واردات CO2 از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

CO2 یکی از مولکول‌های بسیار مهم صنعتی است که به شکل گاز در دسترس ما قرار دارد. این گاز را می‌توان در صنایع بسیار زیادی مورد استفاده قرار داد و به همین خاطر واردات CO2 از چین به ایران یکی از مهم‌ترین انواع تجارت در حوزه صنعتی به شمار می‌رود.

واردات co2

واردات CO2 از چین به ایران در ۳ مرحله انجام می‌شود. این مراحل عبارتند از خرید گاز CO2، ترخیص گاز CO2 خریداری شده از گمرک و ارسال آنها از چین به ایران. برای اینکه بتوان این مراحل را به‌خوبی پشت سر گذاشت لازم است که نکات مهم هرمرحله توضیح داده شود.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات CO2:

 • CO2 چیست و چگونه به دست می آید؟
 • کاربردهای CO2 در صنایع گوناگون کدام است؟
 • خرید CO2
 • خرید عمده CO2 از چین
 • خرید CO2 از چین
 • ترخیص CO2
 • وارد کننده CO2
 • حمل و نقل CO2 از چین
 • سود واردات CO2 چقدر است
 • واردات CO2 از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

CO2 چیست و چگونه به دست می آید؟

گاز CO2 که عامه مردم آن را به نام کربن دی اکسید می‌شناسند، به صورت طبیعی و صنعتی در طبیعت تولید و جذب می‌شود. این گاز را ما با مضراتش می‌شناسیم (پارگی لایه اوزون)، اما کاربردهایی بسیار وسیع در صنعت نیز دارد. پس خوب است قبل از توضیح واردات CO2 از چین ابتدا خود CO2 را بهتر بشناسیم.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

گاز CO2 یک گاز بی‌بو، بی‌رنگ و بی‌طعم است که شامل یک اتم کربن و دو اتم اکسیژن است. این گاز در جو زمین وجود دارد و به صورت طبیعی در فرآیندهایی نظیر تنفس حیوانات، سوختن سوخت‌های فسیلی، احتراق جامدات و سوخت‌های فسیلی و همچنین تنفس گیاهان در جو زمین تولید می‌شود.

علاوه بر تولید طبیعی، CO2 به صورت صنعتی نیز تولید می‌شود. در واقع، فرایندهایی در صنایع مختلف مانند صنایع نفت، صنایع شیمیایی، صنعت سیمان و تولید برق از سوخت‌های فسیلی منجر به تولید CO2 می‌شود.

CO2 چیست و چگونه به دست می آید؟
CO2 چیست و چگونه به دست می آید؟

به عنوان مثال، سوخت آتش‌زا در خودروها، نیروگاه‌ها و ماشین‌آلات صنعتی، در حین احتراق، دی‌اکسید کربن را به جو رها می‌کند. همچنین، فرآیندهایی مانند فرآیند تولید سیمان نیز باعث تولید CO2 به صورت صنعتی می‌شود. بیشترین دلیل تولید گاز CO2 سوزانده شدن سوخت فسیلی است.

تولید صنعتی CO2 می‌تواند تأثیر زیادی بر تغییرات آب‌وهوایی و گرمایش جهانی داشته باشد. افزایش در میزان CO2 در جو زمین منجر به افزایش اثر گلخانه‌ای و باعث افزایش دمای کره زمین می‌شود. به همین دلیل، کنترل و کاهش تولید CO2 صنعتی یکی از مسائل مهم در حوزه محیط زیست است و برای حفظ تعادل طبیعت بسیار ضروری است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

با این حال همچنان صنعت ما به گاز CO2 وابسته بوده و بازرگانان برای تامین نیازهای صنعتی به واردات CO2 از چین به ایران مشغول هستند. در ادامه بعضی از این کاربردهای وسیع را هم بررسی می‌کنیم.

کاربردهای CO2 در صنایع گوناگون کدام است؟

هیچ گازی به اندازه گاز CO2 در صنایع گوناگون کاربرد ندارد. علت آن هم خواص ویژه‌ای است که در این ماده شیمیایی نهفته است. کل کاربردهای CO2 را نمی‌توان در این مقاله بررسی کرد، اما تعدادی از مهم‌ترین آنها را در ادامه آورده‌ایم.

 • صنعت آشامیدنی: CO2 در تولید نوشیدنی‌های گازدار مانند نوشابه‌ها، آب میوه‌ها، آب معدنی‌ها و بیرون‌ها استفاده می‌شود. وقتی CO2 به مایع اضافه می‌شود، باعث تشکیل حباب‌ها و بادکنک‌های مورد علاقه‌مان می‌شود.
 • صنعت غذایی: CO2 در تولید خمیر و شیرینی، نان و کیک، بیسکویت و کراکر و سایر محصولات پخت‌وپز به عنوان عامل نفخ‌دهنده استفاده می‌شود. همچنین، CO2 به عنوان یک محافظ محیطی در بسته‌بندی مواد غذایی استفاده می‌شود تا از فساد و تغییر در خواص غذاها جلوگیری کند.
 • صنعت سرمایشی: CO2 در سیستم‌های خنک‌کننده به عنوان ماده خنک‌کننده استفاده می‌شود. این فرآیند به عنوان خنک کردن فریزرها، یخچال‌ها، کولرهای هوا و سیستم‌های تهویه مطبوع استفاده می‌شود.
 • صنعت فلزات: CO2 در فرآیندهای متعددی مانند جوشکاری، برش و برجسته‌سازی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآیندها برای تولید و تشکیل قطعات فلزی در صنایع خودروسازی، ساختمانی و صنایع فلزی استفاده می‌شوند.
 • صنعت پزشکی: CO2 به عنوان یک گاز آرام بخش در برخی روش‌های تهویه مطبوع در اتاق‌های عمل جراحی استفاده می‌شود. همچنین، در آزمایشگاه برای تحقیقات مختلف نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

دانستن این موارد کاربرد گاز CO2 و استفاده‌های وسیع آن در صنعت اکنون ما را آماده می‌کند تا به‌سراغ بررسی نکات مراحل واردات CO2 از چین برویم. این نکات درست به اندازه اطلاعاتی که کسب کردیم و چه بسار بیشتر هم اهمیت دارند و باید آنها را به‌کار گرفت تا بتوان یک واردات پرسود داشت.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید CO2

اولین اقدام برای واردات CO2 از چین خرید این گاز صنعتی از شرکت‌های شیمیایی فعال در کشور چین است. برای اینکه بتوانید بهترین شرکت‌های شیمیایی موجود در چین را برای خرید CO2 پیدا کنید می‌توانید از اینترنت استفاده کرده و براساس فاکتورهایی مثل تعداد فروش در سال، قیمت فروش CO2 و البته برند شرکت‌ها دست به انتخاب بهترین این شرکت‌ها بزنید.

خرید عمده CO2 از چین

CO2ها را به صورت عمده از کشور چین خریداری کنید. خرید عمده به معنای این است که بتوانید مقدار زیادی CO2 از شرکت فروشنده در چین با قیمتی بسیار پایین از چین خریداری کنید. این نوع خرید باعث می‌شود بتوانید در هزینه‌های واردات CO2 صرفه‌جویی کنید و ازطرفی سود بیشتری از آن کسب کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید CO2 از چین

با برآورده شدن این شرایط، نوبت به اجرایی کردن مرحله اول واردات CO2 از چین می‌رسد. برای اینکه بتوانید این عملیات را انجام دهید باید یک درخواست رسمی خرید تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. این درخواست خرید را پروفرما می‌نامند و باید شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید، مقدار CO2 درخواستی و البته تعیین روش پرداخت هزینه خرید این عنصر باشد.

خرید CO2 از چین
خرید CO2 از چین

ترخیص CO2

بعداز تهیه پروفرما باید آن را برای شرکت فروشنده CO2 در چین ارسال کنید و چیزی حدود ۱ هفته تا  ماه صبر کنید تا درخواست شما پاسخ داده شود. اگر با درخواست خرید شما موافقت شود آنگاه CO2 خریداری شده توسط شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود تا بتوانید آنها را ترخیص و به ایران ارسال کنید. برای ترخیص باید کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه را به اداره گمرک چین تحویل دهید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

وارد کننده CO2

انجام مراحل واردات CO2 از چین باید توسط افرادی متخصص و با تجربه انجام شود. این افراد متخصص را تنها می‌توانید با کمک شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار بگیرید. این افراد متخصص را فورواردر هم می‌نامند. وظیفه آنان این است که مراحل واردات CO2 را به جای شما انجام داده و دیگر نیازی نباشد شما که تجربه این کار را ندارید به چین رفته و خودتان درگیر انجام عملیات واردات شوید.

حمل و نقل CO2 از چین

ترخیص CO2های خریداری شده از گمرک چین با صدور برگه ترخیص از گمرک این کشور پایان می‌یابد و بعد از آن نوبت به ارسال این محصول به ایران می‌رسد. ارسال CO2ها آخرین مرحله واردات CO2 از چین به ایران بوده و توسط شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که کارگو نام دارند انجام می‌شود. شرکت‌های کارگو از راه دریایی، زمینی یا هوایی اقدام به ارسال CO2ها می‌کنند.

حمل و نقل CO2 از چین
حمل و نقل CO2 از چین

سود واردات CO2 چقدر است

گاز صنعتی CO2 همانطور که دیدیم در بخش‌های زیادی از صنعت کشور کاربرد دارد. همین موضوع باعث شده که بازرگانان از سود فراوانی که در واردات CO2 از چین به ایران وجود دارد مطلع بوده و اقدام به انجام آن کنند. شما نیز اگر قصد دارید از این سود فراوان بهره بگیرید تنها کافی است که نکات گفته شده در این مقاله را به‌خوبی بکار ببرید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

واردات CO2 از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت‌های بازرگانی که می‌توانند فورواردرها دراختیار شما قرار دهند تا مراحل واردات CO2 از چین را پشت سر بگذارید زیاد هستند، اما تنها تعداد معدودی شرکت بازرگانی وجود دارد که می‌تواند بهترین فورواردرها را برای انجام این عملیات در اختیار شما بگذارد. یکی از این شرکت‌ها علی والا نام دارد و در کار خود بهترین است. تنها کافی است که کارهای واردات خود را له این شرکت بسپارید.

حرف آخر

آیا واردات CO2 از چین یک واردات مناسب برای همه بازرگانان است؟ بله. این واردات به‌خاطر کاربردهای وسیعی که دارد و بواسطه همین کاربردها سود فراوانی که برای وارد کننده فراهم می‌کند، یکی از مناسب‌ترین انواع واردات محصولات شیمیایی از چین به ایران محسوب می‌شود. دراین مقاله سعی کردیم توضیح دهیم که در چه صورتی می‌توانید مراحل این واردات را به روش درست انجام دهید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید باشد و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید.

سوالات متداول درباره واردات co2

 • برای واردات CO2 از چین به ایران چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

این مراحل به طور کلی عبارتند از خرید، ترخیص و ارسال CO2 از چین به ایران که البته هرکدام نکات خاص خود را دارد.

 • مدارک لازم برای ترخیص CO2 از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید CO2 از چین که باید همراه با برگه درخواست ترخیص تکمیل شده به اداره گمرک چین تحویل داده شوند.

 • آیا واردات CO2 از چین به ایران در صنعت فلزات کاربرد دارد؟

بله. CO2 در فرآیندهای متعددی مانند جوشکاری، برش و برجسته‌سازی فلزات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این فرآیندها برای تولید و تشکیل قطعات فلزی در صنایع خودروسازی، ساختمانی و صنایع فلزی استفاده می‌شوند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

225 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.