واردات پنل خورشیدی از چین با علی والا

واردات کالا با علی والا، تلفن: 008613883921774 ( حسین جاوید )

برای واردات کالا با علی والا تماس بگیرید

تلفن چین ( حسین جاوید ) 008613883921774

واردات پنل خورشیدی از چین را قرار است در این مقاله توضیح دهیم. پنل خورشیدی را می‌شناسید؟ آیا از لزوم واردات این وسیله به ایران خبر دارید؟ دراین مقاله قصد داریم این واردات را بطور کامل بررسی کنیم. یعنی توضیح دهیم که اصلا پنل خورشیدی چیست و چه کاربردهایی دارد و چرا واردات آن متقاضی دارد و سودآور است؟ اگر شما هم جزو کسانی هستید که قصد واردات این پنل‌ها را دارید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

واردات پنل خورشیدی

برای اینکه بتوانیم واردات پنل خورشیدی از چین سودآوری داشته باشیم لازم است که بررسی کنیم درابتدا مراحل انجام این واردات کدام است. سپس به بررسی این مراحل که عبارتنداز خرید پل خورشیدی از چین، ترخیص آن از گمرک و ارسال آنها به ایران بپردازیم و نکات مربوط به انجام هرمرحله را بررسی کنیم. اینگونه می‌توانیم مطمئن باشیم که این واردات به‌درستی انجام شده و البته سودآور است. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این مسائل و نکات را بطور کامل با هم بررسی کنیم.

برای واردات از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

فهرست مطالب واردات پنل خورشیدی از چین:

 • پنل خورشیدی و کاربردهای آن
 • واردات پنل خورشیدی
 • خرید پنل خورشیدی
 • خرید عمده پنل خورشیدی
 • خرید پنل خورشیدی از چین
 • ترخیص پنل خورشیدی
 • حمل و نقل پنل خورشیدی از چین
 • سود واردات پنل خورشیدی
 • واردات پنل خورشیدی از چین با شرکت علی والا
 • حرف آخر
 • سوالات متداول

پنل خورشیدی و کاربردهای آن

به‌نظرتان می‌توان کاری که گیاهان انجام می‌دهند را بصورت مصنوعی بازسازی کرد؟ منظورمان از کاری که گیاهان می‌کنند فتوسنتز است: تبدیل نور خورشید به انرژی. نور خورشید درحقیقت بزرگ‌ترین و اصلی‌ترین منبع انرژی روی کره زمین است. اما منابع انرژی ما همچنان سوخت‌های فسیلی است. بااینحال در قرن گذشته چیزی به‌نام سلول خورشیدی اختراع شد که می‌تواند کار تبدیل نور خورشید به انرژی الکتریکی را انجام دهد. این وسیله به‌عده زیادی از متخصصان و پژوهشگران رسما بهترین وسیله برای تامین انرژی خانه‌ها و خودروهای ما است.

برای خرید از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

به‌همین‌خاطر امروزه در ایران نیز تقاضای بالایی برای استفاده از این پنل‌های خورشیدی وجود دارد و واردات پنل خورشیدی از چین برای بسیاری از واردکنندگان بسیار محبوب است. علت محبوبیت واردات پنل‌های خورشیدی از چین نیز این است که واردات آنها سود زیادی برای واردکنندگان به‌همراه دارد.

پنل خورشیدی و کاربردهای آن
پنل خورشیدی و کاربردهای آن

چرا که قیمت خرید اینها در کشور چین بسیار پایین است و درعوض می‌توان آنها را در بازار ایران با قیمتی مناسب به‌فروش رسانید. پس تا اینجا دریافته‌اید که لزوم استفاده از پنل کاربردی چیست و واردات آن چقدر برای واردکنندگان سودآور است. به‌همین دلیل درادامه به بررسی جزئی تمام مراحل این عملیات می‌پردازیم.

برای حمل خرده بار از چین با علی والا کلیک کنید.

واردات پنل خورشیدی

برای واردات پنل خورشیدی از چین لازم است که شما مراحلی مشخص را پشت‌سر بگذارید. این مراحل بطور خلاصه عبارتنداز: خرید پنل خورشیدی از کشور چین، ترخیص پنل‌های خریداری شده از گمرک چین و ارسال آنها از چین به ایران. اما این تمام چیزی که لازم است راجع‌به واردات این محصولات از چین به ایران بدانید نیست.

هرکدام از این مراحل خودشان دارای زیرمراحل و نکاتی هستند که باید از آنها آگاه باشید تا واردات شما متناسب و البته پرسود شود. درادامه به هرکدام از این مراحل و نکاتی که دارند می‌پردازیم تا بتوانید پنل‌هایی پرسود وارد کشور کنید.

برای حمل کالا از چین به ایران کلیک کنید.

خرید پنل خورشیدی

اولین مرحله واردات پنل خورشیدی از چین عبارتست از خرید این پنل‌ها از کشور چین. برای اینکه بتوانید این وسایل پرارزش و با تکنولوژی بالا را خریداری کنید لازم است که حتما درابتدا یک شرکت فروشنده پنل خورشیدی استاندارد در چین پیدا کنید.

برای یافتن این شرکت باید درابتدا در اینترنت حسابی تحقیق کنید و سپس لیستی از بهترین این شرکت‌ها تشکیل دهید تا بتوانید از میان آنها بهترینشان را انتخاب کنید. برای انتخاب نیز کافی است از شرکت‌ها نمونه پنل بخواهید و باتوجه‌به کیفیت پنل‌ها دست به انتخاب بزنید.

برای استفاده از خدمات کارگو از چین شرکت بازرگانی علی والا کلیک کنید.

خرید عمده پنل خوردشیدی

بعد که شرکت فروشنده را تعیین کردید، آیا منطقی است تعداد محدودی پنل از آن سفارش دهید؟ قطعا نه. به‌همین دلیل بهترین نوع خرید برای داشتن یک واردات پنل خورشیدی از چین سودآور این است که کالاها بصورت عمده خریداری شود. برای خرید پنل‌های خورشیدی بصورت عمده نیز باید حتما این را مدنظر داشته باشید که ازهرنوع پنل تعداد زیادی خریداری کنید.

اینگونه می‌توانید برای هر نوع کاربری پنل خورشیدی مثل کاربری ساختمان مسکونی یا گلخانه‌ها و مرکاز صنعتی، پنل خورشیدی دردست داشته باشید. اما علاوه‌براین، خرید عمده به شما کمک می‌کند که بتوانید تعداد زیادی از پنل‌های خورشیدی را با قیمت اندک خریداری کرده و وارد کشور کنید.

برای اطلاع از هزینه حمل از چین کلیک کنید.

خرید پنل خورشیدی از چین

بعداز اینکه شرکت فروشنده پنل خورشیدی و البته نوع خرید این پنل‌ها مشخص شد، نوبت به درخواست رسمی خرید این کالاها می‌رسد. درخواست رسمی یعنی ارسال یک نامه خرید به‌نام پروفرما که درآن اطلاعاتی مثل قیمت خرید پنل‌ها، تعداد آنها و البته نحوه پرداخت هزینه خریدشان درج شده باشد.

همچنین در پروفرما باید مشخص کرده باشید که آدرس خودتان و شرکت فروشنده کدام است. بعداز اینکه پروفرما به دست شرکت رسید، اقدام به تهیه پنل‌های خورشیدی سفارش داده شده کرده و اگر کیفیت آنها مورد تایید بود، آنها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا برای ارسال به ایران آماده شوند.

برای آشنایی با پرسودترین کالاها برای واردات کلیک کنید.

ترخیص پنل خورشیدی

مرحله دوم واردات پنل خورشیدی از چین عبارتست از اقدام برای ترخیص این محصولات از گمرک کشور چین. برای ترخیص پنل‌های خورشیدی از گمرک چین لازم است که شما یک‌سر مدارک مثل کارت بازرگانی، بارنامه و البته پروفرمای خرید محصولات را تحویل اداره گمرک چین داده و درخواست ترخیص کنید.

برای خرید از علی بابا و تحویل در ایران با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

بازرسان گمرک بعداز اینکه درخواست ترخیص پنل‌ها را دریافت کردند اقدام به بررسی آنها کرده و اگر مشکلی قانونی برای ترخیص آنها وجود نداشت، با اخذ مبلغی به‌نام حق گمرکی از شما، برگه ترخیص را برای پنل‌ها صادر کرده و شما می‌توانید آنها را برای ارسال تحویل بگیرید.

حمل و نقل پنل خورشیدی از چین

مرحله آخر واردات پنل خورشیدی از چین عبارت است از ارسال این کالاها از چین به ایران. شما می‌توانید از سه راه برای اینکار اقدام کنید. راه اول این است که آنها را ازطریق خطوط بین‌المللی به ایران ارسال کنید. این روش کارگو زمینی نام دارد.

برای ترخیص کالا از چین با علی والا در سریع‌ترین زمان و با بهترین هزینه کلیک کنید.

حمل و نقل پنل خورشیدی از چین
حمل و نقل پنل خورشیدی از چین

راه دیگر این است که آنها را ازطریق کشتی باری به ایران ارسال کنید که کارگو دریایی نام دارد. راه سوم نیز ارسال این اجناس ازطریق هواپیمای باری است که البته کارگو هوایی نام دارد. اینکه کدام روش را انتخاب کنید کاملا بسته به شرایط واردات شما است. اما بد نیست بدانید کارگو دریایی به‌خاطر هزینه کم‌تر و البته امن بودن، انتخاب اول بازرگانان ایرانی است.

سود واردات پنل خورشیدی

خرید عمده و تقاصای بالا برای خرید پنل خورشیدی علل اصلی سود بالای واردات پنل خورشیدی از چین هستند. اما چگونه؟ تقاضای بالا برای خرید این محصولات که بطور مستقیم روی سود واردات این محصولا اثرگذار است و جای بحث ندارد. اما خرید عمده چطور؟

در خرید عمده شما درحقیقت پنل‌ها را درچین با قیمتی بسیار پایین خریداری کرده و آنها را با قیمتی بیشتر در بازار ایران به‌فروش می‌رسانید. این تفاوت قیمت خرید پنل از چین و فروش آن در ایران همان مبلغ سود این واردات است.

واردات پنل خوردشیدی از چین با شرکت علی والا

برای اینکه بتوانید درعمل مراحل واردات پنل خورشیدی از چین را انجام دهید، باید حتما کارهای واردات را به یک شرکت بازرگانی واسطه بسپارید. علت آن هم این است که شما شخصا نمی‌توانید تمام مراحل واردات را انجام دهید. چراکه با قوانین گمرک چین و البته چگونگی انجام مراحل ترخیص و ارسال پنل‌ها ازچین به ایران آشنا نیستید و احتمالا اگرهم مدتی است به اینکار مشغولید اما بازهم اگر تنهایی آن را انجام دهید شکست خواهید خورد.

واردات پنل خوردشیدی از چین با شرکت علی والا
واردات پنل خوردشیدی از چین با شرکت علی والا

به همین‌خاطر پیشنهاد ما این است که برای انجام کارهای واردات پنل‌های خورشیدی از کشور چین، آن را به شرکت بازرگانی وارداتی علی والا بسپارید. این شرکت دارای تجربه‌ای بالا در امر واردات کالا از چین بوده و می‌تواند کارهای واردات شما را به‌خوبی برعهده گرفته و انجام دهد.

حرف آخر

اینکه پنل‌های خورشیدی چه جایگاه ویژه‌ای در آینده زندگی انسان خواهند داشت، موضوعی است که هرچه بیشتر بررسی شود، بیشتر درمی‌یابیم که این جایگاه بسیار پراهمیت خواهد بود. چراکه یکی از بهترین راه‌های تبدیل انرژی خورشیدی به الکتریسیته است و می‌تواند بطورکامل جایگزین سوخت‌های فسیلی گردد.

امروزه هم در ایران تقاضا برای استفاده و جایگزینی این روش به‌جای روش سنتی استفاده از سوخت فسلی درحال رونق و گسترش است. به همین خاطر وادرات پنل خورشیدی از چین یکی از پرسودترین انواع وارداتی است که از چین به ایران انجام می‌شود. دراین مقاله نیز سعی کردیم این عملیات را به طور کامل بررسی کنیم.

سوالات متداول درباره واردات پنل خورشیدی

 • برای اینکه بتوانیم پنل‌های خورشیدی پرسودی وارد ایران کنیم، باید چکار کنیم؟

برای اینکه واردات پنل خورشیدی از چین سودآور باشد باید به سه نکته توجه کرد: یافتن شرکت استاندارد برای خرید پنل‌ها، خرید آنها بصورت عمده و سپردن کارهای واردات به شرکت بازرگانی علی والا.

 • متداول‌ترین روش برای ارسال پنل‌های خریداری شده از چین به ایران کدام است؟

کارگو دریایی به‌خاطر امنیت بالایی که دارد  و البته هزینه اندکش، متداول‌ترین نوع کارگو برای ارسال پنل‌ها از چین به ایران است.

 • مدارک لازم برای ترخیص پنل‌های خورشیدی از گمرک چین کدام است؟

مدارک لازم برای ترخیص پنل‌های خورشیدی از گمرک چین، عبارتست از کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید این کالاها به‌همراه تکمیل فرم درخواست ترخیص آنها و تحویلش به اداره گمرک چین.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

برای واردات کالا با وانیکس تماس بگیرید. تلفن چین ( حسین جاوید )  :008613883921774 – تلفن ایران ( حاج مهدی یزد خواست ) 09122518152

322 تعداد بازدید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.