واردات لوازم بدنسازی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

مسابقات مستر المپیا یکی از جذاب‌ترین مسابقاتی است که علاقه‌مندان به بدنسازی آن را دنبال کرده و البته اسطوره این مسابقات یعنی آرنولد شواتزینگر را همه بدنسازان حرفه‌ای ستایش می‌کنند. به‌خاطر همین بسیاری به ورزش بدنسازی علاقه دارند و بازار داخلی از طریق واردات لوازم بدنسازی از چین تامین می‌شود.

واردات لوازم بدنسازی از چین

اینکه لوازم بدنسازی را چگونه می‌توان ازطریق واردات لوازم بدنسازی از چین به‌داخل کشور وارد کرد، یک عملیات تکنیکی است که نیازمند داشتن تجربه و دانش مشخصی است. دراین مقاله ما دانش انجام این عملیات را دراختیار شما می‌گذاریم. همچنین راهی برای داشتن تجربه واردات لوازم بدنسازی ارائه می‌شود.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات لوازم بدنسازی:

 • لوازم بدنسازی چیست و انواع آن کدام است
 • کاربردهای لوازم بدنسازی در فعالیت های گوناگون
 • خرید لوازم بدنسازی و مراحل واردات آن
 • خرید عمده لوازم بدنسازی از چین
 • خرید لوازم بدنسازی از چین
 • ترخیص لوازم بدنسازی از گمرک
 • وارد کننده لوازم بدنسازی
 • حمل و نقل لوازم بدنسازی از چین
 • سود واردات لوازم بدنسازی چقدر است
 • واردات لوازم بدنسازی از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

لوازم بدنسازی چیست و انواع آن کدام است

شاید سوال بسیاری از بدنسازیان این باشد که آرنولد چگونه توانسته چنین بدن عضلانی و جذابی بسازد؟ تا مدت‌ها که ایرانی‌ها هیچ نماینده‌ای در مستر المپیا نداشتند آرزوی دستیابی به بدن‌هایی در سطح آرنولد تنها یک رویا بود.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اما بعداز اینکه واردات لوازم بدنسازی از چین رونق گرفت و البته هادی چوپان به دنیا معرفی شد، این آرزو دسترس پذیرتر گشت. اما لوازم بدنسازی و انواع آن کدام است که این آرزو را برای ما برآورده کرده؟

لوازم بدنسازی شامل هر گونه تجهیزات و وسایلی است که برای تقویت عضلات و بهبود وضعیت بدنی استفاده می‌شود. انواع مختلفی از لوازم بدنسازی وجود دارد که به شرح زیر است:

 1. دستگاه‌های وزنه‌ای: این دستگاه‌ها شامل هالتر، دمبل، بار و وزنه‌های دیگر هستند که برای تقویت عضلات بدن استفاده می‌شوند.
 2. دستگاه‌های کاردیو: این دستگاه‌ها شامل دوچرخه ثابت، دستگاه پیاده‌روی، ماشین‌های راه‌رفتن و دستگاه‌های شبیه به اسکی‌ماشین هستند که برای تقویت قلب و عروق و بهبود تنفس استفاده می‌شوند.
 3. دستگاه‌های تمرینی: این دستگاه‌ها شامل تردمیل، دوچرخه ثابت، ماشین‌های راه‌رفتن و دستگاه‌های شبیه به اسکی‌ماشینی هستند که برای تقویت عضلات بدن و بهبود وضعیت بدنی استفاده می‌شوند.
لوازم بدنسازی چیست و انواع آن کدام است
لوازم بدنسازی چیست و انواع آن کدام است

با توجه به نوع تمرین و هدف از تمرین، می‌توانید انواع مختلفی از لوازم بدنسازی را انتخاب کنید. حال یا هدف شما داشتن سلامتی عمومی است یا داشتن بدنی حرفه‌ای مانند قهرمانان مستر المپیا.

کاربردهای لوازم بدنسازی در فعالیت های گوناگون

شاید در بررسی اولیه درمودر واردات لوازم بدنسازی از چین این عملیات را تنها واردات یک‌سری لوازم ورزشی بدانید که قرار است در باشگاه‌های سطح شهر نصب شوند. اما این تنها کاربردی که برای واردات لوازم ورزشی می‌توان متصور شد نیست. این لوازم در فعالیت‌های زیادی کاربرد دارند.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

لوازم بدنسازی در ورزش‌های مختلف و همچنین درمان بیماری‌ها کاربردهای متعددی دارند. در زیر به برخی از کاربردهای لوازم بدنسازی در ورزش‌ها و درمان بیماری‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. تقویت عضلات: لوازم بدنسازی مانند دستگاه‌های وزنه‌ای و دستگاه‌های تمرینی می‌توانند به شما کمک کنند تا عضلات خود را تقویت کنید و قدرت بدنی خود را افزایش دهید.
 2. بهبود تنفس و قلب و عروق: دستگاه‌های کاردیویی مانند دورخه ثابت و دستگاه پیاده‌روی می‌توانند به شما کمک کنند تا تنفس خود را بهبود بخشید و قلب و عروق خود را تقویت کنید.
 3. کاهش وزن: تمرین با لوازم بدنسازی می‌تواند به شما کمک کند تا وزن خود را کاهش دهید و به شکل فیزیکی بهتری دست یابید.
 4. بهبود انعطاف‌پذیری: تمرین با لوازم بدنسازی مانند دستگاه‌های تمرینی و دستگاه‌های کاردیویی می‌تواند به شما کمک کند تا انعطاف‌پذیری خود را بهبود بخشید.
 5. درمان بیماری‌ها: لوازم بدنسازی مانند دستگاه‌های تمرینی و دستگاه‌های کاردیویی می‌توانند در درمان بیماری‌هایی مانند بیماری‌های قلبی، دیابت و بیماری‌های مربوط به استخوان و مفاصل مفید باشند.
 6. افزایش انرژی: تمرین با لوازم بدنسازی می‌تواند به شما کمک کند تا انرژی بیشتری در طول روز داشته باشید و به شکل فعال‌تری در زندگی روزمره خود شرکت کنید.
 7. بهبود خواب: تمرین با لوازم بدنسازی می‌تواند به شما کمک کند تا خواب بهتری داشته باشید و به شکل بهتری استراحت کنید.
 8. کاهش استرس: تمرین با لوازم بدنسازی می‌تواند به شما کمک کند تا استرس خود را کاهش دهید و به شکل آرام‌تری در زندگی روزمره خود شرکت کنید.

با توجه به این که تمرین با لوازم بدنسازی می‌تواند به شما در بسیاری از جنبه‌های زندگی کمک کند، بهتر است هر روز به تمرین با لوازم بدنسازی بپردازید و زندگی خود را نشاط بخش کنید. اما این شرایط زمانی محقق می‌شود که بتوان واردات لوازم بدنسازی از چین را به‌درستی انجام داد.

خرید لوازم بدنسازی و مراحل واردات آن

واردات لوازم بدنسازی از چین عملیاتی است که برای درست انجام دادن آن باید هم تجربه کافی داشت و هم دانشی متناسب. قبل از هر چیز هم باید این نکته را مدنظر داشته باشید که اولین گام در انجام این عملیات، خرید لوازمی است که توضیح دادیم.

شاید شما با کمی تحقیق درمورد شرکت‌های فروشنده لوازم بدنسازی در چین متوجه این موضوع شوید که یک شرکت همه لوازم را به‌تنهایی تهیه نمی‌کند. به‌همین‌دلیل لازم است که برای تهیه لوازم بدنسازی که مدنظر دارید از چند شرکت خرید کنید. اینکار نه‌تنها یک مشکل نیست، بلکه باعث می‌شود لوازم بدنسازی با بالاترین کیفیت را از چین خریداری کنید.

خرید عمده لوازم بدنسازی از چین

احتمالا شما که قصد واردات لوازم بدنسازی از چین را دارید ازقبل با تعدادی باشگاه یا مراکز درمانی قرارداد تهیه لوازم بدنسازی بسته‌اید یا اینکه با شرکت‌های توزیع کننده طرف قرارداد هستید. این موضوع باعث می‌شود که در خرید این لوازم، تعداد زیادی از آنها را لحاط کنید.

یعنی مثلا اگر قصد خرید تردمیل دارید، تیراژ خرید شما بالا خواهد بود. اینگونه روش خرید را خرید عمده می‌نامند و حتما باید دقت کنید که آیا شرکت‌های فروشنده لوازم بدنسازی امکان خرید عمده فراهم کرده‌اند یا نه و سپس برای خرید اقدام کنید. عموما اکثر شرکت‌ها این نوع خرید را در خدمات خود قرار داده‌اند.

خرید لوازم بدنسازی از چین

خرید یک عملیات انسانی است که درصدی از آن کاغذ بازی بوده و درصد دیگر اعمال علایق و سلایق. شما باید قبل از اقدام برای خرید از کیفیت و تنوع لوازم ورزشی که ازطرف شرکت فروشنده عرضه می‌گردد مطمئن شوید. سپس با مجوزاتی که ازقبل ازسمت گمرک ایران دریافت کرده‌اید، اقدام به خرید کنید.

خرید لوازم بدنسازی از چین
خرید لوازم بدنسازی از چین

بخش کاغذ بازی آن نیز البته در گذشته تنها بصورت تهیه یک پیش‌فاکتور خرید که پروفرما نام داشت و ارسال آن برای شرکت فروشنده بود، اما امروزه با وجود سایت‌های بین‌المللی خرید مثل علی بابا امکان انجام این عملیات بصورت اینترنتی هم فراهم شده است.

ترخیص لوازم بدنسازی از گمرک

و اما کاغذ بازی اصلی واردات لوازم بدنسازی از چین در مرحله ترخیص کالا خودش را نشان می‌دهد. این مرحله یک مرحله کاملا تخصصی است که باید توسط متخصصانی که ترخیص کار نام دارند انجام شوند. ترخیص کاران با تکمیل فرم‌های موردنیاز گمرک چین و البته تهیه مدارکی مشخص، این مرحله را برای شما انجام می‌دهند.

وارد کننده لوازم بدنسازی

هرکسی که مجوزات لازم برای واردات لوازم بدنسازی از چین و البته کارت بازرگانی داشته باشد می‌تواند برای انجام این عملیات اقدام کند. اما هیچ بازرگانی به‌تنهایی ازپس مراحل واردات برنمی‌آید. به‌همین‌دلیل لازم است که شرکتی بازرگانی نیز برای انجام این مراحل به بازرگان کمک کند.

حمل و نقل لوازم بدنسازی از چین

هر خریدی نیازمند انتقال لوازم خریداری شده به منزل نیز هست. برای انتقال لوازم بدنسازی از چین به ایران بازرگان‌ها از امکانات حمل‌ونقل تجاری هوایی یا دریایی استفاده می‌کنند که کارگو نام دارد. البته از آنجا که وزن وسایل بدنسازی زیاد خواهد شد، بهترین روش ارسال این وسایل استفاده از کشتی است.

حمل و نقل لوازم بدنسازی از چین
حمل و نقل لوازم بدنسازی از چین

سود واردات لوازم بدنسازی چقدر است

شاید بتوان به‌طورکلی واردات و صادرات کالا را پرسودترین تجارت جهان دانست. البته اینکه چه کالایی قرار است وارد شود نیز در مقدار سود این عملیات تاثیر دارد. لوازم بدنسازی به‌خاطر کاربردهای وسیعی که دارد از آن نوع وارداتی است که سودش زیاد است.

واردات لوازم بدنسازی از چین با شرکت بازرگانی علی والا

تا اینجا هرچه گفتیم اندر احوالات روش واردات لوازم بدنسازی از چین بود. یعنی تنها بحث تئوری کار را پیش بردیم. اما اگر قصد دارید بصورت عملی تجربه واردات لوازم بدنسازی داشته باشید کافی است که از شرکت بازرگانی علی والا بخواهید که به شما کمک کند.

حرف آخر

اگر هر روز باشگاه می‌روید ولی از کیفیت دستگاه‌ها راضی نیستید، غم نخورید. واردات لوازم بدنسازی از چین راه حل مشکل شماست. شاید شما که این مقاله را می‌خوانید خودتان بازرگانی کارکشته باشید که هف بعدی‌اش واردات ای لوازم باشد شاید هم کسی را می‌شناسید که کارش واردات است. درهرصورت این مقاله برای شما تهیه شد تا بدانید که واردات لوازم بدنسازی چگونه انجام می‌شود. امیدواریم مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات لوازم بدنسازی

 • چند نوع حمل باز از چین به ایران وجود دارد؟

در کل دو نوع حمل بار از چین به ایران وجود دارد: حمل بار فریت که درآن وزن کالاهای وارداتی بسیار کم است و جنبه تجاری ندارد و حمل بار کارگو که مخصوص واردات کالاهای تجاری است.

 • اگر کسی قصد واردات لوازم بدنسازی از چین داشته باشد آیا باید مجوز بگیرد؟

بله برای واردات این لوازم و هر کالای دیگری از چین، اخذ مجوز واردات لازم است.

 • چگونه می‌توان از کیفیت لوازم بدنسازی خریداری شده مطمئن بود؟

اول از همه با تحقیقات قبلی درمورد شرکت فروشنده و دوم استفاده از تست کنترل کیفی کارخانه سازنده این لوازم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

235 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.