بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

با ۷۰ میلیون تومان چگونه می‌توان یک سرمایه‌گذاری مناسب انجام داد؟ در اصل سوال این است که بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون کدام است؟ برای اینکه بتوانیم به این سوال جواب دهیم باید در ابتدا توضیح دهیم که اولا سرمایه‌گذاری مناسب چگونه است و ۷۰ میلیون چه فرصت‌هایی برای سرمایه‌گذاری در اختیار ما می‌گذارد.

سرمایه گذاری با 70 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون زمانی شدنی است که بدانیم چه راه‌هایی برای سرمایه‌گذاری با این مبلغ وجود دارد. خرید سکه و طلا و ورود به بازارهای مالی مهم‌ترین اولویت‌های سرمایه‌گذاری با ۷۰ میلیون تومان هستند که در ادامه مقاله آنها را بررسی می‌کنیم.

فهرست مطالب:

 • با ۷۰ میلیون چه می توان کرد
 • موارد سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون
 • خرید سکه و طلا
 • ورود به بازارهای مالی
 • واردات از کشور چین با بازرگانی علی والا
 • شرکت بازرگانی علی والا و وارداتی پرسود
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

با ۷۰ میلیون چه می توان کرد

پیش از این که بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون را بررسی کنیم، لازم است بپرسیم که اصلا با ۷۰ میلیون چه کاری می‌توان انجام داد؟ ۷۰ میلیون برای خرید خانه و ملک مبلغ بسیار اندکی است. برای خرید خودرو نیز پول مناسبی نیست. با این سرمایه کسب‌وکار پرسودی هم نمی‌توان راه‌اندازی کرد. با آن تنها می‌توان موتور یا لوازم خانه خریداری کرد.

اما در هر صورت اگر بتوان این مبلغ را روی یک بازار پرسود سرمایه‌گذاری کرد، قطعا بهتر از این است که صرف کار دیگری شود. شاید اولین موردی که به ذهن هر کسی برسد این باشد که ۷۰ میلیون را در بانک بصورت سپرده بلند مدت سرمایه‌گذاری کند. اما سود سالانه ۱۸ درصد برای ۷۰ میلیون برابر ۱۲ میلیون و ۶۰۰ هزار خواهد شد که اصلا سود مناسبی نیست.

با 70 میلیون چه می توان کرد
با ۷۰ میلیون چه می توان کرد

موارد سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون

برای اینکه بدانیم بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری روی کدام بازار است، لازم است همه مواردی که می‌توان با ۷۰ میلیون روی آنها سرمایه‌گذاری کرد را بشناسیم و بررسی کنیم. با توجه به قیمت طلا و سکه، با ۷۰ میلیون تومان می‌توان در این بازارها ورود کرد.

از سویی بازار رمز ارز، فارکس و بورس ایران نیز بازارهایی مالی هستند که با کمتر از ۷۰ میلیون هم می‌توان در آنها وارد شد اما اگر با این مبلغ بتوان در این موارد سرمایه‌گذاری مناسبی انجام داد، سود بسیار زیادی نصیب شما خواهد شد. اما کدام بازارها مناسب هستند؟

خرید سکه و طلا

اگر قیمت سکه و طلا را در ۱۰ سال اخیر بررسی کنید، متوجه خواهید شد که در کل یک روند صعودی داشته است. هر چند در بازه‌های زمانی متفاوتی قیمت ثابت مانده یا افت کرده، اما روند کلی نمودار سکه و طلا صعودی بوده است. پس احتمالا بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون همین بازار طلا و سکه باشد.

اما یک نکته را نباید نادیده گرفت. زمانی سرمایه‌گذاری شما بهترین است که در زمانی کوتاه بتواند سود معناداری برای شما به ارمغان آورد. بازار طلا و سکه رشد بسیار کندی دارد و واکنش هیجانی به آن خیلی بالا است. یعنی عموم مردم طلا و سکه را زمانی خریداری می‌کنند که در حال اوج گیری است و این زمان بدترین زمان ورود به این بازار است. پس طلا و سکه چندان بازارهای ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری نیستند.

ورود به بازارهای مالی

گزینه بعدی برای سرمایه‌گذاری بازارهای مالی گوناگون است. در بازارهای مالی یا سهام کالا خرید و فروش می‌شود مثل بورس ایران، یا خود ارزها مثل فارکس و بازار رمز ارز. سرمایه‌گذاری در این بازارها در کوتاه مدت سرمایه شما را چند برابر می‌کند. حتما از رشد رمز ارزها در سال‌های اخیر خبر دارید.

اما درباره این بازارها یک نکته بسیار مهم هم وجود دارد. اینکه زمانی شما به‌عنوان سرمایه‌گذار در بازارهای مالی موفق عمل خواهید کرد که دانشی تخصصی درباره چگونگی تحلیل قیمت در این بازارها داشته باشید تا بتوانید پیش‌بینی کنید چه زمانی ورود کرده و چه زمانی سهام یا ارز خود را بفروشید. بدون داشتن چنین دانشی، قطعا با ضرر بسیار بزرگی روبرو می‌شوید.

ورود به بازارهای مالی
ورود به بازارهای مالی

واردات از کشور چین با بازرگانی علی والا

اگر گزینه‌هایی که بررسی کردیم هیچ کدام بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون نیستند، پس دیگر چه بازاری برای سرمایه‌گذاری باقی می‌ماند؟ یکی از مواردی که بسیاری از مردم از آن غافل هستند، ورود به دنیای تجارت و سرمایه‌گذاری در آن است. مفهوم بازار و سود به‌خاطر وجود تجارت و تبادل کالا میان کشورهای گوناگون وجود دارد. پس چرا سراغ منشا اصلی سودآوری نرویم؟ برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

بازرگانان ایرانی مسئول واردات هر کالایی که در بازار می‌بینید، از چین هستند. اما هر کسی نمی‌تواند از چین کالا وارد کند زیرا نیازمند داشتن کارت بازرگانی و سرمایه بسیار زیاد است. در این میان بازرگانی علی والا که کار واردات را برای بازرگانان انجام می‌دهد شرایطی ایجاد کرده که بتوان توسط آن در واردات کالاهای مختلف از چین سرمایه‌گذاری کرد. حتی با ۷۰ میلیون و مبالغ کمتر از آن.

شرکت بازرگانی علی والا و وارداتی پرسود

شرایط سرمایه‌گذاری روی واردات کالا از چین با علی والا بسیار ساده است. تنها کافی است با دفتر علی والا در قم تماس گرفته و از آنها بخواهید که شرایط شما را برای سرمایه‌گذاری و واردات از چین بررسی کرده و با شما یک قرارداد ببندند که تحت آن در چه مدت و با چه سودی سرمایه شما را بازپس می‌دهند. حتما می‌دانید پرسودترین تجارت دنیا، واردات کالا است.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

شرکت بازرگانی علی والا و وارداتی پرسود
شرکت بازرگانی علی والا و وارداتی پرسود

حرف آخر

در این مقاله انواع راه‌هایی که می‌توان با آنها به بهترین سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون دست یافت را بررسی کردیم. از بازارهای طلا و سکه گرفته تا بازارهای مالی، همه را بررسی کردیم و در نهایت مشخص شد که بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری، واردات کالا از کشور چین است. سودآوری این تجارت برای همه مشخص بوده و به لطف بازرگانی علی والا امکان ورود به این بازار با ۷۰ میلیون هم شدنی شده است.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۷۰ میلیون

 • چرا بازار سکه و طلا برای سرمایه‌گذاری چندان مناسب نیست؟

زیرا سرمایه‌گذاری روی این بازار باید با دید بلند مدت انجام شود و البته بسیار هیجانی است.

 • آیا بازار رمز ارز بهترین بازار برای سرمایه گذاری نیست؟

اگر دانش تخصصی و قبول ریسک روی سرمایه دارید، می‌توانید این بازار را به عنوان بهترین بازار برای سرمایه گذاری انتخاب کنید. اما یادتان باشد که حتی ایلهان ماسک هم در این بازار ضرر کرد.

 • بازرگانی علی والا امکان سرمایه‌گذاری روی چه کالاهایی را فراهم کرده است؟

این بازرگانی تقریبا هر کالایی که فکرش را بکنید وارد می‌کند و شما می‌‎توانید با ۷۰ میلیون روی هر کدام از این کالاها که دوست دارید سرمایه‌گذاری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.