه‌گذاری نیست؟

زیرا نیازمند دانش تخصصی است و البته ریسک بسیار بالایی دارد.

 • چگونه می‌توان بدون اینکه بازرگان بود روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کرد؟

با سپردن کارها به بازرگانی علی والا می‌توانید بدون اینکه بازرگان باشید روی واردات کالا سرمایه‌گذاری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.