واردات اسپیکر از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

واردات اسپیکر از چین از جمله پرسودترین انواع واردات وسایل الکتریکی به ایران است. اسپیکر دستگاهی است که به ما امکان شنیدن صدایی که از وسایل الکترونیکی بیرون می‌آید را می‌دهد. پس تقریبا درهمه وسایلی که هر روزه از آن استفاده می‌کنیم، به کار رفته است و قطعه‌ای بسیار مهم محسوب می‌شود. اگر شما هم قصد دارید واردات این وسیله مهم را خوب بشناسید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

واردات اسپیکر

واردات اسپیکر از چین شامل چند مرحله اساسی است که باید حتما طی شوند. این مراحل عبارتند از خرید اسپیکر از چین، ترخیص اسپیکرهای خریداری شده از گمرک این کشور و البته ارسال آنها از کشور چین به ایران. هرکدام از این مراحل دارای نکاتی فنی است که درادامه به تک‌تک آنها خواهیم پرداخت.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات اسپیکر از چین:

 • اسپیکر چیست
 • واردات اسپیکر
 • خرید اسپیکر
 • خرید عمده اسپیکر
 • خرید اسپیکر از چین
 • ترخیص اسپیکر
 • حمل و نقل اسپیکر
 • سود واردات اسپیکر
 • واردات اسپیکر از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

اسپیکر چیست

برای اینکه بهتر بدانیم واردات اسپیکر از چین چگونه انجام می‌شود و چه سودی دارد لازم است در ابتدا خود اسپیکر را بشناسیم. همان‌طور که در مقدمه اشاره کردیم، اسپیکر وسیله‌ای است که ما به وسیله آن می‌توانیم صدایی که از وسایل الکترونیکی تولید می‌شود را بشنویم. طرزکار آن بسیار جالب است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

صداهایی که ما از یک ضبط صوت یا تلفن همراه خود می‌شنویم، در واقع صداهایی است که از تبدیل پالس‌های الکتریکی تولید شده در این وسایل به امواج صوتی هوا ایجاد می‌شوند. وقتی یک پالس الکتریکی وارد اسپیکر می‌شود، به سمت یک سیم‌پیچ مغناطیسی هداست شده و این سیم پیچ با عبور جریان یک میدان مغناطیسی متناسب باشدت جریان عبوری تولید می‌کند.

اسپیکر چیست
اسپیکر چیست

میدان مغناطیسی متناسب باشدت جریان باعث ایجاد دافعه میان آهنرباهای دائمی که در بلندگو قرار دارد شده و این تغییر حرکت مکانیکی باعث ایجاد تولید امواج صوتی می‌شود. امواج صوتی ایجاد شده ترجمه پالس‌های الکتریکی ابجاد شده در دستگاه ضبط‌صوت یا تلفن همراه به امواج مکانیکی است. گوش ما قادر است این امواج را بشنود. در نتیجه ما با اسپیکر توانسته‌ایم پالس‌های الکتریکی را به امواج صوتی تبدیل کنیم.

برای حمل از چین به ایران کلیک کنید.

واردات اسپیکر

حال که دریافتیم اسپیکر چیست و چه کاربردی دارد، لازم است که مراحل واردات اسپیکر از چین را هم بررسی کنیم. برای واردات این وسیله ازچین به ایران لازم است که یه مرحله اساسی پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل عبارتنداز: خرید اسپیکرها از چین، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و ارسال آنها از این کشور به ایران.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

هرکدام از این مراحل خودشان دارای مراحل دیگری است که باید بررسی شود. مثلا در قسمت خرید کالاها ما با چند عملیات گوناگون روبرو هستیم که درادامه آنها را ابتدا بررسی کرده و سپس به‌سراغ مراحل دیگر یعنی ترخیص و ارسال اسپیکرها ازچین به ایران می‌رویم.

خرید اسپیکر

اولین مرحله وادرات اسپیکر از چین عبارت است از خرید این وسیله از چین. برای خرید اسپیکر لازم است که درابتدا یک شرکت فروشنده اسپیکر معتبر در کشورچین پیدا کنید و سپس برای آنها یک نامه درخواست رسمی به‌نام پروفرما ارسال کنید. پروفرما نامه‌ای است که شامل قیمت خرید، تعداد اسپیکر و البته نحوه پرداخت هزینه خرید ای وسایل است.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

شرکت چینی بعد از دریافت این نامه اقدام به تهیه اسپیکرها کرده و اگر مشکلی نداشته باشند آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال قانونی به ایران آماده شوند. خود مرحله خرید همانطور که گفتیم شامل چند نکته و مرحله اساسی است که درادامه بررسی می‌کنیم.

خرید عمده اسپیکر

اول از همه در مرحله خرید اسپیکرها که به نوعی مهم‌ترین مرحله واردات اسپیکر از چین نیز محسوب می‌شود، شما باید اسپیکرها را به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده چه بخواهید جنسی را از خارج وارد ایران کنید چه بخواهید برای کسب‌وکار خود در ایران کالا تامین کنید، توصیه می‌شود.

برای آشنایی با پرسودترین کالا برای واردات کلیک کنید.

چرا که این نوع خرید به شما امکان خریداری تعداد زیادی از کالاهای موردنیازتان با قیمت کم را داده و همین موضوع باعث می‌شود که بتوانید سود مناسبی از واردات این محصول کسب کنید. در قسمت سود واردات اسپیکر بیشتر راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد.

خرید اسپیکر از چین

پس اگر بخواهیم به یک جمع‌بندی راجع‌به مرحله اول واردات اسپیکر از چین برسیم باید بگوییم که خرید اسپیکرها، شاید مهم‌ترین مرحله انجام این عملیات باشد. زیرا اولا در این مرحله کیفیت واردات اسپیکرهای شما مشخص می‌شود. درثانی تعیین می‌شود که آیا واردات شما سودآور خواهد بود یا نه. اگر قصد دارید که هردو این موضوعات بیان شده تحقق یابند، یعنی اسپیکرهای بامکیفیت و البته سودآوری وارد ایران کنید، باید حتما مرحله خرید آنها را به‌خوبی انجام دهید.

برای خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید اسپیکر از چین
خرید اسپیکر از چین

یکی از بهترین پیشنهادات نیز برای اینکه این مرحله به خوبی انجام شود، فراهم کردن یک چک‌لیست از مراحل خرید و البته سپردن کارها به یک شرکت بازرگانی با تجربه باشد. درپایان مقاله یکی از بهترین این شرکت‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

ترخیص اسپیکر

مرحله دوم واردات اسپیکر از چین عبارت است از ترخیص این اجناس از گمرک کشور چین. همانطور که توضیح دادیم، بعداز اینکه شرکت چینی از باکیفیت بودن اسپیکرها مطمئن شد آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال به ‌ایران آماده شوند. شما برای اینکه بتوانید اسپیکرها را ازگمرک چین تحویل بگیرید یا به اصطلاح ترخیص کنید، لازم است که یک‌سری مدارک تحویل اداره گمرک چین داده و فرم درخواست ترخیص اسپیکرها را هم تکمیل کنید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

این بازرسان گمرک بعد از بررسی اسپیکرهای خریداری شده توسط شما و البته بررسی مدارک و فرم درخواست ترخیصی که داده‌اید، اقدام به تعیین حق گمرک و صدور برگه ترخیص می‌کنند. در این مرحله شما با پرداخت حق گمرکی خواهید توانست اسپیکرها را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

حمل و نقل اسپیکر

مرحله آخر واردات اسپیکر از چین عبارت است از ارسال این وسایل از کشور چین به ایران. دراین مرحله شما می‌توانید ازسه طریق اقدام کنید. یا می‌توانید اسپیکرها را ازراه زمینی و با قطار باری ارسال کنید که گمرک زمینی نام دارد. یا اینکه آنها را با کشتی باری و ازراه دریا ارسال کنید که گمرک دریایی نام داشته و آخرین گزینه هم اینکه آنها را ازراه هوایی و با هوپیمای باری ارسال کنید که گمرک هوایی نام دارد.

حمل و نقل اسپیکر
حمل و نقل اسپیکر

انتخاب هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب ویژه خود را دارد، اما بررسی‌ها نشان داده که اکثر بازرگانان و تجار ایرانی کارگو دریایی را برای ارسال اسپیکر از چین به ایران انتخاب می‌کنند. کارگو دریایی هم امن است و هم ارزان‌ترین کارگو برای ارسال جنس از چین به ایران است.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

سود واردات اسپیکر

اینکه آیا واردات اسپیکر از چین به ایران سودآور است یا نه کاملا بستگی دارد با اینکه روش خرید خود را چه انتخاب کرده باشید. اگر شما به‌روش عمده اسپیکرها را خریداری کنید، آنگاه به‌خاطر اختلاف قیمتی که این اجناس در بازار چین و ایران دارند، سود مناسبی کسب خواهید کرد.

در خرید عمده همانطور که اشاره کردیم، شما تعداد زیادی از اسپیکرها را با قیمت اندکی از بازار چین خریداری کرده و با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش خواهید رسانید. منظور از اختلاف قیمت، همین تفاوت میان قیمت خرید اسپیکر از بازار چین و فروش آن در بازار ایران است که البته تضمین کننده سود شما نیز هست.

واردات اسپیکر از چین با شرکت علی والا

در مرحله خرید اسپیکرها توضیح دادیم که اگر قصد دارید این مرحله که مهم‌ترین مرحله واردات اسپیکر از چین است به‌خوبی پیش برود حتما انجام کارها را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. شرکتی که قول دادیم برای انجام اینکار معرفی خواهیم کرد، شرکت بازرگانی علی والا است.

این شرکت به خاطر داشتن تجربه بالا در امر واردات اسپیکر از چین و انجام مراحل خرید، ترخیص و ارسال این اجناس از کشور چین به ایران دارد می‌تواند به سادگی از عهده انجام کارهای واردات اسپیکر شما برآمده و سودی مناسب برای شما به ارمغان آورد.

واردات اسپیکر از چین با شرکت علی والا
واردات اسپیکر از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

اسپیکر  قطعه‌ای که است که در اکثر وسایل الکترونیکی مورد استفاده ما در زندگی هرروزه‌مان بکار رفته و به همین دلیل نقش مهمی در زندگی امروزی بشر ایفا می‌کند. نتیجه اینکه واردات اسپیکر از چین دارای متقاضی زیادی است و دقیقا به همین خاطر مراحل انجام آن را در این مقاله توضیح دادیم.

مراحل انجام این عملیات عبارتند از خرید اسپیکر از چین، ترخیص اسپیکرهای خریداری شده از گمرک چین و ارسال انها از کشور چین به ایران. همانطور که در طول مقاله دیدیم، هرکدام از این مراحل دارای نکات ریزی بوده که باید به آنها دقت شود.

سوالات متداول درباره واردات اسپیکر

برای واردات اسپیکر از چین چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل اصلی واردات اسپیکر از کشور چین عبارت است از: خرید این وسایل از کشور چین، ترخیص آنها از گمرک کشور چین و البته ارسال آنها از کشور چین به ایران.

پرسودترین نوع خرید اسپیکر کدام است؟

اگر قصد دارید که از خرید اسپیکر سود فراوانی کسب کنید حتما باید آنها را به صورت عمده خریداری کنید.

بهترین ورش برای ارسال اسپیکر از چین به ایران کدام است؟

بهترین روش که هم امن است و هم قیمت کمتری دارد، روش کارگو دریایی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.