واردات دستگاه بافندگی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

دستگاه بافندگی، همان وسیله‌ای است که با آن دوخت و دوز انجام می‌دهند و لباس‌های موردنیاز بازار را فراهم می‌کنند. درنتیجه واردات دستگاه بافندگی از چین یکی از مهم‌ترین نیازهای صنعتی کشور است که باید به روش اصولی انجام شود و نیازهای صنعت پوشاک کشور را برطرف کند. اما چگونه؟

واردات دستگاه بافندگی

برای اینکه بتوان واردات دستگاه بافندگی از چین را به روش درستش انجام داد باید اول از همه نیازهای بازار به این دستگاه‌ها را تخمین زد و سپس براساس آن نیازها مقداری بودجه کنار گذاشت تا با آن عملیات پرسود واردات دستگاه بافندگی انجام شود. سودی که بسیار زیاد است و درمورد آن در ادامه توضیح می‌دهیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات دستگاه بافندگی:

 • دستگاه بافندگی و انواع آن
 • کاربردهای دستگاه بافندگی کدام است؟
 • خرید دستگاه بافندگی و مراحل واردات آن
 • خرید عمده دستگاه بافندگی از چین
 • خرید دستگاه بافندگی از چین
 • ترخیص دستگاه بافندگی از گمرک چین
 • وارد کننده دستگاه بافندگی
 • حمل و نقل دستگاه بافندگی از چین
 • سود واردات دستگاه بافندگی چقدر است
 • واردات دستگاه بافندگی از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

دستگاه بافندگی و انواع آن

دستگاه بافندگی یک وسیله است که برای تولید بافت‌ها و پارچه‌ها از نخ یا الیاف مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه به صورت مکانیکی یا الکترونیکی عمل می‌کند و می‌تواند به صورت دستی یا خودکار عمل کند. دستگاه‌های بافندگی به انواع زیادی تقسیم می‌شوند، که هرکدام برای نوع خاصی از بافت مورد استفاده قرار می‌گیرند. برخی از انواع دستگاه‌های بافندگی عبارتند از

دستگاه بافندگی و انواع آن
دستگاه بافندگی و انواع آن
 1. دستگاه بافندگی چارپایه (راسته): این دستگاه از چهار پایه پشتیبانی می‌کند و برای بافت پارچه‌های مسطح استفاده می‌شود. این بافتگرها می‌توانند بافت‌های گیپور، دانتل، تافتان و موارد دیگر را تولید کنند.
 2. دستگاه بافندگی شانه‌دار: این دستگاه با داشتن یک شانه افقی متحرک که نخ‌ها را به طول آن حرکت می‌دهد، استفاده می‌شود. از این نوع دستگاه برای بافت‌هایی مانند پارچه‌های تریکو، نخی و بافت‌های الیاف مصنوعی استفاده می‌شود.
 3. دستگاه بافندگی قلابی: این دستگاه دارای قلاب‌های کوچک است که نخ را در حالت تکراری عبور می‌دهند و بافت را شکل می‌دهند. این نوع دستگاه معمولاً برای بافت‌هایی مانند کروشه و قلاب‌بافی استفاده می‌شود.
 4. دستگاه بافندگی توپی: این دستگاه با استفاده از یک توپ چوبی یا پلاستیکی که دارای سوزن‌های بافتگری است، عمل می‌کند. نخ را از طریق سوزن‌ها عبور می‌دهد و بافت را تولید می‌کند. این دستگاه برای بافت‌هایی مانند بافت‌های فیروزه‌ای و بافت‌های ساده مورد استفاده قرار می‌گیرد.
 5. دستگاه بافندگی دستی: این نوع دستگاه‌ها به صورت دستی توسط اپراتور عمل می‌کنند و عموماً برای بافت‌های نمدی و بافت‌های دستی سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

این فقط چند نمونه از انواع دستگاه‌های بافندگی هستند و در صنعت نساجی و تولید پارچه‌ها ممکن است تنوع دستگاه‌ها بیشتر باشد.

کاربردهای دستگاه بافندگی کدام است؟

دستگاه‌های بافندگی در صنایع مختلف کاربردهای گسترده‌ای دارند. به‌همین‌دلیل است که واردات دستگاه بافندگی از چین متقاضی زیادی دارد. درزیر تعدادی از این کاربردها را برای شما لیست کرده‌ایم:

 1. صنعت پوشاک: دستگاه‌های بافندگی در صنعت پوشاک برای تولید انواع پارچه‌های بافته شده مانند پارچه‌های نخی، پشمی، پنبه‌ای، نخی تریکو و غیره استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها می‌توانند به عنوان مواد اولیه برای تولید لباس‌ها، پوشاک و لوازم جانبی استفاده شوند.
 2. صنعت نساجی: دستگاه‌های بافندگی در صنعت نساجی برای تولید بافت‌های مختلف مانند پارچه‌های تزیینی، پارچه‌های صنعتی، تشک‌ها، پتوها و فرش‌ها استفاده می‌شوند. این بافت‌ها می‌توانند به صورت قطعات بزرگتر یا کوچکتر برای استفاده در دکوراسیون داخلی، صنعت خودروسازی، صنایع تزئینی و غیره استفاده شوند.
 3. صنعت مبلمان: دستگاه‌های بافندگی در صنعت مبلمان برای تولید پارچه‌های مبلمانی استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها می‌توانند برای کاورهای صندلی و مبلمان، پارچه‌های پشمی و نخی در صنعت فرش‌بافی و غیره استفاده شوند.
 4. صنعت تولید کیسه‌ها و بسته‌بندی: دستگاه‌های بافندگی در صنعت تولید کیسه‌ها و بسته‌بندی برای تولید پارچه‌های بافته شده به کار می‌روند. این پارچه‌ها می‌توانند به عنوان جزء اصلی کیسه‌های بسته‌بندی، کیسه‌های خرید و بسته‌بندی‌های صنعتی استفاده شوند.
 5. صنعت تولید لوازم خانگی و تزئینی: دستگاه‌های بافندگی در تولید لوازم خانگی و تزئینی مانند پتوها، روتختی‌ها، پرده‌ها، کاورها و غیره استفاده می‌شوند. این پارچه‌ها معمولاً بافت‌های زیبا و طرح‌داری دارند که برای تزیین منزل و استفاده در دکوراسیون داخلی مناسب هستند.

دستگاه‌های بافندگی همچنین در صنایع دیگری نظیر تولید مواد آزبست الیاف پنبه، تولید پارچه‌های فنی برای استفاده در صنایع بتن، صنعت فضایی و موارد دیگر نیز کاربرد دارند.

خرید دستگاه بافندگی و مراحل واردات آن

تخمین نیاز بازار و براساس آن کنار گذاشتن هزینه مناسب برای واردات دستگاه بافندگی از چین که در مقدمه توضیح دادیم. همچنین تماس با شرکت فروشنده این دستگاه‌ها در چین که نهایتا برای ما قیمت خرید و تعداد دستگاه‌های بافندگی موردنیاز جهت واردات را مشخص می‌کند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده دستگاه بافندگی از چین

اگر قیمت خرید هر دستگاه مشخص باشد، آنگاه می‌توان بر اساس هزینه‌های واردات دستگاه بافندگی از چین تعداد دستگاه موردنیاز را مشخص کرد. این تعداد عموما به‌خاطر اینکه زیاد است باید به روش خرید عمده تهیه شوند.

خرید عمده دستگاه بافندگی از چین
خرید عمده دستگاه بافندگی از چین

خرید دستگاه بافندگی از چین

شاید برایتان عجیب باشد اگر بدانید که برای واردات دستگاه بافندگی از چین شما می‌توانید هنگام تعیین قیمت خرید، با فروشنده مذاکره کرده و تخفیف هم بگیرید. البته برای درست انجام دادن این مذاکره نیازمند استفاده از فورواردرهای باتجربه دراین زمینه هستید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص دستگاه بافندگی از گمرک چین

مرحله بعدی واردات دستگاه بافندگی از چین که درست بعد از خرید این دستگاه‌ها پیش می‌آید، ترخیص آنها از گمرک چین است. عملیات ترخیص به منظور اخذ برگه ترخیص و اثبات قانونی بودن واردات این دستگاه‌ها انجام می‌شود و مرحله‌ای بسیار مهم در واردات کالا است.

وارد کننده دستگاه بافندگی

حال که صحبت از قانونی بودن واردات دستگاه بافندگی از چین شد لازم است بدانید که شما برای اینکه بتوانید به صورت قانونی این دستگاه‌ها را وارد کشور کنید، لازم است که حتما کارت بازرگانی و مجوزات لازم برای واردات این دستگاه‌ها را اخذ کرده باشید.

حمل و نقل دستگاه بافندگی از چین

در نهایت بعد از اینکه برگه ترخیص دستگاه‌های بافندگی را توانستید اخذ کنید، نوبت به ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران می‌رسد. برای ارسال دستگاه‌های بافندگی از چین به ایران می‌توانید از راه‌های مختلف اقدام کنید اما به‌صرفه‌ترین راه همان کارگو دریایی است.

حمل و نقل دستگاه بافندگی از چین
حمل و نقل دستگاه بافندگی از چین

سود واردات دستگاه بافندگی چقدر است

واردات دستگاه بافندگی از چین به‌خاطر اینکه متقاضی زیادی در بازار ایران و در بخش‌های صنعتی گوناگون دارد، سود فراوانی را برای واردکننده فراهم می‌کند. سود این واردات را شما می‌توانید با از هم کم کردن قیمت خرید و فروش دستگاه‌ها منهای هزینه‌های واردات آنها به‌دست آورید.

واردات دستگاه بافندگی از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت بازرگانی علی والا، یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌های بازرگانی در زمینه واردات انواع کالا به ایران است. اگر قصد دارید به بهترین شکل دستگاه‌های بافندگی را وارد کشور کنید، پیشنهاد ما این است که از خدمات این شرکت بازرگانی استفاده کنید.

حرف آخر

ورود به صنعت پوشاک همواره سودآور است. این صنعت نه‌تنها به اندازه کافی رشد نکرده، بلکه هنوز در ابتدای راه خودش هم نیست، به خصوص در ایران جای رشد این صنعت بسیار زیاد است. به همین دلیل می‌توان واردات دستگاه بافندگی از چین که پاسخی به نیاز صنعتی کشور درزمینه پوشاک است را یکی از پرسودترین انواع تجارت دانست.

سوالات متداول درباره واردات دستگاه بافندگی

 • آیا برای واردات دستگاه بافندگی از چین نیازمند مجوز هستیم؟

بله. برای اینکه این واردات قانونی باشد لازم است که شما کارت بازرگانی داشته باشید.

 • برای ارسال دستگاه‌های بافندگی از چین به ایران چه روشی مقرون به صرفه است؟

مقرون به صرفه‌ترین روش برای انجام این کار، استفاده از روش کارگو است. زیرا یک روش حمل‌ونقل بین‌المللی عمومی محسوب می‌شود.

 • چرا واردات دستگاه بافندگی از چین نیازمند مشورت متخصصان است؟

برای اینکه بتوان این واردات را به درستی انجام داد شما نیازمند این هستید که از متخصصان و مشاورات با تجربه و آگاه در این زمینه کمک بگیرید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

143 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.