واردات هندزفری از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

امکان گوش دادن به موسیقی یا پادکست موردعلاقه‌مان هنگامی که درحال قدم‌زدن در جمعیتی شلوغ هستیم یا در مترو و تاکسی درمیان شلوغی قرار داریم، تنها بواسطه هندزفری و هدست شدنی است. امروزه تقاضا برای استفاده از هندزفری و هدست در میان عموم مردم بسیار بالارفته و همین باعث شده است که واردات هندزفری از چین نیز متقاضی زیادی داشته و نتیجتا سود مناسبی هم برای واردکنندگان آن داشته باشد. به‌همین‌دلیل است که در این مقاله قصد داریم واردات این وسایل مفید یعنی هندزفری و هدست از چین را بطور کامل بررسی کنیم و به‌شما در این زمینه یک راهنمایی کامل دهیم.

واردات هندزفری

اما برای واردات هندزفری از چین چکار باید کرد؟ درادامه مقاله قرار است به این سوال پاسخ دهیم. به‌همین‌منظور ابتدا توضیحی کامل راجع‌به هندزفری و هدست ارائه می‌دهیم و سپس به‌سراغ توضیح مراحل انجام این عملیات یعنی خرید هندزفری و هدست از چین، ترخیص هندزفری و هدست خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال این وسایل از چین به ایران می‌پردازیم. تاپایان مقاله با ما باشید تا این مراحل را بطور کامل بررسی کرده و سپس نکاتی که لازم است در هرمرحله رعایت کنید را به‌شما بگوییم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات هندزفری:

 • هندزفی و هدست چیست؟
 • کاربردهای هندزفری و هدست کدام است؟
 • واردات هندزفری
 • خرید هندزفری
 • خرید عمده هندزفری
 • خرید هندزفری از چین
 • ترخیص هندزفری
 • وارد کننده هندزفری
 • حمل و نقل هندزفری
 • سود واردات هندزفری
 • واردات هدست از چین با شرکت بازرگانی علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

هندزفری و هدست چیست؟

لازم است که قبل‌از توضیح مراحل واردات هندزفری از چین توضیحی کلی راجع‌به این وسیله ارائه دهیم تا مشخص گردد چرا مردم متقاضی خرید این وسایل هستند و واردات آنها سودآورد است. هدست و هندزفری دو دستگاه صوتی هستند که برای گوش دادن به موسیقی، صحبت کردن در تلفن همراه و یا بازی‌های کامپیوتری و استفاده در کنفرانس‌های ویدئویی استفاده می‌شوند. هر دو دستگاه از یک اتصال کابلی و یا اتصال بی‌سیم برای اتصال به دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کنند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

هندزفری یک دستگاه صوتی است که دارای میکروفون است و به کمک آن می‌توان صحبت کردن در تلفن همراه و همچنین استفاده در کنفرانس‌های ویدئویی را امکان پذیر می‌کند. همچنین هندزفری به صورت داخل گوش استفاده می‌شود و معمولاً با تلفن همراه و دستگاه‌های پخش موسیقی سازگار هستند.

هندزفری و هدست چیست؟
هندزفری و هدست چیست؟

هدست نیز یک دستگاه صوتی است که برای گوش دادن به موسیقی و صحبت کردن در کنفرانس‌های ویدئویی و بازی‌های کامپیوتری استفاده می‌شود. هدست دارای بلندگوهای بزرگتری است که به صورت بیرون از گوش قرار می‌گیرند و برخلاف هندزفری، معمولاً دارای میکروفونی نیست که به صورت برجسته و جداگانه به دستگاه متصل شده باشد.

کاربردهای هندزفری و هدست کدام است؟

برای اینکه بدانیم چرا واردات هندزفری از چین دارای سود است باید بدانیم دقیقا هندزفری و هدست به چه کاری می‌آیند. دانستن نوع کاربرد این وسایل به ما کم می‌کند بدانیم که واردات آنها چقدر متقاضی دارد و آیا این عملیات سودآور است؟ به‌همین خاطر درادامه انواع هندزفری و هدست و کاربرد هرکدام را آورده‌ایم.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

۱- هندزفری‌های سیمی: که از طریق کابل به دستگاه متصل می‌شوند و برای گوش دادن به موسیقی و صحبت کردن در تلفن همراه استفاده می‌شوند.

۲- هندزفری‌های بلوتوث: که به صورت بی‌سیم با دستگاه‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کن

۳- هدست‌های بلوتوث: که به صورت بی‌سیم با دستگاه‌های مختلف ارتباط برقرار می‌کنند و معمولاً برای بازی‌های کامپیوتری و کنفرانس‌های ویدئویی استفاده می‌شوند.

۴- هدست‌های با قابلیت لغو نویز: که در محیط‌های پر سروصدا و با شلوغی بالا به کار می‌روند و با لغو نویز محیط، صدای بلندگوها و میکروفون‌های داخل دستگاه بهتر قابل شنیدن هستند.

۵- هدست‌های واقعیت مجازی (VR): که برای استفاده در بازی‌های واقعیت مجازی طراحی شده‌اند و صدای فضای ۳ بعدی را از طریق هدست برای کاربر ارائه می‌دهند.

۶- هدست‌های صوتی برای تمرین ورزشی: که مخصوصاً برای کسانی که در ورزش‌هایی مثل دویدن، بدنسازی و یوگا فعالیت دارند، طراحی شده‌اند و با قابلیت مقاومت در برابر عرق و آب است.

همچنین، برخی هدست‌ها و هندزفری‌ها به صورت گیمینگ طراحی شده‌اند که در بازی‌های کامپیوتری به کار می‌روند و به صورت خاص برای گیمرها ساخته شده‌اند. همچنین برخی از هندزفری‌ها دارای امکان کنسل صدای محیط هستند که در محیط‌های پرسروصدا، خصوصاً در حمل و نقل عمومی، بسیار کاربردی هستند.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

واردات هندزفری

احتمالا با توضیحاتی که ارائه دادیم مشخص شده است که چرا واردات هندزفری از چین دارای متقاضی بالایی است و البته برای واردکنندگان سود زیادی به‌همراه دارد. اما این عملیات زمانی سودآور است که به‌درستی انجام شود.

به همین خاطر مراحل واردات هدست از چین که عبارتست از: خرید هندزفری و هدست از چین، ترخیص هندزفری‌ها و هدست‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران را درادامه بررسی کرده‌ایم تا بتوانید این مراحل را به‌درستی انجام داده و از سود این واردات استفاده کافی ببرید. درابتدا هم به مرحله اول این واردات یعنی خرید هندزفری‌ها و هدست‌ها از چین پرداخته‌ایم.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید هندزفری

اولین قدمی که برای ورادات هندزفری از چین باید بردارید این است که آنها را از کشور چین خریداری کنید. برای خریداری این وسایل از کشور چین باید توجه کنید که حتما هندزفری و هدست‌هایی باکیفیت خریداری کنید. اگر کیفیت وسایلی که خریداری می‌کنید به‌اندازه کافی مناسب نباشد آنگاه در بازار ایران مشتری مناسبی نخواهد داشت و واردات شما با ضرر روبرو می‌شود.

برای اینکه بتوانید هندزفری‌های باکیفیتی از چین خریداری کنید بهترین کار این است که حتما آنها را از شرکت‌های معتبر چینی تهیه کنید. این شرکت‌ها به‌خاطر این معتبر شده‌اند که اجناسی باکیفیت به مشتریان خود تحویل می‌دهند. پس خرید باکیفیت را در اولویت قرار دهید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

خرید عمده هندزفری

درمرحله بعد سعی کنید هندزفری‌ها و هدست‌ها را بصورت عمده خریداری کنید تا سود لازم برای واردات هندزفری از چین را کسب کنید. در روش خرید عمده هندزفری و هدست شما می‌توانید تعداد زیادی از این محصولات را باقیمتی بسیار پایین از چین خریداری کرده و در بازار ایران با  قیمتی بالاتر بفروشید.

خرید عمده هندزفری
خرید عمده هندزفری

این روش خرید در واقع تضمین کننده مقدار سود شما از واردات این وسایل است. جدای ازاینکه قصد واردات چه کالایی دارید باید حتما هنگام خرید وسایل به‌منظور واردات، حتما آنها را بصورت عمده خریداری کنید. چراکه متحمل شدن هزینه واردات و زمان لازم برای انجام مراحل آن تنها برای خرید تعداد معدودی هندزفری اصلا منطقی نیست.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

خرید هندزفری از چین

باانتخاب شرکت فروشنده هندزفری و هدست درچین و البته انتخاب نوع خرید عمده این وسایل، نوبت به ارسال پیش‌فاکتور خرید این محصولات به شرکت چینی می‌رسد. این پیش‌فاکتور که پروفرما هم نامیده می‌شود شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید هندزفری‌ها، تعداد آنها، روش پرداخت هزینه خریدشان و البته اطلاعاتی از آدرس و شماره تلفن‌ شرکت‌های خریدار و فروشنده است.

شما در تکمیل پروفرمای خرید هدست‌ها باید نهایت دقت را به‌خرج دهید. چراکه کوچکترین ابهامی در درخواست خرید شما باعث می‌شود عملیات خرید هدزفری‌ها ناقص مانده و عملا وارداتی انجام نشود.

ترخیص هندزفری

بعداز تکمیل پروفرمای خرید هندزفری‌ها و ارسال آن به شرکت فروشنده هدست و هندزفری، باید منتظر دریافت پاسخ از سمت شرکت فروشنده بمانید. دراین مرحله اگر درخواست شما مشخص باشد و البته هندزفری‌های تهیه شده توسط شرکت فروشنده مشکل کیفی نداشته باشند، آنها را تحویل گمرک چین می‌دهند و شما باید برای ترخیص آنها اقدام کنید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

برای ترخیص هندزفری‌ها از گمرک چین شما باید یک‌سری مدارک که ازقبل تهیه کرده‌اید را تحویل اداره گمرک چین داده و درخواست کنید که هندزفری‌ها و هدست‌های شما را ترخیص کنند. بازرسان اداره گمرک نیز بعداز بازرسی این کالاها و نبود مشکل قانونی، اقدام به صدور برگه ترخیص آنها کرده و شما می‌توانید این کالاها را تحویل گرفته و برای ارسال به ایران اماده کنید.

وارد کننده هندزفری

انجام تمام مراحل واردات هدست از چین یعنی مراحل خرید آنها از شرکت چینی، ترخیص هندفری‌های خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها از چین به ایران بصورت عملی، نیازمند حضور شخصی در کشور چین است. این شخص را درزبان تخصصی تجارت فورواردر هم می‌نامند.

وارد کننده هندزفری
وارد کننده هندزفری

وظیفه این شخص این است که کارهای خرید، ترخیص و ارسال هندزفری‌ها را به‌جای شما انجام دهد و شما را از رفتن به چین و شخصا پی‌گیر مراحل واردات این وسایل بی‌نیاز کند. عموما شرکت‌های بازرگانی وارداتی واسطه فورواردرها را دراختیار واردکنندگان قرار می‌دهند. درپایان مقاله به‌شما توضیح خواهیم داد که بهترین شرکت بازرگانی که می‌توانید از فورواردرهایش استفاده کنید کدام شرکت است.

حمل و نقل هندزفری

برای انجام مرحله آخر واردات هندزفری از چین یعنی ارسال هندزفری‌ها و هدست‌ها به ایران باید از روش کارگو استفاده کنید. کارگو نام هرگونه انتقال کالا از کشوری به کشور دیگر با استفاده از وسیله حمل‌ونقل باری است. این روش هم ازنظر هزینه بسیار به صرفه‌تر از دیگر روش‌های ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر است و هم بسیار ساده انجام شده و درمدت زمانی کم کالاهای خریداری شده شما را از چین به ایران می‌فرستد. بطور کلی کارگو به ۳ روش انجام می‌شود.

روش اول کارگو، کارگو هوایی نامیده می‌شود. دراین روش از هواپیمای باری برای ارسال کالا از چین به ایران استفاده می‌شود. روش دوم کارگو روش کارگو دریایی است. دراین روش که البته محبوب‌ترین و متداول‌ترین روش برای ارسال هندزفری و بطور کلی کالای عمده از چین به ایران است، از کشتی باری برای جابجایی کالاها استفاده می‌شود. روش سوم نیز کارگو زمینی نام دارد که وسیله حمل‌ونقل هندزفری‌ها و هدست‌ها درآن قطار باری است. این روش امروزه چندان بکار نمی‌رود وتنها برای ارسال کالاهایی که احتمال احتراق بالایی دارند مورداستفاده قرار می‌گیرند.

سود واردات هندزفری

اینکه سود واردات هندزفری از چین دقیقا چه‌مقدار است را نمی‌توان به‌درستی تخمین زد. این سود کاملا بستگی به اختلاف قیمت فروش و خرید هندزفری‌ها و هدست‌های خریداری شده از چین دارد. بااینحال چیزی که باعث می‌شود این اختلاف قیمت بزرگ‌تر شود و درنتیجه سود واردات این وسایل افزایش یابد، رعایت دو نکته بسیار مهم است.

نکته اول اینکه حتما هندزفری‌ها و هدست‌ها به صورت عمده خریداری شوند تا قیمت خرید آنها بسیار کاهش یابد. نکته دوم هم اینکه حتما این وسایل را ازیک سرکت استاندارید باید خریداری کرد تا کیفیت آنها حفظ شود و خریداران آنها را در بازار ایران با قیمتی بالا خریداری کنند. این دو نکته را البته در قسمت مراحل خرید هندزفری و هدست از چین توضیح دادیم.

واردات واردات هدست از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت بازگانی که برای سپردن کارهای واردات هندزفری از چین به آن توضیه می‌کنیم، شرکت بازرگانی علی والا نام دارد. این شرکت با سابقه فروانی که دارد می‌تواند کارهای واردات هندزفری و هدست شما را به ساده‌ترین روش ممکن انجام دهد. علت آن هم این است که این شرکت در کشور چین دارای فورواردرهایی بسیار آگاه و باتجربه است که می‌توانند کارهای واردات را برای شما به‌سادگی و بدون اینکه نیاز باشد شما به چین سفر کنید انجام دهند.

تنها کافی است که با این شرکت تماس گرفته و درخواست کنید که کارهای واردات هندزفری و هدست شما را انجام دهند. آنگاه شاهد این خواهید بود که درمدت زمانی کوتاه و با هزینه‌ای اندک هدست  هندزفری شما وارد کشور شده و به‌شما تحویل داده می‌شود.

حرف آخر

آیا امروزه می‌توان کسی را یافت که از هدست یا هندزفری استفاده نکند؟ تقریبا همه ما حداقل یکبار برای انجام کاری خاص از هدست یا هندزفری استفاده کرده‌ایم. اما چرا؟ هدست و هندزفری دو دستگاه صوتی هستند که برای گوش دادن به موسیقی، صحبت کردن در تلفن همراه و یا بازی‌های کامپیوتری و استفاده در کنفرانس‌های ویدئویی استفاده می‌شوند.

هر دو دستگاه از یک اتصال کابلی و یا اتصال بی‌سیم برای اتصال به دستگاه‌های مختلف استفاده می‌کنند. پس واضح است این دو دستگاه کاربردهای بسیار زیادی داشته و تقریبا جزو وسایل جانبی ضروری دستگاه‌های امروزی مثل لپ‌تاپ و گوشی محسوب می‌شوند.

دقیقا به همین دلیل در این مقاله سعی کردیم واردات هندزفری از چین به ایران را بررسی و مشخص کنیم چگونه می‌توانید از این واردات پرسود بهره ببرید. امیدواریم از مطالب گفته شده نهایت استفاده را ببرید و بتوانید هندزفری و هدست‌های مناسب و پرسودی به کشور وارد کنید.

سوالات متداول درباره واردات هندزفری

چگونه می‎‌توان سود واردات هندزفری از چین را به بیشترین مقدار خود رساند؟

سود واردات هدست از چین همانطور که مشخص است برابر با اختلاف قیمت فروش این وسایل در ایران و قیمت خرید آنها از چین است. با روش خرید عمده هندزفری‌ها و هدست‌های باکیفیت می‌توانید این اختلاف قیمت یا سود واردات را بیشینه کنید.

متداول‌ترین روش برای ارسال هندزفری و هدست از چین به ایران کدام است؟

روش کارگو دریایی به‌خاطر قیمت پایینی که دارد، امنیت بالایش و البته ساده بودن انجام مراحل آن بهترین و متداول‌ترین روش برای ارسال هندزفری‌ها از چین به ایران است.

مدارک لازم برای ترخیص هدست و هندزفری از گمرک چین کدامند؟

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید هندزفری و هدست از چین که باید به اداره گمرک چین تحویل داده شوند و همزمان برگه درخواست ترخیص آنها نیز تکمیل و به گمرک چین ارسال شود تا کارهای ترخیص توسط این اداره پیگیری شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.