واردات غذای سگ از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

سگ، حیوانی دوست داشتنی که به‌تازگی انواع آنها وارد کشور شده‌اند و به‌عنوان حیوانات خانگی دوست‌داشتنی رفیق بسیاری از خانواده‌ها شده‌اند. واردات غذای سگ از چین نیز به‌منظور تامین غذای موردنیاز این حیوانات دوست داشتن انجام می‌شود.

واردات غذای سگ از چین

واردات غذای سگ از چین با طی‌کردن ۳ مرحله عملیات انجام می‌شود. مرحله اول این عملیات خرید غذای سگ از کشور چین است. مرحله دوم اخذ برگه ترخیص غذای سگ خریداری شده از گمرک چین بوده و مرحله آخر ارسال غذای سگ از چین به ایران است. اما هرمرحله چگونه باید انجام شود؟

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب:

 • غذای سگ چیست و چگونه تهیه می شود
 • غذای سگ چه فوایدی دارد
 • خرید غذای سگ و واردات آن
 • خرید عمده غذای سگ از چین
 • خرید غذای سگ از چین
 • ترخیص غذای سگ از گمرک چین
 • وارد کننده غذای سگ
 • حمل و نقل غذای سگ از چین
 • سود واردات غذای سگ چقدر است
 • واردات غذای سگ از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

غذای سگ چیست و چگونه تهیه می شود

واردات غذای سگ از چین تا زمانی که مشخص نشود غذای سگ دقیقا چیست و انواع مختلف آن کدام است، عملیاتی نخواهد شد. شما باید درابتدا به‌عنوان یک بازرگان بدانید که قرار است چه ماده‌ای را به کشور وارد کنید و بعد بررسی کنید که مراحل واردات آن چگونه باید باشد.

غذای سگ می‌تواند شامل مجموعه‌ای از مواد غذایی باشد که برای تأمین تغذیه سگ‌ها طراحی شده‌اند. تغذیه صحیح برای سگ‌ها شامل ترکیبی مناسب از پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین‌ها و مواد معدنی است که نیازهای تغذیه‌ای سگ‌ها را برآورده کند.

غذای سگ چیست و چگونه تهیه می شود
غذای سگ چیست و چگونه تهیه می شود

انواع غذای سگ عموماً به دو دسته تقسیم می‌شوند:

۱. غذای خشک (خوراک خشک): غذای خشک برای سگ‌ها یکی از گزینه‌های متداول است. این نوع غذا به صورت خشک و قرصی بسته‌بندی می‌شود و معمولاً بر اساس سن، اندازه بدن، فعالیت و نژاد سگ‌ها تهیه می‌شود. غذای خشک معمولاً حاوی پروتئین‌های حیوانی مانند گوشت، ماهی یا مرغ، کربوهیدرات‌های قابل هضم، چربی‌ها، ویتامین‌ها و مواد معدنی است.

۲. غذای تر: غذای تر شامل مواد غذایی تازه و مرطوب است. این نوع غذا می‌تواند شامل گوشت تازه یا پخته، سبزیجات، برنج، سوپ و غیره باشد. معمولاً غذای تر برای سگ‌هایی که مشکلات خوردن دارند، نیاز به مقدار زیادی آب دارند یا نیاز به مواد غذایی خاصی دارند، تهیه می‌شود.

هر یک از انواع غذای سگ، بسته به نیازهای سن، اندازه، نژاد و وضعیت سلامتی سگ، می‌تواند مناسب باشد. اما نوع باکیفیت آن برای واردات غذای سگ از چین کدام است و چگونه تهیه می‌شود؟

غذای سگ تولید شده توسط شرکتی باکیفیت خواهد بود که موارد زیر در تهیه آن رعایت شده باشد:

 1. انتخاب مواد غذایی باکیفیت: استفاده از مواد غذایی تازه، باکیفیت و مناسب
 2. پخت و آماده‌سازی: پخت مناسب گوشت و جدا کردن استخوان از گوشت
 3. ترکیب مواد غذایی: ترکیب گوشت‌های پخته شده با مواد مختلف
 4. ذخیره و تقسیم‌بندی: قراردادن مواد تهیه شده در یک بسته‌بندی مناسب و تقسیم درست نسبت گوشت و مواد غذایی درآن.

غذای سگ چه فوایدی دارد

فوایدی که غذای سگ دارد باعث می‌شود کسانی که درخانه سگ نگه‌داری می‌کنند ازاین نوع غذا خریداری کرده و برای تغذیه حیوانات خود از ان استفاده کنند. پس هرچه فواید غذای سگی که وارد می‌‎کنید بیشتر باشد، تقاضای خرید آنها بیشتر شده و درنتیجه سود واردات غذای سگ از چین بالاتر می‎‌رود.

غذای مناسب و باکیفیت برای سگ‌ها دارای فواید بسیاری است. در زیر برخی از اصلی‌ترین فواید تغذیه مناسب برای سگ‌ها ذکر شده است:

 1. سلامتی عمومی: غذای سگ باکیفیت باعث حفظ سلامت عمومی سگ می‌شود. تأمین تمامی نیازهای تغذیه‌ای از جمله پروتئین، چربی، کربوهیدرات، ویتامین‌ها و مواد معدنی، باعث افزایش مقاومت سگ در برابر بیماری‌ها، حفظ سیستم ایمنی قوی و حفظ سطح انرژی و فعالیت مناسب می‌شود.
 2. حمایت از پوست و پوشش: غذاهای حاوی اسیدهای چرب امگا ۳ و امگا ۶، که در برخی از غذاهای سگ وجود دارد، به حفظ پوست سالم و پوشش موثری برای سگ کمک می‌کند. این اسیدهای چرب می‌توانند التهاب‌های پوستی را کاهش دهند و رطوبت و نرمی پوست را افزایش دهند.
 3. سلامت استخوان و مفاصل: تعادل مناسب مواد معدنی در غذای سگ، از جمله کلسیم، فسفر و گلوکوزامین، می‌تواند به حفظ سلامت استخوان‌ها و مفاصل کمک کند. این امر می‌تواند در پیشگیری از بیماری‌های مفصلی مانند آرتریت و دیسک‌های بین‌مهره‌ای مؤثر باشد.
 4. حفظ دندان‌ها و لثه: غذاهای سگ باکیفیت شامل مواد غذایی با قدرت خوبی برای پاک کردن دندان‌ها و حفظ سلامت لثه می‌باشند. برخی از غذاهای خشک و سفت می‌توانند به تمیزی دندان‌ها و کاهش تشکیل تارتار کمک کنند.
 5. سیستم گوارشی بهتر: تغذیه صحیح و مناسب باعث بهبود عملکرد سیستم گوارشی سگ می‌شود. غذاهای حاوی الیاف قابل حل و ناقلها به سلامتی دستگاه گوارشی کمک می‌کنند و ممکن است مشکلاتی مانند یبوست را کاهش دهند.

خرید غذای سگ و واردات آن

برای واردات غذای سگ از چین چکار باید کرد؟ در گام اول باید شرکت‌های فروشنده این محصول را در چین پیدا کرد و برای آنها درخواست خرید فرستاد تا قیمت پیشنهادی خود را برای شما ارسال کنند. شما می‌توانید بر سر قیمت پیشنهاد شده مذاکره کنید و به یک قیمت مورد توافق دوطرف برسید.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

همچنین باید ازقبل مشخص کرده باشید که چقدر غذای سگ باید از چین خریداری شود. اندازه تقاضا برای خرید غذای سگ از چین تعیین کننده مقدار درخواستی این محصول خواهد بود. درواقع درآوردن قیمت و مقدار غذای سگ درخواستی، مهم‌ترین گام‌های اولیه واردات غذای سگ از چین هستند.

خرید عمده غذای سگ از چین

دومین ویژگی یعنی مقدار تقاضا برای خرید غذای سگ باعث می‌شود که شما دست به دامن روش خریدی شوید که کل بازار روی آن می‌چرخد: خرید عمده. در این روش خرید به‌شما این امکان داده می‌شود که مقدار زیادی غذای سگ را با قیمتی اندک از چین خریداری کنید.

خرید عمده غذای سگ از چین
خرید عمده غذای سگ از چین

خرید غذای سگ از چین

ازسویی تعیین ویژگی اول واردات غذای سگ از چین یعنی تعیین قیمت خرید این محصول باعث می‌شود که بتوانید به‌درستی پروفرمای خرید را تکمیل کرده و برای شرکت فروشنده غذای سگ ارسال کنید. این پروفرما باید علاوه بر قیمت خرید، مقدار غذای درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها باشد.

برای خرید کالا از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص غذای سگ از گمرک چین

بعداز اینکه غذای سگ‌های خریداری شده به‌شما تحویل داده شد، باید آنها را برای اخذ برگه ترخیص به گمرک چین تحویل دهید. تحویل به گمرک ساده است اما اخذ برگه ترخیص باید با کمک متخصصین این حوزه انجام شود. متخصصینی که ترخیص کار نامیده می‌شوند.

وارد کننده غذای سگ

واردات غذای سگ از چین باید با اجازه سازمان غذا و دارو و وزارت بهداشت انجام شود. این سازمان‌ها هستند که به‌شما مجوز واردات غذای سگ خواهند داد و باید شما قبل از هراقدامی این مجوزات را دریافت کرده باشید تا بتوانید واردکننده غذای سگ باشید.

حمل و نقل غذای سگ از چین

آخرین مرحله از واردات غذای سگ از چین ارسال این محصول از چین به ایران است. برای ارسال غذای سگ از چین به ایران شما می‌توانید یا از کشتی باری استفاده کنید، یا از قطار باری یا از هواپیمای باری. در هرکدام از این روش‌ها وقتی بحث انتقال مقدار زیادی کالا باشد، از روش کارگو استفاده خواهد شد.

حمل و نقل غذای سگ از چین
حمل و نقل غذای سگ از چین

سود واردات غذای سگ چقدر است

واردات غذای سگ از چین به ایران سود فراوانی دارد. تقاضا برای خرید این محصول در ایران به‌خاطر افزایش سگ خانگی و جا افتادن فرهنگ نگه‌داری از این موجودات دوست داشتنی بسیار بالا است. درنتیجه شما با واردکردن غذای سگ خواهید توانست سود زیادی کسب کنید.

واردات غذای سگ از چین با شرکت بازرگانی علی والا

واردات غذای سگ از چین زمانی به‌درستی انجام می‌شود که بتوانید مراحل مختلف این عملیات را با کمک متخصصان یک شرکت بازرگانی باتجربه انجام دهید. متخصصانی مثل ترخیص کاران و فورواردرها در مرحله به مرحله واردات غذای سگ به شما کمک خواهند کرد. این شرکت بازرگانی که بهترین کمک را به شما خواهد کرد، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد.

حرف آخر

برای واردات غذای سگ از چین تنها به عزمی راسخ، شوقی فراوان برای کسب سود زیاد و البته کمک‌های شرکت بازرگانی علی والا نیاز دارید. برای این واردات، اگر بتوانید مراحل آن را به‌درستی پشت‌سر بگذارید، باعث می‌شود که سودی فراوان نصیبتان شود.

سوالات متداول درباره واردات غذای سگ

 • برای واردات غذای سگ از چین چه نکاتی باید قبل از اقدام برای خرید درنظر گرفته شود؟

تخمین مقدار غذای سگ درخواستی و البته توافق برسر قیمت این محصول از مهم‌ترین نکاتی است که باید قبل از خرید درنظر بگیرید.

 • ترخیص غذای سگ از گمرک چین نیازمند کمک چه متخصصانی است؟

ترخیص کاران متخصصانی هستند که می‌توانید برای ترخیص غذای سگ از گمرک چین از آنها کمک بگیرید.

 • ارسال غذای سگ خریداری شده از چین به ایران از چه راه‌هایی می‌تواند انجام شود؟

سه راه کلی برای ارسال غذای سگ از چین به ایران وجود دارد: راه دریایی، راه هوایی و راه زمینی. هرکدام از این راه‌ها شرایط خود را دارد و شما باید براساس شرایط واردات خود یکی از این راه‌ها را انتخاب کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

210 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.