بهترین واردات ایران

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

ایران یکی از کشورهای برتر در زمینه صادرات و واردات أقلام در خاورمیانه است و بعد از آن کشورهای آسیای شرقی جزو عمده‌ترین واردکنندگان کالا محسوب می‌شوند. واردات ایران معمولا از سوی کشورهایی همچون امارات، چین، کره جنوبی، ترکیه و آلمان انجام می‌شود. آشنایی داشتن با بهترین واردات ایران مطمئنا برای صاحبان کسب‌‌و‌کار و بازرگانان مورد نیاز است؛

بهترین واردات ایران

چرا که واردات اقلام یکی از پر سودترین و رایج‌ترین تجارت‌ها در ایران بوده و آشنایی با لیست أقلام برتر وارداتی به شما بازرگانان گرامی کمک می‌کند تا سود مطلوبی بدست آورید. در این مطلب قصد داریم به موضوع «بهترین واردات ایران» بپردازیم، بنابراین همراهمان باشید.

برای واردات از چین با بهترین قیمت و در کمترین زمان با علی والا کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • بهترین اقلام وارداتی ایران کدامند؟
 • اقلام وارداتی پر سود
 • بهترین واردات ایران به‌همراه مجموعه بازرگانی علی والا

بهترین اقلام وارداتی ایران کدامند؟

در این بخش لیستی از بهترین أقلام وارداتی ایران را ارائه خواهیم کرد و بعد از آن یکسری از اقلام دیگری که ارزش واردات به کشور را دارند، معرفی می‌کنیم. بعد از معرفی اقلام به‌طور مختصر و جامع با شرایط واردات أقلام آشنا خواهیم شد.

 • واردات اقلام با حاشیه سود بالا
 • واردات اقلامی همچون طلا
 • واردات بدلیجات
 • واردات محصولاتی همچون دستگاه لیزر مو
 • واردات أنواع تجهیزات پزشکی
 • واردات أنواع ساعت
 • واردات ادکلن
 • واردات أنواع اسباب بازی‌‌
 • واردات أنواع مواد غذایی
 • واردات أنواع ماشین آلات غیر برقی
 • واردات أنواع وسایل حمل و نقل
 • واردات أنواع لوازم برقی
 • واردات أنواع لوازم خانگی
 • واردات مواد شیمیایی
بهترین اقلام وارداتی ایران کدامند؟
بهترین اقلام وارداتی ایران کدامند؟

اقلام وارداتی پر سود

از جمله أقلام وارداتی پرسود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • لامپ
 • دانه کاکائو
 • أنواع لوازم آرایشی
 • موبایل و نیز لوازم جانبی
 • اقلامی همچون مکمل‌ بدن سازی

واردات وسایل حمل و نقل و نیز ماشین آلات

ابزارآلات و وسایل نقلیه در حال حاضر از جمله بهترین أقلام برای واردات به ایران محسوب می‌شوند. شما برای واردات اقلام مورد نیاز خود نیاز است تعرفه گمرکی را پرداخت کنید. نوع محصول، شرایط و نیز برند از عوامل حائز اهمیت در محاسبه تعرفه هستند. به‌منظور اینکه هزینه هنگفتی بابت واردات این اقلام نپردازید یا درنهایت متحمل ضرر نشوید توصیه می‌کنیم که با مجموعه‌های بازرگانی متخصص و معتبر در این زمینه مشورت کنید.

واردات کاغذ

کاغذ از جمله أقلام فوق‌العاده پر کاربرد در کشورمان ایران است. در چند سال اخیر به علت کمبود منابع طبیعی و همینطور قطع بی‌رویه درختان تعداد زیادی از کمپانی‌ها اقدام به واردات این اقلام از کشورهای خارجی همچون چین، هند، اندونزی، ترکیه و همینطور روسیه و امارت کرده‌اند.

مواد شیمیایی و اقلام وابسته

کشورهای اروپایی در ابتدای فهرست کشورهای صادراتی این اقلام قرار دارند. ایران از جمله کشورهای مهم در حوزه واردات مواد شیمیایی و اقلام وابسته است. بیشترین واردات از طرف چین به ایران صورت می‌گیرد و شایان ذکر است که این اقلام به‌عنوان مواد اولیه در برخی کارخانه‌ها و تولیدی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

واردات موبایل و لوازم جانبی

یکی دیگر از اقلام پر فروش و درواقع بهترین واردات ایران مربوط به أنواع موبایل و لوازم جانبی است. می‌توان گفت که با بروزشدن گوشی‌ها و همینطور افزایش تقاضای افراد برای این أقلام، بازار موبایل هم اکنون به یکی از بازار‌های فوق‌العاده پر رقابت و نیز پر سود تبدیل شده است. تعداد زیادی از کسب‌وکارها و کمپانی‌ها برای تنوع، مدل‌های گوناگونی را از کشورهای خارجی به ایران وارد می‌کنند.

واردات اقلام با حاشیه سود بالا

می‌توان گفت یکی از انتخاب‌های هوشمندانه و سودمند، واردات اقلامی است که به‌مراتب کمتر مورد توجه افراد قرار می‌گیرند، ولی کاربردهای خیلی زیادی در ایران دارند. از جمله این أقلام می‌توان به لوازم الکتریکی اشاره کرد که به‌عنوان قطعات برخی تجهیزات مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر به‌عنوان یک مجموعه بتوانید این اقلام را وارد کنید قادر خواهید بود سود مطلوبی بدست آورید.

بدلیجات

این اقلام که در فهرست بهترین واردات ایران قرار می‌گیرند جزو اقلام پر سود محسوب می‌شوند. بدلیجات بیشتر مورد توجه نوجوانان و همینطور جوانان قرار می‌گیرد. شایان ذکر بوده که برای واردات این اقلام ضروری است مجوز داشته باشید. درصورتی که خودتان قادر به اخذ مجوز نیستید می‌توانید از مجموعه‌‌های بازرگانی فعال در این حوزه همچون علی والا کمک بگیرید.

واردات طلا

شما برای واردات طلا ضروری است عوارض گمرک را به‌موقع پرداخت کنید. دبی یکی از شهرهای مهم و پرطرفدار جهت واردات اقلامی همچون طلا به ایران است. قابل توجه بوده که تنوع بالا موجب شده تا تعداد زیادی از بازرگانان ایرانی جذب بازار طلا شده و درنهایت این أقلام را به کشور وارد کنند. تجار گرامی قادر خواهند بود با اخذ مجوز از بانک مرکزی و البته رعایت حقوق گمرکی به سادگی و بدون هیچ محدودیتی اقلامی همچون طلا را به مقصد مورد نظر خود وارد کنند.

واردات تجهیرات پزشکی

برای واردات تجهیزات پزشکی، ضروری است کمپانی داری کد IRC باشد. بعد از دریافت تاییدیه از طرف کارشناس اداره تجهیرات پزشکی قادر خواهید بود این اقلام را وارد ایران کنید. به‌منظور واردات این أقلام ضروری بوده یک مجموعه تجهیزات پزشکی داشته باشید. درنهایت باید به این امر توجه داشته باشید که قوانین دشواری برای این صنعت بزرگ اعمال شده است.

واردات اسباب بازی

برای واردات اسباب بازی قادر خواهید بود به کشور پرجمعیت چین که هم اکنون بزرگترین صادر کننده أنواع اساب بازی در جهان است، مراجعه کنید و اقلامی همچون ماشین‌های شارژی، أنواع اسباب بازی‌های پلاستیکی و نیز لگو را از آن به کشور مورد نظر خود وارد کنید.

واردات ادکلن

یکی از مناطق صادراتی حائز اهمیت برای واردات ادکلن، شهر دبی است. همچنین قادر خواهید بود این نوع اقلام را از کشورهایی همچون چین نیز وارد کنید.

توجه داشته باشید که شما تجار گرامی باید بهترین مجموعه ارائه کننده ادکلن را شناسایی کنید. بعد از تنظیم و امضای قرارداد و نیز ارسال حواله، اقلامی را به‌عنوان نمونه دریافت خواهید کرد و بعد از طی کردن مراحل همه‌ی کالاها برای شما بازرگانان عزیز ارسال شده و درنهایت با پرداخت تعرفه گمرکی قادر خواهید بود آن‌‌ها را تحویل بگیرید.

اقلام وارداتی پر سود
اقلام وارداتی پر سود

بهترین واردات ایران به‌همراه مجموعه بازرگانی علی والا

برای بهترین واردات ایران تجار گرامی قادر خواهند بود با مجموعه بازرگانی علی والا همکاری کنند. اقلام وادراتی مورد نظرتان را به مجموعه بازرگانی علی والا بگویید و سپس با دریافت مشاوره و همینطور بررسی شرایط، اقلام دلخواه خود را به مقصد مورد نظر وارد کنید.

بهترین واردات ایران به‌همراه مجموعه بازرگانی علی والا
بهترین واردات ایران به‌همراه مجموعه بازرگانی علی والا

سخن نهایی

انتخاب اقلام نخستین گام جهت شروع پروسه واردات است، واردات مسیری طولانی و درواقع پر از چالش‌های گوناگون بوده، اما انتخاب اقلام درست امکان دارد بسیاری از مسائل را تسهیل ببخشد. مطمئن شدن از سوددهی اقلام، توجه به تقاضای بازار داخلی و واردات اقلامی که از لحاظ قانونی چالش زیادی ندارند از جمله اقداماتی هستند که در صورت اجرا مطمئنا ریسک واردات برای بازرگانان را کاهش می‌دهند.

سوالات متداول درباره بهترین واردات ایران

 • به چه شکل می‌توان بهترین واردات را تجربه کرد؟

برای اینکه واردات موفقی داشته باشید، ضروری است با تقاضای بازار داخلی آشنایی پیدا کرده و همینطور از شیوه انجام این فعالیت تجاری اطلاع داشته باشید.

 • بیشتر واردات ایران از کدام کشورها صورت می‌گیرد؟

درصد بالایی از اقلام وارداتی ایران از کشور بزرگ چین وارد می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

181 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.