واردات ماشین حساب از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

واردات ماشین حساب از چین موضوعی است که قرار است در این مقاله با آن بپردازیم. این وسیله بسیار مفید همواره مورداستفاده بسیاری از ما بوده و خواهد بود. چراکه ما انسان‌ها موجوداتی حسابگر هستیم. اما برای واردات ماشین‌حساب باید چکار کرد؟ تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این موضوع را بطور کامل بررسی کنیم و به‌شما بگوییم که برای واردات این وسیله مفید چه کارهایی باید بکنید.

واردات ماشین حساب

واردات ماشین حساب از چین دارای چند مرحله اساسی است. مرحله اول آن خرید این ابزارها از چین است. مرحله دوم آن ترخیص ماشین‌حساب‌های خریداری شده از گمرک چین و آخرین مرحله این عملیات ارسال این کالاها از چین به ایران است. اما آیا دانستن همین سه مرحله برای واردات این وسایل گرانبها کافی است؟ خیر. درادامه این مقاله هرکدام از این مراحل را بطور کامل بررسی می‌کنیم.

برای واردات کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات ماشین حساب از چین با علی والا:

 • توضیحی در مورد ماشین حساب
 • واردات ماشین حساب
 • خرید ماشین حساب
 • خرید عمده ماشین حساب
 • خرید ماشین حساب از چین
 • ترخیص ماشین حساب
 • حمل و نقل ماشین حساب
 • سود واردات ماشین حساب
 • واردات ماشین حساب از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

توضیحی درمورد ماشین حساب

ماشین‌حساب، وسیله‌ای است که همه افرادی که با حساب کردن سروکار دارند از آن استفاده می‌کنند. شما چه بازاری باشید، چه دانش‌آموز و چه مهندس، برای انجام محاسبات خود به ماشین‌حساب نیاز داردید. ماشین‌حساب در گذشته‌های دور به شکلی که امروزه دراختیار ما قرار دارد وجود نداشته است.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

با این حال نیاز به حساب کردن همیشه وجود داشته و به‌همین‌دلیل از وسایلی ابتدایی برای انجام اینکار استفاده می‌شده است. یکی از این وسایل قدیمی که تا همین چندوقت پیش هم در دسترس افراد با سواد ابتدایی قرار داشت، چرتکه است. چرتکه را شاید بتوان جد ماشین‌حساب‌های امروزی دانست. وسیله‌ای که برای محاسبه ۴ عمل اصلی روی اعداد مورداستفاده قرار می‌گرفت.

توضیحی درمورد ماشین حساب
توضیحی درمورد ماشین حساب

اما ماشین حساب به معنای امروزی اولین بار توسط بلز پاسکال، ریاضی‌دان بزرگ فرانسوی ایده‌پردازی شد. اینکه بتوان ماشینی مکانیکی داشت که ۴ عمل اصلی حساب را انجام دهد، ایده‌ای بسیار بزرگ محسوب می‌شد که اولین بار پاسکال به آن اشاره کرد. بعدها با استفاده از نیروی الکتریسیته و سپس تصویرپردازی دجیتال، ماشین‌حساب‌های امروزی اختراع شد که البته درنهایت به کامپیوتر ارتقاء پیدا کرد.

برای حمل از چین به ایران کلیک کنید.

در این مقاله نمی‌توان به تمام تلاش‌هایی که برای اختراع ماشین‌حساب صورت گرفت پرداخت اما بدنیست بدانید که تورینگ و ببیج نقش بزرگی در این اختراع داشتند. نقشی که منجربه‌این شد که امروزه ما واردات ماشین حساب از چین داشته باشیم.

واردات ماشین حساب

برای انجام واردات ماشین حساب از چین لازم است که سه مرحله اصلی طی شود. سه‌مرحله‌ای که در مقدمه مقاله نیز به‌آن اشاره کردیم. این مراحل عبارتنداز خرید ماشین‌حساب از چین، ترخیص ماشین‌حساب‌های خریداری شده از گمرک چین و در نهایت ارسال آنها از چین به ایران. این مراحل هرکدام دارای جزئیاتی هستند که اگر رعایت نشوند عملیات واردات این محصول به درستی انجام نمی‌شود. به‌همین دلیل در ادامه سعی می‌کنیم که تمام این مراحل را با جزئیات توضیح دهیم.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید ماشین حساب از چین

اولین مرحله که برای واردات ماشین حساب از چین باید پشت‌سر گذاشته شود، مرحله خرید این وسیله از چین است. برای خرید ماشین‌حساب از چین لازم است که شما درابتدا یک شرکت معتبر فروشنده این محصولات را شناسایی کرده و برای آنها یک درخواست رسمی خرید ماشین‌حساب که البته پروفرما نام دارد ارسال کنید.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

در پروفرما اطلاعاتی مثل قیمت خرید ماشین‌حساب، تعداد درخواستی، روش پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات خریدار و اطلاعات فروشنده درج می‌شود. تکمیل پروفرما برای اینکه مرحله خرید به‌درستی انجام شود بسیار مهم است و باید حتما توسط یک رابط قانونی و آگاه به قوانین خرید از چین پی‌گیری شود.

خرید ماشین حساب از چین
خرید ماشین حساب از چین

شرکت چینی بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه ماشین‌حساب‌ها کرده و اگر کالاهای فراهم شده کیفیت لازم را داشتند آنها را برای ارسال به ایران، تحویل گمرک می‌دهد. دراین مرحله شما باید برای ترخیص ماشین‌حساب‌ها که همان مرحله دوم واردات ماشین حساب از چین است اقدام کنید. قبل از اینکه این مرحله را توضیح دهیم لازم است که درمورد چگونگی انجام مرحله خرید که مرحله‌ای بسیار مهم است توضیح بیشتری دهیم.

برای آشنایی با پرسودترین کالا برای واردات کلیک کنید.

خرید عمده ماشین حساب از چین

یکی  از مواردی که توضیح آن در مرحله خرید ماشین‌حساب‌ها از چین اهمیت زیادی دارد، این است که چگونه آنها را خریداری کنیم؟ برای اینکه بتوانید واردات ماشین حساب از چین پرسودی داشته باشید لازم است که حتما این اجناس را به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده ماشین‌حساب‌ها به معنای این است که تعداد زیادی ازاین اجناس را با قیمتی اندک از شرکت فروشنده خریداری کنید.

برای خرید از سایت علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده برای شما هزینه اولیه بسیار کمتر، تعداد خرید بیشتر و البته امکان فروش با قیمت بیشتر در ایران را فراهم می‌کند که عامل اصلی سود بیشتر این نوع واردات است. البته درقسمت سود واردات ماشین‌حساب از چین این موضوع را بیشتر موردبررسی قرار می‌دهیم.

خرید ماشین حساب

مرحله مهم خرید ماشین‌حساب از چین درواقع تعیین کننده تمام مراحل بعدی و بطور کلی مسیر واردات ماشین حساب از چین است. شما در این مرحله مشخص خواهید کرد که اصلا کیفیت ماشین‌حساب‌های وارداتی در چه سطحی باشند. همچنین هزینه کلی واردات این وسایل را نیز مشخص کرده و البته با انتخاب خرید عمده این محصولات، مقدار سودی که این واردات برای شما دارد را نیز تعیین می‌کنید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

پس بهتر است این مرحله را با تمرکز بالا انجام داده و البته به بهترین روشش آن را به پایان برسانید. بهترین روش خرید و به طور کلی واردات ماشین حساب‌ها را در پایان مقاله بطور مفصل بررسی می‌کنیم.

ترخیص ماشین حساب

همانطور که گفته شد، مرحله دوم واردات ماشین حساب از چین عبارتست از ترخیص این وسایل خریداری شده از گمرک چین. برای ترخیص ماشین‌حساب‌ها از گمرک کشور چین لازم است که شما یک‌سری مدارم تهیه کرده و تحویل گمرک کشور چین دهید. این مدارک عبارتند از:

مدارک هویتی خودتان، کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید ماشین‌حساب‌ها. بازرسان اداره گمرک بعداز تحویل مدارک ترخیص و البته بررسی ماشین‌حساب‌ها، برای شما برگه ترخیص کالا صادر کرده و درآن مشخص می‌کند که حق گمرکی برای ترخیص این وسایل چه‌مقدار است.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

شما بعد از دریافت اجازه ترخیص ماشین‌حساب‌ها از چین و البته مشاهده حق گمرکی تعیین شده، می‌توانید با پرداخت این هزینه اقدام به دریافت ماشین‌حساب‌ها کرده و آنها را برای ارسال به ایران آماده کنید. دراین مرحله شما باید ازگاراژ گمرک چین ماشین‌حساب‌ها را تحویل گرفته و با باربری گمرک کشور چین انها را به محل ارسال برای ایران انتقال دهید.

حمل و نقل ماشین حساب

مرحله آخر واردات ماشین حساب از چین همان ارسال این وسایل از کشور چین به ایران است. دراین مرحله شما باید مشخص کنید که قصد دارید وسایل خریداری شده خود را ازچه طریقی به ایران ارسال کنید. اگر قصد دارید از راه زمینی ارسال کنید، باید با یک قطار باری آنها را از چین به ایران بفرستید که البته این روش کارگو زمینی نام دارد.

اگر قصد ارسال انها ازطریق دریا را دارید، باید آنها را با کشتی باری به ایران ارسال کنید که البته کارگو دریایی نام دارد. در نهایت نیز اگر قصد ارسال این وسایل را ازطریق هوایی به ایران دارید باید از هواپیمای باری که کارگو دریایی نام دارد آنها را به ایران ارسال کنید. هرکدام از این روش‌ها را که انتخاب کنید باید حتما نوع بیمه را نیز مشخص کنید.

حمل و نقل ماشین حساب
حمل و نقل ماشین حساب

سود واردات ماشین حساب

اختلاف قیمت خرید ماشین‌حساب از کشور چین و فروش آنها در بازار ایران، همان سودی است که از واردات ماشین حساب از چین نصیب شما می‌شود. این سود بسته به کیفیت ماشین‌حساب‌هایی که وارد می‌کنید، تعداد ماشین‌حسابی که وارد می‌کنید، پایین بودن قیمت آنها و البته توانایی فروش آنها با قیمت بالا در بازار ایران، بیشتر می‌شود.

البته همه این سود وابسته به این است که آیا برای خرید ماشین‌حساب ازچین خرید بصورت عمده را انتخاب کرده‌اید یا نه؟ همچنین وجود تقاضای بالایی که  در بازار ایران برای خرید این وسایل وجود دارد عامل دیگری است که این واردات را سودآور می‌کند.

واردات ماشین حساب از چین  با شرکت علی والا

در ابتدای مقاله گفتیم اگر قصد دارید واردات ماشین حساب از چین به‌درستی انجام شود باید از بهترین ورش برای انجام اینکار استفاده کنید. بااینحال این سوال پیش می‌آید که بهترین روش برای انجام اینکار کدام است؟ این بهترین روش عبارت است از سپردن انجام کارهای واردات به شرکت بازرگانی علی والا.

این شرکت به خاطر تجربه بالایی که در امر واردات انواع کالا بخصوص ماشین‌حساب از چین به ایران دارد می‌تواند کارهای واردات شما را به ساده‌ترین و البته کم‌هزینه‌ترین روش انجام دهید. کافی است کارهای خود را به شرکت علی والا بسپارید تا بدون دردسر و با هزینه‌ای اندک ماشین‌حساب‌های خود را درایران تحویل بگیرید.

حرف آخر

اینکه برای واردات ماشین حساب از چین به ایران چه مقدار تقاضا در بازار ایران وجود دارد کاملا مشخص نیست. هیمن قدر معلوم است که تقریبا همه ما به این وسیله برای انجام محاسبات خود نیاز داریم.

پس تقاضا برای واردات این وسیله ازچین به ایران بسیار بالا است و البته همین موضوع باعث شده که این واردات بسیار سودآور بوده و بسیاری از بازرگانان و تجار ایرانی برای واردات این محصولات روانه کشور چین شوند. اگر شما هم جزو این اشخاص هستید، پس تبریک می‌گوییم. چراکه در پایان مقاله باید متوجه شده باشید که برای انجام این عملیات باید چکار کنید.

سوالات متداول درباره واردات ماشین حساب

برای واردات ماشین حساب از چین چه مراحلی باید پشت سر گذاشته شود؟

مراحل اصلی واردات ماشین‌حساب از کشور چین عبارتست از خرید، ترخیص و ارسال این وسایل از کشور چین به ایران.

متداول‌ترین روش برای ارسال ماشین حساب از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این وسایل ازچین به ایران است.

بهترین روش واردات ماشین حساب از کشور چین به ایران کدام است؟

سپردن کارهای واردات ماشین حساب به شرکت بازرگانی علی والا بهترین روش انجام این عملیات است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

318 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.