واردات میکروفن از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

میکروفن‌ها دستگاه‌هایی هستند که به ما قدرت می‌دهند صدایمان را به تعداد بیشتری از افراد برسانیم. همان که در کودکی در دستان مدیر و ناظم مدرسه دیده‌ایم و از پشت آن فریاد می‌زدند که فلانی در صف بایست. همان که دانش آموز قاری به وسیله آن سرصف قرآن می‌خواند و ما منتظر می‌ماندیم تا قرائتش تمام شود و به داخل کلاس‌ها برویم. شاید واردات میکروفن از چین را بتوان واردات یک وسیله نوستالژی به حساب آورد که البته به خاطر تقاضای بالایی که برای آن وجود دارد، سود زیادی هم به‌همراه دارد.

واردات میکروفن

برای واردات میکروفن از چین لازم است که درابتدا بدانیم این عملیات شامل چه مراحلی است و چگونه این مراحل انجام می‌شود. مراحل واردات این وسیله عبارتنداز خرید این وسیله از چین، ترخیص میکروفن‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها به ایران. هر کدام از این مراحل نکات ویژه خود را دارند که برای سودآور بودن این واردات باید به آنها توجه کرد. اگر شما هم قصد واردات این وسایل را دارید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا از چند و چون کار سر در بیاورید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات میکروفن:

 • میکروفن چیست و چه کاربردی دارد
 • واردات میکروفن
 • خرید میکروفن
 • خرید عمده میکروفن
 • خرید میکروفن از چین
 • ترخیص میکروفن
 • حملو نقل میکروفن از چین
 • سود واردات میکروفن
 • واردات میکروفن از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

میکروفن چیست و چه کاربردی دارد

میکروفن دستگاهی است که امواج صدا را به امواج الکتریکی تبدیل کرده و سپس ازطریق باندهایی که این وسیله به آن وصل است، شدت آن را افزایش داده و با صدایی بلندتر پخش می‌کند. البته این نوع میکروفن، اولین نمونه میکروفن است که امروزه برای سخنرانی‌ها و مجالس مورداستفاده قرار می‌گیرد. تکنولوژی میکروفن امروزه بسیار فراتر رفته و درتلفن، گوشی همراه و بسیاری فرستنده‌های دیگر به کار می‌رود.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

میکروفن چیست و چه کاربردی دارد
میکروفن چیست و چه کاربردی دارد

میکروفن موجود در تلفن همراه و تلفن کار تقویت را با افزایش شدت انجام نمی‌دهد بلکه تنها صدا را به امواج الکتریکی تبدیل کرده و به دستگاه گیرنده انتقال می‌دهد. باتوجه‌به توضیحاتی که دادیم، میکروفن دارای کاربردهای بسیار زیادی در وسایل الکترونیکی مختلف است و درنتیجه واردات میکروفن از چین به ایران بسیار سودآور خواهد بود.

واردات میکروفن

برای واردات میکروفن از چین به ایران لازم است که سه مرحله اصلی واردات کالا از چین به ایران یعنی خرید میکروفن از یک شرکت چینی، ترخیص میکروفن‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها به ایران پشت‌سر گذاشته شود. اما درست انجام دادن این مراحل مشروط به این است که بتوانید نکات مربوط به هر کدام را بشناسید و خوب ازپس پیاده کردن این نکات برآیید.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

مثلا مرحله خریدو ترخیص نکاتی فنی دارند که مربوط به تکمیل پروفرما و فرم درخواست ترخیص کالاها است که برای درست انجام دادن آنها باید از یک شرکت بازرگانی واسطه مشورت گرفت. به همین دلیل ما در این مقاله علاوه بر توضیح این نکات، شرکتی بازرگانی هم معرفی می‌کنیم که بتوانید به‌خوبی کارهای واردات را انجام دهید.

خرید میکروفن

مرحله اول واردات میکروفن از چین عبارت است از خرید این وسیله از کشور چین. برای خرید میکروفن از چین نکته اولی که باید به آن توجه شود این است که یک شرکت معتبر فروشنده میکروفن در چین یپدا کنید و ازآن خرید کنید. برای یافتن یک شرکت معتبر برای خرید میکروفن شما باید درابتدا یک تحقیق اینترنتی کامل انجام دهید و سپس لیستی از بهترین شرکت‌های احتمالی که می‌توان از آنها میکروفن خریداری کرد تشکیل دهید.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

این لیست می‌تواند براساس کیفیت محصولات عرضه شده، تعداد فروش درسال، مشتریان و آمار سایت شرکت‌ها مشخص شود. بعداز اینکه توانستید این لیست را تشکیل دهید لازم است که ازمیان آنها بهترین را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین شرکت فروشنده میکروفن از چین کافی است که از این شرکت‌ها درخواست نمونه کنید و سپس براساس کیفیت محصولات دست به انتخاب بهترین شرکت بزنید.

خرید عمده میکروفن

نکته بعدی که در مرحله اول واردات میکروفن از چین یعنی خرید این محصولات باید به آن توجه شود، روش خرید این محصولات است. بهترین روش خرید میکروفن‌ها از چین این است که آنها را به صورت عمده خریداری کنید. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از این محصولات را با قیمتی بسیار اندک از چین خریداری کرده و سپس با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش برسانید.

خرید عمده میکروفن
خرید عمده میکروفن

در قسمت پایانی مقاله توضیح خواهیم داد که دقیقا همین خرید عمده محصولات است که سود واردات میکورفن را برای شما تضمین می‌کند. دراین مرحله تنها کافی است بدانید که بهترین روش خرید میکورفن از چین، خرید آنها بصورت عمده است.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید میکروفن از چین

آخرین نکته مربوط به مرحله اول واردات میکروفن از چین یا همان خرید این محصولات این است که باید فرم درخواست خرید آنها را که پروفرما نام دارد بادقت و بصورت کاملا واضح تکمیل کنید. در پروفرمای خرید میکروفن‌ها باید اطلاعاتی اساسی مثل قیمت خرید این محصولات، تعداد آنها، نحوه پرداخت هزینه خریدشان، اطلاعات مربوط به شرکت خریدار آنها و شرکت فروشنده به‌درستی درج شود. بعداز اینکه توانستید پروفرمای خرید میکروفن‌ها را تکمیل کنیدف باید آن را به سمت شرکت فروشنده محصولات ارسال کنید.

شرکت چینی فروشنده میکروفن بعداز اینکه پروفرمای شما را دریافت کرد اقدام به تهیه محصولات درخواستی شما کرده و اگر مشکلی نداشتند انها را برای ارسال به ایران تحویل گمرک چین می‌دهند. درمرحله دوم وادرات میکروفن از چین توضیح می‌دهیم که چگونه باید این محصولات را ترخیص کنید اما فعلا باید بدانید که نکته مهم سوم این است که حتما باید با حضور یک مشاور حقوقی پروفرمای خرید میکروفن‌ها را تکمیل کنید تا مشکلی قانونی برای خرید این محصولات پیشروی شما ظاهر نشود.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

ترخیص میکروفن

مرحله دوم واردات میکروفن از چین همانطور که گفتیم عبارت است از ترخیص این کالاها از گمرک کشور چین. برای ترخیص میکروفن‌ها از گمرک چین شما باید مدارکی تحویل اداره گمرک چین بدهید که عبارتند از: کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید میکروفن‌ها.

بازرسان اداره گمرک بعداز تحویل گرفتن مدارک به شما یک فرم ترخیص کالا می‌دهند که باید بادقت کامل آن را تکمیل کنید. بعداز تکمیل فرم درخواست ترخیص کالاها بازرسان گمرک اقدام به بررسی میکروفن‌ها کرده و اگر مشکلی نداشتند برای شما یک برگه ترخیص صادر می‌کنند که درآن مشخص شده حق گمرکی چقدر است. شما با پرداخت این حق گمرکی می‌توانید کالاها را تحویل گرفته وبه ایران انتقال دهید.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

حمل و نقل میکروفن از چین

آخرین مرحله واردات میکروفن از چین عبارت است از ارسال این کالاها به ایران. برای ارسال میکروفن‌ها به ایران ۳ راه پیشروی شما قرار دارد. راه اول این است که آنها را ازطریق خشکی و با قطار باری ارسال کنید که البته کارگو زمینی نام دارد و بسیار کم کاربرد است.

حمل و نقل میکروفن از چین
حمل و نقل میکروفن از چین

راه دوم ارسال این کالاها با استفاده از کشتی باری و ازطریق راه دریایی است که کارگو دریایی نام داشته و متداول‌ترین روش ارسال کالا از چین به ایران است. راه سوم نیز ارسال این کالاها با کارگو هوایی است که البته درآن از هواپیمای باری استفاده شده و این نیز مانند کارگو کم‌تر متداول است. نکته مهم در این مرحله استفاده از کارگو دریایی به‌خاطر امنیت بالا و هزینه اندکش است.

سود واردات میکروفن

در قسمت خرید عمده میکورفن از چین بصورت گذرا اشاره کردیم که خرید عمده عامل سود واردات میکروفن از چین است. در خرید عمده شما می‌توانید تعداد زیادی از اجناس را با قیمتی اندک از چین خریداری کرده و سپس آنها را در بازار ایران با قیمتی بیشتر در ایران به‌فروش برسانید. عامل سود واردات میکروفن همین اختلاف قیمت میان خرید میکروفن‌ها از چین و فروش آنها در بازار ایران است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود بیشتری عاید شما می‌شود.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

از طرفی با خرید عمده هزنیه واردات شما نیز کاهش می‌یابد. چراکه دیگر نیازی نیست برای خرید این محصولات چندبار به چین سفر کنید و تنها با یکبار سفر می‌توانید تعداد زیادی از این اجناس را وارد کنید. درکل این دو مورد می‌تواند سود واردات این محصولات را تضمین کند.

واردات میکروفن از چین با شرکت علی والا

درابتدای مقاله توضیح دادیم که یکی از مهم‌ترین نکات در واردات میکروفن از چین این است که کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. شرکت بازرگانی که قصد داریم به شما معرفی کنیم شرکت بازرگانی وانیکس است.

این شرکت می‌تواند به‌خاطر فورواردرهای زیادی که در کشور چین دارد کارهای واردات شما را به‌سادگی و با هزینه اندک برای شما انجام دهد. تنها کافی است که کارهای خود را به این شرکت بسپارید تا بتوانید میکروفن‌ها را در ایران دریافت کنید.

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم که واردات میکروفن از چین را برای شما توضیح دهیم. یعنی توضیح دهیم که برای واردات این میکروفن از کشور چین به ایران لازم است چه مراحلی را با چه نکاتی انجام دهید. کاربردهای این وسیله در وسایل الکترونیکی گوناگون بسیار زیاد است و همین باعث شده بازرگانان و تجار ایرانی این محصول را برای واردات به ایران انتخاب کنند.

سوالات متداول درباره واردات میکروفن

 • برای واردات میکروفن چه مراحلی را باید طی کنیم؟

مراحل اصلی واردات میکروفن از چین عبارت است از خرید، ترخیص و ارسال این محصولات به ایران.

 • مدارک لازم برای ترخیص میکروفن از گمرک چین کدام است؟

این مدارک عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید محصولات.

 • متداول‌ترین روش برای ارسال میکروفن‌ها از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای ارسال این اجناس از چین به ایران است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

80 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.