واردات فندک از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

فدک، وسیله‌ای جادویی که با یک فشار انگشت شصت ما آتش ایجاد می‌کند جزو وسایلی است که واردات آن بسیار پرمتقاضی و پرکاربرد است. به‌همین‌دلیل دراین مقاله قصد داریم واردات فندک از چین را بطور کامل بررسی کنیم و مشخص کنیم که چگونه می‌توان این وسایل را بدون زحمت و درکمترین زمان ممکن وارد کشور کرد. اینکه چگونه می‌توان این وسیله پرکاربرد را از چین خریداری کرد و به ایران وارد و دربازار توزع کرد چیزی است که برای بسیاری از بازرگانان که قصد واردات این وسیله را دارند سوال است. اگر شما هم جزو این افراد هستید پس این مقاله برای شما نوشته شده است.

واردات فندک از چین

برای واردات فندک از چین  به ایران لازم است که شما ۳ مرحله را پشت‌سر بگذارید. این مراحل عبارتنداز خرید فندک از چین، ترخیص فندک‌های خریداری شده از گمرک کشور چین و ارسال آنها به ایران. برای اینکه بتوان این مراحل را پشت‌سر گذاشت لازم است که با نکات هرکدام از این مراحل آشنا بود و به‌خوبی آنها را بکار بست. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این نکات و مراحل را به‌خوبی برای شما توضیح دهیم. البته درابتدا لازم است از خود فندک اطلاعاتی اساسی کسب کنید و سپس اقدام به واردات آن کنید.

برای آشنایی کامل با مراحل واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات فندک:

 • فندک چیست و چگونه کار می‌ کند
 • کاربردهای فندک کدام است؟
 • واردات فندک
 • خرید فندک
 • خرید عمده فندک
 • خرید فندک از چین
 • ترخیص فندک
 • وارد کننده فندک
 • حمل و نقل فندک
 • سود واردات فندک
 • واردات فندک از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

فندک چیست و چگونه کار می‌ کند

همانگونه که در مقدمه اشاره کردیم، قبل از اینکه برای واردات فندک از چین اقدام کنید لازم است که این وسیله را به‌خوبی بشناسید. منظور ما از شناخت طرز استفاده از آن و یا تشخیص انواع فندک نیست. بلکه طرز ساخت و انواع فندک شناختی است که شخص واردکننده باید ازآن اطلاع داشته باشد.  فندک یک وسیله‌ی الکترونیکی است که برای ایجاد شعله‌ی آتش برای روشن کردن سیگار، شمع، یا دیگر موارد استفاده می‌شود.

برای خرید کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فندک‌ها عموماً دارای یک باتری قابل شارژ هستند که به وسیله‌ی یک ترانسفورمر کوچک، ولتاژ بالایی را ایجاد می‌کنند. این ولتاژ بالا به یک الکترود برای ایجاد کردن شعله انتقال داده می‌شود. وقتی که دکمه‌ی روشن و خاموش فندک فشار داده می‌شود، جریان برقی از باتری به ترانسفورمر می‌رود که باعث ایجاد ولتاژ بالا می‌شود. سپس، این ولتاژ بالا به الکترود منتقل می‌شود و از آنجا به دلیل تخلیه‌ی الکتریکی، شعله‌ای که برای روشن کردن مورد نظر مورد استفاده قرار می‌گیرد، ایجاد می‌شود.

فندک چیست و چگونه کار می‌ کند
فندک چیست و چگونه کار می‌ کند

در فندک‌های قدیمی تر از ترانسفورمر، سیمانداری نیز برای ایجاد شعله استفاده می‌شد. در این نوع فندک، جریان برقی از باتری به سیمانداری می‌رود و باعث گرم شدن سیمانداری و به دنبال آن ایجاد شعله می‌شود.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

مهمترین مزیت فندک‌های الکترونیکی این است که قابل شارژ مجدد هستند و نیازی به تعویض باتری نیست. علاوه بر این، فندک‌های الکترونیکی در مقایسه با فندک‌های قدیمی تر، به طور کلی بیشتر در برابر باد و هوا بی‌تفاوت هستند و نیاز به تعویض ندارند. انواع فندک عبارتست از:

 • فندک برقی: که با استفاده از باتری و یک ترانسفورمر الکترونیکی، ولتاژ بالایی ایجاد کرده و از طریق یک الکترود شعله‌ای را ایجاد می‌کند.
 • فندک گازی: این نوع فندک از گاز‌های فشرده مانند بوتان یا پروپان برای ایجاد شعله استفاده می‌کند. فندک گازی معمولاً با یک باتری و یک سوزن کنترل شعله تجهیز شده است.
 • فندک سیلندری: این نوع فندک برای روشن کردن موم، سیگار، شمع و غیره استفاده می‌شود. در این نوع فندک، یک قلم سیلندری شکل با شعله‌ای در سر تولید شعله استفاده می‌شود.
 • فندک ضد باد: این نوع فندک با استفاده از تکنولوژی مخصوص، مقاومت بیشتری در برابر باد و هوا دارد و برای استفاده در شرایط آب و هوایی نامساعد طراحی شده است.
 • فندک آتش‌نشانی: این نوع فندک به خاطر ویژگی‌های ضدآتش و ایمنی‌بخش خود، برای استفاده در شرایط آتش نشانی مناسب است.
 • فندک کم‌مصرف: این نوع فندک با استفاده از تکنولوژی مدار چاپی، مصرف باتری را به حداقل می‌رساند و قابلیت شارژ مجدد دارد.
 • فندک دستی: این نوع فندک اغلب برای کمپینگ و فعالیت‌های خارج از منزل استفاده می‌شود. فندک دستی با یک الکترود شعله‌ای و با کشیدن یک پدال یا دکمه، شعله را ایجاد می‌کند.
 • فندک شارژی: این نوع فندک با استفاده از باتری قابل شارژ، شعله‌ای را ایجاد می‌کند. بسیاری از فندک‌های شارژی با کابل USB شارژ می‌شوند.
 • فندک جیبی: این نوع فندک کوچک و قابل حمل است و معمولاً به عنوان ابزاری برای روشن کردن سیگار و موم‌های عطری استفاده می‌شود.
 • فندک ماشین: این نوع فندک با استفاده از باتری خودرو، با کلید زدن و یک الکترود شعله‌ای، شعله‌ای را ایجاد می‌کند.
 • فندک زیپو: فندک زیپو به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین نوع فندک، با شعله‌ای و قابلیت شارژ دوباره طراحی شده است.
 • فندک ماژیک: این نوع فندک با استفاده از نوار آتش برای روشن کردن موم‌های عطری و شمع‌ها طراحی شده است و دارای ظاهری شبیه به مداد رنگی معمولی است.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

هر نوع فندک برای مصارف خاصی طراحی شده است و بسته به نیاز شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. البته در واردات فدک از چین باید درنظر داشته باشید که همه این انواع باید خریداری و به ایران وارد شوند تا همه نوع نیازی که دربازار وجود دارد پاسخ داده شود.

کاربردهای فندک کدام است؟

باشناخت نسبی‌ای که از فندک، انواع آن و چگونگی کارکرد آن به‌دست آورده‌اید اکنون لازم است که بدانید کاربردهای این وسیله بجز روشن کردن اجاق و سیگار کدام است؟ دانستن این کاربردها است که نشان‌دهنده گستره تقاضا برای خرید این وسیله را نشان داده و درنتیجه مشخص کننده سود واردات فندک از چین خواهد بود.  فندک‌ها دارای کاربردهای متنوعی هستند، این کاربردها شامل:

 • روشن کردن سیگار: احتمالاً کاربرد مهمترین فندک‌ها، استفاده از آن برای روشن کردن سیگار است.
 • روشن کردن شمع: فندک‌ها همچنین می‌توانند برای روشن کردن شمع‌ها استفاده شوند.
 • روشن کردن موم عطر: برای روشن کردن موم عطر و ایجاد بوی خوشبو، فندک‌ها به کار می‌روند.
 • فعالیت‌های خارج از منزل: فندک‌ها برای کمپینگ، طبیعت‌گردی، پیاده‌روی در اماکنی که برق و آتش ندارند، مفید واقع می‌شوند.
 • جشن‌ها و مراسم: فندک‌ها برای روشن کردن شمع‌ها در جشن‌ها و مراسم مختلف نیز استفاده می‌شوند.
 • تزئینی: برخی از فندک‌ها به دلیل طراحی زیبا و دکوراتیو، برای تزئین و چیدمان در مکان‌های مختلف استفاده می‌شوند.
 • اضطراری: در صورت بروز حوادث و اضطراری‌هایی مانند برق‌گرفتگی، فندک‌ها می‌توانند به عنوان ابزاری برای روشن کردن شعله استفاده شوند.
 • آشپزی: فندک‌ها برای روشن کردن اجاق‌های گازی، کمپینگ و آشپزخانه مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • سفر: در سفرهای طولانی و در مسافرت، فندک‌ها برای روشن کردن شمع‌ها، سیگار، کمپینگ و روشن کردن راه به کار می‌روند.
 • کنترل آتش: فندک‌ها به عنوان ابزاری برای کنترل و تنظیم شعله در اجاق‌های گازی، آتش‌های مصنوعی، شمع‌ها و غیره استفاده می‌شوند.
 • ابزار تعمیراتی: برخی از فندک‌ها به عنوان ابزار تعمیراتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. به عنوان مثال، برای جوشاندن و قطعه‌بندی پلاستیک‌ها و برش مواد نازک.
 • ابزار نورپردازی: برخی از فندک‌ها به عنوان ابزار نورپردازی برای تولید نور و شعله در عکسبرداری‌های حرفه‌ای و تصویربرداری مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کاربردهای فندک کدام است؟
کاربردهای فندک کدام است؟

واردات فندک

اما برای واردات فندک از چین این وسیله جادویی و پرکاربرد چکار باید کرد؟ درمقدمه ذکر شد که برای واردکردن فندک به داخل کشور لازم است که ۳ مرحله پشت‌سر گذاشته شود. این مراحل درست مانند تهیه یک وسیله از بازار هستند.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

شما برای خرید یک وسیله مثلا از فروشگاه‌های زنجیره‌ای چه مراحلی را پشت‌سر می‌گذارید؟ احتمالا درابتدا فروشگاه موردنظر خود را مشخص کرده و سپس به آنجا رفته و با برداشتن سبد اقلام موردنیاز خود را مشخص کرده و درون سبد می‌گذارید. سپس به قسمت خواندن بارکد رفته و تقاضا می‌کنید که به‌شما مجوز خروج این اقلام داده شود.

اینکار برای جلوگیری از خروج غیرقانونی اقلام از فروشگاه انجام می‌شود. سپس هزینه خرید اقلام را پرداخت کرده و بااستفاده از یک وسیله حمل‌ونقل آنها را از فروشگاه به منزل انتقال می‌دهید. این مراحل در واردات فندک از چین نیز وجود دارد.

مرحله خرید، ترخیص و ارسال فندک‌ها از کشور چین به ایران درست مانند مراحل خرید، درخواست خروج کالا از فروشگاه و انتقال انها به منزل است. درادامه این مراحل را با جزئیات بیشتر بررسی می‌کنیم تا بهتر بدانید برای واردات کالا از چین چکار باید کرد.

خرید فندک

مرحله اول واردات فندک از چین چنانچه گفته شد همان خرید این وسیله از کشور چین است. شما باید قبل از اقدام برای خرید شرکت‌های سازنده فندک موجود در چین را مشخص کرده و سپس براساس کیفیت فندک‌هایی که تولید می‌کنند بهترینشان را برای خرید انتخاب کنید.

برای ترخیص از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

این شرکت‌ها اغلب برای اینکه بتوانند نظر مشتریان خود که شما هستید را جلب کنند برای آنها کاتالوگ و نمونه کار تولیدی‌های خود را ارسال کرده و شما می‌توانید براساس این موارد شرکت موردنظر خود را انتخاب کنید. کیفیت فندک‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید دراین مرحله به آن دقت کافی داشته باشید.

خرید عمده فندک

باانتخاب شرکت فروشنده فندک در چین نوبت به تعیین نوع خرید فندک‌ها می‌رسد. درمثال خرید از فروشگاه فرض کنید محل قرارگیری فروشگاه از منزل شما بسیار دور باشد و شما نتوانید برای هرقلم جنسی که تمام می‌کنید سریع سوار خودروی خود شده و به محل فروشگاه رفته و خرید کنید.

در این صورت چاره چیست؟ چاره اینکه هربار برای هر خرید کوچک مجبور نباشید مسافتی طولانی را طی کنید این است که تعداد زیادی جنس را یکباره از فروشگاه خریداری کرده و البته از تخفیف‌هایی که برای این نوع خرید درنظر گرفته شده هم استفاده کنید.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

در واردات فندک از چین نیز چنین آپشنی برای شما قرار داده شده است و خرید عمده نام دارد. شما با یکبار خرید فندک به‌تعداد زیاد و البته قیکت اندک از چین می‌توانید هزینه‌های واردات خود را کاهش داده و البته قیمت اولیه خرید فندک را برای خود کاهش دهید.

به‌همین‌خاطر است که تمام کارشناسان و بازرگانان تاکید دارند که بهترین نوع خرید کالاها در عملیات واردات از چین خرید عمده است. چراکه هم هزینه‌های واردات شما را کاهش می‌دهد و هم اینکه به‌شما این امکان را می‌دهد که با مبلغی اندک کار خرید فندک خود را از چین انجام دهید.

خرید فندک از چین

با فراهم شدن شرایط خرید فندک از چین، نوبت به اقدام رسمی برای تکمیل مرحله اول واردات فندک از چین می‌رسد. دراین مرحله شما بعداز اینکه تصمیمات خود را درمورد اینکه از چه شرکتی و به چه شیوه‎ای فندک‌های درخواستی خود را خریداری کنید گرفتید، نوبت به ارسال درخواست رسمی خرید فندک به شرکت موردنظر که پروفرما نام دارد می‌رسد. در پروفرما شما باید اطلاعات مرتبط با خرید فندک را بطور دقیق درج کنید. این اطلاعات شامل قیمت خرید فندک، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید این اقلام است.

با تکمیل پروفرمای خرید فندک، نوبت به ارسال آن برای شرکت فروشنده می‌رسد. دراین مرحله از واردات فندک از چین شما باید زمانی برابر با ۱ هفته تا ۱ ماه صبر کنید تا پاسخ درخواست شما بیاید. بعداز اینکه پروفرمای خرید شما بررسی شد و با درخواست خرید فندک موافقت گردید، نوبت به تهیه این وسایل و تست کیفی آنها می‌رسد. اگر فندک‌های تهیه شده توسط شرکت سازنده کیفیت لازم را داشته باشند آنگاه تحویل گمرک چین داده می‌شوند تا برای ارسال قانونی به‌ایران آماده گردند.

برای خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص فندک

حال که مرحله پرشدن سبد خرید شما تکمیل شده باید برای عبور قانونی آنها از گیت خروجی فروشگاه اقدام کنید. این اقدام برای اخذ مجوز قانونی برای خروج محصولات در واردات فندک از چین ترخیص از گمرک نام دارد.

برای اینکه بتوانید فندک‌های خریداری شده و تحویل داده شده به اداره گمرک چین را از گمرک این کشور ترخیص کنید لازم است که درابتدا یک فرم درخواست ترخیص کالا از گمرک تکمیل کرده و به این اداره تحویل دهید. همچنی باید بعداز تکمیل فرم درخواست اقدام به تهیه یک‌سری مدارک کرده و به اداره گمرک چین دهید.

 این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این محصولات. تحویل این مدارک همراه با فرم درخواست ترخیص این محصولات باعث می‌شود که بازرسان اداره گمرک چین اقدام به بررسی فندک‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص یا مجوز خروج از کشور را برای آنها صادر کنند.

در این مرحله از واردات فندک از چین شما باید بناربرقوانین اداره گمرک چین مبلغی به‌نام حق گمرکی به اداره گمرک چین پرداخت کرده و سپس فندک‌ها را برای ارسال به‌ایران تحویل بگیرید.

وارد کننده فندک

انجام مراحل واردات فندک از چین باید حتما توسط یک کارشناس کاربلد و باتجربه انجام شود. این کارشناس را درادبیات بازرگانی فورواردر می‌نامند و شخصی است که توسط شرکت‌های بازرگانی واسطه در اختیار بازرگانان قرار می‌گیرد.

وارد کننده فندک
وارد کننده فندک

شما می‌توانید کارهای واردات خود را به فورواردرهای یک شرکت معتبر بازرگانی سپرده و بدون اینکه لازم باشد به چین سفر کنید، فندک‌های درخواستی خود را از چین خریداری کرده، از گمرک کشور چین ترخیص کرده و سپس برای ارسال به ایران تحویل گرفت. درپایان مقاله این شرکت معتبر که می‌تواند کارهای واردات شما را انجام دهد به‌شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به‌سادگی اینکار عملیات را انجام دهید.

حمل و نقل فندک

آخرین مرحله واردات فندک از چین درست مانند خرید از فروشگاه، ارسال این وسایل از چین به ایران است. درخرید از فروشگاه شما می‌توانید از خودروی شخصی خود استفاده کنید  یا مثلا از تاکسی‌های اینترنتی استفاده کنید. اما برای ارسال کالا از چین به ایران چه راه‌حلی وجود دارد؟ تاکسی اینترنتی واردات از چین شرکت کارگو نام دارد.

شرکت‌های کارگو یک‌سری شرکت‌های حمل‌ونقل کالا از چین به ایران هستند که می‌توانند وسایل خریداری شده شما از چین مثل فندک را با وسایل حمل‌ونقل باری از این کشور به ایران انتقال دهند. این شرکت‌ها از ۳ راه برای اینکار استفاده می‌کنند.

راه اول کارگو دریایی نام دارد که وسیله حمل‌ونقل درآن کشتی باری است. راه دوم استفاده از هواپیمای باری است که کارگو هوایی نام دارد و راه سوم نیز ارسال این وسایل بااستفاده از قطار باری است که البته کارگو زمینی نام دارد. هرکدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند. بااینحال بهترین روش درمیان این ۳ نوع کارگو، کارگو دریایی ناست که امنیت بالایی داشته و ارزان‌تر از باقی کارگوها است.

سود واردات فندک

کاربردهای فندک را که درابتدای مقاله نام بردیم دوباره مرور کنید. این کاربردها باعث می‌شود که بتوان بااطمینان بالایی گفت واردات فندک از چین به ایران سودی بسیار زیاد خواهد داشت. چراکه شما این وسایل را از چین باقیمتی بسیار اندک خریداری کرده و سپ دربازار ایران باقیمتی بیشتر خواهید فروخت و باتوجه‌به تقاضای بالایی که برای خرید آنها در بازار ایران وجود دارد، دراصطلاح روی دستتان نخواهند ماند و سریع به‌فروش می‌رسند.

واردات فندک از چین با شرکت بازرگانی علی والا

اگر قصد واردات فندک از چین را دارید تا اینجا اطلاعاتی که لازم بود به‌دست آورید را کسب کرده‌اید و وقت آن است که دست به کار شوید. برای اینکه بتوانید بصورت عملی این عملیات را انجام دهید نیز تنها کافی است که کارها را به شرکت بازرگانی علی والا بسپارید و باخیالی راحت درایران منظتر بمانید تا فندک‌های خریداری شده به شما تحویل داده شود. علت اینکه این شرکت را برای انجام کارهای واردات فندک به‌شما پیشنهاد می‌کنیم وجود فورواردرهای باتجربه دراین شرکت است.

حرف آخر

فندک یک وسیله‌ی الکترونیکی است که برای ایجاد شعله‌ی آتش برای روشن کردن سیگار، شمع، یا دیگر موارد استفاده می‌شود. درچه لحظات یا مکان‌هایی ما ممکن است نیاز به ایجاد آتش و حرارت داشته باشیم؟ خیلی جاها که ازقبل نمی‌توان پیش‌بینی کرد.

به‌همین‌خاطر واردات فندک از چین دارای متقاضی بسیار زیاد بوده و درنتیجه سودی فراوان برای واردکننده‌اش به‌همراه خواهد داشت. امیدواریم این راهنمای کلی شما را در واردات این وسیله مفید از چین کمک کرده و بتوانید سود خوبی از این راه کسب کنید.

سوالات متداول درباره واردات فندک

 • واردات فندک از چین چه مراحلی دارد؟

واردات فندک از چین ۳ مرحله اصلی خرید، ترخیص و ارسال به ایران دارد.

 • چرا واردات فندک از چین سودآور است؟

اول ازهمه به‌خاطر تقاضای خرید بالایی که درایران برای تهیه این وسیله وجود دارد و دوم قیمت خرید پایینی که درچین دارند.

 • فندک‌های خریداری شده از چین را چگونه به ایران انتقال دهیم؟

بهترین روش برای انتقال فندک‌ها از چین به ایران استفاده از کارگو دریایی است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.