واردات وسایل تزئینی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

از چه وسایل تزئینی در منزل، ماشین یا سرکار خود استاده می‌کنید؟ آیا اصلا وسایل تزئینی درون خانه خود دارید؟ دراین مقاله قصد داریم راجع‌به واردات وسایل تزئینی از چین توضیح دهیم. یعنی مشخص کنیم که اصلا واردات این وسایل چگونه انجام شده و مراحل آن کدام است. اگر شما هم قصد واردات این وسایل را از کشور چین دارید جای درستی آمده‌اید. چراکه موضوع این مقاله بطور کامل درمورد واردات این وسایل از چین است.

واردات وسایل تزئینی

اما برای اینکه بدانیم واردات وسایل تزئینی از چین چگونه انجام می‌شود لازم است درابتدا مراحل انجام آن را بشناسیم و سپس به‌سراغ نکات مربوط به انجام هرمرحله برویم. به‌همین دلیل درابتدا به مرحله خرید این وسایل از چین می‌پردازیم، سپس مرحله ترخیص وسایل خریداری شده از کشور چین را بررسی می‌کنیم و درنهایت نیز توضیح خواهیم داد که برای ارسال آنها به ایران باید چکار کرد. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا کلیه این مراحل و نکات آن را بررسی کنیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات وسایل تزئینی:

 • وسایل تزئینی کدامند؟
 • واردات وسایل تزئینی
 • خرید وسایل تزئینی
 • خرید عمده وسایل تزئنیی
 • خرید وسایل تزئینی از چین
 • ترخیص وسایل تزئینی
 • حمل و نقل وسایل تزئینی
 • سود واردات وسایل تزئینی
 • واردات وسایل تزئینی از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

وسایل تزئینی کدامند؟

وسایل تزئینی چه وسایلی هستند؟ درمنزل اکثر ما وسایلی وجود دارند که تنها جنبه تزئینی داشته و مشخصا برای زیباسازی منزل خریداری شده و در قسمت‌های مختلف آن قرار داده شده‌اند. مثلا چیزی مثل فیل‌های رنگارنگ تزئینی یا تخم‌مرغ‌های چینی که درکنار میز تلویزیون یا میز جلوی مبل گذاشته می‌شود، ازجمله این وسایل است که ممکن است البته به‌عنوان جای شیرینی یا شکلات هم به کار روند.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

وسایل تزئینی کدامند؟
وسایل تزئینی کدامند؟

در میان صنایع دستی خودمان نیز این وسایل وجود داشته و ساخته می‌شوند اما شرکت‌ها و تولیدی‌های سازنده این وسایل درابعاد وسیع در ایران وجود ندارند. به‌همین خاطر آنهارا ازطریق واردات وسایل تزئینی از چین به درون ایران آورده و دراختیار همگان قرار می‌دهند. که البته به‌خاطر جذابیتی که این وسایل دارند، سود مناسبی هم برای واردکنندگان دارد.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات وسایل تزئینی

بطور کلی واردات وسایل تزئینی شامل ۳ مرحله اساسی خرید این وسایل از کشور چین، ترخیص وسایل خریداری شده از گمرک این کشور و ارسال آنها به ایران است. این مراحل هرکدام نکاتی ویژه مختص خود را دارند که اگر قرار است از انجام آنها سودی عایدتان شود حتما باید این نکات را شناخته و رعایت کنید. برای مثال خود مرحله خرید سه نکته مهم دارد که باید به آنها توجه شود.

شاید سه نکته مرحله خرید واردات این وسایل از چین را بتوان مهم‌ترین نکات این عملیات دانست. به‌همین‌خاطر درادامه ابتدا به بررسی مراحل خرید و نکات هرکدام می‌پردازیم و سپس به‌سراغ مراحل بعدی مثل ترخیص و ارسال آنها به ایران می‌رویم.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید وسایل تزئینی

اولین مرحله واردات وسایل تزئینی از چین عبارتست از خرید این وسایل از کشور چین. برای اینکه بتوانید وسایل تزئینی موردنظر خود را از کشور چین خریداری کنید اولین نکته مهم که باید رعایت کنید این است که حتما یک شرکت فروشنده استاندارد در این زمینه پیدا کنید. اما چگونه می‌توان شرکتی استاندارد در چین برای خریداری وسایل تزئینی پیدا کرد؟

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

با استفاده از تحقیقات اینترنتی اینکار شدنی است. شما می‎‌توانید با تهیه لیستی از بهترین شرکت‌های فروشنده لوازم تزئینی در چین اقدام به بررسی آنها و البته انتخاب بهترینشان کنید. این انتخاب می‌تواند با درخواست نمونه کار از هر شرکت و مقاسه کیفیت نمونه‌های ارسالی انجام گیرد.

خرید وسایل تزئینی
خرید وسایل تزئینی

خرید عمده وسایل تزئینی

نکته دیگر که در مرحله خرید واردات وسایل تزئینی از چین باید به‌آن توجه شود، خرید عمده این محصولات است. خرید عمده به‌معنای خریداری تعداد زیادی از این کالا با قیمتی اندک است. این نوع خرید دو مزیت بسیار عمده دارد که البته در قسمت سود واردات این وسایل بیشتر آن را بررسی می‌کنیم. مزیت اول این است که با خرید عمده وسایل تزئینی شما می‌توانید هزینه واردات خود را با یکبار خرید این وسایل و عدم نیاز به سفر دوباره به چین تا مدتی زیاد کاهش دهید.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

مزیت دوم هم این است که خرید عمده این امکان را برای شما فراهم می‌کند که بتوانید با مبلغی اندک تعداد زیادی از وسایل تزئینی را خریداری کرده و درعوض با قیمتی مناسب در بازار ایران به‌فروش برسانید. این دو مزیت باهم باعث می‌شود که واردات این وسایل سودآور بوده و البته بازرگانان و تجار زیادی به انجام آن مشغول باشد.

خرید وسایل تزئینی از چین

درنهایت مرحله اول واردات وسایل تزئینی از چین که همان خرید این وسایل است با ارسال یک نامه رسمی خرید وسایل پایان می‌یابد. این نامه رسمی خرید که البته پروفرما نام دارد شامل اطلاعاتی مثل قیمت خرید وسایل، تعداد آنها، نحوه پرداخت هزینه خرید آنها، اطلاعات شرکت فروشنده و اطلاعات شرکت خریدار است.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

شرکت فروشنده بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه وسایل تزئینی سفارش شده توسط شما کرده و اگر مشکلی نداشتند آنها را به گمرک کشور چین تحویل می‌دهد. در این مرحله شما باید با رفتن به گمرک این کشور و انجام کارهای اداری مربوط به آن، اقدام به ترخیص این وسایل کنید.

ترخیص وسایل تزئینی

مرحله دوم واردات وسایل تزئینی از چین عبارتست از ترخیص وسایل خریداری شده از گمرک این کشور. برای اینکه بتوانید این وسایل را از گمرک کشور چین ترخیص کنید لازم است که مدارکی را تحویل اداره گمرک دهید.

این مدارک عبارتند از کارت بازرگانی، بارنامه خرید وسایل و البته پروفرما. بعداز اینکه این مدارک را تحویل گمرک چین دادید نوبت به تکمیل فرم درخواست ترخیص وسایل رسیده و دراین مرحله بازرسان گمرک چین با بررسی وسایل و نبود مشکل قانونی، برگه ترخیص وسایل را برای شما صادر می‌کنند و سپس شما می‌توانید وسایل را تحویل گرفته و به ایران ارسال کنید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل وسایل تزئینی

مرحله آخر واردات وسایل تزئینی از چین عبارتست از ارسال این وسایل به کشور ایران. برای ارسال وسایل تزئینی به ایران شما می‌توانید از سه راه اقدام کنید. در راه اول که کارگو زمینی نام دارد، می‌توانید وسایل را با قطار ازطریق خطوط ریل بین‌المللی به ایران ارسال کنید.

این روش ارسال برای کالاهایی که ریسک احتراق بالایی دارند مورداستفاده قرار گرفته و تقریبا بسیار روش نادری است و اصلا برای ارسال وسایل تزئینی پیشنهاد نمی‌شود. در روش دوم که کارگو دریایی نام دارد، وسایل تزئینی با استفاده از یک کشتی باری به ایران ارسال می‌شوند که البته متداول‌ترین روش برای ارسال این کالاها است.

حمل و نقل وسایل تزئینی
حمل و نقل وسایل تزئینی

کارگو دریایی انتخاب اول واردات وسایل تزئینی از چین است که البته هم ازنظر هزینه بسیار مناسب است و هم اینکه بسیار امن است. روش سوم نیز استفاده از هواپیمای باری برای ارسال این وسایل از کشور چین به ایران است که البته کارگو هوایی نام دارد. این روش ارسال عموما برای کالاها و اجناسی بکار می‌رود که باید سریعا به ایران فرستاده شوند و به‌اصطلاح فورس ماژور هستند. مثلا ارسال اجناس بسیار ضروری یا مثلا مواد غذایی فاسدشدنی ازطریق کارگو هوایی انجام می‌شود.

سود واردات وسایل تزئینی

گفتیم که خرید عمده وسایل تزئینی، تضمین کننده واردات وسایل تزئینی از چین به ایران است. اما چطور؟ در روش خرید عمده شما وسایل تزئینی را با قیمتی بسیار اندک و درابعادی زیاد خریداری کرده و سپس در بازار ایران آنها را با قیمتی بالاتر به‌فروش می‌رسانید.

اختلاف قیمت میان خرید وسایل بصورت عمده از چین و قیمت فروش آنها در بازار ایران، تضمین کننده سود واردات این وسایل است. هرچه این اختلاف قیمت بیشتر باشد، سود واردات این وسایل بیشتر است. همچنین این نوع روش خرید باعث می‌شود که هزینه واردات انها بسیار اندک بوده و بازهم برای شما سود فراهم آورد.

واردات وسایل تزئینی از چین با شرکت علی والا

باهمه این توضحاتی که در این مقاله راجع‌به واردات وسایل تزئینی از چین داده شود، همچنان یک نکته مبهم مانده است. این مراحل توسط چه کسی یا کسانی باید انجام شود؟ اگر فکر کرده‌اید که خودتان با تجربه اندکی که دارید می‌توانید این مراحل را شخصا انجام دهید، سخت در اشتباهید.

به‌همین‌دلیل پیشنهاد ما به شما این است که حتما کارهای واردات خود را به یک شرکت بازرگانی باتجربه و البته آگاه در زمینه واردات این محصولات بسپارید. شرکت موردنظر ما شرکت بازرگانی علی والا است که دارای تجربه و دانشی فراوان درامر واردات این وسایل بوده و شما می‌توانید کارهای واردات خود را به آنها بسپارید.

واردات وسایل تزئینی از چین با شرکت علی والا
واردات وسایل تزئینی از چین با شرکت علی والا

حرف آخر

واردات وسایل تزئینی از چین یک عملیات بسیار پرسود است که شما می‌توانید با توجه به نکاتی که در این مقاله توضیح داده شد، آن را به‌درستی انجام داده و ازپس به‎‌پایان رساندن مراحل آن برآیید. این عملیات همانطور که گفتیم سه مرحله خرید، ترخیص و ارسال دارد و البته هرکدام از این مراحل نیز خودشان نکاتی دارند که باید با آنها توجه شود. امیدواریم مطالب گفته شده در این مقاله برای شما راهنمای خوبی بوده باشد تا بتوانید این مراحل را به‌خوبی فهمیده و پشت‌سر بگذارید.

سوالات متداول درباره واردات وسایل تزئینی

 • برای واردات وسایل تزئیی از چین چه کارگویی پیشنهاد می‌کنید؟

بهترین کارگو برای ارسال این وسایل از چین به ایران، کارگو دریایی است که هم امن‌ترین روش است و هم هزینه اندکی دارد.

 • سود واردات وسایل تزئینی چگونه ماکزیمم می‌شود؟

باخرید این وسایل بصورت عمده شما می‌توانید سود این واردات را ماکزیمم کنید.

 • مدارک لازم برای ترخیص وسایل تزئینی از گمرک چین کدامند؟

مدارک لازم برای انجام اینکار عبارتنداز: کارت بازرگانی، پروفرما و البته بارنامه خرید وسایل.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید ): 008613883921774

219 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.