واردات ترانزیستور موبایل از چین

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

ترانزیستور به طور کلی و البته ترانزیستور موبایل جزو قطعات بسیار مهم الکترونیکی‌ای است که در دستگاه‌های مختلف الکترونیکی و البته موبایل‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قطعه نتیجه انفجار علم و تکنولوژی در قرن بیستم بوده و نشان‌دهنده نهایت فهم ما از ساختار ماده و توانایی کنترل ویژگی‌های اتم برای استفاده از آن در زندگی روزمره‌مان است.به‌همین‌خاطر دراین مقاله قصد داریم واردات ترانزیستور موبایل از چین را به طور کامل بررسی کنیم و مشخص کنیم که اولا چرا واردات این محصول بسیار مهم است و درثانی آیا این واردات سودآور است؟

واردات ترانزیستور موبایل

به همین خاطر درابتدا توضیحی کلی راجع‌به خود ترانزیستور موبایل ارائه می‌دهیم، سپس به مراحل کلی واردات ترانزیستور موبایل از چین می‌پردازیم که شامل خرید این قطعه از چین، ترخیص ترانزیستورهای خریداری شده از گمرک این کشور و درنهایت ارسال آنها از کشور چین به ایران است. درپایان مقاله نیز به این می‌پردازیم که سود واردات این قطعات چگونه مشخص می‌شود. پس اگر شما هم قصد دارید این قطعات را وارد کشور کرده و از آنها سود ببرید، تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا همه نکات آن را بررسی کنیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات ترانزیستور موبایل از چین:

 • ترانزیستور موبایل چیست
 • کاربردهای ترانزیستور موبایل
 • واردات ترانزیستور موبایل
 • خرید ترانزیستور موبایل
 • خرید عمده ترانزیستور موبایل
 • خرید ترانزیستور موبایل از چین
 • ترخیص ترانزیستور موبایل
 • حمل و نقل ترانزیستور موبایل
 • وارد کننده ترانزیستور موبایل
 • سود واردات ترانزیستور موبایل
 • واردات ترانزیستور موبایل از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

ترانزیستور موبایل چیست

قبل از اینکه مراحل واردات ترانزیستور موبایل از چین را بررسی کنیم لازم است که آن را به خوبی بشناسیم. ترانزیستور موبایل یا MOSFET که مخفف عبارت (Metal-Oxide-Semiconductor Field-Effect Transistor) است یک نوع ترانزیستور است که در بسیاری از دستگاه های الکترونیکی، به ویژه در مدارات الکترونیکی دیجیتال و آنالوگ مورد استفاده قرار می گیرد. MOSFET شامل یک ساختار پلاریتی نسبتاً پایین است که امکان کنترل جریان را فراهم می کند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترانزیستور موبایل چیست
ترانزیستور موبایل چیست

انواع ترانزیستورهای MOSFET شامل موارد زیر است:

 • N-Channel MOSFET: در این نوع، منبع و دریچه به سر دیگر ترانزیستور متصل هستند و کنترل جریان توسط ولتاژ منفی بر روی دریچه انجام می شود.
 • P-Channel MOSFET: در این نوع، منبع و دریچه به سر دیگر ترانزیستور متصل هستند، اما کنترل جریان توسط ولتاژ مثبت بر روی دریچه انجام می شود.
 • Complementary MOSFET (CMOS): در این نوع، هر دو نوع N و P MOSFET به صورت همزمان در یک مدار استفاده می شوند و برای مصرف انرژی کمتر و عمر باتری بیشتر در دستگاه های موبایل استفاده می شوند.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

کاربردهای ترانزیستور موبایل

ترانزیستورهای MOSFET در دستگاه‌های موبایل در مدارات دیجیتال و آنالوگ به کار می روند. این ترانزیستورها در تقویت سیگنال و سوئیچینگ جریان استفاده می شوند و به عنوان قطعات کلیدی در تلفن‌های هوشمند، تبلت‎‌ها، لپ تاپ‌ها، دستگاه‌های پخش موزیک و دستگاه‌های الکترونیکی دیگر به کار می روند.

همچنین، MOSFET ها به عنوان قطعات حفاظتی در برابر ولتاژ بالا و جریان های ناپایدار به کار می‌روند. نتیجه اینکه درست مطابق چیری که درمقدمه گفتیم، این قطعه جزو مهم‌ترین قطعات الکترونیکی بکار رفته در موبایل محسوب می‌شود و درنتیجه واردات ترانزیستور موبایل از چین بسیار مهم و البته سودآور است.

واردات ترانزیستور موبایل

برای اینکه بتوان ترانزیستور موبایل را از چین به ایران وارد کرد لازم است که تک‌تک مراحل انجام عملیات واردات ترانزیستور موبایل از چین را که شامل خرید این قطعه از کشور چین، ترخیص قطعات خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران است را به روش درستش پیش برد. در ادامه توضیح خواهیم داد که منظورمان از روش درست انجام مراحل چیست و چگونه باید آنها را انجام داد تا سود واردات این قطعات به ایران بیشینه گردد.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید ترانزیستور موبایل

اولین مرحله واردات ترانزیستور موبایل از چین عبارتست از خرید این قطعات از کشور چین. برای اینکه این مرحله به‌درستی پیگیری شود، لازم است که ۳ نکته را مدنظر داشته باشید. نکته اول این است که در ابتدای کار باید حواستان باشد که حتما ترانزیستورهای موبایل موردنیاز خود را از یک شرکت معتبر چینی که محصولاتی باکیفیت تولید می‌کند تهیه کنید.

امروزه اکثر مردم به این نتیجه رسیده‌اند که حتما قطعات الکترونیکی باکیفیت خریداری کنند. چراکه این قطعات بسیار حساس هستند و اگر کیفیت لازم را نداشته باشند آنگاه سریع خراب شده و شما با خرید آنها عملا پول خود را دور ریخته‌اید. پس حتما از شرکت‌های معتبر ترانزیستورهای موبایل را خریده و به ایران وارد کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید عمده ترانزیستور موبایل

نکته دومی که باید در مرحله خرید واردات ترانزیستور موبایل از چین به ایران به آن توجه داشته باشید این است که حتما این قطعات را بصورت عمده خریداری کنید. درخرید عمده شما قادر خواهید بود تعداد زیادی از این قطعات را به صورت یکجا با قیمتی بسیار پایین از شرکت چینی خریداری کرده و دربازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش برسانید.

خرید عمده ترانزیستور موبایل
خرید عمده ترانزیستور موبایل

این نوع خرید برای راه‌اندازی هر کسب‌وکاری که مربوط به فروش قطعات موبایل باشد توصیه می‌شود چراکه منطقی نیست برای خرید ۱۰۰ عدد ترانزیستور موبایل به چین سفر کنید. پس حتما خرید عمده ترانزیستورهای موبایل را دراین مرحله مدنظر داشته باشید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید ترانزیستور موبایل از چین

والبته نکته سومی که در مرحله خرید واردات ترانزیستور موبایل باید به آن توجه کنید این است که برای ارسال پیش‌فاکتور خرید این قطعات به شرکت چینی حتما دقت کامل در درست تکمیل کردن آن باید به‌خرج دهید. پیش‌فاکتور یا پروفرما شامل اطلاعاتی است مانند قیمت خرید ترانزیستور موبایل، تعداد درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار.

این اطلاعات باید بدون ابهام و به‌درستی وارد پروفرمای خرید ترانزیستورهای موبایل گردند چراکه این سند مهم‌ترین سند رسمی خرید ترانزیستورهای موبایل از چین است و باید درآن ابهامی وجود نداشته باشد.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

ترخیص ترانزیستور موبایل

بعد از اینکه شما توانستید با رعایت ۳ نکته‌ای که گفتیم مرحله اول واردات ترانزیستور موبایل از چین را به‌درستی پشت‌سر بگذارید، نوبت به ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده می‌رسد. در این مرحله اگر درخواست خرید شما موردتایید شرکت فروشنده باشد، اقدام به تهیه ترانزیستورهای موبایل و ارسال آنها به گمرک چین می‌کند. علت تحویل این قطعات به گمرک چین این است که باید برای ارسال آنها از چین به ایران مجوز صادرات صادر شود و اخذ این مجوز برعهده شما است.

برای گرفتن مجوز واردات ترانزیستور موبایل از چین به ایران شما باید حتما درخواست ترخیص این قطعات را تقدیم اداره گمرک چین کرده و همزمان یک‎‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید هم به این اداره تحویل دهید.

مدارکی که باید برای اخذ مجوز ترخیص به اداره گمرک چین تحویل دهید عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه خرید و پروفرمایی که در قسمت قبل توضیح دادیم. بعداز اینکه این مدارک را تحویل گمرک چین دادید، بازرسان به بررسی ترانزیستورها پرداخته و اگر مشکل قانونی وجود نداشت برای شما مجوز ترخیص قطعات صادر می‌شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل ترانزیستور موبایل

در نهایت بعداز اینکه شما توانستید ترانزیستورهای موبایل را از گمرک چین تحویل بگیرید، می‌توانید آنها را برای ارسال به ایران آماده کنید. برای واردات ترانزیستورهای موبایل از چین به ایران شما می‌توانید از ۳ راه اقدام کنید. راه اول کارگو زمینی است، راه دوم کارگو دریایی نام داشته و راه سوم را کارگو هوایی می‌نامند.

حمل و نقل ترانزیستور موبایل
حمل و نقل ترانزیستور موبایل

به طور کلی هرگونه ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از یک وسیله حمل‌ونقل باری را کارگو می‌‎نامند. اکثر بازرگانان ایرانی برای ارسال کالاهای خود از چین به ایران ازروش کارگو دریایی استفاده می‌کنند. روش کارگو دریایی به‌خاطر امنیت بالا و البته هزینه اندکی که دارد بهترین گزینه برای ارسال ترانزیستورهای موبایل از چین به ایران است.

وارد کننده ترانزیستور موبایل

برای انجام تمام کارهای واردات ترانزیستور موبایل از چین به ایران لازم است که حتما شخص که دارای مجوزات قانونی از جانب شما است در این کشور حضور داشته باشد و پی‌گیر کارهای خرید ترانزیستورهای موبایل از شرکت چینی، ترخیص قطعات خریده شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران باشد.

این شخص را در ادبیات واردات و صادرات فورواردر هم می‌نامند و وظیفه وی انجام کارهای واردات است بدون اینکه نیاز باشد شما به چین سفر کنید. درقسمت‌های پایانی مقاله یکی از بهترین شرکت‌های بازرگانی برای انجام این مراحل به‌شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید باخیالی راحت ترانزیستورهای موبایل موردنیاز خود را از چین به ایران وارد کنید.

سود واردات ترانزیستور موبایل

مقدار سود واردات ترانزیستور موبایل از چین به ایران را دو نکته‌ای که در قسمت خرید توضیح دادیم مشخص می‌کنند. یعنی اولا اگر شما قصد دارید سود واردات این قطعات ماکزیمم گردد حتما آنها را از یک شرکت معتبر خریداری کنید تا بتوانید بعداز واردات به ایران آنها را سرع به‌فروش برسانید. دوما این قطعات را بصورت عمده خریداری کنید تا اختلاف قیمت خرید و فروش آنها زیاد شود و سودی که ازفروش آنها حاصل می‌کنید بیشینه گردد.

واردات ترانزیستور موبایل با شرکت علی والا

شرکتی که قرار بود به شما معرفی کنیم تا کارهای واردات ترانزیستور موبایل خود را به آنها بسپارید شرکت علی والا نام دارد. این شرکت به‌خاطر فورواردرهای بسیار باتجربه‌ای که در کشور چین دارد می‌تواند تمام مراحل خرید ترانزیستورهای موبایل، ترخیص این قطعات و ارسالشان به ایران را برای شما با کمترین هزینه و البته در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام داده و کاری کند که از واردات این قطعات به ایران سودی مناسب حاصل کنید. تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و از آنها بخواهید که انجام تمام کارهای واردات شما را برعهده بگیرند.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم که توضیح دهیم واردات ترانزیستور موبایل از چین چقدر اهمیت داشته و چگونه انجام می‌شود. اهمیت این قطعات به‌خاطر کاربردهای متنوعی که در دستگاه‌های موبایل در مدارات دیجیتال و آنالوگ، در تلفن‌های هوشمند، تبلت‎‌ها، لپ تاپ‌ها، دستگاه‌های پخش موزیک و دستگاه‌های الکترونیکی دیگر دارند بسیار بالا است و درنتیجه واردات آنها بسیار پرسود خواهد بود.

اینکه چگونه می‌توان مراحل کلی واردات این قطعات را به‌خوبی انجام دهید نیز با سپردن این عملیات به شرکت بازرگانی علی والا قابل حل است. امیدواریم مطالب گفته شده در یان مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات ترانزیستور موبایل

 • برای ارسال ترانزیستورهای موبایل از چین به ایران بهترین روش کدام است؟

بهترین روش استفاده از کارگو دریایی است که هم امن است و هم ارزان.

 • مدارک لازم برای ترخیص ترانزیستورهای موبایل کدام است؟

مدارک لازم برای ترخیص این قطعات از گمرک چین عبارتست از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این قطعات.

 • برای انجام کارهای واردات ترانزیستور موبایل از چین به ایران آنها را به کجا بسپاریم؟

بهترین جا برای سپردن انجام این مراحل شرکت بازرگانی علی والا است که تجربه طولانی مدت در واردات انواع کالا از چین به ایران دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

213 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.