واردات قلم نوری از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

در دو قرن اخیر با پیشرفت تکنولوژی، وسایلی که جهت راحت‌تر کردن کارها دراختیار ما قرار گرفته‌اند بیشتر شده است. مثلا تا همین ۲۰ سال پیش چیزی به‌نام صفحه لمسی که بتوان با قرار دادن قلم روی آن کارهای مرتبط با گوشی خود را انجام داد وجود نداشت. اما امروزه قلم نوری جزئی لاینفک از گوشی‌ها و دیگر وسایل هوشمندی که هرروز از آنها استفاده می‌کنیم شده است. به‌همین‌خاطر دراین مقاله قصد داریم واردات قلم نوری از چین را بطور کامل بررسی کنیم و نشان دهیم که چگونه می‌توان این وسیله پرکاربرد را وارد کشور کرد.

واردات قلم نوری

برای انجام مراحل واردات قلم نوری از چین به ایران درابتدا لازم است که این مراحل را بشناسیم. مراحل واردات این وسیله عبارتست از خرید قلم نوری از چین، ترخیص قلم نوری‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران. انجام هرکدام ازاین مراحل نیازمند آشنایی کامل با یک‌سری نکات مرتبط با واردات کالا از چین است که درادامه مقاله به‌مرور آنها را توضیح خواهیم داد. تاپایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب

 • قلم نوری چیست و انواع آن کدام است
 • کاربردهای قلم نوری کدام است
 • واردات قلم نوری
 • خرید قلم نوری
 • خرید عمده قلم نوری
 • خرید قلم نوری از چین
 • ترخیص قلم نوری
 • وارد کننده قلم نوری
 • حمل و نقل قلم نوری
 • سود واردات قلم نوری
 • واردات قلم نوری از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

قلم نوری چیست و انواع آن کدام است

قبل از اینکه نکات مرتبط با مراحل واردات قلم نوری از چین به ایران را توضیح دهیم لام است که این وسیله را بطور کامل معرفی کنیم تا بهتر بتوان لزوم واردات آن را درک کرد. قلم نوری یا Stylus Pen یک وسیله نوشتاری الکترونیکی است که به کمک آن می‌توانید روی صفحه‌ی نمایش تلفن همراه، تبلت و یا لپ‌تاپ خود بنویسید و رسم کنید.

انواع قلم نوری عبارتند از:

۱. قلم نوری فشاری: در این نوع، برای رسم خطوط با ضخامت‌های مختلف باید فشار متفاوتی روی نوک قلم وارد کرد.

۲. قلم نوری با حسگر حرکتی: این قلم‌ها با کمک حسگر حرکتی موجود در آنها، می‌توانند حرکت قلم روی صفحه را تشخیص داده و تبدیل به خطوط بر روی نمایشگر کنند.

۳. قلم نوری هوشمند: این قلم‌ها معمولاً با تبلت‌هایی که قابلیت تشخیص فشار را دارند همراه هستند و با کمک پروتکل‌های ارتباطی بی‌سیم، به تبلت متصل شده و قابلیت ردیابی حرکت و فشار قلم را دارند.

قلم نوری چیست و انواع آن کدام است
قلم نوری چیست و انواع آن کدام است

۴. قلم نوری شارژی: این قلم‌ها دارای باتری داخلی هستند و با شارژ شدن، می‌توانید از آنها برای رسم و نوشتن استفاده کنید.

۵. قلم نوری قلمی: این نوع از قلم نوری همانند یک قلم معمولی عمل می‌کند و تنها دارای نوک خاصی است که می‌تواند بر روی صفحه‌ی نمایش اثر بگذارد.

در کل، انواع قلم نوری بسیار متنوع هستند و بسته به نیاز و استفاده کننده می‌توانید نوع مناسبی را انتخاب کنید.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

کاربردهای قلم نوری کدام است

اما تنها شناخت قلم نوری کافی نیست تا بتوان واردات قلم نوری از چین پرسوی فراهم کرد. بلکه باید بدانیم که کاربردهای این وسیله امروزه شامل چه مواردی می‌شود و ما با واردکردن انها قرار است به چه نیازی پاسخ دهیم. امروزه کاربردهای قلم نوری بسیار گسترده شده‌ و شامل موارد زیر می‌شوند:

۱. نوشتن و رسم در تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌های دارای قابلیت تشخیص فشار و حرکت قلم.

۲. امضای دیجیتال در فرم‌ها، سند‌ها و مدارک الکترونیکی.

۳. طراحی و نقاشی در برنامه‌های گرافیکی و طراحی مهندسی.

۴. نوشتن و برداشتن یادداشت‌های دیجیتال در جلسات و کنفرانس‌ها.

۵. امضای دیجیتال بر روی تصاویر و فیلم‌ها.

۶. ضبط موسیقی و نت‌نویسی در برنامه‌های موسیقی.

۷. کنترل از راه دور تلفن های هوشمند و دستگاه‌های الکترونیکی دیگر.

۸. کاربرد در بازی‌های دیجیتال و واقعیت مجازی.

در کل، قلم نوری به عنوان یک ابزار کاربردی و مفید برای بسیاری از فعالیت‌های دیجیتال استفاده می‌شود.

۹. کاربرد در آموزش و آموزش مجازی به عنوان ابزاری برای نوشتن و برجسته کردن نکات دروس و دوره‌های آموزشی، و همچنین برای تعامل با دانشجویان در دوره‌های آموزشی آنلاین.

۱۰. کاربرد در صنایع ساختمانی و معماری برای طراحی و ایجاد نقشه‌های ساختمانی و نمایش آنها به صورت دیجیتال.

۱۱. کاربرد در صنعت پزشکی برای نوشتن و ثبت دستورات پزشکی و نوشتن یادداشت‌های بیمارستانی و ضبط اطلاعات پزشکی.

۱۲. کاربرد در صنعت خدماتی و خرده فروشی به عنوان یک ابزار برای گرفتن امضا مشتریان و ثبت سفارشات دیجیتال.

۱۳. کاربرد در صنعت خودروسازی برای طراحی و نمایش طرح‌های خودروها به صورت دیجیتال.

۱۴. کاربرد در صنعت هواپیمایی برای طراحی و نمایش طرح‌های هواپیماها به صورت دیجیتال.

با توجه به اینکه قلم نوری به صورت دیجیتال عمل می‌کند، در تقریباً همه صنایع و فعالیت‌هایی که از داده‌های دیجیتال استفاده می‌کنند، می‌توان از قلم نوری به عنوان یک ابزار مفید استفاده کرد. به طور کلی، قلم نوری به عنوان یک ابزار کارآمد و چند منظوره، می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های کاری و حرفه‌ای مورد استفاده قرار گیرد.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات قلم نوری از چین

برای اینکه بتوان قلم نوری به کشور وارد کرد، لازم است که مراحل واردات قلم نوری که عبارتنداز خرید قلم نوری، ترخیص قلم‌های نوری از گمرک چین و ارسال آنها به ایران را به‌خوبی شناخت و نکات هرکدام از مراحل را رعایت کرد.

درادامه ابتدا نکات بسیار مهمی که باید درمرحله خرید قلم نوری از چین رعایت کنید را بررسی کرده‌ایم. شاید بتوان گفت از مهم‌ترین نکات واردات قلم نوری به داخل ایران رعایت همین نکته مرحله اول یعنی خرید قلم‌ نوری‌ها است. همچنین درپایان مقاله توضیح داده‌ایم که چگونه می‌توانید بصورت عملی این نکات را اجرایی کنید.

واردات قلم نوری از چین
واردات قلم نوری از چین

خرید قلم نوری

اولین مرحله واردات قلم نوری از چین به ایران عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. اولین نکته مهم دراین مرحله این استکه باید حتما مراقب باشید قلم‌ نوری‌هایی که خریداری می‌کنید کیفیت بالایی داشته باشند. برای اینکه کیفیت قلم نوری‌ها مناسب باشد، بهترین راه این است که آنها را از یک شرکت فروشنده چینی معتبر خریداری کنید. با تحقیق در اینترنت می‌توانید شرکت‌های معتبری که دراین‌زمینه درحال فروش قلم نوری در چین هستند را پیدا کرده و از آنها بخواهید که بهترین اجناس خود را برای شما کنار بگذارند. البته اگر لازم شد می‌توانید از شرکت‌های موردنظر خود کاتالوگ و نمونه کار هم بخواهید تا درنهایت بتوانید با مقایسه اجناس تولیدی آنها، بهترین شرکت را انتخاب کنید.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید عمده قلم نوری

نکته بعدی که در مرحله اول واردات قلم نوری از چین باید رعایت کنید این است که باید حتما این کالاها را بصورت عمده خریداری کنید. خید عمده قلم‌های نوری به‌معنای این است که می‌توانید تعداد زیادی از آنها را با قیمتی بسیار پایین از چین خریداری کرده و سپس در ایران با قیمتی بالاتر به‌فروش برسانید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

این نکته جزو قوانین نانوشته دنیای تجارت است و از هرکسی که قصد راه‌اندازی کسب‌وکاری با واردات یا خرید از داخل خود ایران دارد هم که بپرسید چگونه کالاهای خود را تامین می‌کند، به‌شما پاسخ خواه داد با خرید عمده وسایل از شرکت‌ها یا تولیدی‌های مربوطه. پس اگر قصد دارید از واردات قلم نوری به ایران سود مناسبی به‌دست آورید حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید.

خرید قلم نوری از چین

حال که دو نکته اصلی مرحله اول واردات قلم نوری از چین را بررسی کردیم، لازم است که توضیح دهیم چگونه می‌توان این مرحله از واردات قلم نوری را به‌درستی به‌پایان رسانید. برای اینکه خرید قلم‌ نوری‌ها بصورت رسمی پایان یابد، لازم است که شما سندی رسمی به‌نام پیش‌فاکتور تهیه کرده و به شرکت چینی ارسال کنید. این سند رسمی درواقع درخواست خرید رسمی قلم نوری‌ها است و درزبان تخصصی واردات پروفرما هم نامیده می‌شود. در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید قلم نوری‌ها، تعداد درخواستی و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها درج می‌شود.

بعداز اینکه توانستید پروفرمای خرید قلم نوری‌ها را فراهم کنید، نوبت به ارسال آنها به شرکت فروشنده چینی و نهایی کردن مرحله اول واردات قلم نوری از چین به ایران می‌رسد. شرکت چینی بعداز دریافت پروفرمای خرید اقدام به تهیه قلم نوری‌ها کرده و اگر ازنظر کیفی مشکلی نداشتند آنها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک چین خواهد داد. دراین مرحله شما باید برای ترخیص این اجناس از گمرک کشور چین اقدام کنید که در قسمت بعد آن را بررسی می‌کنیم.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص قلم نوری

تحویل گرفتن قلم نوری‌های تحویل داده شده به گمرک کشور چین نیازمند عملیاتی به‌نام ترخیص کالا هستند. این مرحله دومین مرحله رسمی واردات قلم نوری از چین است و با تحویل یک‌سری مدارک مثل پروفرما، کارت بازرگانی و بارنامه خرید آنها به اداره گمرک پی‌گیری می‌شود. علاوه بر اینکه دراین مرحله شما باید مدارک گفته شده را تحویل اداره گمرک دهید، لازم است که چیزی به‌نام فرم درخواست ترخیص کالاها را هم تکمیل کرده و به این اداره دهید تا کارهای ترخیص قلم نوری‌های خریداری شده از گمرک چین پی‌گیری شود. بازرسان اداره گمرک بعداز تحویل گرفتن مدارک و فرم درخواست ترخیص، اقدام به بررسی قلم نوری‌ها کرده و اگر مشکلی وجود نداشته باشد آنها را برای ارسال به ایران به‌شما تحویل خواهند داد.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

وارد کننده قلم نوری

انجام هرکدام ازاین مراحل وادرات قلم نوری از چین به ایران نیازمند وجود شخصی در کشور چین است تا کارها را پی‌گیری کرده و شخصا خرید، ترخیص و ارسال کالاها را برعهده گیرد. این شخص را در زبان تخصصی بازرگانی فورواردر می‌نامند و کار وی این است که انجام مراحل واردات قلم نوری‌ها را برعهده گرفته و شما را از رفتن به چین و متحمل هزینه‌ها و زحمات واردات شدن بی‌نیاز کند.

وارد کننده قلم نوری
وارد کننده قلم نوری

فورواردرها ازطریق شرکت‌های بازرگانی واسطه دراختیار شما قرار داده می‌شوند. درپایان مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید با استفاده از شرکت بازرگانی علی والا، این مراحل را بصورت عملی توسط فورواردرهای باتجربه این شرکت انجام دهید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل قلم نوری

آخرین مرحله واردات قلم نوری از چین به ایران عبارتست از ارسال قلم نوری‌ها از چین به ایران. برای ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر بطور کلی چیزی به‌نام کارگو وجود دارد. کارگو یعنی ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسایل حمل‌ونقل باری. به‌اینترتیب برای ارسال قلم نوری از چین به ایران ۳ راه پیشروی شما وجود خواهد داشت. راه اول ارسال این اجناس با استفاده از کارگو دریایی است. این روش بسیار متداول بوده و درآن از کشتی باری برای ارسال قلم نوری از چین به ایران استفاده می‌شود.

راه دوم ارسال قلم نوری با استفاده از کارگو زمینی است. دراین روش که امروزه چندان مورداستفاده قرار نمی‌گیرد از قطار باری برای ارسال قلم نوری از چین به ایران استفاده می‌شود. و البته راه سوم واردات قلم نوری از چین به ایران کارگو هوایی است که وسیله حمل‌ونقل درآن هواپیمای باری بوده و ازهمه دیگر روش‌ها سریع‌تر و البته هزینه‌برتر است. این روش عموما برای ارسال کالاهایی که به‌اصطلاح فورس ماژور هستند استفاده می‌شود.

سود واردات قلم نوری

سود واردات قلم نوری از چین برابر است با اختلاف قیمت فروش این وسایل دربازار ایران و قیمت خرید آنها در چین. علاوه‌براین باید هزینه‌های واردات را هم از این اختلاف قیمت کم کنید تا درنهایت سود خالص این واردات به دست آید.

از قبل نمی‌توان مقدار دقیق این سود را حدس زد اما بارعایت دو نکته‌ایکه اول مقاله گفتیم، یعنی خرید قلم نوری‌های باکیفیت از چین و البته خرید آنها بصورت عمده، می‌توانید این اختلاف قیمت را ماکزیمم کرده و ازسویی هزینه‌های واردات آنها را کاهش دهید. رعایت این دو نکته به‌شما کمک خواهد کرد که بتوانید سودی مناسب از این واردات کسب کنید.

واردات قلم نوری از چین با شرکت علی والا

شرکت بازرگانی علی والا که نام آن را درقسمت واردکننده قلم نوری آوردیم، همان شرکتی است که باید کارهای واردات قلم نوری از چین خود را به آن بسپارید. این شرکت دارای سابقه‌ای طولانی درامر واردات انواع کالا از چین به ایران بوده و می‌تواند تمام مراحل خرید، ترخیص و ارسال قلم نوری‌ها را برای شما در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام دهد. برای استفاده از خدمات این شرکت کافی است با آنها تماس گرفته و شرایط واردات و هزینه‌هایی که قصد دارید برای اینکار بپردازید را به آنها توضیح دهید و سپس قرارداد واردات کالا با آنها ببندید.

حرف آخر

قلم نوری یا Stylus Pen یک وسیله نوشتاری الکترونیکی است که به کمک آن می‌توانید روی صفحه‌ی نمایش تلفن همراه، تبلت و یا لپ‌تاپ خود بنویسید و رسم کنید. این وسیله برای بسیاری از کارها از پزشکی گرفته تا صنعت خودرو مورداستفاده قرار گرفته و شما می‌توانید با واردات قلم نوری از چین به این نیازها پاسخ داده و سودی مناسب برای خود فراهم کنید. برای اینکار تنها کافی است که نکات گفته شده دراین مقاله را مرحله‌به‌مرحله رعایت کنید. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات قلم نوری

برای واردات قلم نوری از چین چه مراحلی باید طی شود؟

مراحل واردات قلم نوری از کشور چین به ایران عبارتست از خرید این وسایل از چین، ترخیص آنها از گمرک چین و ارسال آنها به ایران.

متداول‌ترین روش برای ارسال قلم نوری از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این وسایل از چین به ایران است.

چگونه می‌توان سود واردات قلم نوری از چین به ایران را ماکزیمم کرد؟

برای ماکزیمم کردن این واردات باید دو نکته خرید عمده قلم نوری و البته خرید آنها از شرکت‌های باکیفیت را رعایت کنید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

124 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.