واردات گاز رومیزی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

گاز رومیزی یکی از نیازهای امروزی آشپزخانه‌های صنعتی است. اگر به آشپزخانه رستوران‌ها یا فست‌فودی‌ها سر بزنید متوجه می‌شوید که همه آنها از گاز رومیزی برای پخت‌وپز مواد غذایی خود استفاده می‌کنند. واردات گاز رومیزی از چین با توجه به مصارف متعدد در بازار ایران می‌تواند سودمند باشد.

واردات گاز رومیزی

برای اینکه یک وارد کننده بتواند ازطریق واردات گاز رومیزی از چین این وسایل را وارد کشور کند لازم است که حتما سه مرحله را پشت‌سر بگذارد. این مراحل عبارتنداز خرید گاز رومیزی، ترخیص گازهای رومیزی خریداری شده و ارسال آنها آنها به ایران. مراحلی که هرکدام نکته دارند و درادامه باید بررسی شوند.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات گاز رومیزی:

 • گاز رومیزی چیست و انواع آن کدام است؟
 • کاربردهای گاز رومیزی چیست؟
 • خرید گاز رومیزی
 • خرید عمده گاز رومیزی از چین
 • خرید گاز رومیزی از چین
 • ترخیص گاز رومیزی
 • وارد کننده گاز رومیزی
 • حمل و نقل گاز رومیزی از چین
 • سود واردات گاز رومیزی چقدر است
 • واردات گاز رومیزی از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

گاز رومیزی چیست و انواع آن کدام است؟

قبل از اینکه قصد توضیح نکات مراحل واردات گاز رومیزی از چین را داشته باشیم لازم است که این وسیله را به‌خوبی بررسی کنیم و انواع آن را معرفی کنیم. اینکه گاز رومیزی چیست و انواع آن چگونه هستند اطلاعاتی است که باید وارد کننده این وسایل از آنها اطلاع داشته باشد.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

گاز رومیزی یک دستگاه پخت و پز است که روی سطح میز یا کابینت نصب می‌شود. این دستگاه‌ها بر اساس تعداد شعله‌ها، جنس صفحه، نوع انرژی و طراحی متغیر هستند. برخی از دسته‌بندی‌های گاز رومیزی عبارتند از:

گاز رومیزی چیست و انواع آن کدام است؟
گاز رومیزی چیست و انواع آن کدام است؟
 • گاز رومیزی شیشه‌ای: صفحه این دستگاه از شیشه ساخته شده است که مقاوم در برابر حرارت و خط و خش است و زیبایی و جلال به آشپزخانه می‌افزاید.
 • گاز رومیزی استیل: صفحه این دستگاه از استیل ضد زنگ ساخته شده است که ساده و کلاسیک به نظر می‌آید و تمیز کردن آن راحت است.
 • گاز رومیزی برقی: این دستگاه با برق عمل می‌کند و دارای صفحه لمسی یا دکمه‌ای برای تنظیم دما است. این گاز رومیزی حرارت را به صورت همگن توزیع می‌کند و کمترین مصرف انرژی را دارد.
 • گاز رومیزی دو شعله: این دستگاه دارای دو شعله با قطر و قدرت مختلف است که مناسب فضای کوچک و پخت و پز ساده است.
 • گاز رومیزی چهار شعله: این دستگاه دارای چهار شعله با قطر و قدرت مختلف است که مناسب فضای بالغ و پخت و پز پرجمعیت است.
 • گاز رومیزی پنج شعله: این دستگاه دارای پنج شعله با قطر و قدرت مختلف است که مناسب فضای خیلی بالغ و پخت و پز حرفه‌ای است.

البته این شامل تمام انواع گاز رومیزی که ازطریق واردات گاز رومیزی از چین به ایران وارد می‌شود نیست بلکه شما باید برای تامین نیاز بازار، تمام انواع را بشناسید و وارد کنید. با اینحال مهم‌ترین انواع گاز رومیزی همین موارد بود که اشاره شد.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

کاربردهای گاز رومیزی چیست؟

کاربردهای فراوانی برای واردات گاز رومیزی از چین به ایران وجود دارد که کمترین آن همان پخت‌وپز مواد غذایی در منازل است. موارد مصرف این وسیله چنان زیاد است که می‌توان آن را سودآورترین نوع واردات وسایل آشپرخانه از چین به ایران دانست. تعدادی از این کاربردها عبارتنداز:

 • پخت و پز در فست فودها: گاز رومیزی صنعتی یک دستگاه مناسب برای پخت انواع نیمرو، املت، سس قارچ، پاستا و غذاهای دیگر است. این گاز رومیزی معمولاً از جنس استیل است و دارای شعله‌ورهای قدرتمند و تنظیم کننده حرارت است.
 • پخت و پز در رستوران‌ها: گاز رومیزی صنعتی نیز برای پخت و پز در رستوران ها کاربرد دارد. این گاز رومیزی معمولاً دارای صفحه پخت دایره‌ای یا مستطیل است که برای پخت انواع کباب، سوخاری، ساندویچ، پنکیک و غیره استفاده می‌شود.
 • پخت و پز در خانه‌ها: گاز رومیزی نه تنها در صنایع بلکه در خانه ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. گاز رومیزی خانگی معمولاً دارای شعله‌ورهای کمتر و کوچکتر است و برای پخت و پز غذاهای ساده و روزانه مناسب است.

همچنین گازهای رومیزی در هر مکانی مثل هتل یا رستوران که بکار روند از آنها می‌توان در پخت‌وپز غذاهای ویژه‌ای که درست کردن آنها بدون گاز رومیزی اندکی دشوار است استفاده کرد.

 • ظاهر جذاب، خوش‌سبک و مدرن
 • حجم کم و امکان ایجاد صرفه‌جویی در فضا
 • توانایی نصب در هر مکان دلخواه از محیط آشپزخانه
 • تنوع در جنس، رنگ، مدل و تعداد شعله‌های گاز
 • امکان تمیزکردن ساده و بدون دردسر
 • مقاومت بالا در برابر خورده‌شدگی و خراش
 • احتمال پایین نشت گاز

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

با دانستن این موارد، اکنون نوبت به بررسی نکات مرتبط با مراحل واردات گاز رومیزی از چین به ایران می‌رسد. نکاتی که اگر به‌خوبی رعایت شوند باعث می‌گردند که وارداتی پرسود نصیب وارد کننده گردد.

خرید گاز رومیزی

اولین مرحله از واردات گاز رومیزی از چین عبارت است از خرید این گازها از شرکت فروشنده این محصول در چین. برای اینکه بتوانید از شرکت‌های فروشنده چینی گاز رومیزی خریداری کنید لازم است که حتما این وسیله را از بهترین شرکت‌های فروشنده گاز رومیزی خریداری کنید تا کیفیت گازهای خریداری تضمین گردد.

خرید عمده گاز رومیزی از چین

نکته بعدی که باید در مرحله اول واردات گاز رومیزی از چین به ایران رعایت کنید این است که حتما این گازها باید بصورت عمده خریداری گردند. خرید عمده گازهای رومیزی به‌منظور تامین تعداد زیادی از این وسایل با قیمت اندک انجام می‌شود. این نوع خرید البته باید در پروفرمای خرید گاز رومیزی بطور کامل مشخص شده و جزئیات آن آورده شود.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید عمده گاز رومیزی از چین
خرید عمده گاز رومیزی از چین

خرید گاز رومیزی از چین

درعمل خرید گاز رومیزی از چین با تکمیل یک درخواست خرید رسمی که پروفرما نام دارد انجام می‌شود. شما با تکمیل پروفرما و ارسال آن برای شرکت فروشنده گاز رومیزی اقدام به خرید عملی این محصولات خواهید کرد. تکمیل و ارسال نیازمند دریافت پاسخ نیز هست. اگر درخواست شما توسط شرکت فروشنده تایید شود آنگاه گازهای رومیزی خریداری شده توسط شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص گاز رومیزی

با ارسال گاز رومیزی به گمرک چین، نوبت به ترخیص این وسایل از گمرک این کشور می‌رسد. برای ترخیص گازهای رومیزی از گمرک چین لازم است که شما مدارکی مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید آنها را تهیه کرده و به اداره گمرک چین تحویل دهید. بازرسان گمرک با تحویل این مدارک اقدام به بررسی گازها کرده و اگر مشکلی نباشد برگه ترخیص آنها را صادر می‌کنند.

وارد کننده گاز رومیزی

حتما این ضرب‌المثل مشهور را شنیده‌اید که هرکسی را بهر کاری ساخته‌اند. عده‌ای از افراد را هم مطابق این ضرب‌المثل بهر واردات گاز رومیزی از چین ساخته‌اند. این افراد دراختیار شرکت‌های بازرگانی واسطه‌ای که کارشان واردات انواع کالا از چین است هستند و شما می‌توانید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل گاز رومیزی از چین

دریافت برگه ترخیص گازهای رومیزی به‌معنای این است که شما مجوز دارید که آنها را به ایران ارسال کنید. برای ارسال گازهای رومیزی به ایران که البته آخرین مرحله واردات گاز رومیزی از چین به ایران است باید از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند کمک بگیرید. این شرکت‌ها از ۳ راه دریایی، هوایی و زمینی اقدام به ارسال گازهای رومیزی می‌کنند.

حمل و نقل گاز رومیزی از چین
حمل و نقل گاز رومیزی از چین

سود واردات گاز رومیزی چقدر است

چگونه می‌توان از سود واردات گاز رومیزی از چین به ایران مطمئن بود؟ اول از همه این گازهای رومیزی دارای تقاضای خرید فراوانی در بازار هستند که باعث شده بازرگانان به این واردات روی آورند. دوما تفاوت قیمت خرید و فروش آنها در بازار چین و ایران بسیار زیاد است طوری‌که سود فراوانی از واردات آنها نصیب بازرگان می‌گردد.

واردات گاز رومیزی از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای واردات گاز رومیزی از چین به ایران بهترین شرکت بازرگانی که می‌توان از آن استفاده کرد، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت قادر است که کارهای واردات شما را به‌سادگی و با کمترین هزینه ممکن انجام دهد. تنها کافی است که کارهای خود را به آنها بسپارید.

حرف آخر

همانطور که گفتیم، گاز رومیزی یک دستگاه پخت و پز است که روی سطح میز یا کابینت نصب می‌شود. این گازها را می‌توان ازطریق واردات گاز رومیزی از چین به ایران وارد کرد. دراین مقاله سعی کردیم مراحل انجام این عملیات را توضیح دهیم و مشخص کنیم که اگر این مراحل چگونه انجام شوند سودآور خواهند بود.

سوالات متداول درباره واردات گاز رومیزی

 • آیا واردات گاز رومیزی از چین به ایران سود دارد؟

بله. این واردات به‌خاطر تقاضای بالای خرید گاز رومیزی در ایران و البته هزینه خرید اندک گازها از چین، بسیار سودآور است.

 • مدارک لازم برای واردات گاز رومیزی از چین به ایران کدام است؟

این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید گازهای رومیزی از چین.

 • بهترین روش ارسال گازهای رومیزی از چین به ایران کدام است؟

بهترین روش برای ارسال گازهای رومیزی از چین به ایران استفاده از کارگو دریایی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

223 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.