واردات بدلیجات از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

برای آنکه که بتوانید در عرصه واردات بدلیجات موفق عمل کنید می‌بایست بدانید که چه کالایی و با چه کیفیتی مد نظر شماست. به‌علاوه نرخ بدلیجات یکی دیگر از فاکتورهای اساسی در این زمینه است که اکثر فعالان اقتصادی توقع دارند، بوسیله واردات بدلیجات از چین بهترین نرخ درآمد نصیب آن‌ها شود.

واردات بدلیجات از چین

عمدتا واردات بدلیجات از چین و شهر گوانجو انجام می‌گیرد، درصورتیکه داد و ستد بدلیجات در ایران، پیشینه‌ی چندین هزار ساله دارد، ولیکن هم اکنون این کشور ماست که برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود باید از ظرفیت‌های تولیدی چین استفاده نماید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

هر چند بسیاری از بدلیجات دست ساز در کشورمان تولید می‌شود، اما در حقیقت این تولید احتیاج کشور را به جهت خرید این کالاها تامین نمی‌کند. به همین خاطر نیاز است که برای تامین بدلیجات مورد نیاز خود به واردات بدلیجات از چین بپردازیم.

فهرست مطالب واردات بدلیجات از چین:

 • خرید بدلیجات از چین
 • خرید عمده بدلیجات از چین
 • واردکننده بدلیجات از چین
 • حمل‌ونقل بدلیجات از چین
 • ترخیص بدلیجات از چین
 • سود واردات بدلیجات از چین
 • واردات زیورآلات از چین با علی والا
 • سوالات متداول

خرید بدلیجات از چین

شهرهای بسیاری برای خرید بدلیجات از چین وجود دارد، به عبارتی می‌توان گفت واردات این محصول تنها به یک شهر اختصاص نیافته است. چین یک منطقه آسیایی با جمعیت بالاست که به جهت آسایش و راحتی مردمان خود، نیازمند کارآفرینان موفق و بزرگ است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

خرید بدلیجات از چین
خرید بدلیجات از چین

انواع بدلیجات‌های که توسط کارآفرینان چینی تولید می‌گردد؛ به حدی مشابه نمونه‌های اصلی هستند که اگر در این زمینه متخصص نباشید ممکن است آنها را باهم اشتباه بگیرید. پایتخت چین شهر پکن و شهر شانگهای به عنوان یکی از بزرگترین شهر این کشور، اکثر میزان تولید بدلیجات را به نام خود کرده است؛ زیرا راز فروش موفق را دریافته‌اند و به خوبی می‌دانند در چه صورتی و چگونه می‌توان به درآمدزایی بسیار رسید. در ادامه به خرید انواع بدلیجات واردات از چین پرداخته‌ایم:

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات گردنبند از چین

گردنبندها از آن گروه زیورآلاتی هستند که مورد استفاده خانم‌ها و نیز آقایان قرار می‌گیرند. در سالهای گذشته اغلب آقایان از زنجیرهای ساده به‌عنوان زیورآلات استفاده می‌کنند. یکی از انواع گردنبندهایی که اخیرا مورد استقبال اکثر خانم‌ها و به خصوص دختران نوجوان قرار گرفته، انواع گردنبندهای چوکر است. چوکرها جنس‌های متفاوتی دارند و غالبا از چرم، پارچه و الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند. چنانچه از فرصت استفاده کنید، می‌توانید سود بسیار خوبی از فروش گردنبندهای چوکر به دست آورید.

واردات انگشتر از چین

اغلب اشخاص از انگشترها برای زینت بخشیدن به دستان خود استفاده می‌کنند. تقاضای بسیار این کالا سبب شده که انواع متنوعی از آن ساخته شود و در مراکز خرید مختلفی به فروش برسد.

یکی از با اهیمت‌ترین اصولی که در زمان واردات انگشتر از چین و دبی باید مدنظر قرار دهید. درحقیقت میزان احتیاج کشوری است که قصد دارید این بدلیجات را به آن وارد کنید. دومین اصلی که باید در این زمینه به آن توجه بسیار زیادی داشته باشید، تفاوت در طراحی محصولات مد نظر است. این‌طور مطمئن می‌شوید که مراجعه‌کنندگان شما با هر علایقی می‌توانند از شما خرید کنند.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

اما سومین اصلی که بسیار اهمیت دارد، در واقع آبکاری زیورآلات مربوطه است که باعث افزایش بیشتر گردنبند، دستبند، گوشواره و در مجموع بدلیجات وارداتی می‌شود. از این رو در بازار بدلیجات وارداتی دقت داشتن به کیفیت، ارائه محصولاتی با تنوع بسیار در حجم زیاد و نیز آبکاری مربوطه، با اهیمت‌ترین اصول هستند و توصیه می‌کنیم چنانچه قصد دارید فعالیت خود را در این عرصه آغاز کنید، حتما این اصول را مد نظر قرار دهید.

واردات دستبند از چین

انواع دستبند با جنس‌های متفاوت و با طراحی های متنوع تولید می‌شوند. در صورتی که قصد واردات دستبند از کشور چین را دارید بسیار با اهمیت است که مدل‌های به روز و جدید این محصول را همواره مد نظر داشته باشید. به عنوان مثال در سال‌های اخیر دستبندهایی از جنس مهره بسیار محبوب واقع شده بودند و به طور تقریبی فروش عالیی داشتند، ولیکن امروزه دستبندهای مهره‌ای متقاضی چندانی ندارد.

واردات گوشواره از چین

تنوع این کالا بسیار زیاد است و با نرخ‌هایی کاملا متفاوت تولید می‌شوند. غالبا از گوشواره‌ها برای زینت دادن گوش استفاده می‌شود. بازار فروش انواع گوشواره اصل و بدل همیشه داغ بوده است. برخی از گوشواره‌ها به گونه‌ای طراحی و تولید شده‌اند که نیاز به سوراخ کردن گوش ندارند و مانند یک کلیپس کوچک به انتهای گوش آویزان می‌شوند. لازم به ذکر است که امروزه گوشواره‌های ایرکاف و بخیه حرف اول را در بازار گوشواره‌های بدلی و اصل میزنند.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید عمده بدلیجات از چین

همانطور که پیشتر اشاره کردیم، واردات زیورآلات از چین به این خاطر صورت می‌گیرد که نیازهای کشورمان برطرف را کند. علت دیگر واردات زیورآلات از چین، گوناگونی بسیاری است که کالاها در این کشور دارند. تفاوت‌های بسیاری که در طراحی‌ها وجود دارد سبب شده توجه مصرف کنندگان بیشماری را به آنها جلب شود. علت سوم واردات، آبکاری محصولات است.

آبکاری انجام شده بر روی محصولات، موجب افزایش واردات این محصول به ایران شده است. پس می‌توان نتیجه گرفت که به دلیل کیفیت محصولات، آبکاری و تنوع بالا در تولید است که باعث جذب مصرف‌کنندگان به این وسیله و افزایش واردات بدلیجات از چین شده است.

پیشرفت در بازار صادراتی جهان و به دست گرفتن آن، مهم‌ترین مسئله‌ای است که در صنعت بدلیجات کشور چین هدف قرار گرفته است. این کشور با سرمایه‌گذاری بسیاری که در این سالهای اخیر انجام داده، موجب شده تا بازار جهانی بدلیجات را در دست گرفته و از دیگر رقبای خود پیشی بگیرد.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

در صورتی که چین در صنعت بدلیجات حرف اول را در جهان می‌زند، کشورهایی همچون ایتالیا هستند که نقره و بدلیجات تولید می‌کنند؛ اما به دلیل محبوبیت چین در این بازار در جایگاه‌های بعدی قرار گرفته‌اند.

قسمت دیگر واردات بدلیجات از چین، کیفیت بدلیجات و زیورآلاتی است که برخوردار هستند. طول عمر بالای زیورآلات چینی سبب شده تا بتوانند جواهرات گرانبهای اروپایی را به شکل بدلیجات در بیاورند و با کیفتی بسیار خوب و عالی به مصرف‌کنندگان ارائه دهند. همین موضوع باعث می‌شود تا دریابیم که کشور چین با همان طرح قدیمی که در طراحی محصولات خود از آن استفاده می‌کند، تا این بازار و جهان مدرنیته امروزی حفظ شود.

خرید عمده بدلیجات از چین
خرید عمده بدلیجات از چین

واردکننده بدلیجات از چین

واردات زیورآلات از چین و دبی دارای قواعدی است که رعایت نکردن آن‌ها خسارات بسیاری به شما وارد خواهد کرد. در نظر داشتن آن قواعد و اجرای آن‌ها به بهترین شکل بسیار اهمیت دارد. تنها نیاز است یکی از قواعد را از خاطر ببرید یا بدتر از آن، یکی از قواعد را اشتباهی اجرا کنید تا فرایند واردات کالای شما به مشکل بخورد و مجبور شوید هزینه‌های مازادی را بپردازید.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

در برخی مواقع ممکن است با پرداخت همین میزان هزینه‌های مازادی را که به‌ علت نداشتن تجربه برای شما پیش می‌آیند، واردات بدلیجات که بسیار سودآور است نه فقط برای شما سودی به دنبال نداشته باشد، بلکه موجب ضرر هم شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که در این عرصه از مشاوران و کارشناسان با تجربه و کاردان کمک بگیرید تا دلهره‌های شما برطرف شود و با خیالی آسوده به واردات بدلیجات از چین بپردازید.

حمل و نقل بدلیجات از چین

زیورآلات با جنس‌های متنوعی ساخته می‌شوند که این اجناس به طور مستقیم بر روی نرخ آن‌ها تاثیر خواهد گذاشت. مبرهن است که واردات زیورآلات ساخته شده با فلزات گرانبها نظیر طلا و نقره سرمایه بسیار بالایی را می‌طلبد.

در صورتی که قصد واردات با سرمایه کمتری را دارید، بدلیجات ساخته شده با استیل و رادیوم می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. زیورآلات بدلی چینی در کنار گوناگونی بسیار بالا، قیمت مناسبی هم دارند. با واردات انواع زیورآلات از چین می‌توانید در کوتاهترین زمان ممکن سود عالی کسب کنید و کسب و کارتان را ارتقا دهید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

یکی از ویژگی‌های این کالا که می‌تواند در کاهش هزینه حمل‌ونقل بسیار موثر باشد. حجم و وزن کم این کالا است. با توجه به اینکه هزینه حمل‌ونقل کالاها مطابق با وزن و حجم کالا در نظر گرفته می‌شود حجم و وزن پایین یک کالا به کاهش هزینه‌های حمل‌ونقل می انجامد؛ بنابراین می‌توان گفت که حجم و وزن پایین این کالا می‌تواند از مزیت‌‌های این کالا باشد که هزینه‌های حمل‌ونقل آن را کاهش می‌دهد.

حمل و نقل بدلیجات از چین
حمل و نقل بدلیجات از چین

ترخیص بدلیجات از چین

یکی دیگر از چالش‌هایی که بر سر راه واردکنندگان زیورآلات وجود دارد، ترخیص کالا از گمرک است. همانطور که می‌دانید هزینه‌های گمرکی واردات کالا، یکی از مهمترین هزینه‌ها در امر واردات کالا به حساب می‌آید که می‌تواند در تعیین قیمت نهایی کالا نقش بسزا و چشمگیری داشته باشد؛

بنابراین با توجه به آنچه گفته شد اگر هزینه‌های ترخیص کالا از گمرک کاهش داشته باشد سود افزایش می‌یابد. اما گاهی بازرگانان به دلیل ناآگاهی و عدم تجربه به نحوی در ترخیص کالا عمل می‌کنند که هزینه‌های گمرکی بسیار بیشتر از حد انتظار افزایش می‌یابد.

در این صورت قیمت تمام شده کالای وارداتی به حدی افزایش می‌یابد که دیگر یارای رقابت با قیمت زیورآلات تولید داخل را ندارد؛ بنابراین واردات با شکست مواجه می‌شود و بازرگان زیان می‌بیند. به جز هزینه گمرکی کالا که ممکن است با عملکرد نادرست بازرگان افزایش یابد، اخذ مجوز‌های لازم جهت ترخیص کالا نیز چالش دیگری در حوزه ترخیص کالا است.

برای حل تمام  این چالش در حوزه ترخیص کالا می‌توان کار ترخیص زیورآلات وارداتی از چین را به شرکت‌های بازرگانی معتبر سپرد. این شرکت‌ها ترخیص کاران متبحر و با تجربه‌ای در اختیار دارند که می‌توانند با کمترین هزینه و بیشترین سرعت مجوزهای لازم جهت ترخیص کالا را دریافت کرده و کالای وارداتی بازرگانان را از گمرک ترخیص کنند.

سود واردات بدلیجات از چین

کمترین سرمایه برای واردات زیورآلات از چین به طور دقیق امکان‌پذیر نیست، اما با توجه به نکات گفته شده با میزان به طور تقریبی ۱۰ هزار یوان امکان خرید و واردات محصول با سود معقول وجود دارد. این وجه کمترین میزان مشخص شده برای محصولات متداول است، اما برخی از محصولات که خاص هستند و مصارف به خصوصی دارند از این محدوده جدا است و می‌توان با واردات آن‌ها با هزینه کمتر بیشترین سود را به دست آورد.

مخارج وارداتی از کشور چین قسمت‌های مختلفی دارد. در صورتیکه به توانید با اشخاص ماهر در این کار مشاوره بگیرید، می‌توانید مخارج را تا حد زیادی کاهش دهید تا سود بیشتری را تصاحب کنید. اکنون قصد داریم این مخارج را برایتان بگوییم.

 • نرخ محصول در کشور چین
 • بازرسی محصول در چین
 • هزینه‌های گمرکی
 • حمل ونقل و انبارداری محصول
 • ترخیص محصول از گمرک
 • ثبت سفارش

شما می‌توانید با انتخاب درست محصولات در پرداخت این هزینه‌ها تخفیف بگیرید. به گونه‌ای که محصولاتی که در لیست تخفیف قرار دارند را بیابید و با انتخاب آن‌ها مقداری از این مخارج را کاهش دهید.

سود واردات بدلیجات از چین
سود واردات بدلیجات از چین

به طور تقریبی همه تجاری که محموله خود را به کشور وارد می‌کنند، لازم است یک روند مشخص را برای ترخیص کالاهای خود از گمرک  کشور پشت سر بگذارند. این فرایند عبارتند از پرداخت تمام مخارج گمرکی از جمله سود بازرگانی، هزینه سیف یا CIF، دیگر هزینه‌های مرتبط با انبارداری، مخارج تخلیه بار، هزینه مخارج مازاد نیم درصد و نیز با ارزش افزوده ۹ درصد که هر یک دارای نرخ مشخص شده از سوی اداره گمرک کشور هستند.

پس از اینکه ثبت سفارش بازرگانی را تکمیل کردید، لازم است برای پرداخت این مخارج به وب‌سایت الکترونیکی مراجعه کرده و تمام اسناد و پرینت‌های مربوطه را تهیه کنید. سپس، تمام اسناد را به ماموران گمرک تحویل و مجوزهای مورد نیاز را دریافت کنید.

واردات زیورآلات از چین با علی والا

جهت واردات بدلیجات از چین توصیه می‌کنیم از شرکت وارداتی و بازرگانی کمک بگیرید تا اطمینان پیدا کنید که مسئله‌ای پیش نخواهد آمد و همه کارا به خوبی به پایان می‌رسد. از جمله نکاتی که می‌بایست در زمان انتخاب یک مجموعه وارداتی مد نظر داشته باشید، معتبر بودن آن مجموعه و متخصص بودن کارکنان آن است. به هیچ وجه در انتخاب خود عجله نکنید، ابتدا به خوبی فکر کنید و مجموعه مورد نظر را مورد ارزیابی قرار دهید.

یکی از مجموعه‌هایی که در عرصه واردات بدلیجات فعالیت می‌کند و به عنوان یکی از بهترین‌ها شناخته می‌شود، شرکت وارداتی و بازرگانی علی والا است. این شرکت در عرصه واردات تجربه بسیاری داشته و کارکنان آموزش‌دیده آن قادر هستند کار شما را به بهترین صورت ممکن به پایان برسانند. همچنین علی والا به مراجعه‌کنندگان خود یک چک تضمینی می‌دهد و به این صورت خیال آن‌ها را در طی انجام فرایند واردات آسان می‌کند.

از این سو با خیالی آسوده به این شرکت مراجعه کرده و در عرصه واردات بدلیجات از چین همکاری خود را با آن‌ها آغاز کنید. خدمات این شرکت نظیر واردات محصول از راه پست، واردات محصول از چین، حمل و نقل خرده بار، انبارداری در کشور چین می‌شود.

سوالات متداول درباره واردات بدلیجات از چین

 • آیا واردات زیورآلات از چین سودآور است؟

بله، زیورآلات در چین به صورت عمده تولید و به فروش می‌رسند.

 • چرا باید زیورآلات وارد کنیم؟

میزان بدلیجات تولید داخل پاسخگوی نیاز جامعه نیست و به همین دلیل نیاز به واردات داریم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

285 تعداد بازدید

دیدگاه ها

۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.