واردات ترانزیستور از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

ترانزیستور چیز خاصی نیست که آنقدر شلوغش کرده‌اند فقط قطعه‌ای است که اگر اختراع نشده بود هیچ کدام از وسایل الکترونیکی امروزی بشر به وجود نمی‌آمد، مثل همین گوشی هوشمند دستتان یا لپ‌تاپ پیش رویتان. واردات ترانزیستور از چین راهی است برای تامین این قطعه.

واردات ترانزیستور

اینکه واردات ترانزیستور از چین چقدر مهم است را نمی‌توان در این مقاله توضیح داد. راستش همه زندگی مدرن ما وابسته به همین قطعه است. پس اگر قصد دارید این واردات را انجام دهید باید در ابتدا به‌خوبی ترانزیستور را بشناسید و بدانید که چگونه می‌توان این قطعات را به ایران وارد کرد.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات ترانزیستور:

 • انقلاب ترانزیستور و صنعت الکترونیک
 • ترانزیستور در چه چیز کاربرد ندارد؟
 • خرید ترانزیستور و واردات آن از چین
 • خرید عمده ترانزیستور از چین
 • خرید ترانزیستور از چین
 • ترخیص ترانزیستور از گمرک
 • وارد کننده ترانزیستور از چین
 • حمل و نقل ترانزیستور از چین
 • سود واردات ترانزیستور چقدر است
 • واردات ترانزیسور از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

انقلاب ترانزیستور و صنعت الکترونیک

زمانی که اولین بار هرون توانست یک فواره را با نیروی بخار به چرخش درآورد، خبر نداشت که همین اختراع کوچک چگونه چهره تمدن انسانی را ۱۰۰۰ سال بعد درطول انقلاب صنعتی تغییر خواهد داد. زمانی هم که اولین بار فیزیکدانان درحال مطالعه جریان و ولتاژ الکتریکی بودند، خبر نداشتند اختراع ترانزیستور که قدرت کنترل جریان با ولتاژ و برعکس را امکان‌پذیر می‌کند چنین تاثیر عظیمی در تمدن ما خواهد داشت.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترانزیستور یک قطعه الکترونیکی است که برای کنترل جریان الکتریکی استفاده می‌شود. این قطعه از سه لایه نیمه‌رسانا تشکیل شده است که به ترتیب به نام‌های پایه امیتر، پایه بیس و پایه کلکتور شناخته می‌شوند. با اعمال ولتاژ به پایه بیس، جریان الکتریکی از پایه امیتر به پایه کلکتور جریان پیدا می‌کند و این به کنترل جریان الکتریکی کمک می‌کند.

انقلاب ترانزیستور و صنعت الکترونیک
انقلاب ترانزیستور و صنعت الکترونیک

ترانزیستور در سال ۱۹۴۷ توسط سه محقق به نام‌های ویلیام شاکلی، جان باردین و والتر براتین در شرکت بل لابز Bell Labs اختراع شد. این اختراع به عنوان یکی از مهم‌ترین اختراعات قرن بیستم شناخته می‌شود و تاثیر بسیاری بر روی صنعت الکترونیک داشت. ترانزیستور به عنوان جایگزینی برای لامپ الکترونیکی استفاده می‌شود و باعث کاهش اندازه و هزینه دستگاه‌های الکترونیکی شده است.

این اختراع آنقدر بزرگ بود که از آن با نام انقلاب ترانزیستور یاد می‌شود. انقلاب ترانزیستور به معنای تغییرات بزرگی است که در صنعت الکترونیک به وقوع پیوسته است. قبل از اختراع ترانزیستور، لامپ‌های الکترونیکی برای کنترل جریان الکتریکی استفاده می‌شدند. اما با اختراع ترانزیستور، این قطعه الکترونیکی به عنوان جایگزینی برای لامپ‌های الکترونیکی معرفی شد و باعث کاهش اندازه و هزینه دستگاه‌های الکترونیکی شد.

انقلاب ترانزیستور باعث شد که دستگاه‌های الکترونیکی کوچکتر، سبک‌تر و قابل حمل‌تر شوند. همچنین، به عنوان قطعه اصلی در بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند کامپیوترها، تلفن‌های همراه، تلویزیون‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی استفاده می‌شوند.

ترانزیستور در چه چیز کاربرد ندارد؟

اگر چنانچه می‌دانیم دل هر دستگاه الکترونیکی که بشکافی ترانزیستوری درمیانش بینی، پس باید دنبال وسایلی بگردیم که ترانزیستور در آنها کاربرد ندارد، چراکه این وسیله در همه صنایع کاربرد دارد. اگر دوست دارید بدانید واردات ترانزیستور از چین چقدر مهم است تعدادی از این کاربردها را نام می‌بریم.

 1. الکترونیک: ترانزیستورها به عنوان قطعات اصلی در بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند کامپیوترها، تلفن‌های همراه، تلویزیون‌ها و دستگاه‌های الکترونیکی خانگی استفاده می‌شوند.
 2. خودروسازی: در سیستم‌های الکترونیکی خودروها مانند سیستم تزریق سوخت، سیستم ترمز، سیستم رانندگی و سیستم صوتی استفاده می‌شوند.
 3. صنعت فضایی: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی ماهواره‌ها و سیستم‌های فضایی استفاده می‌شوند.
 4. پزشکی: در دستگاه‌های پزشکی مانند دستگاه‌های تصویربرداری، دستگاه‌های پایش قلب و دستگاه‌های تنفسی استفاده می‌شوند.
 5. صنعت نظامی: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی سلاح‌های نظامی مانند رادارها و سیستم‌های ارتباطی استفاده می‌شوند.
 6. صنعت انرژی: در سیستم‌های تولید و توزیع برق مانند ترانس‌های برق و سیستم‌های کنترلی استفاده می‌شوند.
 7. صنعت دستگاه‌های خودکار: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی دستگاه‌های خودکار مانند ربات‌ها و دستگاه‌های تولید خودکار استفاده می‌شوند.
 8. صنعت تلفن همراه: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی تلفن‌های همراه و دستگاه‌های ارتباطی بی‌سیم استفاده می‌شوند.
 9. صنعت رباتیک: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی ربات‌ها و دستگاه‌های رباتیکی استفاده می‌شوند.
 10. صنعت حمل و نقل: در سیستم‌های کنترلی و ارتباطی دستگاه‌های حمل و نقل مانند قطارها، هواپیماها و کشتی‌ها استفاده می‌شوند.
 11. صنعت ارتباطات: در سیستم‌های ارتباطی مانند مودم‌ها، روترها و سوئیچ‌ها استفاده می‌شوند.
 12. صنعت تجهیزات صوتی: در تجهیزات صوتی مانند اسپیکرها، میکروفون‌ها و تجهیزات استودیویی استفاده می‌شوند.
 13. صنعت نورپردازی: در سیستم‌های نورپردازی مانند LEDها و نورپردازی‌های خودروها استفاده می‌شوند.
 14. صنعت تجهیزات شبکه: در تجهیزات شبکه مانند سوئیچ‌ها، روترها و فایروال‌ها استفاده می‌شوند.

به طور کلی، ترانزیستورها به عنوان قطعات الکترونیکی اصلی در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرند و تاثیر بسیاری بر روی توسعه دستگاه‌های الکترونیکی داشته‌اند. کاربردهایی که اگر تا فردا صبح هم آنها را لیست کنیم تمام نمی‌شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید ترانزیستور و واردات آن از چین

برخلاف دیگر کالاهایی که از چین وارد کشور می‌شود، ساخت ترانزیستور تنها در کشورهایی بسیار معدود انجام می‌شود که البته خوشبختانه چین یکی از آن کشورهاست. عموما شرکت‌های صنایع الکترونیکی بزرگی در چین وجود دارند که شما می‌توانید از آنها واردات ترانزیستور از چین انجام دهید.

خرید عمده ترانزیستور از چین

آیا می‌دانستید که روی یک چیپ ساده گوشی هوشمند چیزی حدود میلیاردها ترانزیستور در ابعاد نانو کاشته شده است؟ وقتی صحبت از خرید عمده ترانزیستور می‌شود باید این را درنظر داشته باشید که ابعاد ریز بعضی از ترانزیستورها باعث می‌شود که تعداد ترانزیستور قابل خرید در ابعاد نجومی باشد.

خرید عمده ترانزیستور از چین
خرید عمده ترانزیستور از چین

خرید ترانزیستور از چین

شاید چین بهترین شرکت‌های تولید کننده ترانزیستور دنیا را نداشته باشد (سیلیکون ولی در ایالات متحده آمریکا همچنان در این صنعت بی‌رقیب است) اما کیفیت ترانزیستورهایی که تولید می‌کند در حدی است که تمام صنایع موجود در کشور ما را پوشش می‌دهد و نیاز صنعتی ما را در همه ابعاد برطرف می‌کند.

 ترخیص ترانزیستور از گمرک

ترخیص ترانزیستور مرحله‌ای از واردات ترانزیستور از چین است که باید پشت سر گذاشته شود تا مجوز واردات این قطعات از چین به ایران صادر شود. در این مرحله شما نیازمند کمک ترخیص‌کارانی با تجربه هستید که توانایی تهیه مدارک لازم برای اخذ برگه ترخیص ترانزیستورها را دارند.

وارد کننده ترانزیستور از چین

برای آنکه واردات ترانزیستور از چین را بتوانید به‌خوبی انجام دهید، لازم است که اولا مدارک و مجوزات لازم برای انجام اینکار را اخذ کنید و درثانی به‌خوبی انواع ترانزیستور را بشناسید. توضیحاتی که در اینجا در مورد ترانزیستور داده شد البته برای داشتن وارداتی مناسب کافی نیست. به همین خاطر لازم است که حتما تحقیقاتی جامع در مورد ترانزیستور انجام دهید و سپس دست به آغاز واردات ترانزیستور بزنید.

حمل و نقل ترانزیستور از چین

شاید گمان کنید با قراردادن ترانزیستورهای خریداری شده از چین در جیب خود و سوار هواپیما شدن می‌توانید آنها را به ایران وارد کنید، اما اینگونه نیست. راستش اگر قرار است واردات ترانزیستور از چین انجام دهید لازم است انواع ترانزیستور را از چین خریداری و به کشور وارد کنید.

حمل و نقل ترانزیستور از چین
حمل و نقل ترانزیستور از چین

همین باعث می‌شود که در واردات ترانزیستور شما تنها ترانزیستورهایی با ابعاد نانو وجود نداشته باشد، بلکه همه نوع ترانزیستوری وجود خواهد داشت. پس نیازمند یک شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی برای انتقال این قطعات از چین به ایران خواهید بود، این شرکت‌ها کارگو نام دارند.

سود واردات ترانزیستور چقدر است

مشخصا نیازی نیست که در مورد مقدار تقاضا و کاربردی که واردات ترانزیستور از چین دارد توضیح دهیم. این مقدار تقاضا و کاربرد چنان زیاد است که سود واردات برای شما تضمین شده خواهد بود. پس واردات این قطعات از چین به ایران سراسر سود است و سود.

واردات ترانزیسور از چین با شرکت بازرگانی علی والا

ترخیص‌کار یا فورواردرهایی که برای واردات ترانزیستور از چین به ایران باید به کمک ما بیایند را از کجا پیدا کنیم؟ بهترین راه برای اینکه بتوان این متخصصان را با قیمتی ارزان و البته به‌سادگی جهت واردات ترانزیستور مورد استفاده قرار داد، بستن قرارداد واردات ترانزیستور با شرکت علی والا است.

حرف آخر

انقلاب ترانزیستور در قرن ۲۰ ام رخ داد اما روز به روز تبعات و مزایای آن بیشتر می‌شود. اگر شما هم پی به اهمیت این قطعه بسیار کاربردی در پیشبرد صنعت کشور برده‌اید لازم است که همین الان آستین بالا زده و به واردات ترانزیستور از چین روی آورید. وارداتی که سراسر سود است.

سوالات متداول درباره واردات ترانزیستور

 • آیا می‌توان برای انتقال ترانزیستورها از چین به ایران از هواپیمای مسافربری استفاده کرد؟

خیر. روش انتقال کالاهای با ابعاد بالا از چین به ایران روشی خاص است که کارگو نام دارد. دراین روش از هواپیماهای باری یا کشتی‌های باری برای انتقال کالا استفاده می‌شود.

 • ترخیص کار و فورواردر در کدام مراحل ما را در واردات ترانزیستور از چین یاری می‌کنند؟

برای خریدف ترخیص و ارسال ترانزیستورها از چین به ایران ما نیازمند کمک ترخیص کاران و فورواردرها هستیم.

 • نام درخواست رسمی خرید ترانزیستور از شرکت‌های فروشنده چینی چیست؟

نام این درخواست رسمی که درآن مشخصات واردات ترانزیستور درج می‌شود پروفرما است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

311 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.