واردات پیچ و مهره از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

واردات پیچ و مهره از چین دارای طرفدار بسیار زیادی درمیان بازرگانان و تجار ایرانی است. علت آن هم سودآور بودن این واردات است. به‌همین‌دلیل در این مقاله به موضوع واردات پیچ و مهره می‌پردازیم تا بتوانیم برای شما یک راهنمای مناسب درزمینه واردات این وسایل پرکاربرد تهیه کنیم. راهنمایی که شما را از هر مقاله دیگری بی‌نیاز کرده و به ‌شما نشان دهد که این واردات چقدر سود دارد. پس اگر قصد واردات این کالاها را دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

واردات پیچ و مهره

برای اینکه بدانیم واردات پیچ و مهره از چین چگونه انجام می‌شود و چه نکاتی دارد، باید درابتدا مراحل انجام آن را بشناسیم. واردات این محصولات دارای سه مرحله اصلی خرید پیچ و مهره از چین، ترخیص پیچ و مهره‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران است. هر کدام از این مراحل نیز نکاتی دارد که مشخص کننده روش واردات و سود آن هستند. درادامه ابتدا نکات مرحله اول این واردات یعنی خرید پیچ و مهره از چین را بررسی می‌کنیم و بعد سراغ مابقی مراحل می‌رویم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات پیچ و مهره:

 • پیچ و مهره چقدر کاربرد دارد؟
 • واردات پیچ و مهره
 • خرید پیچ و مهره
 • خرید عمده پیچ و مهره
 • خرید پیچ و مهره از چین
 • ترخیص پیچ و مهره
 • حمل و نقل پیچ و مهره
 • سود واردات پیچ و مهره
 • واردات پیچ و مهره از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

پیچ و مهره چقدر کاربرد دارد؟

به نظرتان مقیاسی برای اینکه بدانیم واردات پیچ و مهره از چین چقدر کاربرد دارد وجود دارد؟ خیر. پیچ و مهره برای چفتو بست کردن بسیاری از قطعات به‌کار می‌رود. مثلا اگر بخواهید یک قفسه کتابخانه در اتاق خود ایجاد کنید، یا بخواهید طاقچه‌ای در اتاق خود ایجاد کنید، بهترین راه استفاده از پیچ و مهره است. همانطور که می‌دانید برای بستن پیچ و مهره کافی است که دو سطح که قرار است به‌هم وسل شوند را سوراخ کرده و البته سوراخ‌های ایجاد شده را خوان‌دار کرد. این روش شرایطی فراهم می‌کند که بتوانید پیچ را درون این سوراخ چرخانده و سپس با مهره آن را محکم کنید. پس عملا با پیج و مهره هر دو سطح دلخواه را می‌توان به‌هم چفت کرد.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

پیچ و مهره چقدر کاربرد دارد؟
پیچ و مهره چقدر کاربرد دارد؟

واردات پیچ و مهره

اما برای اینکه بتوان پیچ و مهره‌ که کاربرد آن عملا بی‌انتها است را دراختیار مردم قرار داد، باید از عملیات واردات پیچ و مهره از چین بهره جست. این عملیات دارای مراحل اصلی خرید، ترخیص و ارسال از چین به ایران است. اما گفتن این سه مرحله یک چیز است و انجام دقیق و درست آن چیز دیگری.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

به همین خاطر درادامه هرمرحله را به‌دقت و باجزئیات کامل بررسی می‌کنیم تا بتوانید این عملیات را به‌درستی انجام دهید و از سود آن بهره گیرید. مثلا مرحله اول این عملیات که همان خرید پیچ و مهره از چین است خودش سه نکته دارد که توجه به آنها بسیار مهم بوده و به‌همین‌خاطر اول ازآنها شروع می‌کنیم.

خرید پیچ و مهره

اولین مرحله واردات پیچ و مهراه از چین عبارت است از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوانید پیچ و مهره از چین خریداری کنید نیز باید درمرحله اول شرکت مناسبی در چین برای اینکار پیدا کنید. اما برای یافتن این شرکت چه پیشنهادی دارید؟ بهترین کار برای اینکه بتوانید این تحقیق اینترنتی را به‌درستی انجام دهید این است که در اینترنت لیستی از شرکت‌های مناسب برای خریداری پیدا کنید.

این لیست براساس کیفیت کارها، اعتبار سایت و مقدار فروش پیچ و مهره درماه قابل تشخیص دادن است. بعداز اینکه توانستید این لیست را تشکیل دهید، نوبت به انتخاب بهترین شرکت درمیان آنها می‌رسد که می‌توان آن را براساس نمونه‌ای که برای شما می‌فرستند تعیین کرد.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

بعداز اینکه توانستید شرکت فروشنده پیج و مهره در چین را پیدا کنید باید مشخص کنید که قرار است ازچه نوع روشی برای خرید پیچ‌ و مهره‌ها استفاده کنید. بهترین روش برای اینکه بتوانید واردات پیچ و مهره از چین را باسود مناسب انجام دهید، روش خرید عمده این محصولات است.

خرید عمده نیز به‌معنای این است که تعداد زیادی از این محصولات را با قیمتی اندک خریداری کرده و در بازار ایران آنها را با قیمتی مناسب به‌فروش رسانید. این نوع خرید درحقیقت تعیین کننده سود واردات شما بوده و اگر انجام نشود اصلا نباید به‌فکر سودآور بودن واردات پیچ و مهره از چین باشید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید پیچ و مهره از چین

حال که مشخص شد باید از چه شرکتی در چین پیچ و مهره خریداری کنید و البته نوع خرید شما هم مشخص شد، باید بدانید که چگونه می‌توانید این کالاها را بصورت رسمی ازچین خریداری کنید. برای خرید رسمی پیچ و مهره از چین لازم است که یک نامه رسمی به‌نام پروفرما به شرکت چینی ارسال کنید. این پروفرما حاوی اطلاعاتی از قبیل آدرس شرکت خریدار، آدرس شرکت فروشنده، قیمت پیچ و مهره‌ها و تعداد آنها است.

خرید پیچ و مهره از چین
خرید پیچ و مهره از چین

شرکت فروشنده چینی بعداز دریافت این پروفرما اقدام به تهیه پیچ و مهره کرده و آنها را برای واردات پیچ و مهره از چین به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. شما در این مرحله باید برای ترخیص کالاها اقدام کنید که درمرحله بعد آن ار توضیح می‌دهیم.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص پیچ و مهره

مرحله دوم واردات پیج و مهره از چین عبارت است از ترخیص این کالاها از گمرک چین. برای ترخیص پیچ و مهره‌ها از گمرک کشور چین، لازم است که یک‌سری مدارک تهیه کرده و اداره گمرک این کشور تحویل دهید. این مدارک عبارتند از: کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید محصولات.

بعد از اینکه این مدارک را به گمرک کشور چین تحویل دادید باید همزمان یک فرم ترخیص کالا هم تکمیل کنید و به اداره گمرک چین تحویل دهید. بازرسان گمرک چین بعداز اینکه مدارک را دریافت کردند اقدام به بررسی کالاها کرده و اگر مشکلی نداشتند برگه ترخیص پیچ و مهره‌ها را صادر کرده و شما می‌توانید آنها را برای ارسال به ایران آماده کنید. این مرحله را در قسمت بعد توضیح خواهیم داد.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

حمل و نقل پیچ و مهره

مرحله آخر واردات پیج و مهره از چین عبارت است از ارسال پیچ و مهره‌های ترخیص شده از گمرک چپن به ایران. برای اینکه این محصولات را از چین به ایران ارسال کنید ۳ راه پیشروی شما وجود دارد. راه اول این است که آنها را ازراه خشکی و با قطار باری به ایران ارسال کنید. این راه را کارگو زمینی می‌نامند که البته تنها برای موادی با ریسک انفجار بالا به‌کار می‌رود.

حمل و نقل پیچ و مهره
حمل و نقل پیچ و مهره

راه دوم ارسال این محصولات با کشتی باری و ازراه کارگو دریایی است. دراین راه که متداول‌ترین روش ارسال محصولات از چین به ایران است، پیچ و مهره‌ها را سوار یک کشتی باری کرده وبه ایران ارسال می‌کنند. راه سوم نیز که کارگو هوایی نام دارد با استفاده از یک هواپیمای باری انجام می‌شود. این روش برای ارسال کالاهایی که وارداتشان ضرورت زمانی دارد انجام شده و مانند کارگو زمینی چندان متداول نیست.

سود واردات پیچ و مهره

اما واردات پیچ و مهره از چین چقدر سود دارد؟ واردات این محصولات به‌خاطر کاربردی که پیچ و مهره‌ها دارند دارای متقاضی بسیار زیادی بوده و البته به همین دلیل دارای سود زیادی است. چراکه علاوه بر تقاضای زیاد برای خرید این محصولات در ایران، قیمت پایین آنها در چین و توانایی فروش آنها با قیمتی مناسب در بازار ایران نیز باعث سودآوری واردات آنها می‌شود. هرچه این اختلاف قیمت میان خرید پیچ و مهره از چین و قیمت فروش آنها در ایران بیشتر باشد، سود واردات این محصولات هم بیشتر خواهد بود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات پیچ و مهره از چین با علی والا

بهترین راه برای اینکه بتوانید کارهای واردات پیچ و مهره از چین را به‌خوبی و با کمترین هزینه انجام دهید این است که اینکار را به یک شرکت بازرگانی واسطه باتجربه بسپارید. یعنی باید مراحل خرید، ترخیص و ارسال این کالاها از چین به ایران توسط عوامل یک شرکت بازرگانی وارداتی باتجربه انجام شود. اینگونه شما می‎‌توانید بدون اینکه به چین رفته و هزینه زیادی کنید، پیچ و مهره‌های موردنیاز خود را وارد کشور کنید.

اما بهترین شرکت بازرگانی برای انجام اینکار ازنظر ما شرکت علی والا است و آن را پیشنهاد می‌دهیم. شما می‌توانید با تماس با شرکت علی والا، درایران منتظر مانده و پیج و مهره‌های درخواستی خود را تحویل بگیرید.

حرف آخر

واردات پیچ و مهره از چین به ایران دارای سود بسیار زیادی است. این وسایل به‌خاطر کاربرد بسیار زیادی که دارند، دارای متقاضی بسیار زیادی در بازار ایران بوده و به‌همین خاطر بازرگانان و تجار زیادی در واردات این محصولات مشغول به فعالیت هستند. به همین خاطر است که در این مقاله به این موضوع پرداختیم تا بتوانید به‌سادگی کارهای واردات این کالاها را انجام داده و ازسود واردات آنها بهره بگیرید.

سوالات متداول درباره واردات پیچ و مهره

 • چه مدارکی برای ترخیص پیچ و مهره از گمرک چین باید تحویل این اداره داده شود؟

مدارکی که برای ترخیص پیچ و مهره از چین باید به گمرک این کشور تحویل داده شود عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید این محصولات.

 • متداول‌ترین روش برای ارسال پیچ و مهره از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی بهترین روش برای ارسال این کالاها از چین به ایران است.

 • سود واردات پیچ و مهره از چین به ایران به چه خاطر است؟

مهم‌ترین دلیل سودآور بودن واردات این محصولات تقاضای بالایی است که برای خرید آنها در ایران وجود دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.