علی والا خدمات Door to Door ارائه می دهد

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

خدمات Door to Door چیست؟ در مقوله واردات اهمیت حمل‌ونقل ایمن برای محصولات خاص و حساس بسیار اهمیت دارد. انتخاب‌کردن یک شیوه صحیح حمل‌ونقلی علاوه بر این که در هزینه‌ها و زمان شما صرفه‌جویی می‌کند، محموله شما را از ریسک‌های احتمالی نجات می‌دهد. اگر مراحل واردات محموله به‌درستی انجام نشود احتمال آسیب به کالا و ضررهای مالی به وجود می‌آید.

خدمات Door to Door

در این مقاله سعی داریم تا شما را با خدمات Door to Door آشنا کنیم که برای این خدمات می‌توانید به مجموعه علی والا اطمینان کنید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب علی والا خدمات Door to Door:

 • Door to Door چیست؟
 • انواع روش های حمل و نقل Door to Door
 • مراحل ارائه خدمات Door to Door
 • مزایای خدمات Door to Door
 • گروپاژ چیست؟
 • ویژگی شرکت های ارائه دهنده خدمات Door to Door
 • خدمات Door to Door علی والا
 • سخن پایانی

خدمات Door to Door چیست؟

خدمات Door to Door به این معنا است که شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بازرگانی کالاهای موردنظر مشتری خود را از درب مبدأ محل از پیش تعیین شده تحویل می‌گیرند و از طریق سیستم‌های حمل‌ونقلی کالا را به مقصد درب محل موردنظر مشتری تحویل می‌دهند. این روش یکی از روش‌های موردعلاقه حمل‌ونقل بسیاری از مشتریان است به‌این‌علت که ترخیص کالا از گمرک و حمل‌ونقل آن کار بسیار دشواری می‌باشد. افراد بسیار زیادی ترجیح می‌دهند که این فرایند را با استفاده از واسطه‌ها انجام دهند که برای این منظور خدمات Door to Door توسط مجموعه علی والا ارائه می‌شود.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خدمات Door to Door چیست؟
خدمات Door to Door چیست؟

انواع روش های حمل و نقل Door to Door

همان‌طور که گفته شد پس از دریافت کالا از مبدأ و انجام تشریفات گمرکی مراحل خروج کالا از کشور به روش‌های مختلف حمل‌ونقلی مانند حمل‌ونقل هوایی، زمینی و دریایی صورت می‌گیرد که در نهایت محموله به گمرک کشور مقصد می‌رسد. شما می‌توانید ارائه خدمات خود را از طریق یک سیستم یکپارچه بازرگانی با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید. در ادامه به شرح حمل‌ونقل به روش هوایی، زمینی و دریایی می‌پردازیم.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل به روش هوایی (Airport)

این روش یکی از سریع‌ترین و درعین‌حال پرهزینه‌ترین روش‌های ممکن است. با حمل کالای خود به این روش می‌توانید از سلامت کالا و زمان مناسب به‌مقصدرسیدن کالای خود اطمینان کافی داشته باشید. این نوع حمل‌ونقل انواع مختلفی دارد که شامل روش‌های زیر می‌شود.

 1. روش اول( Door to airport) : این روش برای انتقال محموله از درب منزل به فرودگاه مقصد انجام می‌شود.
 2. روش دوم ( airport to airport): در این روش از حمل کالا به‌صورت هوایی محصول شما از فرودگاه مبدأ ارسال می‌شود و شما می‌توانید آن را در فرودگاه مقصد با ارائه مدارک و اسناد تحویل بگیرید.
 3. روش سوم (Door to Door) : با این روش که به‌صورت مفصل ویژگی‌های آن را در این مقاله خواهیم گفت شما می‌توانید محموله خریداری خود را از درب کارخانه مبدأ ارسال کنید و درب کارخانه مقصد تحویل بگیرید.

حمل به روش دریایی (Shippin)

روش دیگر حمل کالاها هم از طریق دریا است. این روش به دلیل موقعیت جغرافیایی شما می‌تواند روشی نامناسب یا مناسب و به‌صرفه باشد؛ اما در کل می‌توان گفت که حمل دریایی نسبت به حمله هوایی قیمت مناسب‌تر و اقتصادی‌تری دارد. به دلیل فاصله کم ایران با دریا تجار ایرانی این حمل را ترجیح می‌دهند که شامل روش‌های زیر می‌شود.

 1. روش اول (Port to Port): این روش‌ها نیز مانند روش‌های هوایی هستند که اولین روش مربوط به بارگیری محصول شما در بندر مبدأ و تحویل آن در بندر مقصد است.
 2. روش دوم (Door to Port): این روش نیز به‌صورت معمول از طریق ارسال محموله از درب کارخانه مبدأ و دریافت آن در بندر مقصد انجام می‌شود.

حمل به روش زمینی  (Land transportation)

این روش از طریق ارتباطات زمینی با اتومبیل‌هایی مانند تریلی، کانتینر و یا انواع کامیون انجام می‌شود. در کل بهتر است بدانید که روش حمل‌ونقل واردات تحت‌تأثیر دو عامل اصلی وزن کالا و مهلت ارسال شما می‌باشد که روش‌های مختلف ارتباطات می‌تواند به شما در کاهش زمان و صرفه‌جویی در وقت کمک کند. یکی از زیر مجموعه‌های این روش‌ها خدمات Door to Door کالا است که همان‌طور که گفته شد از راه‌های مختلف انجام می‌شود.

مراحل ارائه خدمات Door to Door

ارائه این خدمات شامل مراحل مختلف می‌شود که در ابتدا به‌صورت مفصل و سپس به‌صورت خلاصه در این بخش بیان می‌کنیم.

خدمات پیش از حمل‌ونقل و دریافت بار

ازآنجایی‌که مسیرهای حمل‌ونقل عمومی مانند فرودگاه، راه‌آهن و مسیرهای دریایی در همه شهرها وجود ندارند در اغلب اوقات این مرحله از خدمات به روش حمل زمینی به‌وسیله کامیون انجام می‌شود. در این مرحله کالا را از درب انبار یا محل از پیش اعلام شده به محل بارگیری منتقل می‌کنند.

خدمات حمل‌ونقل و ارسال بار

این مرحله پس از بارگیری و تهیه مدارک لازم برای ارسال بار به مقصد انجام می‌شود که از روش‌های مختلفی برای انجام آن استفاده می‌کنند. انتخاب روش ارسال که شامل روش هوایی، زمینی و دریایی می‌شود به عوامل مختلفی مانند وزن کالا، مهلت و زمان ارسال و هزینه‌های آن دارد.

خدمات ترخیص کالا و ارسال به مقصد پایانی

هنگامی که بار مشتری به فرودگاه یا بندر مقصد رسید تیم ارائه‌دهنده خدمات برای تخلیه بار، ترخیص کالا و ارسال آن به آدرس نهایی اقدام می‌کنند.

مزایای خدمات Door to Door

یکی از مزایای این خدمات انعطاف‌پذیری زیاد است. یعنی شما می‌توانید باتوجه‌به حجم و وزن بار موردنظر خود و زمانی که دارید روش‌های مختلفی را برای این خدمات انتخاب کنید. ارسال و تحویل کالاها با استفاده از این خدمات به صورت پیوسته و زنجیری است که موجب آسایش و رضایت مشتری می‌شود. در این خدمات از سرویس گروپاژ نیز استفاده می‌کنند که باعث کاهش چشمگیر هزینه‌های مشتری می‌شود.

مزایای خدمات door to door
مزایای خدمات door to door

گروپاژ چیست؟

هنگامی که بار شما آن‌قدر زیاد نباشد که یک کانتینر به آن اختصاص یابد می‌توانید آن را با بار مشتری‌های دیگر ترکیب کنید و به‌صورت اشتراکی هزینه یک کانتینر را بپردازید. به این حالت حمل گروهی بار گفته می‌شود و به این خدمات گروپاژ می‌گویند.

ویژگی شرکت های ارائه دهنده خدمات Door to Door

شرکت‌های متعددی خدمات انجام می‌دهند که مزایای مختلفی مانند سیاست، بازپرداخت پول، حمل‌ونقل استاندارد، تحویل تضمینی، بسته‌بندی سریع و یکپارچه‌سازی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. شما هنگام انتخاب شرکت موردنظر خود باید چند نکته را در نظر بگیرید که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

 • شرکت موردنظر شما وقت‌شناس باشد.
 • شرکت انتخاب شده باید معتبر باشد و خدمات کافی برای راحتی شما ارائه دهد.
 • باید برای محصولات گران‌قیمت شما بیمه در نظر داشته باشد.
 • شرکت موردنظر باید به‌ویژه برای انتقالات بین‌المللی هزینه‌های مناسبی را ارائه دهد.
 • باید از تکنولوژی روز دنیا برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده کنند.
 • حتماً سابقه شرکت را در بین مشتریان سابق بررسی کنید.
 • شرکت انتخاب می‌کنید باید در ارائه انواع خدمات باربری متخصص باشد برای مثال اگر کالای شما در مراحل حمل‌ونقل و ترخیص نیاز به دمای کنترل شده دارند شما باید با شرکت حرفه‌ای‌تری کار کنید تا ریسک ایجاد مشکلات کاهش یابد.
 • فارغ از ویژگی‌هایی که برای شرکت منتخب شما بیان شد، باید در نظر داشته باشید که طبق قراردادی که امضا می‌کنید تمام حقوق مادی و معنوی و انتظارات شما لحاظ شود شما می‌توانید برای اطمینان از قرارداد خود با کارشناسان مجموعه علی والا مشورت کنید.

خدمات Door to Door علی والا

از قدیم‌الایام تجارت محصولات سود خوبی داشته و تاجران از اقشار ثروتمند جامعه به‌حساب می‌آمدند. امروز نیز بسیاری از افراد به واردات و صادرات مشغول‌اند و سود فراوانی را به دست می‌آورند. با این تفاوت که نسبت به سابق خدمات بسیار زیادی برای آسان‌تر شدن تجارت به بازرگانان ارائه می‌شود.

همان‌طور که در این مطلب توضیح دادیم یکی از این خدمات Door to Door است. شرکت علی والا به‌صورت کاملاً حرفه‌ای با استفاده از شبکه گسترده‌ای از افراد مجرب سالیان درازی است که خدمات مناسبی در زمینه حمل‌ونقل بین‌المللی کالا به بازرگانان ارائه می‌دهد. این مجموعه با ارائه خدمات در به در  هزینه‌های واردات کالا را تا حد بسیار زیادی کاهش می‌دهد.

 اگر شما به تازگی به عرصه تجارت وارد شده‌اید ممکن است زمان زیادی را صرف یافتن وسیله حمل‌ونقل معتبر کرده باشید یا اینکه تأخیر در ترخیص کالا نهایتاً منجر به جریمه‌های بسیار زیادی برای شما شده باشد. به همین علت است که پیشنهاد می‌کنیم که می‌توانید با کمک مجموعه علی والا و با استفاده از Door to Door هم در زمان و هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید.

سخن پایانی

یک شرکت خوب بازرگانی در زمینه خدمات صرفاً برای دریافت حمل و ارسال کالا فعالیت نمی‌کند؛ بلکه این خدمات یک فعالیت سیستماتیک است که باید به‌صورت هدفمند اجرا شود. شرکت‌های بازرگانی باید مسئولیت خود را در زمینه ارسال بین‌الملل و مشاوره‌های ارائه شده به بازرگانان بر عهده بگیرند. شما تاجران عزیز می‌توانید برای بهترین انتخاب، شرکت علی والا را انتخاب کنید.

سوالات متداول درباره خدمات Door to Door

 • گروپاژ چیست؟

هنگامی که بار شما آن‌قدر زیاد نباشد که یک کانتینر به آن اختصاص یابد می‌توانید آن را با بار مشتری‌های دیگر ترکیب کنید و به‌صورت اشتراکی هزینه یک کانتینر را بپردازید. به این حالت حمل گروهی بار گفته می‌شود و به این خدمات گروپاژ می‌گویند.

 • خدمات Door to Door چیست؟

خدمات تحویل در به در به یعنی شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات بازرگانی کالاهای سفارش داده شده مشتری خود را از درب مبدأ محل از پیش تعیین شده تحویل می‌گیرند و از طریق سیستم‌های حمل‌ونقلی کالا را به مقصد درب محل موردنظر مشتری تحویل می‌دهند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.