واردات ظروف یکبار مصرف از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

واردات ظروف یکبار مصرف از چین یکی از پرسودترین وارداتی است که بازرگانان و تجار ایرانی آن را انجام می‌دهند. این واردات به خاطر این بسیار سود دارد که ظر.ف یکبار مصرف دارای کابردی وسیع در زندگی روزمره ما هستند. این ظروف را می‌توانید برای هرنوع پخش غذا و نوشیدنی در هر موقعیتی بکار گیرید. به همین خاطر در این مقاله قرار است واردات این ظروف یکبار مصرف را بررسی کنیم و توضیح دهیم که بازرگانان و تجار چرا به‌سراغ آن رفته و البته چگونه باید آنرا انجام داد تا برای شما سودآور باشد. پس اگر قصد واردات این ظروف را دارید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

واردات ظروف یکبار مصرف

اما برای اینکه بتوانید به موضوع واردات ظروف یکبار مصرف از چین به‌خوبی بپردازید لازم است که اولا مراحل انجام آن را که شامل خرید این ظروف یکبار مصرف، ترخیص این ظروف از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران است، به‌خوبی بشناسید. سپس باید نکاتی که برای انجام درست این مراحل لازم است اجرا گردد را به خوبی بشناسید و اجرا کنید. در نهایت نیز باید شرکتی که می‌تواند کارهای واردات ظروف یکبار مصرف شما را انجام دهد بشناسید. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا تمام این مراحل و نکات را به خوبی برای شما توضیح دهیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات ظروف یکبار مصرف

 • ظروف یکبار مصرف و کاربردهای آن
 • واردات ظروف یکبار مصرف
 • خرید ظروف یکبار مصرف
 • خرید عمده ظروف یکبار مصرف
 • خرید ظروف یکبار مصرف از چین
 • ترخیص ظروف یکبار مصرف
 • وارد کننده ظروف یکبار مصرف
 • حمل و نقل ظروف یکبار مصرف
 • سود واردات ظروف یکبار مصرف
 • واردات ظروف یکبار مصرف از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

ظروف یکبار مصرف و کاربردهای آن

حتما در بسیاری از مکان‌ها، مراسم‌ها، ادارات یا هنگام خرید انواع غذاهای آماده از بیرون خانه با ظروف یکبار مصرف برخورد داشته‌اید. این ظروف را به‌منظور این می‌سازند که برای غذارسانی یا پخش نوشیدنی درشرایطی خاص نیازی نباشد از بشقاب‌ها و دیگر لوازم فلزی یا چینی که هم جابجایی آنها دشوار است و البته تمیزکردن آنها بعداز استفاده وقت گیر و دشوار است استفاده نشود. مثلا مراسمات مذهبی و پخش نذری تنها با ظروف یکبار مصرف ممکن است.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ظروف یکبار مصرف و کاربردهای آن
ظروف یکبار مصرف و کاربردهای آن

در واقع ظروف یکبار مصرف به‌نوعی مروج فرهنگ یکبار استفاده از وسایل بوده و به روند انجام کارها سرعت می‌بخشند. باتوجه‌به این توضیحات واردات ظروف یکبار مصرف بسیار متقاضی در ایران داشته و جزو پرسودترین واردات وسایل از کشور چین به ایران است. زیرا کاربردهای این ظروف در هر مراسم و مناسکی را دیده‌ایم و درنتیجه تقاضا برای آن بسیار بالا است. اما زمانی این واردات پرسود است که به‌روش درستش انجام شود.

واردات ظروف یکبار مصرف

اما برای اینکه واردات ظروف یکبار مصرف از چین در هرمرحله به‌درستی انجام شود باید حتما این مراحل و نکات هرکدام از آنها کاملا بررسی شود. همانطور که گفتیم مراحل انجام این واردات شامل خرید ظروف یکبار مصرف از چین، ترخیص ظروف یکبار مصرف خریداری شده از گمرک این کشور و درنهایت ارسال آنها از چین به ایران است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

مثلا مرحله خرید خودش دارای ۳ نکته بسیار اساسی است که اگر قصد دارید واردات شما پرسود باشد باید حتما آنها را رعایت کنید. درادامه ابتدا این نکات خرید ظروف یکبار مصرف را بررسی می‌کنیم و سپس به سراغ نکات دیگر مراحل می‌رویم.

خرید ظروف یکبار مصرف

خرید ظرو.ف یکبار مصرف اولین مرحله واردات ظروف یکبار مصرف از چین است. این مرحله همانطور که گفتیم سه نکته مهم دارد که باید به آنها توجه شود. این نکات عبارتنداز خرید این اجناس از یک شرکت معتبر، خرید آنها به‌روش عمده و درنهایت ارسال یک فرم درخواست خرید کاملا مناسب برای خرید رسمی این ظروف یکبار مصرف از شرکت موردنظر.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

اولین نکته که همان خرید ظروف یکبار مصرف از یک شرکت معتبر است به‌ این منظور باید رعایت شود که کیفیت ظروف یکبار مصرف وارد شده توسط شما تضمین شود. اگر ظروف یکبار مصرف خریداری شده توسط شما دارای کیفیت کافی نباشد آنگاه متقاضی زیادی در بازار ایران نخواهد داشت و درنتیجه سودی عاید شما نخواهد شد.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف

نکته دوم مرحله اول واردات ظروف یکبار مصرف از چین یعنی خرید این ظروف بصورت عمده نیز به‌منظور این است که سود واردات شما ماکزیمم شود. درقسمت سود واردات ظروف یکبار مصرف بطوردقیق توضیح خواهیم داد که چگونه خرید عمده این ظروف منجربه ماکزیمم شدن سود واردات آنها می‌شود، اما دراینجا تنها کافی است که بدانید دراین نوع خرید شما خواهید توانست تعداد زیادی ازاین اجناس را با قیمتی مناسب از چین خریداری کرده و در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش برسانید. همین امکان باعث می‌شود که بتوانید سودی مناسب از فروش این ظروف یکبار مصرف کسب کنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید عمده ظروف یکبار مصرف
خرید عمده ظروف یکبار مصرف

اما نکته مهم دیگری که درمورد خرید عمده ظروف یکبار مصرف وجود دارد این است که اگر ظروف موردنیاز خود را از چین به این روش خریداری نکنید اصلا واردات شما توجیه اقتصادی نخواهد داشت. چراکه دراینصورت مجبور خواهید شد برای هربار خرید این ظروف یکبار مصرف به چین سفر کرده و برای واردات آنها هزینه کنید. این موضوع باعث می‌شود هرچه سرمایه دارید خرج هزینه واردات ظروف یکبار مصرف از چین شده و اصلا سودی عایدتان نشود.

خرید ظروف یکبار مصرف از چین

واما نکته سوم واردات ظروف یکبار مصرف از چین در مرحله خرید که باید به آن توجه کنید این است که حتما در ارسال درخواست رسمی خرید این ظروف به درست تکمیل کردن پیش‌فاکتور یا پروفرما توجه کامل داشته باشید. شما باید حتما مراقب باشید که در این مرحله پروفرمای خرید ظروف یکبار مصرف را بصورت دقیق تکمیل کنید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

اطلاعاتی که باید برای تکمیل این پیش‌فاکتور وارد پروفرما کنید شامل قیمت خرید ظروف یکبار مصرف، تعداد درخواستی، چگونگی پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار است. اگر در پروفرما ابهامی وجود داشته باشد آنگاه کار نهایی خرید ظروف یکبار مصرف ناقص مانده و شما نخواهید توانست خریدی مناسب داشته باشید.

بعد از اینکه این سه نکته را در مرحله خرید واردات ظروف یکبار مصرف از چین را رعایت کردید و پروفرمای خرید این محصولات به دست شرکت فروشنده رسید، اقدام به تهیه ظروف درخواستی شما کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد آنها را برای ارسال قانونی به ایران تحویل گمرک چین می‌دهند. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این کالاها به اداره گمرک چین رفته و درخواست ترخیص کالاها را به آنها تقدیم کنید که در قسمت بعد به آن خواهیم پرداخت.

ترخیص ظروف یکبار مصرف

مرحله دوم واردات ظروف یکبار مصرف از چین عبارتست از ترخیص این محصولات از گمرک چین. برای ترخیص این ظروف یکبار مصرف از کشور چین لازم است که مدارکی را تهیه و به گمرک این کشور تحویل دهید. این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرمای خرید این محصولات و البته بارنامه آنها.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

بازرسان گمرک چین بعداز دریافت این مدارک اقدام به بررسی طروف یکبار مصرف کرده و اگر ازنظر قانونی مشکلی نداشته باشند برای آنها برگه تخریص صادر می‌کنند و شما در این مرحله خواهید توانست اجناس را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

وارد کننده ظروف یکبار مصرف

برای انجام هرکدام از مراحل واردات ظروف یکبار مصرف از چین لازم است که شخصی در این کشور حضور داشته باشد و پیشروی قانونی کارها را پیگیری کند. این شخص قطعا خود شما نخواهید بود چراکه نه تجربه خرید، ترخیص و ارسال کالا از چین را دارید و نه با قوانین گمرک و خرید ظروف یکبار مصرف از چین آشنایی کافی دارید. به همین دلیل است که باید کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید تا انجام این مراحل را به‌جای شما برعهده بگیرد. درپایان مقاله این شرکت بازرگانی را به‌شما معرفی خواهیم کرد.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل ظروف یکبار مصرف

آخرین مرحله واردات ظروف یکبار مصرف از چین عبارتست از ارسال این اجناس از کشور چین به ایران. برای اینکه بتوانید ظروف یکبار مصرف خریداری شده خود را از چین به ایران ارسال کنید می‌توانید از ۳ روش استفاده کنید. روش اول این است که ازطریق کارگو زمینی اقدام کنید که درآن از یک قطار باری برای انجام اینکار استفاده می‌شود.

حمل و نقل ظروف یکبار مصرف
حمل و نقل ظروف یکبار مصرف

راه دوم این است که کار واردات خود را با کارگو دریایی انجام دهید که درآن از یک کشتی باری برای ارسال کالاها استفاده می‌شود و روش سوم نیز استفاده از کارگو هوایی است که درآن از هواپیمای باری برای اینکار استفاده می‌شود. البته متداول‌ترین راه استفاده از کارگو دریایی است.

سود واردات ظروف یکبار مصرف

سود واردات ظروف یکبار مصرف از چین به ایران به‌خاطر نوع خرید این ظروف یعنی خرید عمده است. اگر شما ظروف مورد نیاز خود را بصورت عمده خریداری کنید درواقع آنها را با قیمتی پایین و باتعداد بالا از چین خریداری کرده و با قیمتی بالاتر در بازار ایران به‌فروش خواهید رسانید. اختلاف قیمت میان خرید آنها از بازار چین و فروش آنها در بازار ایران تعیین‌کننده سود این واردات است که هرچه این اختلاف بیشتر باشد نتیجتا سود واردات ظروف یکبار مصرف از کشور چین هم بیشتر خواهد بود.

واردات ظروف یکبار مصرف از چین با شرکت علی والا

شرکتی که برای واردات ظروف یکبار مصرف از چین به ایران معرفی می‌شود علی والا نام دارد. این شرکت با دارا بودن فورواردرهایی بسیار باتجربه و آگاه در زمینه واردات کالاهای مختلف مثل ظروف یکبار مصرف از چین می‌توانند کارهای واردات این کالاها را برای شما که همان خرید، ترخیص و ارسال این ظروف از چین به ایران است را به سادگی انجام دهند.

سپردن کارهای واردات به شرکت علی والا به معنای این است که می‌توانید در ایران مانده و کالاهای درخواستی خود را بدون رفتن به چین تحویل بگیرید. این موضوع باعث می‌شود که هزینه واردات برای شما بسیار ارزان تمام شود و البته درزمانی بسیار کوتاه این اجناس به دست شما برسد.

حرف آخر

برای واردات ظروف یکبار مصرف از چین لازم است که بدانید اولا تقاضا برای خرید این اجناس در بازار ایران بسیار بالا است. درواقع درهرجایی کعه نیاز باشد بدون صرف انرژی زیادی از مردم پذیرایی شود می‌توان از این ظروف استفاده کرد. مثلا مراسمات مذهبی، عذاداری‌ها، عروسی‌ها، رستوران‌های بیرون بر و مراسمات خانگی همگی نیاز به استفاده از این ظروف یکبار مصرف دارند.

به همین دلیل است که دراین مقاله به این موضوع پرداختیم و نشان دادیم که اگر قصد دارید از واردات این ظروف سودی مناسب کنید باید به چه نکاتی توجه کنید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و توانسته باشید از آنها برای انجام کارهای واردات خود استفاده کنید.

سوالات متداول درباره واردات ظروف یکبار مصرف

 • برای واردات ظروف یکبار مصرف از چین چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل لازم برای واردات این ظروف از چین به ایران عبارتنداز خرید این ظروف از چین، ترخیص آنها از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران.

 • برای افزایش سود واردات ظروف یکبار مصرف از چین چه پیشنهادی دارید؟

بهترین کار برای ماکزیمم شدن این سود اولا خرید آنها از یک شرکت معتبر در چین و دوما استفاده از روش خرید عمده این ظروف از چین است.

 • مدارک لازم برای ترخیص ظروف یکبار مصرف از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارتند از بارنامه، کارت بازرگانی و البته پروفرمای خرید ظروف یکبار مصرف از چین.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید )  :008613883921774 – تلفن ایران ( حاج مهدی یزد خواست ) 09122518152

325 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.