واردات اکسسوری از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

واردات اکسسوری از چین یکی از انواع واردات لوازم تزئینی است که سود زیادی در آن وجود دارد. تنها کافی است بدانید که نیاز بازار کدام نوع اکسسوری است، چه شرکت‌هایی برای خرید آنها مناسبند و چگونه می‌توان اکسسوری‌هایی با قیمت ارزان از چین خریداری کرد.

واردات اکسسوری

واردات اکسسوری از چین جدای از اینکه نیازمند اطلاعات کافی درباره شرایط خرید و تحقیق درباره انواع اکسسوری است، برای اینکه موفقیت‌آمیز انجام شود نیازمند داشتن اطلاعاتی کامل درباره مراحل سه‌گانه خرید، ترخیص و ارسال است. اطلاعاتی که درادامه این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات اکسسوری:

 • چرا واردات اکسسوری؟
 • قوانین و مقررات واردات اکسسوری از چین
 • خرید اکسسوری و مراحل آن
 • خرید عمده اکسسوری از چین
 • خرید اکسسوری از چین
 • ترخیص اکسسوری از گمرک چین
 • وارد کننده اکسسوری
 • حمل و نقل اکسسوری از چین
 • سود واردات اکسسوری چقدر است
 • واردات اکسسوری از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

چرا واردات اکسسوری؟

اکسسوری‌های گوناگون مثل دستبند، گردنبند، ساعت، کمربند و دیگر انواع که این روزها جوانان خوش سلیقه از آن برای بهتر کردن ظاهر خود استفاده می‌کنند، متقاضی زیادی در بازار ایران دارند. اگر قصد دارید از میان انواع لوازم تزئینی که در چین تولید و فروخته می‌شود یک مورد مناسب پیدا کنید، بهترین گزینه واردات اکسسوری از چین است.

چرا واردات اکسسوری؟
چرا واردات اکسسوری؟

قیمت خرید پایین اکسسوری در چین و درعوض قیمت فروش بالای آنها در ایران باعث شده که بازرگانان آن را جزو کالاهای پرسود برای واردات دسته‌بندی کنند. سود واردات اکسسوری از چین و سادگی انجام آن درکنار هم مشخص می‌کند که چرا واردات اکسسوری پیشنهاد می‌شود.

قوانین و مقررات واردات اکسسوری از چین

برای واردات اکسسوری لازم است که ابتدا مدارکی قاونی تهیه شود. این مدارک قانونی عبارتند از کارت بازرگانی، مجوزهای لازم برای واردات کالا از گمرک ایران و مجوز واردات از سازمان صنعت، معدن و تجارت. داشتن این مدارک به این معناست که شما از نظر قانونی اجازه دارید تا اکسسوری وارد کشور کنید.

برای اخذ هرکدام از این مدارک لازم است که به سازمان‌های مربوطه سر بزنید و مطابق قوانین آنها اقدام به ارائه مدارکی و تکمیل فرم‌هایی کرده و سپس بعداز چند روز یا هفته کاری ابتدا کارت بازرگانی، سپس مجوز واردات اکسسوری را دریافت کنید.

خرید اکسسوری و مراحل آن

واردات اکسسوری از چین در اولین مرحله نیازمند خرید این محصولات از شرکت‌های چینی است. برای خرید اکسسوری از چین لازم است که ابتدا تحقیقاتی کامل درباره اینکه این روزها چه نوع اکسسوری‌هایی با چه کیفیتی برای واردات مناسب است انجام دهید.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

این تحقیقات می‌تواند براساس داده‌هایی باشد که از بازار اکسسوری در اینترنت موجود است یا براساس مشورت با متخصصان و مشاوران خرید اکسسوری کسب شده باشد. در هرصورت نکته مهم این است که حتما باید این تحقیقات را جدی بگیرید تا وارداتی پرسود داشته باشید.

خرید عمده اکسسوری از چین

نکته بعدی که در واردات اکسسوری از چین مهم است دانستن این مفهوم بسیار اساسی درباره خرید است: هرچه تعداد خرید اولیه شما بیشتر باشد، سودی که کسب می‌کنید بیشتر خواهد بود. برای خرید اکسسوری‌ها بهترین گزینه این است که آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

خرید عمده اکسسوری از چین
خرید عمده اکسسوری از چین

خرید اکسسوری از چین

با مشخص شدن نوع اکسسوری‌ها و تعداد آنها، نوبت به ارتباط‌گیری با شرکت‌ها و تولیدی‌های فروشنده اکسسوری در چین می‌رسد. اینکه از کدام شرکت خرید انجام شود براساس فاکتورهایی مثل سابقه برند شرکت فروشنده، قیمت فروش محصولات و کیفیت آنها مشخص می‌شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

برای خرید لازم است که شما یک درخواست رسمی خرید که پروفرما نام دارد برای شرکت فروشنده ارسال کنید. درون پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید اکسسوری‌ها، تعداد موردنیاز و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها مشخص خواهد شد.

ترخیص اکسسوری از گمرک چین

با ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده و تایید آن توسط آنها، اکسسوری‌های درخواستی شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود و شما می‌توانید برای ترخیص آنها اقدام کنید. فرآیند ترخیص شامل ارائه مدارکی به اداره گمرک چین و تکمیل فرم درخواست ترخیص محصولات می‌شود.

مدارکی که لازم است به اداره گمرک چین تحویل دهید عبارتند از: کارت بازرگانی، پروفرمای خرید اکسسوری‌ها و البته بارنامه آنها. بعد از تحویل این مدارک و تکمیل فرم درخواست ترخیص اکسسوری‌ها، برگه ترخیص آنها برای شما صادر شده و می‌توانید با پرداخت حق گمرکی آنها را برای ایران ارسال کنید.

وارد کننده اکسسوری

شما به عنوان بازرگانی که قصد دارد به واردات اکسسوری از چین بپردازد نیازمند یک استراتژی کامل برای درست طی کردن مراحل این فرآیند هستید. مثلا لازم است که حتما از قبل ترخیص‌کارانی را برای انجام مرحله ترخیص اکسسوری‌ها درنظر گرفته باشید و نوبتش که رسید از آنها بخواهید که بدون فوت وقت برای اخذ برگه ترخیص کالاها اقدام کنند.

حمل و نقل اکسسوری از چین

آخرین مرحله واردات عبارت است از ارسال محموله اکسسوری از چین به ایران. برای حمل‌ونقل کالا از چین به ایران شرکت‌های کارگویی وجود دارند که کارشان این است با کشتی باری، هواپیمای باری یا قطار باری کالاهای موردنظر شما را از چین به ایران انتقال دهند.

حمل و نقل اکسسوری از چین
حمل و نقل اکسسوری از چین

هرکدام از روش‌های انتقال کالایی که شرکت‌های کارگو بکار می‌برند مزایا و معایب خود را دارند. برای مثال کارگو دریایی بهترین گزینه برای انتقال کالاهای بصورت عمده خریداری شده است اما نمی‌توان از آن برای حمل‌ونقل مواد منفجره یا شیمیایی با ریسک اشتعال‌پذیری بالا استفاده کرد.

سود واردات اکسسوری چقدر است

واردات اکسسوری از چین سود فراوانی دارد. این سود فراوان درمرحله اول به‌خاطر تقاضای بالایی است که برای خرید این محصولات در بازار ایران وجود دارد. علاوه براین، قیمت خرید اکسسوری از چین بسیار کم است و همین باعث می‌شود بتوان آنها را با هزینه‌ای اندک وارد کشور کرده و با قیمتی مناسب فروخت.

واردات اکسسوری از چین با شرکت بازرگانی علی والا

واردات اکسسوری از چین مطابق توضیحاتی که دادیم نیازمند مشاوره و کمک متخصصان گوناگونی است و هیچ بازرگان آماتوری نمی‌تواند بدون کمک دیگران و به‌تنهایی مراحل خرید، ترخیص و ارسال کالا از چین به ایران را انجام دهد.

به‌همین‌دلیل پیشنهاد ما این است که برای درست انجام دادن مراحل واردات این محصول از چین از شرکت بازرگانی علی والا کمک بگیرید. این شرکت بازرگانی بیشتر از یک دهه سابقه فعالیت در زمینه واردات از چین داشته و می‌تواند اکسسوری‌های موردنیاز شما را به‌سادگی وارد کشور کند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم واردات اکسسوری از چین را به‌طورکامل توضیح دهیم. ابتدا توضیح دادیم که چه تحقیقات اولیه‌ای برای خرید این محصولات لازم است انجام شود. سپس بررسی کردیم که برای خرید و ترخیص اکسسوری‌ها از گمرک چین چه اقداماتی لازم است انجام شود. درنهایت نیز به چگونگی ارسال آنها از چین به ایران پرداختیم.

سوالات متداول درباره واردات اکسسوری

 • آیا واردات اکسسوری از چین جزو واردات از چین با سرمایه کم می‌شود؟

بله. برای واردات اکسسوری از کشور چین به ایران نیازی نیست که حتما سرمایه زیادی را کنار بگذارید. با سرمایه‌ای اندک هم می‌توانید اینکار را انجام دهید و سود خوبی کسب کنید.

 • واردات مستقیم از چین چگونه ممکن است؟

با خرید اکسسوری‌های موردنیاز خود بوسیله سایت علی بابا می‌توانید واردات مستقیم از چین داشته باشید. خرید از سایت علی  بابا مراحل کمتری داشته و ساده‌تر انجام می‌شود.

 • برای واردات بدلیجات از چین چکار باید کرد؟

برای واردات بدلیجات از چین که در واقع جزئی از واردات اکسسوری از چین محسوب می‌شود لازم است دقیقا همین مراحل که دراین مقاله توضیح داده شد یعنی خرید، ترخیص و ارسال پشت‌سر گذاشته شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.