واردات مادربرد از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

واردات مادربرد از چین را می‌توان یکی از پرسودترین واردات کالای صنعتی از کشور چین به ایران دانست. عموما انجام واردات کالاهای صنعتی از چین توسط بسیاری از بازرگانان باتجربه انجام می‌شود. علت آن نیز سود زیادی است که از واردات این محصول تخصصی عاید واردکننده می‌شود. به همین دلیل است که در این مقاله قرار است به این کالا و چگونگی واردات آن بپردازیم. اگر شما هم به این موضوع علاقه دارید حتما تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

واردات مادربرد

قصد داریم در ابتدا خود مادربرد را توضیح دهیم، سپس به سراغ هر کدام از مراحل واردات مادربرد از چین برویم. این مراحل عبارتست از خرید مادربرد، ترخیص آنها از گمرک چین، ارسال آنها از چین به ایران و در نهایت ترخیص مادربردها از گمرک ایران است. البته در آخر مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توان تمام این مراحل را به‌سادگی و با کمترین هزینه ممکن انجام داد.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات مادربرد از چین با علی والا:

 • مادربرد چیست
 • واردات مادربرد
 • خرید مادربرد از چین
 • خرید عمده مادربرد
 • خرید مادربرد از چین
 • حمل و نقل مادربرد
 • ترخیص مادربرد
 • واردات مادربرد با شرکت علی والا
 • سخن آخر
 • سوالات متداول

مادربرد چیست

مادربرد همان مغز اصلی کامپیوتر و رایانه شخصی است. این قطعه محل سوارشدن ریزقطعاتی مثل ترانزیستور، رم، سی پی یو، انواع مدارهای چاپی و دیگر قطعاتی است که کار کنترل و پردازش داده‌های ورودی به کامپیوتر را انجام می‌دهند است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

به همین دلیل یکی از مهم‌ترین قطعات صنعتی است که از طریق واردات از کشور چین به دست ایرانیان می‌رسد. همین موضوع باعث شده است که واردات مادربرد از چین سود بسیاری داشته باشد و بازار بسیار مناسبی در ایران داشته باشد.

مادربرد چیست
مادربرد چیست

این قطعه صنعتی در کشور چین با ارزان‌ترین هزینه ممکن ساخته شده و به همین خاطر قیمت خرید آن بسیار پایین است. از سویی در بازار ایران تقاضای زیادی داشته و با قیمت مناسبی به‌فروش می‌رسد. همین موضوع سودآور بودن واردات این قطعه را تضمین می‌کند. اما برای واردات این قطعه از کشور چین به ایران باید چکار کرد؟

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات مادربرد

برای واردات مادربرد از چین لازم است که در ابتدا یک سری مدارک و مجوزات تهیه کنید. این مدارک و مجوزات شامل کارت بازرگانی، مجوز واردات کالا از اداره گمرک ایران و البته پرونده واردات قطعات و کالا است.

شما بعد از تهیه این مدارک می‌توانید برای اولین مرحله واردات این قطعات یعنی خرید آنها از شرکت‌های چینی اقدام کنید. برای تهیه این مدارک لازم است که شخصا به اداره گمرک و گذرنامه بروید تا هویت‌تان مورد تایید قرار گیرد.

خرید مادربرد از چین

برای خرید مادربرد از چین که اولین مرحله واردات مادربرد از چین محسوب می‌شود لازم است که در ابتدا شرکتی که قرار است از آن این قطعه را خریداری کنید مشخص کرده و سپس برای آنها یک نامه رسمی خرید مادربرد ارسال کنید. این نامه پروفرما نامیده شده و شامل قیمت کالا، تعداد درخواستی و البته نحوه پرداخت هزینه خرید آنها است.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

شرکت فروشنده بعد از دریافت پروفرما قطعات را تهیه کرده و برای ارسال آنها به ایران به سمت گمرک چین می‌فرستد. گمرک چین نیز بعد از بررسی مادربردها مجوز قانونی صادرات آنها را به شما داده و شما می‌توانید بعد از دریافت این مجوز،  آنها را به ایران وارد کنید.

خرید عمده مادربرد از چین

برای خرید مادربردها بهترین روش خرید عمده است. زیرا خرید این کالاها باید با تعداد زیاد و با قیمت کم انجام شود. خرید با تعداد بالا و قیمت اندک همان خرید عمده محصولات است. این نوع خرید دو مزیت عمده دارد.

مزیت اول آن این است که شما هزینه کمتری برای خرید قطعات پرداخت می‌کنید و مزیت دوم این است که نیاز نیست برای هر بار خرید قطعات روانه کشور چین شده و هزینه زیاد روی دست خود بگذارید.

خرید عمده مادربرد از چین
خرید عمده مادربرد از چین

خرید مادربرد از چین

بطور کلی برای واردات مادربرد از چین باید یک چک لیست برای خرید این قطعات تهیه کنید. این چک لیست عبارتست‌از انتخاب شرکت فروشنده مادربرد، ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده و ترخیص مادربردهای خریداری شده از گمرک کشور چین.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

با داشتن این چک لیست شما خواهید توانست مراحل واردات این قطعات را به‌سادگی انجام دهید. البته که باید کار انجام این مراحل را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید که درمورد آن در آخر مقاله توضیح خواهیم داد.

حمل و نقل مادربرد

مرحله بعد از خرید قطعات مادربرد در واردات مادربرد از چین عبارتست از ارسال این قطعات از چین به ایران. این عملیات به سه  روش ارسال با قطار باری، ارسال با کشتی باری یا ارسال با هواپیمای باری انجام می‌شود. هر نوع حمل‌ونقل کالا از کشوری به کشور دیگر با وسیله حمل‌ونقل باری را کارگو می‌نامند.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

به این ترتیب شما باید متناسب با حجم کالا و شرایطی که دارید، یکی از کارگوهای دریایی، زمینی یا هوایی را انتخاب کنید. بطور کلی متداول‌ترین کارگو برای انتقال مادربردها از چین به ایران، کارگو دریایی است. این نوع کارگو بیشتر برای ارسال اجناس بصورت عمده خریداری شده متناسب است.

ترخیص مادربرد

آخرین مرحله واردات مادربرد از چین عبارتست از ترخیص کالا از گمرک ایران. در این مرحله لازم است که شما یک سری مدارک مثل بارنامه، پروفورما و البته مجوزات اخذ شده برای واردات این کالا را به اداره گمرک چین تحویل داده و منتظر صدور برگه ترخیص برای آنها بمانید.

البته شما برای اخذ این برگه ترخیص لازم است که مبلغی به نام حق گمرکی به اداره گمرک ایران پرداخت کنید. این حق گمرکی برای مادربردها هرساله تغییراتی دارد که باید از سایت اداره گمرک ایران مقدار دقیق آن را استعلام بگیرید.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

واردات مادربرد با شرکت علی والا

تمام مراحل واردات مادربرد از چین توسط توسط شرکت بازرگانی علی والا، که یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌های بازرگانی در امر واردات مادربرد از کشور چین است، قابل انجام است. این شرکت به خاطر فورواردرهای با تجربه و کارکشته‌ای که در شهرهای مختلف چین دارد، توانایی انجام تمام مراحل خرید، ترخیص کالا از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران است.

همچنین قراردادهایی که این شرکت با کارگوهای بین‌المللی دارد باعث شده که شما بتوانید مادربردهای مورد نیاز خود را با هزینه‌ای اندک توسط این کارگوها وارد ایران کنید. امنیت بالای کارگوهای طرف قرارداد با شرکت علی والا بسیار زیاد است و این یک ویژگی مثبت برای این شرکت محسوب می‌شود.

واردات مادربرد با شرکت علی والا
واردات مادربرد با شرکت علی والا

سخن آخر

واردات مادربرد از چین موضوع این مقاله است. از هر اهل فنی که در کار قطعات کامپیوتر است بپرسید به شما خواهد گفت که مهم‌ترین قطعه یک کامپیوتر مادربرد آن است. به همین دلیل تقاضای بسیار بالایی برای خرید این قطعه در ایران وجود دارد و شما می‌توانید با واردات این قطعه سود خوبی کسب کنید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

قیمت خرید این قطعات از کشور چین بسیار پایین بوده و همچنین با وجود شرکت علی والا واردات این قطعه از کشور چین بسیار ارزان تمام می‌شود. امیدواریم مطالبی که گفته شد برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات مادربرد

 • از مهم‌ترین قطعات کامپیوتر، کدام قطعه است؟

مادربرد را شاید بتوان مهم‌ترین قطعه کامپیوتر دانست چرا که وظیفه کنترل و پردازش اطلاعات داخل شده به کامپیوتر برعهده این قطعه است و واردات آن سود خوبی دارد.

 • برای واردات مادربرد از چین باید چکار کنیم؟

بهترین کار برای واردات این قطعه از کشور چین آن است که تمام کارهای واردات را به شرکت بازرگانی علی والا که یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌های بازرگانی در زمینه واردات مادربرد است بسپارید.

 • روش‌های ارسال مادربرد از چین به ایران کدام است؟

برای ارسال مادربرد از چین به ایران سه روش کارگو زمینی، کارگو دریایی و کارگو هوایی وجود دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

239 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.