واردات و خرید عمده اسباب بازی از چین

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که این حجم از اسباب‌بازی‌های جذاب و متنوع در فروشگاه‌های گوناگون کجا ساخته شده و از کجا وارد ایران می‌شوند؟ اگر سری به این فروشگاه‌ها بزنید و از فروشنده درخواست کنید به شما بگوید که این اسباب‌بازی‌ها ساخت کجا هستند، بالای ۹۰ درصد به شما می‌گویند که همه ساخت کشور چین هستند. به همین خاطر قصد داریم در این مقاله به موضوع خرید عمده اسباب بازی از چین بپردازیم.

خرید عمده اسباب بازی

ممکن است شما هم بخواهید راجع‌به خرید عمده اسباب بازی از چین حال یا با هدف راه‌اندازی کسب‌وکار در این زمینه یا با هدف واردات آن اطلاعات کسب کنید. پس باید بدانید که اصلا خرید اسباب‌بازی از چین چگونه انجام می‌شود؟ چرا باید این خرید عمده باشد؟ چگونه می‌توان اجناس خریداری شده را به ایران انتقال داد و برای گرفتن پاسخ سوالاتتان کافی است که تا پایان مقاله با ما همراه باشید. چرا که قصد داریم این موضوع را بطور کامل بررسی کرده و توضیح دهیم که چگونه می‌توانید تمام مراحل را به‌سادگی انجام دهید.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات و خرید عمده اسباب بازی از چین:

  • خرید اسباب بازی از چین
  • خرید عمده اسباب بازی
  • حمل و نقل اسباب بازی
  • ترخیص اسباب بازی
  • سود واردات اسباب بازی
  • خرید عمده اسباب بازی از چین با شرکت علی والا
  • سوالات متداول

خرید اسباب بازی از چین

فروشگاه اسباب‌بازی یکی از جذاب‌ترین فروشگاه‌هایی است که می‌توان به آنجا سر زد. چه برای کودکان چه بزرگسالان، دیدن اسباب‌بازی‌های جذاب و متنوع تجربه‌ای بسیار جالب توجه است. جالب بودن اسباب‌بازی برای کودکان چیز عجیبی نیست چراکه دنیای آنها را تشکیل می‌دهد. اما برای بزرگسالان دیدن این وسایل به‌نوعی نوستالژی و زنده کردن شادی‌های کودکی به حساب می‌آید.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

به همین دلیل واردات اسباب‌بازی به طور کلی دارای متقاضی زیادی است، چرا که سود مناسبی دارد. اگر شما هم قصد دارید از چین اسباب‌بازی وارد کنید باید بدانید که چه مراحل داشته و به طور کلی خرید عمده اسباب بازی از چین چگونه انجام می‌شود.

خرید اسباب بازی از چین
خرید اسباب بازی از چین

برای واردات اسباب‌بازی از چین باید سه مرحله کلی پشت‌سر گذاشته شود. خرید اسباب‌بازی، حمل‌ونقل آن از چین به ایران و در نهایت ترخیص آنها از گمرک ایران. برای خرید اسباب‌بازی‌ها از چین لازم است که شما یک نامه رسمی تقاضای خرید به شرکت چینی فروشنده کالاها ارسال کنید. این نامه را پیش‌فاکتور می‌نامند. در این نامه قیمت خرید، تعداد و دیگر مشخصات اسباب‌بازی‌ها درج شده است. شرکت چینی بعد از دریافت نامه اقدام به تهیه وسایل کرده و آنها را برای تایید به گمرک چین می‌فرستد.

برای واردات توسط فورواردر از چین با علی والا کلیک کنید.

بعداز اینکه گمرک چین کالاها را تایید کرد، شما می‌توانید آنها را به ایران انتقال دهید. اما سوال اینجاست که چرا باید برای واردات این کالاها، خرید عمده اسباب بازی از چین انجام داد؟

خرید عمده اسباب بازی

چرا خرید عمده بهترین نوع خرید اسباب‌بازی از چین است؟ جواب آن ساده است: چون بیشترین سود از خرید عمده به دست می‌آید. اما چطور؟ به‌نظرتان اگر شما بخواهید اسباب‌بازی از جایی خریداری کرده و در مغازه خود بفروشید، منطقی‌تر است که اسباب‌بازی‌ها را از یک فروشگاه دیگر با قیمت تک‌فروش و تعداد کم خریداری کرده و با سود اندکی به‌فروش برسانید یا اینکه یک مغازه عمده‌فروشی پیدا کنید و تعداد زیادی اسباب‌بازی را با قیمت پایین‌تر خریداری کرده و با سود خوب بفروشید؟ قطعا راه دوم منطقی‌تر است.

خرید اسباب‌بازی از چین هم همین حالت را دارد. یعنی برای سود بیشتر از واردات اسباب‌بازی از کشور چین، منطقی است که شما به صورت عمده خرید کنید. حال که تکلیف مراحل خرید  و البته نوع خرید اسباب‌بازی از چین را مشخص کردیم، بهتر است به سراغ توضیح مراحل بعدی واردات اسباب‌بازی از چین برویم.

برای حمل و نقل از چین به ایران کلیک کنید.

حمل و نقل اسباب بازی

بعد از خرید عمده اسباب بازی نوبت به حمل آنها از چین به ایران می‌رسد. برای انتقال کالاهای خریداری شده از چین به ایران سه راه کلی وجود دارد. شما می‌توانید از طریق خشکی، دریا یا هوایی اقدام به این کار کنید. اگر قصد دارید از طریق خشکی اجناس را انتقال دهید لازم است که به وسیله قطار باری و از راه خطوط بین‌المللی اینکار انجام شود.

این روش را کارگو زمینی می‌نامند. همچنین کارگو دریایی هم وجود دارد که در آن با کشتی باری اسباب‌بازی‌ها انتقال داده می‌شود. در نهایت از روش کارگو هوایی هم می‌توان اقدام کرد که در آن اجناس با هواپیمای باری از چین به ایران منتقل می‌شوند.

حمل و نقل اسباب بازی
حمل و نقل اسباب بازی

عموما روش کارگو دریایی متداول‌ترین روش برای انتقال اسباب‌بازی از چین به ایران است. باید توجه داشته باشید که برای حمل‌ونقل اسباب‌بازی‌ها حتما یک بیمه مناسب هم انتخاب کنید.

ترخیص اسباب بازی

آخرین مرحله واردات اسباب‌بازی از چین به ایران عبارت است از ترخیص آنها از گمرک ایران. بعد از اینکه اسباب‌بازی‌ها را انتقال دادید، اولین جایی که آنها را تحویل می‌گیرد گمرک ایران است. در این مرحله شما باید با تهیه یک سری مدارک قانونی اقدام به ترخیص کالاهای وارداتی کنید. این مدارک عبارت است از بارنامه، پیش‌فاکتور، کارت بازرگانی و بعضی مدارک هویتی دیگر.

برای استفاده از خدمات کارگو در چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

شما با تقدیم این مدارک به گمرک و درخواست ترخیص کالا، منتظر می‌شوید تا اداره گمرک حق گمرکی اسباب‌بازی‌های وارداتی شما را تعیین کند و شما با پرداخت آن اقدام به ترخیص کالاها کنید. بعد از پرداخت این مبلغ، به شما برگه ترخیص داده می‌شود و می‌توانید با آن اجناس وارداتی خود را به داخل ایران انتقال دهید.

سود واردات اسباب بازی

توضیح دادیم که خرید عمده اسباب بازی از چین منجر به سود بیشتر واردات این کالاها می‎‌گردد. اما به طور کلی سود حاصل از خرید اسباب‌بازی از چین چه مقدار است؟ اگر دقت کرده باشید، فروشگاه‌های اسباب‌بازی در هر نقطه از شهر هم که باشند همواره مشتریان خود را دارند. چرا که کودکان بدون اسباب‌بازی نمی‌توانند سر کنند.

از طرفی قیمت خرید اسباب‌بازی از چین بسیار ارزان است. در حالیکه می‌توان آنها را در بازار ایران با قیمتی بسیار مناسب به فروش رسانید. پس پایین بودن قیمت خرید، بالا بودن قیمت فروش و البته تقاضای زیاد باعث می‌شود که سود واردات اسباب‌بازی از چین زیاد باشد.

برای اطلاع از هزینه حمل کالا از چین کلیک کنید.

خرید عمده اسباب بازی از چین با شرکت علی والا

اما چگونه می‌توان تمام مراحل خرید عمده اسباب بازی از چین ، حمل‌ونقل آنها از چین به ایران و البته ترخیص کالاها از گمرک را بدون دردسر و با کم‌ترین هزینه انجام داد؟ راستش اگر خودتان بخواهید برای این کار اقدام کنید و تجربه قبلی نداشته باشید با احتمال بالای ۹۰ درصد یا هزینه زیادی روی دستتان می‌گذارد یا اینکه از ابتدا زده شده و ادامه نمی‌دهید.

خرید عمده اسباب بازی از چین با شرکت علی والا
خرید عمده اسباب بازی از چین با شرکت علی والا

با این حال چاره چیست؟ امروزه شرکت‌های وارداتی واسطه زیادی در ایران وجود دارند که می‌توانند کار واردات اسباب‌بازی را برای شما به راحتی انجام دهند. یکی از این شرکت‌ها که بسیار با تجربه هم هست، شرکت علی والا نام دارد. شما می‌توانید کارهای واردات اسباب‌بازی خود را با خیال راحت به این شکرت بسپارید.

برای آشنایی با بهترین کالاها برای واردات از چین کلیک کنید.

سوالات متداول درباره خرید عمده اسباب بازی

  • آیا واردات اسباب‌بازی از چین سود دارد؟

با توجه به تقاضای زیادی که برای خرید اسباب‌بازی در بازار ایران وجود دارد و همچنین ارزان بودن قیمت خرید این کالا از چین، واردات اسباب‌بازی از چین سود زیادی دارد.

  • بهترین روش خرید اسباب‌بازی از چین کدام است؟

بهترین روش خرید اسباب‌بازی از چین خرید عمده‌ای است. چرا که در این روش قیمت خرید بسیار پایین است.

  • برای انجام واردات اسباب‌بازی از چین چه راهی پیشنهاد می‌کنید؟

بهترین راه برای انجام مراحل واردات اسباب‌بازی از چین، سپردن کارهای واردات به یک شرکت بازرگانی واسطه مثل علی والا است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.