مشاوره واردات از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

یکی از جنبه‎های مهم اقتصاد هر کشور، واردات کالاست. واردات انواع کالاها می‎تواند تاثیر مثبت و منفی در اقتصاد یک کشور داشته باشد. اما مسیر واردات کالا آسان نیست و بهتر است که  از یک مشاور واردات کمک بگیرید. آماده‌سازی مدارک، انجام امور گمرکی، مدیریت سرمایه، حمل و نقل کالا، زمان عرضه کالا، بازاریابی و مهمتر اینکه ایجاد سرمایه برای کشور فعالیتی مهم برای بسیاری از تاجران نوپاست.  مشاوره واردات جلساتی است که با برگزاری آنها فرد با تجربه و فرهیخته‎ای تجار را از خطرات بازار آگاه می‎کند.

مشاوره واردات

البته لازم به ذکر است که مشاوره واردات امری بسیار دشوار است و در این زمینه باید از افراد با سابقه و فرهیخته کمک بگیرید؛ در غیر این صورت ممکن است دچار مشکلاتی بزرگ از جمله راکد شدن سرمایه و از دست دادن آن شوید. شاید شما هنوز با فعالیت مشاوره واردات آشنا نشده باشید؛ در این صورت بهتر است به بخش بعدی مقاله دقت کنید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • خدمات مشاوره واردات از چین
 • مزیتهای مشاوره واردات کالا از چین
 • مشاوره واردات کالا با علی والا
 • اهمیت استفاده از مشاوره واردات
 • استفاده از مشاوره واردات علی والا
 • هزینه مشاوره واردات علی والا
 • کلام آخر
 • سوالات متداول

خدمات مشاوره واردات از چین

خدمات مشاوره واردات شامل چه مواردی می‎شود؟ مشاور واردات چه فعالیت‎هایی را باید انجام دهد؟ مشاور واردات اولین خدمتی که باید به تجار ارائه بدهد ارائه توصیه و مشورت در زمینه واردات کالاست. این توصیه‎ها شامل ارائه قوانین کشورها، قوانین گمرکی، مراحل حمل کالا و…. است. این افراد باید بهترین مسیر برای واردات کالا را به تجار نشان دهند؛ مشاوره واردات بهترین گزینه برای به سود رسیدن برای تجار کم‌تجربه است. اگر شما به تازگی وارد حرفه‎ای تجارت شده‎اید می‏‎توانید از خدمات مشاوره علی والا به صورت رایگان بهره‌مند شوید.

"خدمات

 1. بازاریابی بین‌المللی
 2. هزینه تمام شده واردات کالا
 3. راهنمایی در خصوص روش‎‌های پرداختی
 4. ارائه اطلاعات کافی از قوانین و مقررات واردات کالا
 5. مشاوره در زمینه ترجمه مدارک و دریافت مجوز واردات کالا

خدمات مشاوره واردات می‎تواند از ایجاد ضرر و زیان برای تجار و واردکننده‎های کالا جلوگیری کند و علاوه بر آن تجارت را ساده و دلپذیر کند. تجار ایرانی به دلیل قوانین سخت برای واردات کالا همواره دچار مشکل هستند و به همین خاطر کمک گرفتن از مجموعه‌ای که خدمات مشاوره ارائه می‌دهد، کمک‌کننده خواهد بود.

مزیت های مشاوره واردات کالا از چین

اولین مزیتی که خدمات مشاوره واردات علی والا دارد معرفی کالاهایی است که علاوه بر سود آوری، واردات آن نیز ساده‎تر است. دومین مزیت برنامه‌ریزی دقیق برای خرید، حمل کالا و فروش آن است. جالب است بدانید شما در صورتی که از خدمات مشاوره واردات استفاده کنید نیازی ندارید تا برای خرید کالا به جایی سفر کنید یا با فروشنده‎ای صحبت کنید؛ تمام این امور بر عهده گروه مشاوره است. موضوع بعدی که بسیاری از تجار از آن غافل می‎شوند، کنترل بودجه است. در بعضی موارد دیده شده است که تجار آنقدر در خرید کالا زیاده‌روی می‎کنند که توان پرداخت هزینه‎های حمل کالا را ندارند و مجبور به دریافت اعتبار از بانک‎های دولتی شده‎اند. مزیت دیگر این خدمات موضوع بررسی و تحلیل بازارهای داخلی است. این شرکت‎ها با بررسی بازارهای داخلی بهترین کالاها را برای واردات به شما معرفی می‎کنند.

برای خرید عمده از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

جالب است بدانید که بعضی از مشاور‎ه‌های واردات به صورت تخصصی بر روی یک کشور فعالیت می‎کنند و تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارند. اگر شما قصد واردات کالایی خاص از یک کشور خاص را دارید بهتر است که با یک گروه تخصصی در امور واردات تخصصی قرارداد ببندید. اگر شما تا به اینجا با مزیت‎های خدمات مشاوره واردات علی والا آشنا نشده‎اید در ادامه تمام این مزیت‎ها را به صورت مختصر برای شما ذکر کرده‎ایم و در ادامه به صورت کامل آنها را شرح دادیم.

 • ارائه قوانین و مقررات
 • بررسی بازار و قیمت محصولات در کشور صادرکننده کالا
 • برنامه‌ریزی‌های دقیق برای واردات کالا
 • کنترل بودجه شرکت در وارد کردن کالاها
 • بررسی کالاهای وارداتی
 • ترخیص کالااز گمرک
 • انجام ثبت سفارش
 • بررسی بازارهای داخلی

سایر مزایای دریافت مشاوره از علی والا در امور واردات شامل موارد زیر هستند:

ارائه قوانین و مقررات

اصلی‎ترین موضوعی که مشاور واردات باید بداند قوانین کشور صادرکننده و واردکننده است. آگاه نبودن از این قوانین می‎تواند باعث بروز مشکلات و ایجاد خسارات مالی سنگین برای فرد تاجر شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

نیاز سنجی و انتخاب کالا

جلسات مشاوره واردات علی والا به شما کمک می‎کند تا نیاز اصلی بازار ایران را شناسایی و بهترین کالا را برای واردات انتخاب کنید. دقت داشته باشید که خرید نادرست ممکن است باعث ایجاد ضرر و از بین رفتن سرمایه شما شود.

ارائه برنامه ریزی دقیق

ایران و چین سالیانه بیش از ۱۵ میلیارد دلار تبادلات تجاری دارند؛ این در حالی است که سالانه بیش از ۹ میلیارد دلار کالا به کشور وارد می‎شود. جالب است بدانید که مقدار زیادی از این ۹ میلیارد کالا بدون هیچ برنامه‌ریزی دقیق وارد کشور شده و باعث نابودی سرمایه تجار می‎شود.

در واقع بعضی از تجار بدون هیچ برنامه ریزی اقدام به واردات حجم بسیاری کالا می‎کنند که باعث نابودی سرمایه آنها می‎شود. اما با بهره‌گیری از خدمات مشاوره در واردات شما می‎توانید بدون هیچ درد سری کالای خود را وارد و به فروش برسانید؛ چون مشاور واردات برای طی کردن کل پروسه واردات برنامه‌ریزی دقیقی دارد. این برنامه‌ریزی شامل تعیین فروشنده کالا، نوع حمل کالا، تهیه مدارک مورد نیاز برای ترخیص از گمرک، انبارداری در ایران و فروش کالا می‎شود.

برای خرید عمده ساعت از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

مشاوره واردات کالا با علی والا

یکی از نکاتی که در جلسات مشاوره واردات علی والا مورد بررسی قرار می‎گیرد، معرفی کالای مناسب برای واردات است. این موضوع می‎تواند تاثیر زیادی در تجارت شما داشته باشد. در حال حاضر بهترین کالا برای واردات به ایران، موبایل‏‎های هوشمند و لوازم جانبی آن است. واردات موبایل از کشور چین صرفه اقتصادی بالایی دارد؛ زیرا این کشور با نیروی کار فراوان و خطوط تولید مجهزی که دارد می‎تواند کالاهایی با قیمت مناسب تولید کند. در واقع قیمت تمام شده محصول در کشور چین بسیار پایین است و این موضوع باعث افزایش واردات کالا از چین می‎شود. محصولات دیگری که می‎توانید از کشور چین وارد کنید، محصولات آرایشی است. این محصولات در کشور ما خریدارهای بسیاری دارد.

مشاوره واردات کالا با علی والا
مشاوره واردات کالا با علی والا

بالا بودن متقاضی برای مواردی که ذکر کردیم باعث شده است این کالاها با قیمت مناسب و با سرعت بالایی به فروش برسند. اگر شما سرمایه بسیاری را در دست دارید پیشنهاد ما به شما واردات لوازم خانگی است. شما با واردات لوازم خانگی مانند قهوه‌ساز، هم‌زن، غذاساز، سرخ‌کن و کتری برقی سود خوبی را به دست آورید.

برای خرید عمده ساعت از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اهمیت استفاده از مشاوره واردات

گروهی از تجار گمان می‎کنند تمام فوت و فن‎های بازار را بلد هستند و دیگر هیچ نیازی به مشاور ندارند، اما به جرئت می‎توان گفت تمام تجار باید از خدمات مشاوره واردات استفاده کنند. مشاور با ارائه راهکارهایی می‎تواند سود تجارت شما را چند برابر کند. اما هنوز بعضی از افراد معتقد هستند که دریافت مشاوره تنها هزینه اضافی است، اما تجربه ثابت کرده که باعث کاهش هزینه‎ها می‎شود. این افراد با نشان دادن مسیرهای درست وارداتی می‎توانند هزینه‎های شما را به مقدار چشم‌گیری کاهش دهند. کمک گرفتن از مشاوره در امور واردات مزایای زیر را نیز به همراه دارد:

 • افزایش نقدینگی شرکت‎ها
 • ارائه راهکار‎های کارآمد به مشتریان برای وارد کردن هرچه سریع‎تر کالا‎ها
 • بهبود بازاریابی داخلی
 • بهره‎مندی از تجارت‎های بین المللی
 • افزایش میزان تقاضا

استفاده از مشاوره واردات علی والا

اگر شما قصد دارید که در امور تجارت از مجموعه معتبر مشاوره دریافت کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات مشاوره علی والا است. این شرکت با بیش از ۱۷ سال سابقه بهترین گزینه برای همکاری و همیاری شما در زمینه واردات کالا است. مشاوران این کمپانی علاوه بر سوابق دانشگاهی، سوابق تجربی در تجارت با کشورهای دنیا را نیز دارند. این موضوع باعث شده است که مشاوران بتوانند با بهترین شرایط به افراد کمک کنند تا سرمایه خود را چندین برابر افزایش دهند.

استفاده از مشاوره واردات علی والا
استفاده از مشاوره واردات علی والا

هزینه مشاوره واردات علی والا

خدمات مشاوره علی والا رایگان است و شما می‎توانید هر زمان که نیاز به راهنمایی داشتید با مشاورین این شرکت تماس بگیرید و از تجربیات این افراد به صورت کامل استفاده کنید. اما اگر شما می‎خواهید از خدمات مشاوره واردات علی والا به صورت حضوری استفاده کنید بهتر است با پشتیبانی تماس بگیرید و راهنمایی لازم برای خدمات مشاوره واردات حضوری علی والا از آنها دریافت کنید.

کلام آخر

در این مطلب سعی کردیم تا درباره دریافت مشاوره در امور واردات و مزایای اعتماد به یک شرکت معتبر اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. مشاوره واردات علی والا به تاجران نوپا و باتجربه کمک می‌کند تا به خوبی از نیاز بازار آگاه شوند، دقیق برنامه‌ریزی کنند و به دنبال آن سرمایه خود را افزایش دهند.

سوالات متداول درباره مشاوره واردات

 • مشاوره در امور واردات شامل چه چیزهایی می‌شود؟

دریافت مشاوره در حوزه تجارت بین‌المللی شامل آشنایی با امور ترخیص و آگاهی از مدارک و هزینه‌های گمرکی به همراه شناخت نیاز بازار و برنامه‌ریزی دقیق و انتخاب کالاست.

 • چرا استفاده از مشاور واردات اهمیت دارد؟

اهمیت استفاده از مشاوره در امور واردات باعث افزایش سرمایه و نقدینگی تاجران و شناخت بازارهای فرصت داخلی می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

814 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.