واردات دستکش از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

دستکش، یکی از انواع پوشاک است که برای کاربردهایی مختلف به‌کار می‌رود. ازقدیمی‌ترین انواع دستکش می‌توان به دستکش‌های چرمی دست شکارچیان، اشراف زادگان و آهنگران اشاره کرد. به‌تدریج که گستره فعالیت‌های انسان زیاد شد، انواع دستکش برای کارهای فنی، کار در معدن، شست‌وشو و کار در آزمایشگاه ساخته شد تا امروزه که دستکش حتی در ورزش‌های گوناگون نیز راه یافته و دامنه کاربرد خود را گسترش داده است. باهمین توضیح کوتاه می‌توان دریافت که واردات دستکش از چین به ایران چقدر متقاضی داشته و درنتیجه انجام این عملیات چقدر سودآور است. موضوع ایم مقاله چگونگی انجام این عملیات و البته بررسی مقدار سودآوری آن است.

واردات دستکش از چین

برای اینکه بتوانید واردات دستکش از چین سودآوری داشته باشید لازم است که مراحل سه گانه این عملیات را به‌خوبی بشناسید. این مراحل عبارتنداز خرید دستکش از چین، ترخیص دستکش‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران. اما این تمام ماجرا نیست و هرکدام از این مراحل دارای نکات ویژه‌ای است که اگر دانسته نشوند آنگاه واردات شما نه‌ تنها درست انجام نخواهد شد بلکه سودی هم برای شما نخواهد داشت.

برای آشنایی کامل با مراحل واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات دستکش:

 • دستکش چیست و انواع آن کدام است
 • کاربردهای دستکش کدام است
 • واردات دستکش
 • خرید دستکش
 • خرید عمده دستکش
 • خرید دستکش از چین
 • ترخیص دستکش
 • وارد کننده دستکش
 • حمل و نقل دستکش
 • سود واردات دستکش
 • واردات دستکش از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

دستکش چیست و انواع آن کدام است

یک قانون نانوشته در امر تجارت وجود دارد که می‌گوید اگر قصد دارید در تجارت کالای خاصی وارد شوید درابتدا حسابی راجع‌به آن کالا اطلاعات به‌دست آورید طوری‌که گویا خودتان ان را اختراع کرده‌اید. اینکه این قانون نانوشته را چه‌کسی اولین بار اجرا کرده یا منسوب به چه کسانی است مهم نیست. مهم این است که حقیقتی مهم درآن نهفته است.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اگر شما کالاهایی که درتجارت آنها مشغول هستید را نشناسید مانند این است که به کار خود احترام نگذاشته و کمبود اطلاعاتتان باعث می‌شود بسیاری از کارهایی که می‌توانستید انجام دهید تا سود بیشتری کسب کنید را ازدست دهید. پس درابتدا لازم است که قبل از توضیح مراحل واردات دستکش از چین، خود دستکش را حسابی بشناسیم.

دستکش، یک پوشاک محافظ برای دست است که به صورت کفشک مانند بر روی دست قرار می‌گیرد. دستکش‌ها ممکن است از مواد مختلفی مانند لاتکس، نایلون، پلی‌پروپیلن، چرم، پارچه و غیره ساخته شده باشند و در انواع مختلفی از جمله دستکش‌های پزشکی، صنعتی، آشپزی، ورزشی، زیبایی، تمیزکاری و غیره استفاده می‌شوند.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

دستکش چیست و انواع آن کدام است
دستکش چیست و انواع آن کدام است

استفاده از دستکش‌ها می‌تواند در جلوگیری از انتقال عفونت، حفاظت از دست در برابر آسیب و ایجاد ظاهری زیبا و تمیز برای دست‌ها مفید باشد. در بعضی موارد، استفاده از دستکش‌ها الزامی است، به عنوان مثال در حوزه پزشکی و صنعتی.

دستکش‌ها در انواع مختلفی در دسترس هستند که به صورت کلی می‌توان آن‌ها را به ۸ دسته زیر تقسیم کرد:

۱- دستکش‌های پزشکی: این دستکش‌ها معمولاً از لاتکس یا نیتریل ساخته شده و برای جلوگیری از انتقال عفونت در حین انجام عملیات، معاینه و مراقبت از بیماران استفاده می‌شوند.

۲- دستکش‌های صنعتی: این دستکش‌ها برای حفاظت از دست در برابر آسیب و انتقال عوامل آلودگی در صنایع مختلف مانند شیمیایی، الکتریکی، مکانیکی و… طراحی شده‌اند.

۳- دستکش‌های آشپزی: این دستکش‌ها برای جلوگیری از آسیب دیدن دست آشپزان در زمان کار با چاقو و ابزارهای تیز در آشپزخانه استفاده می‌شوند.

۴- دستکش‌های تمیزکاری و زیبایی: این دستکش‌ها برای محافظت از دست‌ها در حین کارهای تمیزکاری و زیبایی مانند شستشوی ظروف، پاکسازی خانه و انجام کارهای زیبایی مانند ناخن‌گیری و ماساژ دست استفاده می‌شوند.

به علاوه، دستکش‌های ورزشی، دستکش‌های ساحلی و دستکش‌های کوهنوردی نیز برای هدف خاصی طراحی شده‌اند.

۵- دستکش‌های حفاظت از دست: این دستکش‌ها برای جلوگیری از آسیب دیدن دست در حین انجام کارهای خاصی مانند کار با ابزارهای تیز، آتش و مواد شیمیایی طراحی شده‌اند.

۶- دستکش‌های حرارتی: این دستکش‌ها برای حفاظت از دست در برابر حرارت بالا در زمان کار با اجاق گاز، فر و ماشین‌های صنعتی استفاده می‌شوند.

۷- دستکش‌های الکتریکی: این دستکش‌ها برای حفاظت از دست در برابر شوک الکتریکی در زمان کار با دستگاه‌های الکتریکی مانند تعمیرات رادیو و تلویزیون و… طراحی شده‌اند.

۸- دستکش‌های شنا: این دستکش‌ها برای حفاظت از دست در برابر آسیب دیدن و افتادن در زیر آب در زمان شنا و تمرینات آبی استفاده می‌شوند.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

کاربردهای دستکش کدام است

اگر ندانید از اطلاعاتی که دارید چگونه استفاده کنید، آنگاه بهتر است آن اطلاعات را نداشته باشید. شناخت دستکش نیز ازاین قاعده مستثنی نیست. ما دستکش‌ها را مطالعه می‌کنیم تا کاربردهای آنها را بشناسیم. این کاربردهای دستکش است که سودآوری واردات دستکش از چین را به‌ما نمایانده و توجیه کننده خرید آنها و وارداتشان به ایران است. درادامه تعدادی از مهم‌ترین این کاربردها را بررسی خواهیم کرد:

۱- دستکش‌های پزشکی: برای جلوگیری از انتقال عفونت در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی، بیماری‌هایی مانند شیوع ویروس کرونا، بیماری‌های قلبی-عروقی و سرطانی، انواع بیماری‌های مرتبط با خون، عفونی و قارچی، و غیره استفاده می‌شود.

۲- دستکش‌های صنعتی: برای حفاظت از دست‌ها در برابر آسیب و انتقال عوامل آلودگی در صنایع مختلف مانند شیمیایی، الکتریکی، مکانیکی، نفت و گاز، پتروشیمی، معدن، فضایی و هوایی، پزشکی و غیره استفاده می‌شود.

۳- دستکش‌های آشپزی: برای جلوگیری از آسیب دیدن دست آشپزان در زمان کار با چاقو و ابزارهای تیز در آشپزخانه استفاده می‌شود.

۴- دستکش‌های تمیزکاری و زیبایی: برای محافظت از دست‌ها در حین کارهای تمیزکاری و زیبایی مانند شستشوی ظروف، پاکسازی خانه، انجام کارهای زیبایی مانند ناخن‌گیری و ماساژ دست و پای استفاده می‌شود.

۵- دستکش‌های حفاظت از دست: برای جلوگیری از آسیب دیدن دست در حین انجام کارهای خاصی مانند کار با ابزارهای تیز، آتش و مواد شیمیایی، کارهای مرتبط با ساخت و ساز، باغبانی، شناوری و مراقبت از حیوانات خانگی استفاده می‌شود.

۶- دستکش‌های حرارتی: برای حفاظت از دست در برابر حرارت بالا در زمان کار با اجاق گاز، فر و ماشین‌های باحرارت بالا مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کاربرد دستکش بستگی به نوع دستکش دارد. در کل، دستکش‌ها برای حفاظت از دست‌ها در مواردی که دست‌ها با خطر مواجه هستند، مانند بیماری‌های عفونی، شیمیایی، یخ‌زدگی، حرارت و آسیب دیدن در زمان انجام کارهای خاص مانند کارهای پزشکی، صنعتی، آشپزی، تمیزکاری و زیبایی، حفاظت از دست‌ها انجام می‌شود.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

به عنوان مثال، در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی، دستکش‌های پزشکی برای جلوگیری از انتقال عفونت در هنگام انجام عملیات‌های جراحی و درمان بیماران استفاده می‌شود. همچنین در صنایع مختلف مانند شیمیایی، الکتریکی، مکانیکی، نفت و گاز، پتروشیمی، معدن، فضایی و هوایی، پزشکی و غیره، دستکش‌های صنعتی برای حفاظت از دست‌ها در برابر آسیب و انتقال عوامل آلودگی استفاده می‌شود.

کاربردهای دستکش کدام است
کاربردهای دستکش کدام است

در کارهای آشپزی، دستکش‌های آشپزی برای جلوگیری از آسیب دیدن دست آشپزان در زمان کار با چاقو و ابزارهای تیز استفاده می‌شود. در کارهای تمیزکاری و زیبایی مانند شستشوی ظروف، پاکسازی خانه، انجام کارهای زیبایی مانند ناخن‌گیری و ماساژ دست و پای دستکش‌های تمیزکاری و زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برای ترخیص از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

به طور کلی، هر نوع دستکشی برای حفاظت از دست در برابر خطرات خاصی طراحی شده است. استفاده از دستکش‌های مناسب در مواردی که دست‌ها با خطر مواجه هستند، می‌تواند بسیار کمک کننده و پیش‌گیرنده باشد. باتوجه‌به این کاربردها تنها نتیجه‌ای که می‌توان گرفت این است که واردات دستکش از چین می‌تواند چقدر پرسود باشد.

واردات دستکش

حال که به‌سلاح اطلاعات مجهز شده‌ایم وقت آن است که مراحل واردات دستکش از چین را بررسی کنیم. شناخت این مدارک کمک می‌کند که بتوانیم این عملیات را به‌درستی و به‌روشی سودآور انجام دهیم. در مقدمه اشاره شد که این مراحل عبارتنداز خرید دستکش از چین، ترخیص دستکش‌ها از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران. درادامه ابتدا نکات مرحله اول واردات یعنی خرید دستکش‌ها را بررسی می‌کنیم و سپس به‌سراغ نکات دیگر مراحل خواهیم رفت.

خرید دستکش

اولین مرحله واردات دستکش از چین عبارتست از خرید این وسایل از شرکت‌های فروشنده چینی. دراین مرحله شما باید درست مانند یک محقق به بررسی تک تک شرکت‌های سازنده دستکش در چین پرداخته و سپس دست به انتخاب بهترین آنها بزنید. اما چگونه می‌توان اینکار را کرد؟

شما سوالات و تحقیقات خود را در چه بستری انجام می‌دهید؟ کتابخانه؟ اینترنت؟ روزنامه؟ دراین مورد بهترین گزینه اینترنت است چراکه شما قرار است سایت شرکت‌های فروشنده را بررسی کنید و سپس تصمیم بگیرید.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

با بررسی سایت شرکت‌های فروشنده چینی دستکش می‌توانید تعداد فروش، مشخصات دستکش‌ها و کیفیت آنها را باهم مقایسه کرده و سپس تصمیم نهایی را بگیرید. تمام اینکارها برای این است که بتوانید دستکش‌هایی با بالاترین کیفیت از چین خریداری کرده و وارد کشور کنید.

پس خواهشا دراین مرحله دقت کافی به خرج دهید چراکه اگر روزی قصد خرید دستکش ازشما داشته باشیم امیدواریم که جنس مناسب آن را برای ما ازطریق واردات دستکش از چین به کشور واردکرده باشید.

خرید عمده دستکش

اما آیا می‌توان خرید ۱۰۰ جفت دستکش از شرکت‌های چینی را واردات دستکش از چین نامید؟ خیر این نوع خرید بیشتر به مصرف شخصی مشابه است. شما باید برای خرید و واردات دستکش از کشور چین خرید عمده انجام دهید.

خرید عمده همان نوع خریدی است که تمام صاحبان کسب‌وکارها و فروشگاه‌ها بوسیله آن منابع و محصولات خود را تامین کرده و به دست مشتریان می‌رسانند. شرکت‌های تولیدی تعداد انبوهی از محصولات را تولید  وباقیمتی پایین‌تر از بازار دراختیار فروشگاه‌ها و توزیع کنندگان قرار می‌دهند. روش فروششان هم عمده است.

برای خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

 در واردات دستکش از چین نیز شما باید دستکش‌های موردنیاز خود را بصورت عمده از شرکت‌های چینی خریداری کرده و به ‌داخل کشور وارد کنید. یعنی باید با یکبار واردات تعداد زیادی دستکش از شرکت فروشنده با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و برای مدتی طولانی وارد بازار کنید. اینکار سودی بسیار زیاد برای شما به ارمغان خواهد آورد و می‌توانید از آن برای کاهش هزینه‌های واردات نیز سود جویید.

خرید دستکش از چین

جدای ازاین نکات اگر کسی بخواهد بصورت عملی از شرکت‌های فروشنده چینی دستکش خریداری کند باید چکار کند؟ اگر تا اینجای مقاله با ما همراه بوده‌اید وقت آن است که پرونده مرحله اول واردات دستکش از چین را بسته و توضیح دهیم که درنهایت برای ثبت سفارش خرید باید چکار کنید.

برای اینکه بتوانید دستکش‌های موردنیاز خود را از شرکت چینی خریداری کنید لازم است که یک درخواست رسمی خرید که پروفرما یا پیش‌فاکتور نام دارد تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. در پروفرما شما باید اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد دستکش درخواستی و البته روش ارسال این محصولات به ایران را درج کنید.

باتکمیل پروفرمای خرید دستکش‌ها نوبت ارسال آنها به شرکت چینی فروشنده دستکش‌ها می‌رسد. دراین مرحله از واردات دستکش از چین شما باید چیزی حدود ۱ هفته تا ۱ ماه منتظر بمانید تا پاسخ درخواستتان داده شود و شرکت فروشنده درصورت موافقت با درخواست خرید شما اقدام به تهیه دستکش‌های درخواستی شما کرده و اگر مشکلی وجود نداشت آنها را برای گمرک چین ارسال کند تا بتوانید بصورت قانونی آنها را وارد کشور کنید.

خرید دستکش از چین
خرید دستکش از چین

ترخیص دستکش

باتحویل دستکش‌ها به گمرک کشور چین شما باید برای ترخیص این محصولات اقدام کنید. این مرحله از واردات دستکش از چین نیازمند انجام بعضی کارهای اداری است. شما باید برای ترخیص دستکش‌ها به اداره گمرک چین رفته و مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی خود را تحویل این اداره داده و سپس فرن درخواست ترخیص محصولات را تکمیل کرده و منتظر بمانید تا نوبت بررسی دستکش‌های شما برسد.

بازرسان اداره گمرک چین بعداز تحویل این مدارک و فرم درخواست ترخیص شما اقدام به بررسی دستکش‌های شما کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند تا بتوانید آنها را برای ارسال به ایران تحویل بگیرید.

وارد کننده دستکش

واردات دستکش از چین نیازمند واردکننده‌ای است. درست است که شما شخصا وارد کننده این محصولات هستید اما اگر تجربه کافی و اطلاعات لازم برای اینکار را نداشته باشید آنگاه باید کارهای واردات خود را به کسی که دراین زمینه خبره بوده و با قوانین گمرکی و خرید محصولات بخصوص دستکش در چین آشنایی دارد بسپارید. اما این شخص باتجربه که قرار است کارهای واردات شما را برعهده گیرد کیست؟ درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که این شخص کیست و از چه راهی می‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

حمل و نقل دستکش

اکنون نوبت آن است که یکی از شیرین‌ترین مراحل واردات دستکش از چین یعنی ارسال دستکش‌های ترخیص شده به ایران را توضیح دهیم. برای بسیاری از بازرگانان این مرحله بسیار لذت‌بخش است چراکه طعم شیرین انجام کاری سخت را به‌همراه دارد که همان خرید و ترخیص و واردات کالا از چین به ایران است.

شاید امروزه کار واردات کالا و دستکش از چین به ایران باوجود راهنمایی‌ها و اینترنت بسیار ساده شده باشد، اما زمانی بود که اینکار بسیار دشوار بود و تنها تعداد انگشت‌شماری بازرگان درایران وجود داشت که ریسک سفر به چین و واردات کالا به ایران را به‌جان می‌خریدند.

حمل و نقل دستکش
حمل و نقل دستکش

اما برای واردات دستکش از چین به ایران چه راهی وجود دارد؟ درکل از ۳ طریق می‌توانید دستکش‌ها را به داخل ایران انتقال دهید. راه دریایی، راه هوایی و راه زمینی. هرکدام از این راه‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارد اما اکثریت بازرگانان اعتراف کرده‌اند که بهترین روش برای انجام اینکار استفاده از راه دریایی است. چراکه هم ارزان‌تر از دیگر روش‌ها بوده و هم اینکه باوجود زمان‌بر بودن امنیت بالایی دارد. بیمه‌های دریایی نیز بسیار گسترده بوده و تقریبا هرحادثه‌ای را پوشش می‌دهند.

سود واردات دستکش

چرا واردات دستکش از چین به ایران سودآور است؟ به چند دلیل. یک اینکه این محصول دارای تقاضای خرید بسیار بالایی درایران است و واردات آن روی دست واردکننده نمی‌ماند هیچ بلکه در مدت کوتاهی به‌فروش می‌رسد. دلیل دوم این است که این محصول را می‌توان از چین با قیمتی بسیار اندک خریداری کرد و درعوض دربازار ایران با قیمتی بالاتر به‌فروش رسانید.

البته اینکه قیمت را چقدر می‎‌توان بالا برد بستگی به کیفیت دستکش‌های وارداتی دارد ولی بااینحال می‌توان باقیمتی بسیار بالاتر از قیمت خرید از چین آنها را به‌فروش رسانید. همین اختلاف قیمت خرید و فروش منهای هزینه‌های واردات است که مقدار سود واردات این محصولات را مشخص می‌کند.

واردات دستکش از چین با شرکت بازرگانی علی والا

برای اینکه بتوانید واردات دستکش از چین سودآور وبدون دردسری داشته باشید لازم است که حتما همانطور که گفتیم کارهای خود را به شخص یا اشخاصی که دراین کار خبره هستند بسپارید. این اشخاص فورواردر نام دارند و توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار می‌گیرند.

یکی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید با آن به بهترین فورواردرهای موجود در چین دسترسی پیدا کنید سپردن کارهایتان به شرکت بازرگانی علی والا است. این شرکت می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی و باکمترین هزینه ممکن انجام دهد. تنها کافی است کارهای خود را به این شرکت سپرده و درایران منتظر دریافت دستکش‌های درخواستی خود بمانید.

حرف آخر

دستکش، یک پوشاک محافظ برای دست است که به صورت کفشک مانند بر روی دست قرار می‌گیرد. دستکش‌ها ممکن است از مواد مختلفی مانند لاتکس، نایلون، پلی‌پروپیلن، چرم، پارچه و غیره ساخته شده باشند و در انواع مختلفی از جمله دستکش‌های پزشکی، صنعتی، آشپزی، ورزشی، زیبایی، تمیزکاری و غیره استفاده می‌شوند. دستکش‌های جزئی جدایی ناپذیر از فعالیت‌های امرزوی ما گشته‌اند و به‌همین‌دلیل می‌توان گفت که واردات دستکش از چین یکی از پرسودترین انواع واردات است که بازرگانان می‌توانند انجام دهند.

سوالات متداول درباره واردات دستکش

 • واردات دستکش از چین در چه بخش‌های صنعتی کاربرد دارد؟

برای حفاظت از دست‌ها در برابر آسیب و انتقال عوامل آلودگی در صنایع مختلف مانند شیمیایی، الکتریکی، مکانیکی، نفت و گاز، پتروشیمی، معدن، فضایی و هوایی، پزشکی و غیره استفاده می‌شود.

 • برای واردات دستکش از چین به ایران بهترین روش انتقال کدام است؟

روش انتقال ازطریق دریا و با کشتی باری بهترین گزینه است چراکه هزینه‌ای اندک داشته و امنیتش بسیار بالا است.

 • مدارک لازم برای ترخیص دستکش‌ها از اداره گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید دستکش‌ها از شرکت فروشنده چینی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.