بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

بسیاری از افراد هنوز هم به قدرت سرمایه‌گذاری پی نبرده‌اند و نمی‌دانند که چقدر این مقوله مهم و آینده‌ساز است. حتی اگر سرمایه شما اندک است، لازم است که فکری به حال آن بکنید. به همین دلیل در این جا قصد داریم بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون را توضیح دهیم.

سرمایه گذاری با 50 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون سرمایه‌گذاری‌ای است که بتواند در مدتی کوتاه، با ریسک کم و بدون نیاز به دانش تخصصی، سرمایه ما را بیشتر کند. اما آیا سرمایه‌گذاری با چنین ویژگی‌هایی وجود دارد؟ تا پایان مطلب با ما همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهیم/

فهرست مطالب

 • با ۵۰ میلیون چه می توان کرد
 • چرا ۵۰ میلیون را سرمایه گذاری کنیم
 • سرمایه گذاری در خرید طلا و سکه
 • ورود به بورس ایران
 • بازار فارکس
 • سپرده بانکی
 • واردات کالا با علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

با ۵۰ میلیون چه می توان کرد

احتمالا اگر ۵۰ میلیون تومان دارید، اولین سوالی که به ذهنتان می‌رسد این است که اصلا با این پول چه می‌توان کرد؟ ۵۰ میلیون تومان برای خرید ملک و زمین خیلی کم است. از طرفی برای خرید خودرو نیز نمی‌توان از آن استفاده کرد. پس این مبلغ برای تامین خانه و خودرو کافی نیست. پس باید با آن چکار کرد؟

با 50 میلیون چه می توان کرد
با ۵۰ میلیون چه می توان کرد

چرا ۵۰ میلیون را سرمایه گذاری کنیم

شما می‌توانید انسانی باشید که در لحظه زندگی می‌کند. یعنی همه ۵۰ میلیون را در طی چند روز صرف خرید و تفریح کنید و به آینده اصلا فکر نکنید. اما سرمایه‌گذاری با همین ۵۰ میلیون دقیقا نقطه مقابل انسان بی فکر است و شاید بزرگ‌ترین تفاوت ما با دیگر موجودات باشد. ما انسان‌ها آینده‌نگر هستیم.

هر چند ۵۰ میلیون تومان مبلغ بزرگی نیست، اما می‌توان از آن برای سرمایه‌گذاری در بورس، سپرده بانکی، خرید طلا و سکه یا ورود به بازار فارکس استفاده کرد. این موارد هر کدام مزایا و معایبی دارند که باید آنها را بررسی کنیم تا بفهمیم بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون کدام است.

سرمایه گذاری در خرید طلا و سکه

درصد زیادی از مردم سرمایه‌گذاری در طلا و سکه را با ارزش می‌دانند. قیمت طلا و سکه در طول چند دهه اخیر همیشه صعودی بوده است. پس گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. اما نکته مهم این است که اشخاصی از سرمایه‌گذاری روی طلا و سکه سود برده‌اند که حداقل ۵ سال صبر کرده‌اند.

درواقع طلا و سکه برای سرمایه‌گذاری بلند مدت مناسب هستند. پس اگر قصد دارید در طی یک یا دوسال سرمایه خود را بیشتر کنید، اصلا سمت طلا و سکه نروید زیرا ممکن است لازم باشد حداقل ۵ سال صبر کنید تا قیمت آن افزایش یابد.

ورود به بورس ایران

راه دیگر برای سرمایه‌گذاری با ۵۰ میلیون، ورود به بازار بورس است. بازار بورس جایی است که سهام هر کالا یا صنعت در حال رقابت با دیگر سهام بوده و افت و خیز خیلی زیادی در قیمت آنها تجربه می‌شود. برای مثال ممکن است شما امروز یک ۵۰۰۰ سهم هزار تومانی بخرید که می‌شود ۵۰ میلیون تومان و ناگهان تا ۲ هفاه بعد، ارزش هر سهم به ۱۵۰۰ تومان برسد.

در این صورت ارزش ۵۰۰۰ سهم ۱۵۰۰ تومانی شما برابر ۷۵ میلیون تومان خواهد شد و یعنی سرمایه شما ۵۰ درصد رشد را تجربه می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاری روی بورس خیلی بازدهی بالایی دارد اما به یک شرط: شما باید تحلیلگری بازارهای سرمایه را بشناسید یعنی دانشی حداقلی در این زمینه داشته باشید.

اگر دانش کافی نداشته باشید، ممکن است زمانی سهمی را خریداری کنید که ارزش آن از ۱۵۰۰ تومان به ۱۰۰۰ تومان کاهش یابد و همین باعث شود ۵۰ درصد ضرر کنید. پس اگر چنین دانشی ندارید، به هیچ وجه سمت بازار بوری به‌عنوان یک گزینه برای سرمایه‌گذاری نروید.

ورود به بورس ایران
ورود به بورس ایران

بازار فارکس

بازار فارکس، یک بازار بین‌المللی ارز است که در آن معامله‌گران با خرید و فروش ارز کشورهای مختلف سود کسب می‌کنند. مثلا شما با ورود به این بازار می‌توانید براساس اختلاف قیمت میان دلار و یوان در طی چند روز، با خرید و فروش یوان یا دلار سود کسب کنید. اما حدس بزنید موفق شدن در این بازار به چه شرطی است؟

درست حدس زدید. برای موفق شدن در این بازار نیز درست مانند بازار بورس نیاز دارید که دانشی تخصصی در زمینه خرید و فروش در بازارهای مالی داشته باشید. این دانش تخصصی به شما کمک می‌کند تا بر اساس تغییرات نمودار قیمت بر حسب زمان، زمان مناسب خرید و فروش را پیش‌بینی کنید.

سپرده بانکی

با بررسی این موارد برای پاسخ به اینکه بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون کدام است گویا نمی‌توان نتیجه‌ای جز این گرفت که آخرین سنگر سپرده بانکی بلندمدت است. بانک‌ها سود ۱۸ درصد می‌دهند و افزایش سرمایه در طول یکسال کاملا تضمینی است. اما سود ۱۸ درصد برای ۵۰ میلیون برابر است با ۹ میلیون تومان.

یعنی در این سرمایه‌گذاری شما در طول یکسال از ۵۰ میلیون به ۵۹ میلیون سرمایه می‌رسید که طبیعتا خیلی کم است. این درصد سود به هیچ وجه نمی‌تواند جلودار رشد تورم باشد. پس باید یک فکر اساسی‌تر کرد. بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون کدام است؟

واردات کالا با علی والا

تمام کالاها و دستگاه‌های موجود در بازار ایران از چین وارد می‌شود. این واردات توسط بازرگانان و تجار با کمک شرکت‌های بازرگانی مثل علی والا انجام می‌شود. علی والا امکان سرمایه‌گذاری در پرسودترین بیزینس جهان یعنی تجارت و واردات را برای همگان فراهم کرده است. نیازی نیست بازرگان باشید تا بتوانید از واردات کالا از چین سود ببرید.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

تنها کافی است سرمایه‌‎گذاری کنید. اما چرا بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون سرمایه گذاری روی واردات کالا است؟ به سه دلیل ساده: نیازمند دانش تخصصی نیست و همه کارها را متخصصان علی والا انجام می‌دهند، سوددهی تضمینی دارد چون تنها راه تامین کالای کشور است و البته بازدهی کوتاه مدت دارد. یعنی در زمانی کوتاه سرمایه شما چند برابر می‌شود. برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

واردات کالا با علی والا
واردات کالا با علی والا

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم تمام راه‌هایی که ممکن است برای پاسخ به بهترین سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون پیشنهاد شود را بررسی کنیم. مشخص شد هر کدام از راه‌های متداول مثل بازار طلا و سکه، بورس، سپرده بانکی و فارکس مشکلاتی دارند. درنهایت پیشنهاد ما این است که واردات کالا با علی والا را امتحان کنید. واردات قدیمی‌ترین و پرسودترین تجارت جهان است. امیدواریم مطالب گفته شده مفید باشند.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۵۰ میلیون

 • آیا برای ورود به بورس نیازمند داشتن دانش تخصصی هستیم؟

بله. ورود به بورس و هر بازار مالی دیگری نیازمند داشتن دانش تخصصی در زمینه تحلیل قیمت و نمودار آن است.

 • بازرگانی علی والا چه کالاهایی وارد کشور می‌کند؟

این بازرگانی تقریبا همه کالاهای اساسی که بازار به آن نیاز دارد را وارد کشور می‌کند.

 • چگونه می‌توان با ۵۰ میلیون در واردات کالا سرمایه‌گذاری کرد؟

تنها کافی است با بازرگانی علی والا یک قرارداد واردات ببندید که در آن مشخص می‌شود چقدر سود در چه زمانی از واردات نصیب شما می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

75 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.