واردات انواع برد از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

قطعات الکتریکی مختلف چنان در تغییر دادن زندگی ما موثر بوده‌اند که امروزه نمی‌توان صنعتی را بدون وجود آنها متصور بود. واردات انواع برد از چین یکی از مهم‌ترین انواع واردات قطعات الکترونیکی محسوب می‌شود که هم بسیار کاربردی است و هم سودآور محسوب می‌شود.

واردات انواع برد

واردات انواع برد از چین با طی کردن ۳ مرحله خرید این بردها از شرکت‌های سازنده قطعات الکترونیکی چینی، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال بردهای خریداری شده به ایران انجام می‌شود. رعایت نکات مراحل گفته شده در نهایت منجربه سودی فراوان برای واردکننده می‌شود و به همین دلیل در ادامه این نکات مهم را توضیح خواهیم داد.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات انواع برد:

 • انواع برد کدام است؟
 • کاربردهای انواع برد در صنایع ایران
 • خرید انواع برد
 • خرید عمده انواع برد از چین
 • خرید انواع برد از چین
 • ترخیص انواع برد از گمرک
 • حمل و نقل انواع برد از چین
 • وارد کننده انواع برد از چین
 • سود واردات انواع برد چقدر است
 • واردات انواع برد از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

انواع برد کدام است؟

برای واردات انواع برد از چین لازم است که شناختی هرچند اندک از انواع برد داشته باشید تا بتوانید تمام انواع آن را که هرکدام در صنعتی خاص کاربرد دارد وارد کشور کنید. بردهای الکترونیکی، عناصری هستند که در سیستم‌های الکتریکی و الکترونیکی استفاده می‌شوند و عملکرد دستگاه را تحت کنترل قرار می‌دهند. انواع بردهای الکتریکی عبارتنداز:

بردهای دو لایه (Single-Layer PCBs، بردهای چند لایه (Multi-Layer PCBs، بردهای افزونگی (Expansion Boards، بردهای چاپی بلندگو (Printed Circuit Speaker Boards و بردهای سنسور (Sensor Boards

انواع برد کدام است؟
انواع برد کدام است؟

کاربردهای انواع برد در صنایع ایران

انواع برد به‌خاطر کمک‌های وسیعی که به صنعت ایران می‌کند، برای واردکننده بسیار سودآور خواهد بود. واردات انواع بردهای الکتریکی به صنایع مختلف در ایران می‌تواند در بهبود فناوری و توسعه صنایع مختلف نقش مهمی ایفا کند. برخی از کمک‌هایی که می‌تواند از طریق واردات بردهای الکتریکی به صنایع مختلف در ایران ارائه شود عبارتند از:

ارتقاء تکنولوژی، کاهش هزینه و زمان توسعه، افزایش کیفیت و دقت، دسترسی به تکنولوژی‌های پیشرفته و پشتیبانی از توسعه صنایع جدید.

خرید انواع برد

با توجه به ضرورتی که انواع برد از چین دارد، لازم است که شما پیش از هراقدامی ابتدا خوب راجع به شرکت‌های چینی سازنده قطعات الکترونیکی تحقیق کرده و بهترین آنها را برای خرید انواع برد انتخاب کنید. اینگونه خواهید توانست بردهایی با کیفیت بالا وارد کشور کنید و سود زیادی برای خود فراهم کنید.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده انواع برد از چین

نکته مهم در خرید انواع برد از چین این است که هرچه تعداد خرید این بردها را ببالا ببرید، سود واردات برای شما بیشتر خواهد شد. اما تعداد بالای خرید یک مزیت دیگر هم دارد و آن این است که امکان خرید عمده آنها فراهم شده و هزینه خرید کاهش می‌یابد.

خرید عمده انواع برد از چین
خرید عمده انواع برد از چین

خرید انواع برد از چین

خرید انواع برد با پیدا کردن شرکت فروشنده، مشخص کردن تعداد برد، تعیین قیمت خرید هر برد و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها مشخص خواهد شد. روش رسمی خرید نیز اینگونه است که این اطلاعات بعلاوه اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار در یک پروفرما درج گشته و برای شرکت فروشنده ارسال می‌شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

شرکت فروشنده نیز با بررسی پروفرما اقدام به تهیه تعداد برد درخواستی شما کرده و با همان کیفیتی که مدنظرتان است آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. تحویل و ترخیص از گمرک برای هرکالای دیگری هم که بخواهید از چین وارد ایران کنید باید انجام شود.

ترخیص انواع برد از گمرک

برای اینکه انواع برد تحویل داده شده به گمرک چین را ترخیص کنید، باید از یک متخصص با تجربه که ترخیص‌کار نامیده می‌شود کمک بگیرید. ترخیص‌کار با ارائه یک‌سری مدارک به گمرک چین و تکمیل درخواست ترخیص بردها برگه ترخیص آنها را تحویل گرفته و بردها را به شما تحویل می‌دهد تا به ایران ارسال کنید.

حمل و نقل انواع برد از چین

با تحویل گرفتن انواع برد از گمرک چین و در دست داشتن برگه ترخیص آنها، می‌توانید برای ارسال این قطعات به ایران اقدام کنید. روش ارسال بسته به شرایطی که دارید می‌تواند دریایی، هوایی یا زمینی باشد. هرکدام از این روش‌ها نیز مزیت‌ها و نکات خود را دارد که باید بعداز مشورت با شرکت بازرگانی علی والا راجع‌به آن تصمیم بگیرید.

وارد کننده انواع برد از چین

علاوه بر نکات فنی که گفته شد، رعایت قوانین و مقررات واردات انواع برد از چین نیز جزو شرایط بسیار مهم واردات این محصولات از چین به ایران است. این قوانین و مقررات عبارتست‌از داشتن کارت بازرگانی و البته مجوزهای واردات کالا از چین به ایران.

وارد کننده انواع برد از چین
وارد کننده انواع برد از چین

سود واردات انواع برد چقدر است

واردات انواع برد از چین به ایران به‌خاطر کاربردها و البته ارزان بودن قیمت خرید این محصولات از شرکت‌های چینی بسیار زیاد است. طوریکه می‌تواند این واردات را پرسودترین واردات قطعات الکترونیکی از چین به ایران دانست.

واردات انواع برد از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت بازرگانی علی والا، به‌عنوان یکی از بهترین و باتجربه‌ترین شرکت‌های بازرگانی قادر است که شما را در پشت‌سر گذاشتن تمام مراحل این واردات یاری کند. برای مثال در مرحله دوم واردات انواع برد از چین که نیاز به ترخیص‌ انواع برد دارید، این شرکت بهترین ترخیص‌کاران را دراختیار شما قرار می‌دهد.

حرف آخر

آنچه بازرگانان را به سمت واردات انواع برد از چین می‌برد، سود زیادی است که این واردات دارد. اما تنها دانستن همین موضوع برای درست انجام دادن این عملیات کافی نیست بلکه شناخت نکات هرمرحله و درست انجام دادن آنها اهمیت زیادی دارد. دراین مقاله سعی کردیم این موضوع را کامل توضیح دهیم.

سوالات متداول درباره واردات انواع برد

 • واردات قطعات الکترونیکی از چین چه مراحلی دارد؟

برای واردکردن قطعات الکترونیکی از چین به ایران لازم است که ۳ مرحله خرید، ترخیص و ارسال این قطعات پشت‌سر گذاشته شود.

 • خرید و حمل از چین با کمک چه کسانی ممکن است؟

خرید و حمل از چین بدون کمک یک شرکت بازرگانی باتجربه مثل علی والا که دارای فورواردرها و رابط‌هایی کاربلد است ممکن نیست.

 • آیا خرید از چین تحویل درایران ممکن است؟

بله. شرکت بازرگانی علی والا به‌خاطر تجربه بالایی که در واردات انواع برد از چین دارد می‌تواند کل این عملیات را برای شما با خرید از چین تحویل درایران به‌سادگی انجام دهد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

187 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.