واردات دستگاه پوشال زن از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

دستگاه‌های زیادی وجود دارند که به‌خاطر عدم تولید در ایران، لازم است از چین خریداری شده و وارد کشور شوند. واردات دستگاه پوشال زن از چین یکی از این موارد است که هم صنایع مختلفی در ایران به آن نیاز دارند و هم سود فراوانی دارد.

واردات دستگاه پوشال زن

واردات دستگاه پوشال زن از چین با پشت‌سر گذاشتن ۳ مرحله خرید، ترخیص و ارسال از چین به ایران قابل انجام است. برای اینکه بتوان این مراحل را به‌درستی پشت‌سر گذاشت، لازم است با نکاتی خاص آشنا بود که دراین مقاله آنها را دراختیار شما خواهیم گذاشت.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • علت واردات دستگاه پوشال زن
 • قوانین واردات دستگاه پوشال زن از چین
 • خرید دستگاه پوشال زن و مراحل آن
 • خرید عمده دستگاه پوشال زن از چین
 • خرید دستگاه پوشال زن از چین
 • ترخیص دستگاه پوشال زن از گمرک چین
 • وارد کننده دستگاه پوشال زن
 • حمل و نقل دستگاه پوشال زن از چین
 • سود واردات دستگاه پوشال زن چقدر است
 • واردات دستگاه پوشال زن از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

علت واردات دستگاه پوشال زن

مشخصا مهم‌ترین دلیل این دستگاه از چین نبود تولیدی این دستگاه در ایران است. اما شاید با خود بگویی که مگر کاربردهای این دستگاه چقدر وسیع و با اهمیت است که نیاز به واردات دارد؟ دستگاه پوشال زن در صنایع مختلفی کاربرد دارد و به‌همین‌خاطر لازم است که به‌نوعی این نیاز پاسخ داده شود. هرچند در ایران تولیدی دستگاه پوشال زن وجود ندارد اما می‌توان با واردات این خلاء را پر کرد.

علت واردات دستگاه پوشال زن
علت واردات دستگاه پوشال زن

نکته مهم این است که واردات دستگاه پوشال زن از چین به‌خاطر همین موضوع نبود تولیدی و تقاضای بالا و همچنین ارزان بودن قیمت دستگاه‌ها در چین، سود بسیار زیادی دارد. بازرگانانی که این نیاز را پاسخ می‌دهند درحقیقت درحال دستیابی به سودی فراوان هستند که در هیچ تجارت دیگری وجود ندارد.

قوانین واردات دستگاه پوشال زن از چین

واردات هر کالایی به کشور نیازمند رعایت قوانینی مشخص است. دستگاه پوشال زن از چین نیز از این قائده مستثنی نیست و لازم است که این قوانین را پیش از هر اقدامی بشناسید. اولین نکته قانونی در مودر این واردات این است که داشتن کارت بازرگانی شرطی ضروری برای واردات کالا به ایران است.

نکته دیگر که در مورد واردات دستگاه پوشال زن از چین لازم است رعایت شود داشتن مجوزهایی مشخص از گمرک ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت است. این مجوزها قانونی بودن واردات شما را تایید کرده و اجازه می‌دهد به‌سادگی مراحل خرید، ترخیص و ارسال به ایران را پشت‌سر بگذارید.

خرید دستگاه پوشال زن و مراحل آن

اولین مرحله واردات خرید دستگاه پوشال زن از شرکت‌های چینی است. برای خرید دستگاه پوشال زن از چین لازم است که ابتدا تحقیقی وسیع درباره شرکت‌های فروشنده انجام دهید و ازمیان آنها بهترینشان را انتخاب کنید. اینگونه کیفیت خرید خود را بالا برده و می‌توانید دستگاه‌ها را در ایران با قیمتی بالا بفروشید.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده دستگاه پوشال زن از چین

در خرید دستگاه‌های پوشال زن بهترین پیشنهاد برای کسب بیشترین سود این است که حتما این دستگاه‌ها را بصورت عمده خریداری کنید. خرید عمده این امر را ممکن می‌کند که بتوانید تعداد زیادی دستگاه پوشال زن با قیمت اندک از چین خریداری کنید.

خرید عمده دستگاه پوشال زن از چین
خرید عمده دستگاه پوشال زن از چین

خرید دستگاه پوشال زن از چین

با رعایت نکات گفته شده، می‌توانید برای ارسال درخواست خرید رسمی به‌سمت شرکت فروشنده اقدام کنید. این درخواست رسمی را پروفرما می‌نامند. در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد دستگاه پوشال زن درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید آنها درج می‌شود. همچنین اطلاعات شرکت فروشنده و خریدار هم در پروفرما درج می‌شود.

برای خرید و واردات از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص دستگاه پوشال زن از گمرک چین

بعداز خرید دستگاه‌های پوشال زن از چین، نوبت به ترخیص این دستگاه‌ها از گمرک این کشور می‌رسد. اقدامات لازم برای ترخیص دستگاه‌های پوشال زن عبارتست‌از تحویل بارنامه، پروفرما، کارت بازرگانی و فرم تکمیل شده درخواست ترخیص به اداره گمرک چین. با تحویل این مدارک بازرسان اداره گمرک به بررسی دستگاه‌ها پرداخته و اگر مشکلی نباشد برگه ترخیص آنها را صادر می‌کنند.

وارد کننده دستگاه پوشال زن

پشت سر گذاشتن مراحل واردات دستگاه پوشال زن از چین علاوه بر اقدامات شما نیازمند مشاوره و کمک متخصصان باتجربه‌ای مثل فورواردرها و ترخیص‌کاران هم نیاز دارد. به‌همین‌خاطر این پروسه اصلا یک نفره انجام نمی‌شود بلکه کاری تیمی است.

حمل و نقل دستگاه پوشال زن از چین

آخرین مرحله واردات دستگاه پوشال زن از چین عبارت است از حمل و نقل این دستگاه‌ها از چین به ایران. روش ارسال دستگاه‌ها از چین به ایران را کارگو می‌نامند. کارگو به ۳ روش دریایی، هوایی و زمینی قابل انجام است. اینکه کدام روش مناسب‌تر است را می‌توانید از راه مشورت با فورواردر متوجه شوید.

حمل و نقل دستگاه پوشال زن از چین
حمل و نقل دستگاه پوشال زن از چین

سود واردات دستگاه پوشال زن چقدر است

واردات دستگاه پوشال زن از چین سود زیادی دارد به چند دلیل. اول اینکه هیچ تولیدی دستگاه پوشال زنی در ایران وجود ندارد که نیاز به استفاده از این دستگاه را پاسخ دهد. دوم اینکه قسمت خرید این دستگاه‌ها از چین بسیار زیاد است و سوم تقاضای بالا برای خرید آنها در بازار ایران است.

واردات دستگاه پوشال زن از چین با شرکت بازرگانی علی والا

واردات دستگاه پوشال زن از چین نیازمند مشاوره و همراهی متخصصانی باتجربه است و به‌هیچ‌وجه کاری تک نفری نیست. برای دستیابی به یک تیم متخصص باتجربه و کاربلد بهترین پیشنهاد ما این است که کارهای واردات خود را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید. این شرکت بازرگانی بهترین متخصصان خود را دراختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید دستگاه‌هایی مناسب وارد کشورکنید.

حرف آخر

آنچه در مورد واردات دستگاه پوشال زن از چین لازم بود بدانید را به شما توضیح دادیم. نکات مرحله خرید، ترخیص و ارسال توضیح داده شد و همچنین پیشنهاد دادیم که سپردن کارهای واردات به شرکت بازرگانی علی والا می‌تواند به ساده انجام شدن مراحل این واردات کمک کند.

سوالات متداول درباره واردات دستگاه پوشال زن

برای واردات دستگاه پوشال زن از چین چه مدارکی لازم است داشته باشیم؟

برای اینکه بتوانید دستگاه پوشال زن وارد کشور کنید لازم است که کارت بازرگانی و مجوزهای مرتبط با واردات این دستگاه‌ها را اخذ کرده باشید.

 • متداول‌ترین روش انتقال دستگاه‌های پوشال زن از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای انتقال دستگاه پوشال زن از چین عبارتست از روش کارگو دریایی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

268 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.