واردات دستگاه بخور سرد از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

استفاده از دستگاه بخور سرد برای خواص درمانی و بهداشتی که دارد به‌تازگی توسط بسیاری از پزشکان و متخصصین پوست به درمان‌گران توصیه می‌شود. به‌دلیل همین تقاضای بالا در اینجا به‌سراغ توضیح اینکه این دستگاه چیست و واردات دستگاه بخور سرد از چین چگونه انجام می‌شود آمده‌ایم.

واردات دستگاه بخور سرد

واردات دستگاه بخور سرد از چین را شاید بتوان وارداتی دانست که هم جنبه درمانی دارد و هم تجاری. چراکه خواص بخور سرد بسیار زیاد است و از طرفی کسی که بتواند نیاز به بخور سرد را پاسخ دهد سود فراوانی نصیبش می‌شود. تاپایان مقاله با ما باشید تا نشان دهیم چگونه می‌توان این واردات را انجام داد.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • دستگاه بخور سرد چیست و طرز کار آن چگونه است
 • کاربردهای دستگاه بخور سرد کدام است؟
 • خرید دستگاه بخور سرد و واردات آن
 • خرید عمده دستگاه بخور سرد از چین
 • خرید دستگاه بخور سرد از چین
 • ترخیص دستگاه بخور سرد از گمرک چین
 • وارد کننده دستگاه بخور سرد
 • حمل و نقل دستگاه بخور سرد از چین
 • سود واردات دستگاه بخور سرد چقدر است
 • واردات دستگاه بخور سرد از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

دستگاه بخور سرد چیست و طرز کار آن چگونه است

پیش از اینکه به سراغ جنبه تجاری واردات دستگاه بخور سرد برویم بد نیست نگاهی به چگونگی طرز کار این دستگاه بینداریم تا متوجه شویم که چرا این دستگاه وارد کشور می‌شود و طرز کار آن چگونه است.

به دستگاه بخور سرد “بخور سرد الکتریکی” یا “نیبولایزر” نیز گفته می‌شود. این دستگاه یک وسیله پزشکی است که برای تبدیل مایعات دارویی به صورت بخار سرد یا ابر (نبوله) استفاده می‌شود.

 این بخار سرد به راحتی قابل تنفس است و به عنوان یک روش درمانی برای بیماری‌های تنفسی مانند آسم، برونشیت، سینوزیت، عفونت‌های تنفسی و آلرژی‌های دیگر استفاده می‌شود. عملکرد دستگاه بخور سرد بر اساس اصل نیبولایزاسیون است که مایع دارویی را به ابعاد ذرات بسیار ریز تبدیل می‌کند تا به راحتی در ریه‌ها و مجاری تنفسی توزیع شود.

دستگاه بخور سرد چیست و طرز کار آن چگونه است
دستگاه بخور سرد چیست و طرز کار آن چگونه است

 برای استفاده از دستگاه بخور سرد، مایع دارویی به قسمت ویژه‌ای از دستگاه (کاسه‌ی نیبولایزر) ریخته می‌شود. سپس دستگاه، با استفاده از امواج فرکانس بالا، مایع را به صورت بخار سرد یا ابر تبدیل می‌کند. بیمار می‌تواند این بخار را تنفس کند تا دارو به طور موثر به محل علائم بیماری‌اش برسد.

استفاده از دستگاه بخور سرد به دلایل مختلفی از جمله عدم تحمل به بخار گرم، نیاز به تهویه دستگاه و انتقال سریع دارو به محل علائم بیماری توصیه می‌شود.

با این حال، قبل از استفاده از هر نوع دستگاه پزشکی، بهتر است با پزشک یا کارشناس بهداشت مشورت کنید تا راهنمایی لازم را درباره استفاده صحیح و مناسب برای شرایط خاص شما دریافت کنید.

کاربردهای دستگاه بخور سرد کدام است؟

با اینکه وظیفه و عملکرد دستگاه بخور سرد را توضیح دادیم، اما کاربردهای استفاده از این دستگاه را برای سلامت عمومی بدن بررسی نکرده‌ایم. این کاربردها هستند که تقاضا برای خرید دستگاه بخور سرد و واردات دستگاه بخور سرد از چین را بالا برده و بازرگانان را مشتاق واردکردن آنها به ایران می‌کند.

دستگاه بخور سرد (نیبولایزر) در حوزه سلامت بدن دارای کاربردهای متنوعی است. در زیر تعدادی از کاربردهای اصلی آن را برای سلامت بدن بیان خواهم کرد:

 1. درمان بیماری‌های تنفسی: دستگاه بخور سرد برای درمان بیماری‌های تنفسی مانند آسم، برونشیت، سینوزیت، عفونت‌های تنفسی و آلرژی‌های دیگر استفاده می‌شود. با استنشاق بخار سرد دارو، داروهای ضد التهاب، برونشودیلاتورها، ضداستفراغ و ضدعفونی کننده‌ها به صورت موثری در مجاری تنفسی توزیع می‌شوند.
 2. آبدهی و آبشار درمانی: برخی از دستگاه‌های بخور سرد قابلیت تولید آبشار درمانی را دارند. در این حالت، آب یا محلول نمکی به صورت بخار سرد یا ابر پراکنده می‌شود که می‌تواند به ترطیب و تطهیر مجاری تنفسی کمک کند و مشکلاتی مانند خشکی و تحریک در حلق و ریه را کاهش دهد.
 3. استفاده در درمان بیماران کودک: دستگاه بخور سرد به عنوان یک روش مناسب برای درمان بیماران کودک مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که بچه‌ها ممکن است به بخار گرم حساسیت نشان دهند، بخور سرد می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 4. استفاده در تنفس مصنوعی: در برخی موارد، دستگاه بخور سرد می‌تواند در تنفس مصنوعی استفاده شود. با استفاده از دستگاه بخور سرد، مایعی که حاوی اکسیژن یا داروهایی مانند برونکودیلاتورها هستند، به صورت بخار سرد با تنفسی مصنوعی ارائه می‌شود.

توجه داشته باشید که هرگونه استفاده از دستگاه بخور سرد یا هر دستگاه پزشکی دیگر برای درمان باید با راهنمایی پزشک یا کارشناس بهداشت انجام شود.

خرید دستگاه بخور سرد و واردات آن

با توضیحاتی که درمورد طرز کار دستگاه بخور سرد و کاربردهای آن داده شد، اکنون وقت آن است که به‌سراغ توضیح نکات مراحل واردات دستگاه بخور سرد از چین برویم. این نکات مرتبط با جنبه تجاری دستگاه بخور سرد و کسب سود از واردکردن این دستگاه‌ها است.

اولین نکته مربوط به چگونگی خرید دستگاه بخور سرد از چین است. برای اینکه بتوانید دستگاه‌های بخور سرد مناسبی از چین خریداری کنید باید با شرکت‌های فروشنده این دستگاه مذاکره کرده و اولا درخواست ساخت دستگاه‌های باکیفیت کنید و درثانی از آنها تخفیف بگیرید.

خرید عمده دستگاه بخور سرد از چین

علاوه برتخفیف قیمت خرید دستگاه‌های بخور سرد، شما باید مشخص کنید که چه تعداد از این دستگاه‌ها را برای واردات دستگاه بخور سرد از چین نیاز دارید. تعداد اگر زیاد باشد که البته بهتر است زیاد باشد چراکه سود بیشتری نصیبتان می‌گردد، باید از روش خرید عمده این دستگاه‌ها را تهیه کنید.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده دستگاه بخور سرد از چین
خرید عمده دستگاه بخور سرد از چین

خرید دستگاه بخور سرد از چین

بعداز مذاکره و مشخص کردن قیمت و تعداد دستگاه بخور سرد درخواستی، نوبت به تنظیم درخواست واردات دستگاه بخور سرد از چین و ارسال آن برای شرکت فروشنده می‌رسد. در این درخواست که پیش‌فاکتور یا پروفرما هم نامیده می‌شود باید قیمت توافق شده، تعداد دستگاه بخور سرد درخواستی و البته روش پرداخت حواله ارزی درج شود.

برای خرید کالا از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص دستگاه بخور سرد از گمرک چین

دستگاه‌های بخور سرد خریداری شده باید دارای مجوز واردات دستگاه بخور سرد از چین باشند. مجوز واردات این دستگاه‌ها باید از دو طرف یعنی از سمت سازمان‌های ایرانی و چینی صادر گردد. مجوز از سمت سازمان‌های چینی همان برگه ترخیصی است که باید از گمرک چین اخذ کنید. البته برای اخذ این برگه ترخیص باید از ترخیص کاران کمک بگیرید.

وارد کننده دستگاه بخور سرد

مجوزات لازم برای واردات دستگاه بخور سرد از چین ازسمت ایران نیز باید توسط وزارت بهداشت و البته سازمان صنعت، معدن و تجارت صادر شود. این دو سازمان کارهای نظارت بر واردات اصولی محصولات از یک طرف و بهداشتی بودن آنها از طرف دیگر را بعهده دارند.

حمل و نقل دستگاه بخور سرد از چین

آخرین مرحله‌ای که برای واردات دستگاه بخور سرد از چین به ایران با آن روبرو خواهید بود، ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران است. برای ارسال دستگاه‌های بخور سرد از چین به ایران باید از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی کمک بگیرید. آنها یا با کشتی، یا قطار یا هواپیما دستگاه‌ها را ارسال می‌کنند.

حمل و نقل دستگاه بخور سرد از چین
حمل و نقل دستگاه بخور سرد از چین

سود واردات دستگاه بخور سرد چقدر است

چقدر سود برای واردات دستگاه بخور سرد از چین به ایران پیش‌بینی می‌کنید؟ از آنجا که این دستگاه‌ها در بحث‌های درمانی کاربرد دارند و تقاضا برای استفاده از آنها بسیار زیاد است، پیش‌بینی ما این است که سود فراوانی برای واردکننده به‌همراه خواهند داشت. تنها کافی است بتوانید آنها را توسط مذاکره با قیمتی اندک از چین خریداری کرده و با قیمتی مناسب در ایران بفروشید.

واردات دستگاه بخور سرد از چین با شرکت بازرگانی علی والا

همان‌طور که درطول مقاله متوجه شدید انجام مراحل واردات دستگاه بخور سرد از چین کاری نیست که بتوان به‌تنهایی همه مراحل آن را پشت‌سر گذاشت. برای اینکار لازم است که حتما ترخیص کاران و فورواردرها هم به بازرگانان کمک کنند. برای اینکه بتوانید از بهترین فورواردرها و ترخیص کاران کمک بگیرید پیشنهاد ما سپردن کارهای واردات به شرکت بازرگانی علی والا است.

حرف آخر

برای واردات دستگاه بخور سرد از چین به ایران کلی توضیه دراین مقاله ارائه شد. درابتدا سعی شد که این دستگاه معرفی شود. سپس به‌سراغ کاربردهای استفاده از دستگاه بخور سرد رفتیم. درنهایت هم نکات لازم برای درست انجام دادن مراحل واردات این دستگاه‌ها گفته شد.

سوالات متداول درباره واردات دستگاه بخور

 • واردات دستگاه بخور سرد از چین چقدر سودآور است؟

ازقبل نمی‌توان سود این واردات را تخمین زد اما بنابر درخواست‌های زیاد برای واردات و البته کم بودن هزینه خرید آنها، می‌توان پیش‌بینی کرد که وارداتی بسیار پرسود خواهد بود.

 • آیا برای ترخیص دستگاه‌های بخور سرد از گمرک می‌توان بدون کمک ترخیص کار عمل کرد؟

خیر. این عملیات کاملا تخصصی است و باید ترخیص کاران آن را انجام دهند.

 • چگونه می‌توان قیمت خرید دستگاه‌های بخور سرد از چین را کاهش داد؟

برای کاهش دادن این قیمت باید دو نکته را مدنظر داشته باشید. یکی اینکه با شرکت فروشنده مذاکره کنید تا به شما تخفیف دهند و دیگری اینکه دستگاه‌ها را بصورت عمده خریداری کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

202 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.