واردات شامپو از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

شاید با شنیدن نام شامپو به یاد پیام بازرگانی‌ای که درآن به سدر به‌عنوان اولین شامپوی جهان اشاره می‌شود بیفتید. اما شامپو به‌عنوان محصولی که امروزه از آن استفاده می‌شود چیست و چرا این حجم از شامپوهای گوناگون در کشور وجود دارد؟ دراین مقاله قصد داریم عملیات واردات شامپو از چین را کاملا بررسی کنیم.

واردات شامپو

واردات شامپو از چین به ایران جزو تجارت روی محصولات بهداشتی محسوب می‌شود و به همین دلیل نیازمند مجوز از وزارت بهداشت است. اما جدای از این، مجوزات و مدارک دیگری هم برای واردات این محصولات نیاز است که در ادامه به‌تدریج بررسی خواهیم کرد.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات شامپو:

 • شامپو چیست و انواع آن کدام است
 • آیا کاربردهای شامپو در زندگی ما زیاد است؟
 • خرید شامپو و مراحل واردات آن
 • خرید عمده شامپو از چین
 • خرید شامپو از چین
 • ترخیص شامپو از گمرک چین
 • وارد کننده شامپو
 • حمل و نقل شامپو از چین به ایران
 • سود واردات شامپو چقدر است
 • واردات شامپو از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

شامپو چیست و انواع آن کدام است

به‌نظرتان حدود ۲۰۰ سال پیش که شامپویی در دنیا نبوده است مردمان ملل مختلف چگونه سر و بدن خود را می‌شستند؟ عده‌ای از محققان معتقدند ریزش مو که انسان امروزی دچار آن شده به‌خاطر تاثیرات بلندمدت شامپو است. با این حال ویژگی‌های مثبت شامپو آنقدر زیاد است که این ایده تا حد زیادی احمقانه به‌نظر می‌رسد. جدای از همه تئوری‌های عجیب پیرامون شامپو، برای واردات شامپو از چین باید بدانیم که:

 • شامپو یک محصول بهداشتی است که برای شستشوی موها و پوست سر استفاده می‌شود. شامپو از ترکیبات شیمیایی و طبیعی تشکیل شده است که به طور کلی شامل آب، مواد شوینده، عوامل نرم کننده، عوامل ضد باکتری و عطر و رنگ می‌شود.
 • شامپو ابتدا در سال ۱۹۳۰ توسط یک شرکت آمریکایی به نام Procter & Gamble به بازار عرضه شد. اما پیش از آن، مردم از صابون برای شستشوی موها استفاده می‌کردند.
 • انواع شامپوها بسیار متنوع هستند و شامل شامپوهای ضد شوره، شامپوهای ضد ریزش مو، شامپوهای حالت‌دهنده، شامپوهای مرطوب‌کننده و غیره می‌شوند. هر نوع شامپو برای نوع خاصی از موها و پوست سر مناسب است و باید با توجه به نیازهای شخصی انتخاب شود.
شامپو چیست و انواع آن کدام است
شامپو چیست و انواع آن کدام است

تهیه شامپو به دو روش مختلف انجام می‌شود: روش سنتی و روش صنعتی.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

 • در روش سنتی، شامپو با استفاده از مواد طبیعی تهیه می‌شود. برای تهیه شامپو سنتی، می‌توانید از موادی مانند آب، صابون کره‌ای، عصاره گیاهان، روغن‌های طبیعی و عصاره‌های گیاهی استفاده کنید. این مواد با هم مخلوط شده و به عنوان شامپو استفاده می‌شوند.
 • در روش صنعتی، شامپو با استفاده از مواد شیمیایی تهیه می‌شود. در این روش، مواد شوینده، نرم‌کننده، ضد باکتری و عطر و رنگ به هم مخلوط شده و سپس به عنوان شامپو بسته‌بندی می‌شوند.

در واردات شامپو از چین باید شامپوهایی وارد کشور شوند که از روش صنعتی به‌دست آمده باشند چرا که تنها در روش صنعتی می‌توان شامپو با تعداد بالا تهیه کرد.

آیا کاربردهای شامپو در زندگی ما زیاد است؟

به شخصه کسی را می‌شناسم که برای شستشوی موهایش از شامپو استفاده نمی‌کرد. در واقع یا با صابون موهایش را می‌شست یا با تاید دستی. البته موهایش چندان تعریفی هم نداشت و زود سفید شد. اما چند درصد از مردم اینگونه‌اند؟ شاید زیر ۱ دهم درصد. پس واردات شامپو از چین به ایران مخاطبی به اندازه تقریبا کل مردم دارد. اما شامپوها تنها برای شستن مو استفاده نمی‌شوند. کاربردهای دیگر آنها عبارت است از:

 1. شامپو ضد شوره: برای کسانی که مشکل شوره دارند، شامپوهای ضد شوره مناسب هستند. این شامپوها باعث کاهش ترشح چربی پوست سر می‌شوند و باعث کاهش شوره و خارش پوست سر می‌شوند.
 2. شامپو حالت‌دهنده: برای کسانی که موهای خود را می‌خواهند حالت دهند، شامپوهای حالت دهنده مناسب هستند. این شامپوها باعث حالت دادن به موها و ایجاد حجم و براقیت می‌شوند.
 3. شامپو ضد ریزش مو: برای کسانی که مشکل ریزش مو دارند، شامپوهای ضد ریزش مو مناسب هستند. این شامپوها باعث تقویت ریشه‌های مو و کاهش ریزش مو می‌شوند.
 4. شامپو مرطوب‌کننده: برای کسانی که موهای خشک و آسیب دیده دارند، شامپوهای مرطوب کننده مناسب هستند. این شامپوها باعث ترمیم موهای آسیب دیده و ایجاد حالتی نرم و لطیف در موها می‌شوند.
 5. شامپو ضد قارچ: برای کسانی که مشکل قارچ پوست سر دارند، شامپوهای ضد قارچ مناسب هستند. این شامپوها باعث کاهش قارچ پوست سر و خارش می‌شوند.
 6. شامپو ضد چربی: برای کسانی که موهای چرب دارند، شامپوهای ضد چربی مناسب هستند. این شامپوها باعث کاهش چربی پوست سر و جلوگیری از ظهور چربی مجدد می‌شوند.
 7. شامپو ضد الکتریسیته ساکن: برای کسانی که موهایشان به الکتریسیته ساکن مبتلا هستند، شامپوهای ضد الکتریسیته ساکن مناسب هستند. این شامپوها باعث کاهش الکتریسیته ساکن موها و جلوگیری از تنیدگی موها می‌شوند.
 8. شامپو ضد خارش: برای کسانی که مشکل خارش پوست سر دارند، شامپوهای ضد خارش مناسب هستند. این شامپوها باعث کاهش خارش پوست سر و جلوگیری از آسیب دیدگی پوست سر می‌شوند.

این موارد باعث شده که واردات شامپو از چین بسیار پرکاربرد بوده و سود فراوانی برای واردکنندگان آن به‌همراه داشته باشد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید شامپو و مراحل واردات آن

حس خوب خوشبو شدن موها و پوست سر زمانی ایجاد می‌شود که بازرگانی خوش‌ذوق ازطریق واردات شامپو از چین بهترین انواع شامپوها را وارد بازار کرده باشد و مشتریان براساس نیازشان و نوع موی سرشان دست به انتخاب بهترین نوع بزنند.

اولین اقدامی هم که این بازرگان خوش ذوق باید برای واردات شامپو از چین انجام دهد خرید شامپوها از شرکت‌های معتبر لوازم بهداشتی موجود در چین است. اگر شما آن بازرگان خوش‌ذوق باشید باید این نکته را درنظر بگیرید که حتما بهترین انواع شامپو را از چین خریداری کنید.

خرید عمده شامپو از چین

همچنین باید از هر نوع شامپو تعداد زیادی را با قیمت اندک خریداری کنید. این روش خرید را خرید عمده هم می‌نامند. در این نوع خرید هزینه تهیه شامپوها بسیار ارزان‌تر از انواع دیگر خرید تمام شده و درعوض می‌توانید تعداد زیادی از آنها را یکجا به ایران وارد کنید.

خرید عمده شامپو از چین
خرید عمده شامپو از چین

خرید شامپو از چین

با تهیه یک پیش‌فاکتور یا پروفرمای خرید که در آن قیمت شامپوها، تعداد آنها و روش پرداخت هزینه خریدشان باید مشخص شود، می‌توانید مرحله اول واردات شامپو از چین را به پایان برسانید. البته مرحله خرید با ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده و منتظر پاسخ ماندن به‌پایان می‌رسد. درانتهای مدتی که منتظر می‌مانید مشخص می‌شود که آیا با خرید شما موافقت شده یا نه.

ترخیص شامپو از گمرک چین

دراین مرحله از واردات شامپو از چین اگر با خرید شما موافقت شود، شامپوهای خریداری شده توسط شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود. شما می‌توانید با انجام بعضی اقدامات مثل تهیه مدارک و تکمیل فرم درخواست ترخیص شامپوها، برگه ترخیص آنها را دریافت کرده و شامپوها را به ایران انتقال دهید.

وارد کننده شامپو

واردات شامپو از چین نیازمند استفاده از تخصص اشخاصی که فورواردر و ترخیص کار نام دارند دارد. این افراد کارهای واردات را برای شما ساده‌تر کرده و البته هزینه‌های واردات را متناسب با آن کاهش می‌دهند.

حمل و نقل شامپو از چین به ایران

آخرین مرحله واردات شامپو از چین عبارت است از ارسال شامپوهای ترخیص شده از چین به ایران. این مرحله نیز نیازمند استفاده از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند است. کارگو به ۳ روش دریایی، هوایی و زمینی انجام می‌شود و شما باید متناسب با شرایط خود یکی از این ۳ روش را انتخاب کنید.

حمل و نقل شامپو از چین به ایران
حمل و نقل شامپو از چین به ایران

سود واردات شامپو چقدر است

اگر بتوانید یک نیازسنجی در زمینه خرید شامپو در بازار ایران انجام دهید که البته به‌خاطر وسعت آن کار آسانی نیست، متوجه خواهید شد که واردات شامپو از چین به ایران سود بسیار زیادی دارد. تقریبا هر سوپرمارکتی جدای از داروخانه‌ها، لوازم بهداشتی و فروشگاه‌ها انواع شامپو را برای فروش در ویترین قرار می‌دهد.

واردات شامپو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت بازرگانی علی والا جایی است که می‌توانید بهترین متخصصان واردات شامپو از چین یعنی فورواردرها و ترخیص‌کاران را بیابید. این شرکت می‌تواند با کمترین هزینه ممکن و البته در کوتاه‌ترین زمان، شامپوهای درخواستی شما را از چین خریداری کرده و برای ایران ارسال کند.

حرف آخر

واردات شامپو از چین یکی از پرورنق‌ترین و البته کاربردی‌ترین انواع واردات محصولات بهداشتی از چین به ایران است. این واردات در ۳ مرحله خرید، ترخیص و ارسال انجام می‌شود و البته نیازمند کمک شرکت‌های بازرگانی است. دراین مقاله توضیح دادیم که از صفر تا صد مراحل واردات شامپو باید چکار کنید.

سوالات متداول درباره واردات شامپو

 • مدارک لازم برای ترخیص شامپو از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید شامپوها از چین.

 • افراد متخصصی که در مراحل واردات شامپو از چین به بازرگانان کمک می‌کنند را چه می‌نامند؟

این افراد را فورواردر  و ترخیص کار می‌نامند و البته دراختیار شرکت‌های بازرگانی واسطه هستند.

 • بهترین نوع کارگو برای انتقال شامپوها از چین به ایران کدام است؟

بهترین نوع کارگو برای انتقال شامپو از چین به ایران روش کارگو دریایی است که درآن از کشتی باری برای اینکار استفاده می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

220 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.