بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

بسیاری از افراد هستند که سرمایه‌ای در حدود ۹۰ میلیون تومان دارند اما دقیقا نمی‌دانند که بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون کدام است. آیا اصلا بهترین سرمایه گذاری با این مبلغ وجود دارد؟ در این مقاله قصد داریم این سوال را پاسخ دهیم و مشخص کنیم بهترین سرمایه‌گذاری کدام است.

سرمایه گذاری با 90 میلیون

بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون را می‌توان با بررسی اینکه به چه بازارهایی ورود کرد مشخص کرد. مزایا و معایبی که هر بازار دارد که بررسی شود، در نهایت بهترین آنها مشخص شده و می‌توان در آن سرمایه‌گذاری کرد. پس تا پایان مقاله با ما باشید.

فهرست مطالب

 • برای سرمایه گذاری چقدر لازم است؟
 • با ۹۰ میلیون روی چه مواردی می توان سرمایه گذاری کرد
 • آیا سرمایه گذاری روی خودرو مناسب است
 • آیا سرمایه گذاری روی طلا و سکه مناسب است
 • چرا ورود به بازارهای مالی برای همه مناسب نیست
 • واردات از چین با علی والا بهترین سرمایه گذاری است
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

برای سرمایه گذاری چقدر لازم است؟

با هر مبلغی می‌توان سرمایه‌گذاری انجام داد. پدر و مادری که برای فرزند مثلا ۵ ساله خود یک سپرده بانکی افتتاح می‌کنند، درحال سرمایه‌گذاری برای آینده وی هستند. دانشجویی ۴ سال وقت و هزینه خود را صرف مطالعه و گرفتن مدرک لیسانس می‌کند، در حال سرمایه‌گذاری است که بتواند در آینده شغلی دست و پا کرده و چندین برابر هزینه‌ای که کرده را حاصل کند.

برای سرمایه گذاری چقدر لازم است؟
برای سرمایه گذاری چقدر لازم است؟

شخصی هم که با میلیاردها تومان وارد سرمایه‌گذاری روی شرکت‌های تازه تاسیس می‌شود نیز در حال سرمایه‌گذاری است فقط مبلغ ورودش با مبلغ ورود اکثر افراد جامعه متفاوت است. بسته به مبلغ ورود است که حوزه سرمایه‌گذاری مشخص خواهد شد. ۹۰ میلیون تومان ما را مقید به تعدادی بازار خاص می‌کند که در ادامه آنها را بررسی می‌کنیم.

با ۹۰ میلیون روی چه مواردی می توان سرمایه گذاری کرد

با ۹۰ میلیون تومان روی بازارهای مالی، طلا و سکه و خرید خودرو می‌توان سرمایه‌گذاری کرد. همچنین می‌توان با این مبلغ در بانک‌ها و موسسات مالی اعتباری سپرده افتتاح کرد اما سود بسیار پایین و نرخ رشد تورم باعث شده که دیگر نتوان سپرده بانکی را یک سرمایه‌گذاری مناسب دانست.

 اما با توجه به قیمت پایین طلا و سکه، خودرو و البته نبود محدودیت سرمایه برای ورود به بازارهای مالی، این موارد اولویت‌های سرمایه‌گذاری با ۹۰ میلیون محسوب می‌شوند. با این حال سوال مهم این است که کدام از این موارد بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون است؟

آیا سرمایه گذاری روی خودرو مناسب است

سرمایه‌گذاری روی خرید خودرو، گزینه‌ای است که در سال‌های اخیر با توجه به رشد این بازار بسیار مورد توجه بوده است. هر چند در گذشته خودرو یک بازار سرمایه‌ای محسوب نمی‌شده اما امروزه به خاطر کاهش قدرت خرید و افزایش نرخ تورم، این بازار را می‌توان یک بازار سرمایه‌گذاری به حساب آورد. اما با ۹۰ میلیون تومان چه نوع خودرویی می‌‎توان خریداری کرد و سود آن چگونه است؟

با ۹۰ میلیون می‌توان یک خودروی مدل پایین، اما نسبتا سالم خریداری کرد و سپس با تعمیر آن و به اصطلاحی دستی روی آن کشیدن، آن را با قیمتی بیشتر فروخت. نکته مهم این است که این سرمایه‌گذاری تنها برای کسانی مناسب است که از خودرو سر در می‌آورند و می‌دانند روی خرید و تعمیر چه خودرویی سرمایه‌گذاری کنند که سودآور باشد. پس برای همگان مناسب نیست.

آیا سرمایه گذاری روی خودرو مناسب است
آیا سرمایه گذاری روی خودرو مناسب است

آیا سرمایه گذاری روی طلا و سکه مناسب است

بازار بعدی که البته از قدیم‌الایام مورد توجه همگان بوده، بازار سکه و طلا است. خرید سکه و طلا همیشه باعث شده که افراد در بلندمدت سود ببرند. اما دو نتکه باعث می‌شود که نتوان این بازار را بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون تومان دانست. نکته اول این است که سرمایه‌گذاری روی این بازار نیازمند صبر زیاد است تا سوددهی داشته باشد و نکته بعدی اینکه هیجان در خرید و فروش آن زیاد است.

چرا ورود به بازارهای مالی برای همه مناسب نیست

همه ما به خاطر داریم که چند سال پیش سیل عظیمی از ایرانیان بدون داشتن سواد کافی وارد بازار بورس که یک بازار مالی است شدند. اکثر این افراد تنها شنیده بودند که با خرید سهام در قیمت پایین و منتظر ماندن برای بالا رفتن آن می‌توان سود زیادی در مدتی کوتاه کسب کرد. اما هیج کدام نمی‌دانستند که دقیقا سهام را در چه قیمتی خریداری کرده و در چه قیمتی بفروشند.

فهم اینکه اکنون اوضاع سهام در چه حالتی است، آیا زمان فروش است یا خرید نیازمند دانشی کاملا تخصصی است که تنها با کسب سواد و تجربه در زمینه تحلیل بازارهای مالی و نمودارهای اقتصادی به دست می‌آید. به همین دلیل سرمایه‌گذاری روی بازارهای مالی با ۹۰ میلیون برای همه مناسب نیست.

واردات از چین با علی والا بهترین سرمایه گذاری است

نتیجه اینکه سرمایه‌گذاری روی خودرو نیازمند دانش تخصصی درباره فنی خودرو و داشتن تجربه در این زمینه است، سرمایه‌گذاری روی بازار سکه و طلا نیازمند صبر زیاد و هیجانی عمل نکردن است و درنهایت سرمایه‌گذاری روی بازارهای مالی به دانش تخصصی در زمینه تحلیل نمودارها نیاز دارد. در اینصورت بهترین سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون کدام است؟ برای واردات از چین با علی والا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان کلیک کنید.

بهترین سرمایه‌گذاری با ۹۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری روی واردات کالا از چین است. تجارت کالا سودآورترین شغل جهان است. با این حال این کار نیز تخصص نیاز دارد و هر کسی نمی‌تواند با هر مبلغی وارد واردات کالا از چین شود. به همین دلیل بازرگانی علی والا این کار را برای شما ساده کرده و تنها کافی است ۹۰ میلیون سرمایه خود را طی سک قرارداد مشخص به بازرگانان علی والا دهید تا بعد از مدتی کوتاه آن را با سود زیاد به شما بازپس دهند.

همچنین واردات محصولات صنعتی مانند کانال اسپیرال و متعلقات و متعلقات کانال سازی صنعتی می‌تواند سود چند صد درصدی خوبی عایدتان کند.

واردات از چین با علی والا بهترین سرمایه گذاری است
واردات از چین با علی والا بهترین سرمایه گذاری است

حرف آخر

در این مقاله به بررسی انواع بازارهایی که می‌توان برای سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون معرفی کرد، پرداختیم. این بازارها هر کدام مزایا و معایب خود را داشتند که باعث شد همه را کنار بزنیم و در نهایت واردات کالا را به‌‎عنوان بهترین بازار برای سرمایه‌گذاری معرفی کنیم. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد و بتوانید سرمایه‌گذاری پرسودی انجام دهید.

سوالات متداول درباره سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون

 • برای سرمایه گذاری با ۹۰ میلیون چه بازارهایی وجود دارد؟

بازارهای خرید خودرو، خرید سکه و طلا و بازارهای مالی مثل بورس.

 • چرا ورود به بازار سکه و طلا بهترین سرمایه‌گذاری نیست؟

زیرا اولا بازه زمانی زیادی را باید صرف کنید تا به سوددهی برسید و درثانی نوسانات قیمت این بازار باعث واکنش هیجانی اکثر خریداران شده و کنترل آن بسیار دشوار است.

 • چرا واردات از چین بهترین سرمایه گذاری است؟

زیرا به تخصص نیاز ندارد، همه کارها با بازرگانی علی والا است و در زمانی بسیار کوتاه سود فراوانی برای شما به همراه خواهد داشت.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

127 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.