واردات هود از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

دستگاه هود، همان دستگاهی است که هنگام آشپزی در آشپزخانه‌ها دود و بخار حاصل از طبخ غذا را به بیرون از محیط خانه هدایت می‌کند. این دستگاه از جدیدترین وسایل آشپزخانه است که امروزه در تمام آشپزخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. نام این دستگاه از کلمه انگلیسی hood که به‌معنای سرپوش است آمده و به وسیله واردات هود از چین و دبی در دسترس ما قرار می‌گیرد. این دستگاه یکی از پرکاربردترین وسایل صنعتی است که کاربردهای آن تنها به آشپزخانه منازل محدود نمی‌شود و به‌همین‌دلیل واردات آن بسیار پرمتقاضی و پرسود است.

واردات هود

اما عملیات واردات هود از چین و دبی زمانی به‌درستی انجام می‌شود که بتوان مراحل آن را با دقت انجام داد. این مراحل عبارتند از خرید هود از چین، ترخیص دستگاه‌های هود خریداری شده و در نهایت ارسال آنها به ایران. برای انجام این مراحل باید به نکات بسیار مهمی که قصد داریم در ادامه آنها را بررسی کنیم توجه کرد. این نکات از مرحله خرید آغاز شده و تا مرحله پایانی یعنی ارسال این دستگاه‌ها به ایران ادامه می‌یابد. تا پایان مقاله با ما باشید تا این نکات را بطور کامل بررسی کنیم. اما اول باید دستگاه هود را بشناسیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات هود:

 • دستگاه هود آشپزخانه چیست و انواع آن کدام است؟
 • کاربردهای هود آشپزخانه چیست؟
 • خرید هود
 • خرید عمده هود از چین و دبی
 • خرید هود از چین
 • ترخیص هود
 • وارد کننده هود
 • حمل و نقل هود از چین و دبی
 • سود واردات هود چقدر است
 • واردات هود از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

دستگاه هود آشپزخانه چیست و انواع آن کدام است؟

همان‌طور که در مقدمه گفتیم قبل از اینکه بخواهیم مراحل واردات هود از چین و دبی را توضیح دهیم لازم است که دستگاه هود را به‌خوبی بشناسیم تا بدانیم قرار است چه دستگاهی را به ایران وارد کرد. دستگاه هود یا هود آشپزخانه یک دستگاه الکترونیکی است که به منظور حذف بوی های غذایی و دود و بخار از آشپزخانه استفاده می شود. هود ها معمولاً با استفاده از فیلترهای هوا، بوی غذایی و دود را جذب و خارج می کنند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

انواع هودها به دو دسته هود جزیره ای و هود دیواری تقسیم می شوند:

دستگاه هود آشپزخانه چیست و انواع آن کدام است؟
دستگاه هود آشپزخانه چیست و انواع آن کدام است؟
 • هود دیواری: این دسته از هود ها بر روی دیوار نصب می شوند و معمولاً برای آشپزخانه های بزرگ استفاده می شوند. این هود ها معمولاً با فیلترهای قابل شستشو و یا جایگزینی هستند.
 • هود جزیره‌ای: این دسته از هود ها بر روی سقف آشپزخانه نصب می شوند و از بالای سطح آشپزخانه به میزان بیشتری می توانند بوی غذایی و دود را حذف کنند. این هود ها معمولاً برای آشپزخانه های باز و فضای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

هودها بر اساس روش عملکرد و نوع فیلتر های خود نیز دسته بندی می شوند، از جمله:

 • هودهای خارجی: این هود ها بدون فیلتر هوا کار می کنند و بوی غذایی و دود را از طریق لوله هوا به بیرون آشپزخانه منتقل می کنند.
 • هودهای داخلی: این هود ها با استفاده از فیلترهای هوا، بوی غذایی و دود را جذب و خارج می کنند.
 • هودهای ترکیبی: این هود ها همزمان با استفاده از فیلترهای هوا و یا لوله هوا بوی غذایی و دود را حذف می کنند.

خود هودهای ترکیبی دارای دو نوع هستند:

 • هودهای ترکیبی داخلی و خارجی: این دسته از هودها همزمان از فیلترهای هوا و لوله هوا برای حذف بوی غذایی و دود استفاده می کنند. در این نوع هود، بخشی از هوای آشپزخانه با استفاده از فیلترهای هوا تصفیه شده و بخشی دیگر از طریق لوله هوا به بیرون آشپزخانه خارج می شود.
 • هودهای ترکیبی اسمزی: در این دسته از هودها، بوی غذایی و دود با استفاده از فیلترهای هوا حذف می شوند و هوای تصفیه شده به داخل آشپزخانه بازمی گردد ولی در عین حال، هوا به شکل اسمزی نیز در آشپزخانه منتشر می شود که باعث حفظ رطوبت و تعادل هوا در آشپزخانه می شود.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

مزیت‌های استفاده از هودهای ترکیبی شامل کاهش هزینه های انتقال هوا به بیرون و تصفیه بیشتر هوا در آشپزخانه هستند. همچنین، هودهای ترکیبی باعث کاهش مصرف انرژی در آشپزخانه نیز می شوند.

کاربردهای هود آشپزخانه چیست؟

حال که دانستیم تقریبا دستگاه هود چیست، بهتر است که کاربردهای این دستگاه را هم بدانیم تا بهتر درک کنیم که چرا واردات هود از چین و دبی پرمتقاضی و البته پرسود است. دستگاه هود برای تصفیه هوای آشپزخانه و حفظ کیفیت هوا در این فضا بسیار مفید است. کاربردهای دستگاه هود عبارتند از:

 • حذف بوی غذایی: دستگاه هود با استفاده از فیلترهای هوا و مکش هوای آشپزخانه، بوی غذایی را از هوا حذف می کند و به همین دلیل برای افرادی که از حساسیت نسبت به بوی غذا رنج می برند، بسیار مفید است.
 • حذف دود: دستگاه هود با جمع آوری دود تولید شده در هنگام پخت و پز، به حفظ کیفیت هوا در آشپزخانه کمک می کند.
 • کاهش رطوبت و بخار: هود با حذف بخار تولید شده در آشپزخانه، به کاهش رطوبت در این فضا کمک می کند.
 • کاهش میزان چربی در هوا: دستگاه هود با جذب چربی های موجود در هوا، به کاهش احتمال تشکیل پوسته چربی بر روی دیوارها و سقف آشپزخانه کمک می کند.
 • بهبود کیفیت هوا: هود با تصفیه هوای آشپزخانه، به بهبود کیفیت هوا و کاهش آلودگی هوا کمک می کند.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

با توجه به این که هود به طور مستقیم با کیفیت هوای آشپزخانه مرتبط است، استفاده از آن برای حفظ سلامتی و راحتی در آشپزخانه بسیار مهم است.

 • کاهش خطر حریق: دستگاه هود با جذب چربی های موجود در هوا و جلوگیری از رسوب آنها بر روی دیوارها و سقف، به کاهش خطر حریق در آشپزخانه کمک می کند.
 • حفظ مبلمان آشپزخانه: استفاده از دستگاه هود با جلوگیری از تشکیل پوسته چربی و بوی غذایی، به حفظ مبلمان آشپزخانه کمک می کند.
 • کاهش هزینه های پاکسازی: استفاده از دستگاه هود با جلوگیری از تشکیل پوسته چربی و بوی غذایی، به کاهش هزینه های پاکسازی دیوارها و سقف آشپزخانه کمک می کند.
 • حفظ صدا: دستگاه هود با جذب صدای تولید شده در هنگام پخت و پز، به حفظ کیفیت صدای آشپزخانه کمک می‌کند.
 • زیبایی آشپزخانه: دستگاه هود با داشتن طرح ها و رنگ های متنوع، به زیبایی و طراحی آشپزخانه کمک می‌کند و از دیدگاه ظاهری، می‌تواند به یکی از قطعات تزئینی آشپزخانه تبدیل شود.

خرید هود

شناخت دستگاه هود و کاربردهای آن باعث می‌شود که از قبل بدانیم چرا واردات هود از چین و دبی مهم است و برای واردکننده سودآور خواهد بود. حال که این شناخت را بصورت نسبی به دست آورده‌ایم وقت آن است که به‌سراغ بررسی نکات مراحل این واردات برویم. اولین مرحله این عملیات خرید هود از کشور چین است.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

برای خرید دستگاه هود از چین لازم است که شما درابتدا یک‌سری شرکت فروشنده دستگاه هود در چین پیدا کرده و سپس سعی کنید از بهترین این شرکت‌ها یکی را انتخاب کرده و ازآن خرید کنید. این کار باعث می‌شود شما بتوانید دستگاه‌های هود با بهترین کیفیت را وارد کشور کرده و در نتیجه آنها را با قیمتی بالا به‌فروش برسانید. این نکته یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید در مرحله خرید این دستگاه‌ها به آن توجه داشته باشید.

خرید عمده هود از چین

نکته دومی که باید برای انجام مرحله اول واردات هود از چین و دبی مدنظر داشته باشید این است که حتما باید این دستگاه‌ها را به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده یعنی اینکه بتوانید با یکبار سفر به کشور چین تعداد زیادی از دستگاه‌های هود را با قیمتی پایین خریداری کرده و وارد کشور کنید. این نوع خرید برای تامین اجناس هر نوع کسب‌وکاری توصیه می‌شود و تنها محدود به واردات نیست.

خرید عمده هود از چین
خرید عمده هود از چین

چراکه اگر شما امکان خرید عمده نداشته باشید آنگاه باید وسایل مورد نیاز خود را با قیمتی تقریبا نزدیک به قیمت بازار تهیه کرده و این یعنی کمترین سود ممکن. پس برای اینکه سود واردات دستگاه هود شما ماکسیمم گردد باید آنها را به صورت عمده از چین خریداری کنید. البته در مورد ماکسیمم شدن این سود در قسمت پایانی مقاله بیشتر توضیح خواهیم داد.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

خرید هود از چین

حال که مشخص شد قضیه مرحله اول واردات هود از چین و دبی اینگونه است که باید حتما آنها را به صورت عمده از یک شرکت فروشنده معتبر خریداری کرد، نوبت به توضیح چگونگی خرید رسمی آنها می‌رسد. برای اینکه بتوان این دستگاه‌ها را بصورت رسمی از شرکت‌های چینی خریداری کرد لازم است که شما چیزی به‌نام پیش‌فاکتور یا پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید.

پروفرما درخواست خرید رسمی این محصولات بوده و باید اطلاعاتی مثل قیمت خرید هود، تعداد درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید این وسایل در آن درج گردد. با ارسال این درخواست رسمی برای شرکت فروشنده چینی، شما رسما از آنها خواسته‌اید که به شما هود بفروشند.

ترخیص هود

بعداز اینکه دستگاه‌های هود تحویل گمرک کشور چین داده شد، شما باید برای ترخیص آنها از اداره گمرک که مرحله دوم واردات هود از چین و دبی است اقدام کنید. برای اینکه بتوانید دستگاه‌های هود را از اداره گمرک چین ترخیص کنید لازم است که مدارکی مثل بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی خود را به کارمندان این اداره تحویل دهید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

بازرسان اداره گمرک چین بعداز تحویل این مدارک اقدام به بررسی دستگاه‌های هود کرده و اگر مشکلی نداشته باشند برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند. این برگه ترخیص زمانی برای شما حکم مجوز واردات هود را دارد که چیزی به‌نام حق گمرکی واردات این دستگاه‌ها را به اداره گمرک چین پرداخت کنید. این حق گمرکی کاملا به نوع دستگاه هود و کیفیت آن بستگی دارد و باید از قبل آن را از گمرک چین استعلام بگیرید.

وارد کننده هود

انجام مراحل واردات هود از چین و دبی یعنی خرید، ترخیص و ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران نیازمند حضور شخصی در این کشور است. یعنی باید کسی که با قوانین گمرک و خرید دستگاه از کشور چین آشنایی دارد در این کشور حضور داشته باشد تا بتواند انجام مراحل این عملیات را به صورت حضوری پی‌گیری کند.

وارد کننده هود
وارد کننده هود

این شخص یا اشخاص در حقیقت کارهایی که شما باید انجام دهید با داشتن وکالت از سمت شما بر عهده گرفته و باعث می‌شود که نیازی به سفر شما به چین برای انجام این مراحل نباشد. در پایان مقاله توضیح خواهیم داد که چگونه می‌توانید با سپردن کارهای واردات خود به یک شرکت بازرگانی واسطه، از فورواردرهای آنها جهت انجام مراحل این عملیات استفاده کنید.

حمل و نقل هود از چین

آخرین مرحله واردات هود از چین و دبی عبارت است از ارسال این وسایل از کشور چین به ایران. برای ارسال این دستگاه‌ها از چین به ایران لازم است که شما از شرکت‌های بین‌المللی حمل‌ونقل وسایل از کشوری به کشور دیگر که کارگو نام دارند استفاده کنید. این شرکت‌ها به ۳ روش اینکار را انجام می‌دهند.

اول از طریق دریا که کارگو دریایی نام دارد. دوم از طریق هوا که کارگو هوایی نام دارد و سوم از طریق زمین که کارگو زمینی نامیده می‌شود. عموم بازرگانان ایرانی روش کارگو دریایی را برای ارسال دستگاه هود از چین به ایران انتخاب می‌کنند چراکه هم انجام آن ساده است و هم هزینه اندکی دارد.

سود واردات هود چقدر است

برای اینکه بتوانیم به طور دقیق سود واردات هود از چین و دبی را تخمین بزنیم لازم است که چند چیز را بدانیم. اول قیمت خرید هودها از شرکت‌های فروشنده چینی، دوم قیمت فروش آنها در بازار ایران و سوم هزینه‌های واردات این دستگاه‌ها از چین به ایران.

تخمین دقیق این قیمت‌ها از قبل ممکن نیست و به‌همین‌خاطر بهتر است در مورد شرایطی که این سود ماکزیمم می‌گردد توضیح دهیم. زمانی سود واردات دستگاه‌های هود که برابر اختلاف قیمت فروش و خرید آنها منهای هزینه‌های واردات است ماکزیمم می‌گردد که اولا آنها را از شرکت‌های معتبر چینی خریداری کنید و ثانیا به صورت عمده خریداری شوند. خرید عمده باعث کاهش هزینه واردات و پایین آمدن قیمت خرید شده و خرید از شرکت‌های معتبر باعث می‌شود بتوانید آنها را دربازار ایران با قیمتی بیشتر به‌فروش برسانید.

واردات هود از چین با شرکت علی والا

اگر قصد دارید واردات هود از چین و دبی را بصورت عملی پی‌گیری کنید لازم است که انجام مراحل آن را به یک شرکت معتبر که دارای فورواردرهایی باتجربه و آگاه از قوانین گمرکی و خرید دستگاه از کشور چین هستند بسپارید. این شرکت علی والا نام دارد. شرکت علی والا به‌خاطر سابقه زیادی که در امر واردات انواع کالا و دستگاه از کشور چین به ایران دارد می‌تواند به‌سادگی و در کم‌ترین زمان ممکن کارهای واردات شما را انجام داده و این دستگاه‌ها را در ایران به‌شما تحویل دهد. تنها کافی است با آنها تماس بگیرید و بخواهید که انجام مراحل را برعهده بگیرند.

حرف آخر

دستگاه هود یا هود آشپزخانه یک دستگاه الکترونیکی است که به منظور حذف بوی های غذایی و دود و بخار از آشپزخانه استفاده می شود. هود ها معمولاً با استفاده از فیلترهای هوا، بوی غذایی و دود را جذب و خارج می کنند.

این دستگاه‌ها در بسیاری از صنایع و بخش‌های مختلف زندگی امروزی ما کاربرد دارند و به‌همین‌دلیل واردات هود از چین و دبی بسیار پرمتقاضی و البته پرسود است. در این مقاله سعی کردیم که توضیح دهیم این عملیات چگونه باید انجام شود تا برای شما سود مناسبی به‌همراه آورد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول درباره واردات هود

یکی از کاربردهای واردات هود از چین کدام است؟

یکی از کاربردهای واردات این دستگاه این است که استفاده از دستگاه هود با جلوگیری از تشکیل پوسته چربی و بوی غذایی، به کاهش هزینه های پاکسازی دیوارها و سقف آشپزخانه کمک می کند.

متداول‌ترین روش ارسال هود از چین به ایران کدام است؟

متداول‌ترین روش برای ارسال دستگاه‌های هود از کشور چین به ایران عبارتست از استفاده از کارگو دریایی که در آن از کشتی باری برای انجام این کار استفاده می‌شود.

مدارک لازم برای ترخیص دستگاه هود از گمرک چین کدام است؟

مدارک لازم برای ترخیص این دستگاه‌ها عبارت است از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این دستگاه‌ها از شرکت فروشنده چینی.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

141 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.