واردات دانگل بلوتوث از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

واردات دانگل بلوتوث از چین که یکی از ابزارهای جانبی لپ‌تاپ و کامپیوتر است می‌تواند یک تجارت پرسود باشد. این دستگاه را اگر بشناسید می‌دانید که چه کاربردهای وسیعی دارد و در چه موقعیت‌هایی می‌تواند به ما کمک کند.

واردات دانگل بلوتوث

تقاضای بالا بازار ایران باعث شده تا بازرگانان بی‌شماری برای واردات دانگل بلوتوث از چین راهی این سرزمین و یار تجاری قدیمی شوند. درادامه با ارائه توضیحاتی نقشه راهی که باید برای واردات این دستگاه‌ها در اختیار داشته باشید را ترسیم می‌کنیم تا شما هم اگر این قصد را دارید مجهز عازم سفر شوید.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • دانگل بلوتوث و انواع آن کدام است؟
 • کاربردهای دانگل بلوتوث چیست؟
 • خرید دانگل بلوتوث و واردات آن به ایران
 • خرید عمده دانگل بلوتوث از چین
 • خرید دانگل بلوتوث از چین
 • ترخیص دانگل بلوتوث از گمرک چین
 • وارد کننده دانگل بلوتوث از چین
 • حمل و نقل دانگل بلوتوث از چین
 • سود واردات دانگل بلوتوث چقدر است
 • واردات دانگل بلوتوث از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

دانگل بلوتوث و انواع آن کدام است؟

دانگل (Bluetooth dongle) یا همان آداپتور بلوتوث، یک دستگاه کوچک است که امکان اتصال دستگاه‌های بدون سیم به کامپیوتر یا دستگاه‌های دیگر فراهم می‌کند. بلوتوث یک فناوری بی‌سیم است که برای انتقال داده‌ها و ایجاد ارتباط بین دستگاه‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دستگاه‌هایی که دارای بلوتوث هستند می‌توانند به طور مستقیم با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اما در صورتی که کامپیوتر یا دستگاه مبتنی بر بلوتوث نباشد، می‌توان از دانگل بلوتوث استفاده کرد تا به آنها قابلیت بلوتوث را اضافه کند.

دانگل بلوتوث و انواع آن کدام است؟
دانگل بلوتوث و انواع آن کدام است؟

با استفاده از دانگل بلوتوث، می‌توانید دستگاه‌هایی مانند هدفون بلوتوث، بلندگو بلوتوث، کیبورد بلوتوث، ماوس بلوتوث و سایر دستگاه‌های بلوتوث را به کامپیوتر، لپتاپ، تلویزیون یا دستگاه دیگری متصل کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید. دانگل بلوتوث معمولاً از طریق یک پورت USB به دستگاه وصل می‌شود و به عنوان یک رابط بین دستگاه و بلوتوث عمل می‌کند.

برخی از انواع رایج دانگل بلوتوث عبارتند از:

 1. دانگل بلوتوث USB: این نوع دانگل‌ها به پورت USB کامپیوتر یا دستگاه متصل می‌شوند و قابلیت اتصال دستگاه‌های بلوتوث را به سیستم فراهم می‌کنند.
 2. دانگل بلوتوث صوتی: این دانگل‌ها قابلیت اتصال دستگاه‌های صوتی مانند هدفون‌ها و بلندگوهای بلوتوث را به سیستم فراهم می‌کنند. آنها به پورت USB و یا پورت صوتی ۳.۵ میلیمتری (AUX) متصل می‌شوند.
 3. دانگل بلوتوث خودرو: این دانگل‌ها طراحی شده‌اند تا به سیستم صوتی خودرو متصل شوند و به شما امکان پخش موسیقی از طریق بلوتوث از گوشی همراه یا دستگاه دیگری را بدهند.
 4. دانگل بلوتوث با قابلیت موس و کیبورد: این نوع دانگل‌ها به کامپیوتر یا دستگاه متصل می‌شوند و قابلیت استفاده از ماوس و کیبورد بلوتوث را برای کنترل سیستم فراهم می‌کنند.
 5. دانگل بلوتوث با قابلیت اتصال به شبکه: برخی دانگل‌ها امکان اتصال به شبکه بی‌سیم را فراهم می‌کنند و می‌توانند به عنوان راهکارهایی برای اتصال دستگاه‌ها به اینترنت یا به یک شبکه محلی (مانند Wi-Fi) استفاده شوند.

کاربردهای دانگل بلوتوث چیست؟

همان‌طور که گفتیم، کاربردهای وسیع دانگل بلوتوث باعث شده که این دستگاه‌ها به‌سرعت در بازار ایران مورداستفاده قرار گیرند و تقاضا برای خرید آنها روز به روز زیادتر شود. همین تقاضای زیاد است که سودآوری واردات دانگل بلوتوث را تضمین می‌کند. در ادامه تعدادی از مهم‌ترین کاربردهای این دستگاه‌ها را معرفی می‌کنیم تا دلیل تقاضای خرید بالای آنها را متوجه شوید.

 1. اتصال دستگاه‌های صوتی: دانگل بلوتوث به شما امکان می‌دهد تا هدفون‌ها، بلندگوها، سیستم‌های صوتی خودرو و سایر دستگاه‌های صوتی را به کامپیوتر، لپتاپ، تلویزیون یا دستگاه‌های دیگری متصل کنید. این کاربرد برای گوش دادن به موسیقی، تماشای فیلم‌ها، گیمینگ و استفاده در ماشین بسیار مفید است.
 2. استفاده از دستگاه‌های ورودی: با استفاده از دانگل بلوتوث، می‌توانید کیبورد و ماوس بلوتوث را به کامپیوتر یا دستگاه‌های دیگر متصل کنید. این کاربرد برای افزایش راحتی و انعطاف‌پذیری در کار با دستگاه‌ها بسیار مفید است.
 3. انتقال فایل: با استفاده از دانگل بلوتوث، می‌توانید فایل‌ها را بین دستگاه‌های مختلف (مانند کامپیوتر، گوشی هوشمند، تبلت و دستگاه‌های دیگر) به صورت بی‌سیم انتقال دهید. این شامل عکس‌ها، ویدئوها، موسیقی و سایر فایل‌های دلخواه شما است.
 4. اتصال به اینترنت: در صورتی که دانگل بلوتوث امکان اتصال به شبکه بی‌سیم داشته باشد، می‌توانید از طریق آن به اینترنت متصل شوید. این کاربرد برای ارتباط بی‌سیم با اینترنت در مکان‌هایی که اتصال Wi-Fi مستقیم ممکن نیست، مفید است.
 5. اتصال به دستگاه‌های دیگر: با دانگل بلوتوث، می‌توانید به دستگاه‌های دیگری مانند دسته بازی بلوتوث، دستگاه‌های سلامت و ورزشی، دستگاه‌های هوشمند (مانند ساعت‌های هوشمند) و دستگاه‌های IoT (اینترنت اشیاء) متصل شوید.
 6. ارتباطات خودرو: برخی از دانگل‌های بلوتوث به شما امکان می‌دهند تا به سیستم صوتی خودرو متصل شوید و از طریق بلوتوث تماس‌های تلفنی را انجام دهید، موسیقی پخش کنید و کنترل دستگاه‌های دیگر را در خودرو انجام دهید.

این تنها چند نمونه از کاربردهای دانگل بلوتوث هستند و در واقع امکانات استفاده از دانگل بلوتوث به شدت وابسته به نوع و قابلیت‌های دستگاه‌هایی است که می‌خواهید به آنها متصل شوید.

خرید دانگل بلوتوث و واردات آن به ایران

مشخص است که برای واردات دانگل بلوتوث از چین در مرحله اول باید این دستگاه‌ها از شرکت فروشنده موجود در چین خریداری شوند. برای خرید دانگل بلوتوث از چین باید بهترین شرکت فروشنده این دستگاه‌ها را در چین پیدا کنید و سپس برای آن درخواست خرید ارسال کنید.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده دانگل بلوتوث از چین

پیش از ارسال درخواست خرید که پیش‌فاکتور یا پروفرما هم نامیده می‌شود، باید چند تا ویژگی خرید این دستگاه‌ها را مشخص کرده باشید. اول از همه باید مشخص کرده باشید که چه تعداد دستگاه دانگل بلوتوث نیاز دارید. سپس باید برسر قیمت خرید آنها به توافق رسیده باشید و درنهایت نوع ارسال حواله ارزی برای پرداخت هزینه خرید دانگل بلوتوث‌ها باید تعیین شده باشد.

خرید عمده دانگل بلوتوث از چین
خرید عمده دانگل بلوتوث از چین

خرید دانگل بلوتوث از چین

پرداخت هزینه خرید در طی پروسه واردات دانگل بلوتوث از چین چندین روش دارد. روش اول آن ارسال مستقیم حواله ارزی به حساب شرکت فروشنده است. روش دیگر این است که با استفاده از روش‌های پرداخت هزینه آنلاین مثل Paypall و AliPay این هزینه پرداخت شود. تعیین نوع روش پرداخت البته باید در مشورت با شرکت بازرگانی که با ان قرارداد واردات خواهید بست انجام شود.

برای خرید کالا از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص دانگل بلوتوث از گمرک چین

پرداخت هزینه البته آخرین مرحله خرید و واردات دانگل بلوتوث از چین نیست. شما باید بعداز اینکه هزینه خرید را پرداخت کردید این دستگاه‌ها را به گمرک چین تحویل دهید تا برگه ترخیص آنها برای شما صادر شود و بتوانید به‌روش قانونی آنها را وارد کشور کنید.

وارد کننده دانگل بلوتوث از چین

برای واردات دانگل بلوتوث از چین باید حساب همه مراحل را کرده باشید. یعنی باید ازقبل طوری برنامه‌ریزی کرده باشید، که اگر خرید شما سریع انجام شد، ترخیص کاران سریعا برای ترخیص کالاها وارد عمل شوند یا اگر کارهای ترخیص سریع انجام شد، فورواردرها دستگاه‌های دانگل بلوتوث را سریعا به ایران ارسال کنند.

حمل و نقل دانگل بلوتوث از چین

آخرین مرحله واردات دانگل بلوتوث از چین ارسال این دستگاه‌ها به ایران است. برای ارسال دانگل بلوتوث به ایران بهترین راه حمل‌ونقل این دستگاه‌ها به روش کارگو دریایی است. در روش کارگو دریایی، دانگل بلوتوث‌ها سوار بر کانتینرها شده و با کشتی باری به ایران ارسال می‌شوند.

حمل و نقل دانگل بلوتوث از چین
حمل و نقل دانگل بلوتوث از چین

سود واردات دانگل بلوتوث چقدر است

واردات دانگل بلوتوث از چین به ایران به‌خاطر تقاضای بالایی که برای خرید این دستگاه‌ها در بازار ایران وجود دارد و البته قیمت خرید پایین آنها از شرکت‌های چینی، بسیار سودآور است. نکته مهم برای اینکه بتوانید این سود را بیشتر کنید درمرحله اول مذاکره برای پایین آوردن قیمت خرید دانگل بلوتوث‌ها و درمرحله دوم کشف بازارهای جدید برای فروش این محصولات است.

واردات دانگل بلوتوث از چین با شرکت بازرگانی علی والا

نکته‌ای که شاید درمورد آن کمتر صحبت شد این است که مدیریت انجام مراحل واردات و البته تعیین روش ارسال حواله ارزی، ترخیص کالاها از گمرک و ارسال آنها به ایران بهتر است با کدام شرکت بازرگانی باشد؟ بهترین شرکت بازرگانی برای انجام اینکارها، شرکت بازرگانی علی والا است و علت آن هم تجربه زیاد این شرکت در واردات کالا از چین است.

حرف آخر

واردات دانگل بلوتوث از چین نیازمند یک برنامه‌ریزی دقیق برای بودجه، زمان و انجام درست مراحل واردات است. دراین مقاله توضیح دادیم که چگونه می‌توانید با رعایت یک‌سری نکته این برنامه‌ریزی دقیق را انجام دهید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات دانگل بلوتوث

 • آیا واردات دانگل بلوتوث از چین سودآور است؟

باتوجه‌به کاربردهای وسیع این وسیله و تقاضای بالا برای خرید آنها، بله این واردات بسیار سودآور است.

 • چه متخصصانی را برای واردات دانگل بلوتوث نیاز داریم؟

دو متخصص باعنوان ترخیص کار و فورواردر برای انجام مراحل ترخیص کالا و ارسال کالاهای ترخیص شده به ایران باید به شما در واردات این وسایل کمک کنند.

 • آیا می‎توان هزینه خرید دانگل بلوتوث را کاهش داد؟

بله، با انجام مذاکرات و البته خرید عمده می‌توان این هزینه اولیه را کاهش داد و درعوض سود واردات را بیشتر کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

236 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.